<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (29. 8. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 29.8.2019 - 11:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.39 QA
2 35 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.64 QA
3 51 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.72 qA
4 118 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.76 qA
5 25 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 08.81 qA
6 31 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.14 qB
7 99 Baran MatejBaran Matej 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.08 qB
8 142 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.16 qB
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prví 2 z rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (št, 29.8.2019 - 11:20) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.12 QA
2 62 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 3 08.67 QA
3 24 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.73 qA
4 104 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.19 qB
5 86 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 09.48 qB
6 64 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.58 qB
7 68 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.17 qB
8 161 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 11.27 qB
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prví 2 z rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.12 QA
2 11 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.39 QA
3 35 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.64 QA
4 62 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 3 08.67 QA
5 51 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.72 qA
6 24 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.73 qA
7 118 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.76 qA
8 25 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 08.81 qA
9 31 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.14 qB
10 104 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.19 qB
11 86 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 09.48 qB
12 64 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.58 qB
13 99 Baran MatejBaran Matej 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.08 qB
14 142 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.16 qB
15 68 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.17 qB
16 161 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 11.27 qB

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (št, 29.8.2019 - 12:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.20 11.00
2 11 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 08.36 9.00
3 62 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 6 08.59
4 35 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.65 8.00
5 24 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 08.69 7.00
6 118 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.70 6.00
7 51 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.73 5.00
8 25 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 08.89 4.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (št, 29.8.2019 - 12:40) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.11 3.00
2 104 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.23 2.00
3 64 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.59 1.00
4 99 Baran MatejBaran Matej 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.97
5 142 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.21
6 68 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.26
7 161 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 11.59
86 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 29.8.2019 - 11:35) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.48 QA
2 57 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 08.69 QA
3 160 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.71 qA
4 120 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.07 qA
5 58 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.27 qB
6 27 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.70
7 129 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 10.18
8 91 Barkaiová LauraBarkaiová Laura 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 10.83
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prvé 2 z rozbehu (Q) + 2 s časom (q), Finále B: ďalšie 8 s časom (q)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (št, 29.8.2019 - 11:35) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 135 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.72 QA
2 15 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.12 QA
3 19 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 09.12 qB
4 26 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.13 qB
5 16 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.16 qB
6 78 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 09.49 qB
7 131 Rusinková HanaRusinková Hana 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.13
8 94 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.26
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prvé 2 z rozbehu (Q) + 2 s časom (q), Finále B: ďalšie 8 s časom (q)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (št, 29.8.2019 - 11:35) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 155 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.89 QA
2 42 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.07 QA
3 159 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.15 qB
4 18 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.19 qB
5 125 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.43 qB
6 153 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.10
7 70 Rijaková KarolínaRijaková Karolína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 11.30
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prvé 2 z rozbehu (Q) + 2 s časom (q), Finále B: ďalšie 8 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.48 QA
2 57 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 08.69 QA
3 160 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.71 qA
4 135 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.72 QA
5 155 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.89 QA
6 120 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.07 qA
6 42 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.07 QA
8 15 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.12 QA
8 19 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 09.12 qB
10 26 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.13 qB
11 159 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.15 qB
12 16 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.16 qB
13 18 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.19 qB
14 58 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.27 qB
15 125 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.43 qB
16 78 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 09.49 qB
17 27 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.70
18 153 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.10
19 131 Rusinková HanaRusinková Hana 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.13
20 129 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 10.18
21 94 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.26
22 91 Barkaiová LauraBarkaiová Laura 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 10.83
23 70 Rijaková KarolínaRijaková Karolína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 11.30

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (št, 29.8.2019 - 12:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.38 11.00
2 57 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 08.54 9.00
3 135 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.64 8.00
4 160 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.69 7.00
5 155 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.79 6.00
6 15 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 08.96 5.00
7 42 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 09.04 4.00
8 120 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.10 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (št, 29.8.2019 - 12:50) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.98 2.00
2 16 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.18 1.00
3 26 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.22
4 159 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.24
5 58 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.29
6 18 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 09.40
7 78 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8 09.45
8 125 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.51
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniori

(št, 29.8.2019 - 11:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 54 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 11.09
2 2 Vavrek FilipVavrek Filip 00 00 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 12.70
MS 37 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 11.98
Celkom 3 pretekári

