<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (29. 8. 2019)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (št, 29.8.2019 - 10:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.53 11.00
2 109 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.94 9.00
3 111 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 11.22 8.00
4 102 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.38 6.00
113 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (št, 29.8.2019 - 10:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 118 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.31 7.00
2 65 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 12.55 5.00
3 101 Dzubák JakubDzubák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 13.01 4.00
4 8 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 13.06 3.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.53 11.00
2 109 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.94 9.00
3 111 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 11.22 8.00
4 118 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.31 7.00
5 102 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.38 6.00
6 65 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 12.55 5.00
7 101 Dzubák JakubDzubák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 13.01 4.00
8 8 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 13.06 3.00
113 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DNF

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (št, 29.8.2019 - 10:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.90 11.00
2 38 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 10.72 9.00
3 127 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.51 8.00
4 133 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.79 7.00
5 124 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 12.08 6.00
6 15 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 12.41 5.00
7 19 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 13.44 4.00
Celkom 7 pretekárov