<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (29. 8. 2019)

Skok do diaľky - Juniori

(št, 29.8.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Vavrek FilipVavrek Filip
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
00 00 1 531 -1.1 m/s 524  1,10 531  -1,10 528  0,60 531 501  0,20 502  0,60 496  -0,10
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(št, 29.8.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 107 Kuľka JakubKuľka Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 5 575 +0.8 m/s 554  1,50 575  0,80 553  -0,10 575 556  0,20 x 553  -0,10 11.00
2 103 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 12 569 +0.2 m/s 556  1,60 552  0,20 538  0,90 556 569  0,20 x 549  -0,10 9.00
3 85 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 8 556 +0.2 m/s 539  0,70 534  2,30 x 539 556  0,20 x 550  0,20 8.00
4 140 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 7 551 +0.2 m/s x x 543  1,20 543 551  0,20 542  0,20 532  0,20 7.00
5 74 Lukčo ImrichLukčo Imrich
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 11 545 -0.1 m/s x 514  0,60 508  1,00 514 545  -0,10 508  0,50 456  0,20 6.00
6 30 Graban PatrikGraban Patrik
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 4 537 +0.2 m/s 521  1,70 500  0,80 425  -1,50 521 x 513  0,20 537  0,20 5.00
7 100 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 10 517 -0.1 m/s 479  0,50 513  -0,10 x 513 517  -0,10 - - 4.00
8 1 Hutka DominikHutka Dominik
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
02 02 1 513 +1.3 m/s 513  1,30 434  1,00 472  -0,60 513 493  -0,10 x x 3.00
9 75 Sokol PeterSokol Peter
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
03 03 6 508 +2.4 m/s 507 +1.6 m/s 508  2,40 507  1,60 x 508 2.00
10 145 Sopko WilliamSopko William
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 3 507 +1.3 m/s 507  1,30 498  1,20 x 507 1.00
11 136 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 499 -0.4 m/s 471  1,30 474  -0,10 499  -0,40 499
12 141 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 9 498 +0.2 m/s 498  0,20 462  1,30 498  0,40 498
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(št, 29.8.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 56 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 12 529 +0.3 m/s 484  0,20 511  0,80 x 511 504  0,20 x 529  0,30 11.00
2 118 Vrabec JánVrabec Ján
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 11 453 +0.9 m/s x 443  1,60 228  0,20 443 453  0,90 418  0,20 335  0,20 9.00
3 109 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 10 421 +1.5 m/s x 421  1,50 407  -0,20 421 416  1,10 x 410  0,20 8.00
4 113 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 1 417 +2.1 m/s 415 +0.2 m/s 373  1,60 x 417  2,10 417 x 400  0,20 415  0,20 7.00
5 9 Kepes PeterKepes Peter
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 9 401 +0.2 m/s 401  0,20 389  0,70 396  0,20 401 401  0,70 379  -0,10 x 6.00
6 31 Krajčír SamuelKrajčír Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 2 394 +0.2 m/s 367  1,90 394  0,20 366  0,20 394 375  0,20 383  -0,10 380  0,20 5.00
7 104 Hnatko TobiasHnatko Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 6 388 -0.4 m/s 388  -0,40 x 386  0,30 388 x x 388  0,50 4.00
8 51 Ganaj FilipGanaj Filip
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 5 374 -0.1 m/s 343  0,20 367  0,20 326  0,30 367 322  0,90 374  -0,10 369  0,20 3.00
9 105 Kmec MartinKmec Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 4 355 +1.4 m/s x 352  0,20 355  1,40 355 2.00
10 111 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 8 343 +1.0 m/s 299  0,20 339  0,20 343  1,00 343 1.00
11 142 Kafka LukášKafka Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 3 339 +0.4 m/s 245  1,40 339  0,40 314  0,90 339
102 Fignár TobiasFignár Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 7 NM x x x -
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(št, 29.8.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 23 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 7 517 -0.1 m/s 496  0,40 498  0,20 x 498 517  -0,10 513  0,20 x 11.00
2 39 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 5 493 +0.2 m/s 486  2,30 474  -0,10 478  0,40 486 461  -0,10 482  0,80 493  0,20 9.00
3 148 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 472 +0.4 m/s 439  1,60 447  0,20 435  0,90 447 469  -0,10 469  1,60 472  0,40 8.00
4 76 Krištanová NatáliaKrištanová Natália
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 2 461 +0.2 m/s 436  0,20 461  0,20 444  0,20 461 449  -0,10 459  1,00 453  0,20 7.00
5 130 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 4 458 +0.7 m/s 421  2,00 440  -0,10 458  0,70 458 455  -0,10 - - 6.00
6 154 Luptáková KristínaLuptáková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 3 444 +0.7 m/s 435  0,70 x 444  0,70 444 436  -0,10 439  1,70 424  -0,10 5.00
7 46 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 1 397 -0.1 m/s 395  0,30 381  0,20 390  0,20 395 385  -0,10 x 397  -0,10 4.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(št, 29.8.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 41 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 17 502 +0.2 m/s 476  -1,00 502  0,20 461  -1,70 502 452  -0,10 x - 11.00
2 38 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 16 458 -0.1 m/s 435  -0,10 x 433  -0,10 435 458  -0,10 423  -0,20 448  0,00 9.00
3 155 Mišková MichaelaMišková Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 14 449 -0.7 m/s 421  -0,10 424  -0,10 401  -0,20 424 407  -1,10 420  -0,30 449  -0,70 8.00
4 42 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 15 438 -0.2 m/s 424  -0,10 423  -0,10 438  -0,20 438 193  -0,80 x 244  1,30 7.00
5 159 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 13 409 -2.0 m/s 403  -0,20 377  -0,60 321  0,20 403 409  -2,00 x 357  -1,10 6.00
6 26 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 9 385 -0.1 m/s 375  1,60 385  -0,10 382  -0,90 385 373  -1,50 353  -1,80 x 5.00
7 133 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 8 385 -0.1 m/s 369  1,70 385  -0,10 358  0,20 385 331  -2,60 356  -1,80 356  -1,00 4.00
8 160 Vašková DorotaVašková Dorota
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 12 377 -1.0 m/s 298  0,70 377  -1,00 374  0,20 377 337  -1,30 309  -1,20 297  -1,10 3.00
9 92 Drábiková SimonaDrábiková Simona
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 6 373 +0.2 m/s 329  0,60 373  0,20 360  -0,80 373 2.00
10 120 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 2 363 +0.7 m/s x 358  -1,20 363  0,70 363 1.00
11 129 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 11 347 +0.2 m/s 347  0,20 335  -0,20 x 347
12 128 Pillárová KatarínaPillárová Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 10 346 +0.2 m/s 342  1,10 317  0,20 346  0,20 346
13 27 Gajdošová TimeaGajdošová Timea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 1 339 +1.0 m/s 306  0,50 322  -1,70 339  1,00 339
14 153 Kafková AmáliaKafková Amália
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 5 320 +0.2 m/s 320  0,20 294  -1,00 305  -0,90 320
15 28 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 3 320 +0.0 m/s 320  0,00 303  -2,20 x 320
16 131 Rusinková HanaRusinková Hana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 4 319 -2.0 m/s x 319  -2,00 x 319
17 20 Péter KittyPéter Kitty
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 7 303 -1.5 m/s - - 303  -1,50 303
Celkom 17 pretekárov