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 29.8.2019 - 11:00) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 144 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.46 QA
2 96 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 02 02 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 2 12.05 qA
3 53 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 12.06 qA
4 49 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.09 qA
5 74 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 12.57 qB
6 112 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 13.29
7 87 Lovaš MartinLovaš Martin 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 14.23
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (št, 29.8.2019 - 11:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 138 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.82 QA
2 30 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 12.47 qB
3 50 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 12.78 qB
4 145 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.83
5 89 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 13.16
6 116 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 13.28
7 136 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.84
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (št, 29.8.2019 - 11:00) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 75 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 11.78 QA
2 146 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.25 qB
3 55 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.59 qB
4 103 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 12.66 qB
5 139 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.90
6 83 Balog MilanBalog Milan 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 13.43
7 114 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 13.93
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (št, 29.8.2019 - 11:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 32 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.98 QA
2 6 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 12.06 qA
3 107 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 12.27 qB
4 85 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 12.79 qB
5 108 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 12.83
6 137 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.88
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalší 8 s časom (q)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 144 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.46 QA
2 75 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 11.78 QA
3 138 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.82 QA
4 32 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.98 QA
5 96 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 02 02 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 2 12.05 qA
6 53 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 12.06 qA
6 6 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 12.06 qA
8 49 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.09 qA
9 146 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.25 qB
10 107 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 12.27 qB
11 30 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 12.47 qB
12 74 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 12.57 qB
13 55 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.59 qB
14 103 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 12.66 qB
15 50 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 12.78 qB
16 85 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 12.79 qB
17 145 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.83
17 108 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 12.83
19 137 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.88
20 139 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.90
21 89 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 13.16
22 116 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 13.28
23 112 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 13.29
24 83 Balog MilanBalog Milan 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 13.43
25 136 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.84
26 114 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 13.93
27 87 Lovaš MartinLovaš Martin 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 14.23

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (št, 29.8.2019 - 12:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 144 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.45 11.00
2 138 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.72 9.00
3 75 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 12.02 8.00
4 32 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 12.10 7.00
5 49 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 12.16 6.00
6 96 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 02 02 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 2 12.17 5.00
7 6 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 12.23 4.00
53 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 DNF
Celkom 8 pretekárov
Finále B (št, 29.8.2019 - 12:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 107 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 12.24 2.00
2 146 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.25 1.00
3 30 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 12.58
4 74 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 12.65
5 103 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 12.78
6 85 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 13.05
55 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNF
50 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 DNF
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 29.8.2019 - 11:10) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 148 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.64 QA
2 130 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 13.94 QA
3 76 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 13.98 qA
4 162 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.18 qA
5 44 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 14.33 qB
6 156 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.81 qB
93 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína 03 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prvé 2 z rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalšie 8 s časom (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (št, 29.8.2019 - 11:10) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.08 QA
2 147 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.44 QA
3 157 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.77 qA
4 60 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 13.87 qA
5 132 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 14.64 qB
6 152 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.95 qB
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prvé 2 z rozbehu (Q) + 4 s časom (q), Finále B: ďalšie 8 s časom (q)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.08 QA
2 147 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.44 QA
3 148 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.64 QA
4 157 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.77 qA
5 60 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 13.87 qA
6 130 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 13.94 QA
7 76 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 13.98 qA
8 162 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.18 qA
9 44 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 14.33 qB
10 132 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 14.64 qB
11 156 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.81 qB
12 152 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.95 qB
93 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína 03 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (št, 29.8.2019 - 12:25) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 148 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.29 11.00
2 150 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.43 9.00
3 147 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.76 8.00
4 157 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.06 7.00
5 130 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 14.07 6.00
6 76 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 14.16 5.00
7 162 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 14.20 4.00
8 60 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 14.32 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (št, 29.8.2019 - 12:25) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 15.00 2.00
2 152 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15.06 1.00
44 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 DNS
132 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 4 pretekári

