<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (29. 8. 2019)

Skok do diaľky - Juniori

(št, 29.8.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Vavrek FilipVavrek Filip
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
000918 1 531 -1.1 m/s 524  +1.1531  -1.1528  +0.6531501  +0.2502  +0.6496  -0.1
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(št, 29.8.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 107 Kuľka JakubKuľka Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040225 5 575 +0.8 m/s 554  +1.5575  +0.8553  -0.1575556  +0.2x553  -0.1 11.00
2 103 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041205 12 569 +0.2 m/s 556  +1.6552  +0.2538  +0.9556569  +0.2x549  -0.1 9.00
3 85 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
050807 8 556 +0.2 m/s 539  +0.7534  +2.3x539556  +0.2x550  +0.2 8.00
4 140 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
031113 7 551 +0.2 m/s xx543  +1.2543551  +0.2542  +0.2532  +0.2 7.00
5 74 Lukčo ImrichLukčo Imrich
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040125 11 545 -0.1 m/s x514  +0.6508  +1.0514545  -0.1508  +0.5456  +0.2 6.00
6 30 Graban PatrikGraban Patrik
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050519 4 537 +0.2 m/s 521  +1.7500  +0.8425  -1.5521x513  +0.2537  +0.2 5.00
7 100 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040319 10 517 -0.1 m/s 479  +0.5513  -0.1x513517  -0.1-- 4.00
8 1 Hutka DominikHutka Dominik
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
020508 1 513 +1.3 m/s 513  +1.3434  +1.0472  -0.6513493  -0.1xx 3.00
9 75 Sokol PeterSokol Peter
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
030326 6 508 +2.4 m/s 507 +1.6 m/s 508  +2.4507  +1.6x508 2.00
10 145 Sopko WilliamSopko William
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040625 3 507 +1.3 m/s 507  +1.3498  +1.2x507 1.00
11 136 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050928 2 499 -0.4 m/s 471  +1.3474  -0.1499  -0.4499
12 141 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040222 9 498 +0.2 m/s 498  +0.2462  +1.3498  +0.4498
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(št, 29.8.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 56 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060207 12 529 +0.3 m/s 484  +0.2511  +0.8x511504  +0.2x529  +0.3 11.00
2 118 Vrabec JánVrabec Ján
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070718 11 453 +0.9 m/s x443  +1.6228  +0.2443453  +0.9418  +0.2335  +0.2 9.00
3 109 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070408 10 421 +1.5 m/s x421  +1.5407  -0.2421416  +1.1x410  +0.2 8.00
4 113 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061017 1 417 +2.1 m/s 415 +0.2 m/s 373  +1.6x417  +2.1417x400  +0.2415  +0.2 7.00
5 9 Kepes PeterKepes Peter
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
080103 9 401 +0.2 m/s 401  +0.2389  +0.7396  +0.2401401  +0.7379  -0.1x 6.00
6 31 Krajčír SamuelKrajčír Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
070511 2 394 +0.2 m/s 367  +1.9394  +0.2366  +0.2394375  +0.2383  -0.1380  +0.2 5.00
7 104 Hnatko TobiasHnatko Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061226 6 388 -0.4 m/s 388  -0.4x386  +0.3388xx388  +0.5 4.00
8 51 Ganaj FilipGanaj Filip
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060623 5 374 -0.1 m/s 343  +0.2367  +0.2326  +0.3367322  +0.9374  -0.1369  +0.2 3.00
9 105 Kmec MartinKmec Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061018 4 355 +1.4 m/s x352  +0.2355  +1.4355 2.00
10 111 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070910 8 343 +1.0 m/s 299  +0.2339  +0.2343  +1.0343 1.00
11 142 Kafka LukášKafka Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
081105 3 339 +0.4 m/s 245  +1.4339  +0.4314  +0.9339
102 Fignár TobiasFignár Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061216 7 NM xxx0.0
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(št, 29.8.2019 - 10:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 23 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 7 517 -0.1 m/s 496  +0.4498  +0.2x498517  -0.1513  +0.2x 11.00
2 39 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050228 5 493 +0.2 m/s 486  +2.3474  -0.1478  +0.4486461  -0.1482  +0.8493  +0.2 9.00
3 148 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050408 6 472 +0.4 m/s 439  +1.6447  +0.2435  +0.9447469  -0.1469  +1.6472  +0.4 8.00
4 76 Krištanová NatáliaKrištanová Natália
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040219 2 461 +0.2 m/s 436  +0.2461  +0.2444  +0.2461449  -0.1459  +1.0453  +0.2 7.00
5 130 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041120 4 458 +0.7 m/s 421  +2.0440  -0.1458  +0.7458455  -0.1-- 6.00
6 154 Luptáková KristínaLuptáková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
031116 3 444 +0.7 m/s 435  +0.7x444  +0.7444436  -0.1439  +1.7424  -0.1 5.00
7 46 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
040308 1 397 -0.1 m/s 395  +0.3381  +0.2390  +0.2395385  -0.1x397  -0.1 4.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(št, 29.8.2019 - 13:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 41 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060122 17 502 +0.2 m/s 476  -1.0502  +0.2461  -1.7502452  -0.1x- 11.00
2 38 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060720 16 458 -0.1 m/s 435  -0.1x433  -0.1435458  -0.1423  -0.2448  +0.0 9.00
3 155 Mišková MichaelaMišková Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
071215 14 449 -0.7 m/s 421  -0.1424  -0.1401  -0.2424407  -1.1420  -0.3449  -0.7 8.00
4 42 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
070227 15 438 -0.2 m/s 424  -0.1423  -0.1438  -0.2438193  -0.8x244  +1.3 7.00
5 159 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
071204 13 409 -2.0 m/s 403  -0.2377  -0.6321  +0.2403409  -2.0x357  -1.1 6.00
6 26 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
080106 9 385 -0.1 m/s 375  +1.6385  -0.1382  -0.9385373  -1.5353  -1.8x 5.00
7 133 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070306 8 385 -0.1 m/s 369  +1.7385  -0.1358  +0.2385331  -2.6356  -1.8356  -1.0 4.00
8 160 Vašková DorotaVašková Dorota
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
071128 12 377 -1.0 m/s 298  +0.7377  -1.0374  +0.2377337  -1.3309  -1.2297  -1.1 3.00
9 92 Drábiková SimonaDrábiková Simona
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
061127 6 373 +0.2 m/s 329  +0.6373  +0.2360  -0.8373 2.00
10 120 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060830 2 363 +0.7 m/s x358  -1.2363  +0.7363 1.00
11 129 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070416 11 347 +0.2 m/s 347  +0.2335  -0.2x347
12 128 Pillárová KatarínaPillárová Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070223 10 346 +0.2 m/s 342  +1.1317  +0.2346  +0.2346
13 27 Gajdošová TimeaGajdošová Timea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
081212 1 339 +1.0 m/s 306  +0.5322  -1.7339  +1.0339
14 153 Kafková AmáliaKafková Amália
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
060914 5 320 +0.2 m/s 320  +0.2294  -1.0305  -0.9320
15 28 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
071022 3 320 +0.0 m/s 320  +0.0303  -2.2x320
16 131 Rusinková HanaRusinková Hana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070513 4 319 -2.0 m/s x319  -2.0x319
17 20 Péter KittyPéter Kitty
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
080912 7 303 -1.5 m/s --303  -1.5303
Celkom 17 pretekárov