<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (29. 8. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(št, 29.8.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 109 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 4 09.22 08.67 09.22 r 9.22 11.00
2 115 Vagaský FrantišekVagaský František
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 3 08.19 05.89 07.50 07.79 7.79 07.42 07.29 08.19 9.00
3 10 Kollár MatejKollár Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 2 07.94 07.56 07.94 07.68 7.94 07.57 07.72 07.86 8.00
4 98 Baláž ŠimonBaláž Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 1 06.45 x 05.89 06.45 6.45 06.12 x x 7.00
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(št, 29.8.2019 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 77 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 8 12.53 12.53 12.26 x 12.53 11.69 x 12.32 11.00
2 7 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
04 04 7 10.97 x 10.68 10.61 10.68 10.64 x 10.97 9.00
3 95 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 6 09.55 08.45 09.46 09.02 9.46 09.45 09.55 08.73 8.00
4 147 Brachová ViktóriaBrachová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 2 09.29 08.63 08.89 09.10 9.10 09.29 09.10 08.66 7.00
5 119 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 5 08.62 08.17 08.21 08.26 8.26 07.96 08.62 08.48 6.00
6 126 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 3 08.57 08.57 08.32 08.55 8.57 07.90 08.29 08.03 5.00
7 150 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 4 08.25 07.82 07.31 07.85 7.85 08.25 08.02 x 4.00
8 121 Jašeková LenkaJašeková Lenka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 1 06.99 06.99 06.26 06.82 6.99 06.50 06.99 06.65 3.00
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(št, 29.8.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 47 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 5 08.52 x 08.08 07.65 8.08 08.39 07.39 08.52 11.00
2 16 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 3 07.72 07.43 07.39 07.25 7.43 07.41 07.46 07.72 9.00
3 17 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 8 06.90 06.79 06.66 06.90 6.90 06.00 06.40 06.58 8.00
4 12 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 1 05.93 05.56 05.42 05.93 5.93 r 7.00
5 13 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 7 05.55 04.88 x 05.55 5.55 05.47 05.00 05.47 6.00
6 14 Demková NelaDemková Nela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 2 05.15 04.43 05.15 05.10 5.15 x 04.53 04.35 5.00
7 20 Péter KittyPéter Kitty
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 4 04.75 04.75 04.30 x 4.75 r 4.00
8 21 Takács AnnaTakács Anna
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 6 03.72 02.41 03.72 03.01 3.72 r 3.00
Celkom 8 pretekárov