<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (29. 8. 2019)

Skok do výšky - Dorastenci (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 106 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 175
2 100 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 175
3 33 Kurty MatejKurty Matej 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 175

Skok do výšky - Mladší žiaci (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 63 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 153
2 90 Uhľár MatejUhľár Matej 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 144
3 9 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 130

Skok do výšky - Dorastenky (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 23 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 160
2 45 Sedláková SonjaSedláková Sonja 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 150
3 39 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 135

Skok do výšky - Mladšie žiačky (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 41 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 138
2 18 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 135
3 92 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 135

Skok o žrdi - Muži (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 79 Krajňák TomášKrajňák Tomáš 89 89 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 500
2 37 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 380
3 110 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 330

Skok do diaľky - Juniori (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 2 Vavrek FilipVavrek Filip 00 00 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 531

Skok do diaľky - Dorastenci (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 107 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 575
2 103 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 569
3 85 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 556

Skok do diaľky - Mladší žiaci (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 56 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 529
2 118 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 453
3 109 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 421

Skok do diaľky - Dorastenky (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 23 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 517
2 39 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 493
3 148 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 472

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 41 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 502
2 38 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 458
3 155 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 449

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 109 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.22
2 115 Vagaský FrantišekVagaský František 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.19
3 10 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 07.94

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 77 Marjová MonikaMarjová Monika 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 12.53
2 7 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.97
3 95 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 09.55

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 47 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.52
2 16 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 07.72
3 17 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 06.90

Vrh guľou 4 kg - Ženy (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 22 Feďová AndreaFeďová Andrea 98 98 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 10.08

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 6 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 13.24
2 73 Dadej KamilDadej Kamil 02 02 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 11.20
3 139 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.63

Vrh guľou 7,26 kg - Muži (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
3 72 Baran GabrielBaran Gabriel 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 39.88

Hod diskom 1 kg - Ženy (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 43 Poláková EvaPoláková Eva 44 44 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 23.94

Hod diskom 1 kg - Dorastenky (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 40 Lacková JulianaLacková Juliana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 28.23
2 119 Čupeľová PetraČupeľová Petra 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.80
3 3 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 20.00

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 139 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 32.15
2 73 Dadej KamilDadej Kamil 02 02 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 29.54

Hod diskom 2 kg - Muži (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 71 Baran AdriánBaran Adrián 99 99 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 50.63

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 63 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 53.09
2 90 Uhľár MatejUhľár Matej 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 47.36
3 115 Vagaský FrantišekVagaský František 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 45.68

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 47 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 46.76
2 38 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 35.22
3 125 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 34.26

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 93 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína 03 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 30.81
2 3 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 29.06
3 130 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 27.47

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 100 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 36.78
2 136 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 29.43
3 73 Dadej KamilDadej Kamil 02 02 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 20.22

Hod oštepom 800 g - Muži (štvrtok, 29.8.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 110 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 34.99