<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (29. 8. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 29.8.2019 - 11:20) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.39 QA
2 35 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.64 QA
3 51 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.72 qA
4 118 Vrabec JánVrabec Ján 070718 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.76 qA
5 25 Janura RichardJanura Richard 081009 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 08.81 qA
6 31 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.14 qB
7 99 Baran MatejBaran Matej 070418 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.08 qB
8 142 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.16 qB
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prví 2 z rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (št, 29.8.2019 - 11:20) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.12 QA
2 62 Lazorik JurajLazorik Juraj 070524 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 3 08.67 QA
3 24 Janovický AdamJanovický Adam 071003 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.73 qA
4 104 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.19 qB
5 86 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 070221 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 09.48 qB
6 64 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 070511 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.58 qB
7 68 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 080528 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.17 qB
8 161 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias 100129 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 11.27 qB
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prví 2 z rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.12 QA
2 11 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.39 QA
3 35 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.64 QA
4 62 Lazorik JurajLazorik Juraj 070524 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 3 08.67 QA
5 51 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.72 qA
6 24 Janovický AdamJanovický Adam 071003 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.73 qA
7 118 Vrabec JánVrabec Ján 070718 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.76 qA
8 25 Janura RichardJanura Richard 081009 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 08.81 qA
9 31 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.14 qB
10 104 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.19 qB
11 86 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 070221 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 09.48 qB
12 64 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 070511 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.58 qB
13 99 Baran MatejBaran Matej 070418 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.08 qB
14 142 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.16 qB
15 68 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 080528 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.17 qB
16 161 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias 100129 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 11.27 qB

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (št, 29.8.2019 - 12:40) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.20 11.00
2 11 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 08.36 9.00
3 62 Lazorik JurajLazorik Juraj 070524 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 6 08.59
4 35 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.65 8.00
5 24 Janovický AdamJanovický Adam 071003 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 08.69 7.00
6 118 Vrabec JánVrabec Ján 070718 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.70 6.00
7 51 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.73 5.00
8 25 Janura RichardJanura Richard 081009 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 08.89 4.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (št, 29.8.2019 - 12:40) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.11 3.00
2 104 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.23 2.00
3 64 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 070511 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.59 1.00
4 99 Baran MatejBaran Matej 070418 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.97
5 142 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.21
6 68 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 080528 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.26
7 161 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias 100129 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 11.59
86 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 070221 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 29.8.2019 - 11:35) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.48 QA
2 57 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 08.69 QA
3 160 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.71 qA
4 120 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 060830 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.07 qA
5 58 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.27 qB
6 27 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.70
7 129 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra 070416 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 10.18
8 91 Barkaiová LauraBarkaiová Laura 081108 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 10.83
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prvé 2 z rozbehu (Q) + 2 s časom (q), Finále B: ďalšie 8 s časom (q)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (št, 29.8.2019 - 11:35) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 135 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.72 QA
2 15 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.12 QA
3 19 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 09.12 qB
4 26 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.13 qB
5 16 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 061015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.16 qB
6 78 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 09.49 qB
7 131 Rusinková HanaRusinková Hana 070513 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.13
8 94 Malá TimeaMalá Timea 090525 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.26
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prvé 2 z rozbehu (Q) + 2 s časom (q), Finále B: ďalšie 8 s časom (q)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (št, 29.8.2019 - 11:35) official Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 155 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.89 QA
2 42 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 070227 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.07 QA
3 159 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.15 qB
4 18 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.19 qB
5 125 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.43 qB
6 153 Kafková AmáliaKafková Amália 060914 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.10
7 70 Rijaková KarolínaRijaková Karolína 071228 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 11.30
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prvé 2 z rozbehu (Q) + 2 s časom (q), Finále B: ďalšie 8 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.48 QA
2 57 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 08.69 QA
3 160 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.71 qA
4 135 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.72 QA
5 155 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.89 QA
6 120 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 060830 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.07 qA
6 42 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 070227 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.07 QA
8 15 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.12 QA
8 19 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 09.12 qB
10 26 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.13 qB
11 159 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.15 qB
12 16 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 061015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.16 qB
13 18 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.19 qB
14 58 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.27 qB
15 125 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.43 qB
16 78 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 09.49 qB
17 27 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.70
18 153 Kafková AmáliaKafková Amália 060914 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.10
19 131 Rusinková HanaRusinková Hana 070513 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.13
20 129 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra 070416 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 10.18
21 94 Malá TimeaMalá Timea 090525 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.26
22 91 Barkaiová LauraBarkaiová Laura 081108 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 10.83
23 70 Rijaková KarolínaRijaková Karolína 071228 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 11.30

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (št, 29.8.2019 - 12:50) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.38 11.00
2 57 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 08.54 9.00
3 135 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.64 8.00
4 160 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.69 7.00
5 155 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.79 6.00
6 15 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 08.96 5.00
7 42 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 070227 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 09.04 4.00
8 120 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 060830 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.10 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (št, 29.8.2019 - 12:50) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.98 2.00
2 16 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 061015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.18 1.00
3 26 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.22
4 159 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.24
5 58 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.29
6 18 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 09.40
7 78 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8 09.45
8 125 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.51
Celkom 8 pretekárov