<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (29. 8. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(št, 29.8.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 109 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 4 09.22 08.6709.22r09.22 11.00
2 115 Vagaský FrantišekVagaský František
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 3 08.19 05.8907.5007.7907.7907.4207.2908.19 9.00
3 10 Kollár MatejKollár Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 2 07.94 07.5607.9407.6807.9407.5707.7207.86 8.00
4 98 Baláž ŠimonBaláž Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 1 06.45 x05.8906.4506.4506.12xx 7.00
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(št, 29.8.2019 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 77 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 8 12.53 12.5312.26x12.5311.69x12.32 11.00
2 7 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
04 04 7 10.97 x10.6810.6110.6810.64x10.97 9.00
3 95 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 6 09.55 08.4509.4609.0209.4609.4509.5508.73 8.00
4 147 Brachová ViktóriaBrachová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 2 09.29 08.6308.8909.1009.1009.2909.1008.66 7.00
5 119 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 5 08.62 08.1708.2108.2608.2607.9608.6208.48 6.00
6 126 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 3 08.57 08.5708.3208.5508.5707.9008.2908.03 5.00
7 150 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 4 08.25 07.8207.3107.8507.8508.2508.02x 4.00
8 121 Jašeková LenkaJašeková Lenka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 1 06.99 06.9906.2606.8206.9906.5006.9906.65 3.00
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(št, 29.8.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 47 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 5 08.52 x08.0807.6508.0808.3907.3908.52 11.00
2 16 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 3 07.72 07.4307.3907.2507.4307.4107.4607.72 9.00
3 17 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 8 06.90 06.7906.6606.9006.9006.0006.4006.58 8.00
4 12 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 1 05.93 05.5605.4205.9305.93r 7.00
5 13 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 7 05.55 04.88x05.5505.5505.4705.0005.47 6.00
6 14 Demková NelaDemková Nela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 2 05.15 04.4305.1505.1005.15x04.5304.35 5.00
7 20 Péter KittyPéter Kitty
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 4 04.75 04.7504.30x04.75r 4.00
8 21 Takács AnnaTakács Anna
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 6 03.72 02.4103.7203.0103.72r 3.00
Celkom 8 pretekárov