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (št, 29.8.2019 - 14:10) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 19.66 11.00
2 11 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 20.18 9.00
3 24 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 21.23 8.00
4 51 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 21.35 7.00
5 31 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 22.61 5.00
6 102 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 23.26 3.00
MS 62 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 3 21.33
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (št, 29.8.2019 - 14:10) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 21.86 6.00
2 113 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.69 4.00
3 101 Dzubák JakubDzubák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 25.20 2.00
4 142 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 25.84 1.00
5 161 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 29.33
86 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 19.66 11.00
2 11 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 20.18 9.00
3 24 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 21.23 8.00
4 62 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 3 21.33
5 51 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 21.35 7.00
6 25 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 21.86 6.00
7 31 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 22.61 5.00
8 113 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.69 4.00
9 102 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 23.26 3.00
10 101 Dzubák JakubDzubák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 25.20 2.00
11 142 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 25.84 1.00
12 161 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 29.33
86 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (št, 29.8.2019 - 14:25) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 155 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.41 11.00
2 160 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 21.68 8.00
3 19 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 21.96 7.00
4 58 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 22.18 6.00
5 16 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 22.51 4.00
6 26 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 22.91 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 29.8.2019 - 14:25) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 135 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 21.48 9.00
2 18 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 22.29 5.00
3 159 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.61 3.00
4 120 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23.20 1.00
5 27 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.04
6 14 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 24.79
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (št, 29.8.2019 - 14:25) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 28 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.83
2 17 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 24.98
3 21 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 25.87
4 70 Rijaková KarolínaRijaková Karolína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 30.50
94 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 155 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.41 11.00
2 135 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 21.48 9.00
3 160 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 21.68 8.00
4 19 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 21.96 7.00
5 58 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 22.18 6.00
6 18 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 22.29 5.00
7 16 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 22.51 4.00
8 159 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.61 3.00
9 26 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 22.91 2.00
10 120 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23.20 1.00
11 28 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.83
12 27 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.04
13 14 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 24.79
14 17 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 24.98
15 21 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 25.87
16 70 Rijaková KarolínaRijaková Karolína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 30.50
94 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (št, 29.8.2019 - 14:40) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 144 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.42 11.00
2 138 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 23.64 9.00
3 52 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 24.03 8.00
4 49 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 24.75 5.00
5 145 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 25.98 1.00
MS 82 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 24.26
75 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (št, 29.8.2019 - 14:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 107 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 25.93 3.00
2 141 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 25.97 2.00
3 137 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.89
4 112 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 26.90
5 108 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 27.13
50 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
96 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 02 02 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (št, 29.8.2019 - 14:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 32 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 24.27 7.00
2 29 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 24.64 6.00
3 4 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 25.61 4.00
4 116 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 26.93
5 89 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 28.01
6 114 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 28.62
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 144 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.42 11.00
2 138 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 23.64 9.00
3 52 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 24.03 8.00
4 82 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 24.26
5 32 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 24.27 7.00
6 29 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 24.64 6.00
7 49 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 24.75 5.00
8 4 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 25.61 4.00
9 107 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 25.93 3.00
10 141 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 25.97 2.00
11 145 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 25.98 1.00
12 137 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.89
13 112 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 26.90
14 116 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 26.93
15 108 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 27.13
16 89 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 28.01
17 114 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 28.62
75 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 DNS
50 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
96 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 02 02 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 6 DNS

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (št, 29.8.2019 - 14:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 28.53 11.00
2 154 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 28.61 9.00
3 23 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 3 29.01 7.00
4 162 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 29.07 6.00
44 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (št, 29.8.2019 - 14:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 122 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 28.80 8.00
2 157 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 29.53 5.00
3 156 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 30.46 4.00
4 152 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 31.03 3.00
5 132 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 31.07 2.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 28.53 11.00
2 154 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 28.61 9.00
3 122 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 28.80 8.00
4 23 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 3 29.01 7.00
5 162 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 29.07 6.00
6 157 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 29.53 5.00
7 156 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 30.46 4.00
8 152 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 31.03 3.00
9 132 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 31.07 2.00
44 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 DNS

400 m - Juniori

(št, 29.8.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 0:55.48
2 2 Vavrek FilipVavrek Filip 00 00 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 0:57.50
MS 61 Kalina AdamKalina Adam 01 01 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 5 1:00.23
Celkom 3 pretekári

400 m - Dorastenci

(št, 29.8.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 0:53.18 11.00
2 53 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 0:55.07 9.00
3 55 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 0:55.79 8.00
4 143 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:58.52 7.00
5 1 Hutka DominikHutka Dominik 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 0:59.79 6.00
6 50 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 1:01.31 5.00
7 106 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 1:02.82 4.00
Celkom 7 pretekárov

400 m - Dorastenky

(št, 29.8.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 1:03.88 11.00
2 154 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:04.19 9.00
3 122 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 1:07.07 8.00
Celkom 3 pretekári

1500 m - Dorastenci

(št, 29.8.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 4 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 4:32.28 11.00
2 1 Hutka DominikHutka Dominik 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 4:32.53 9.00
3 81 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 5:07.20 8.00
4 80 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 5:10.52 7.00
5 36 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 5:33.98 6.00
Celkom 5 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci

(št, 29.8.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 11 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 5:48.65 11.00
2 84 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 5:51.68 9.00
3 9 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 5:56.54 8.00
4 5 Kampczyk SimonKampczyk Simon 07 07 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 5:59.67 7.00
5 35 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 6:11.70 6.00
6 8 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 6:11.71 5.00
7 65 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 6:16.13 4.00
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky

(št, 29.8.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 57 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 5:29.58 11.00
2 59 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 5:30.18 9.00
3 78 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 5:39.33 8.00
4 15 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 7:05.29 7.00
5 21 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 7:14.44 6.00
6 20 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 7:32.12 5.00
7 12 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 7:50.16 4.00
Celkom 7 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (št, 29.8.2019 - 10:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.53 11.00
2 109 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.94 9.00
3 111 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 11.22 8.00
4 102 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.38 6.00
113 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (št, 29.8.2019 - 10:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 118 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.31 7.00
2 65 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 12.55 5.00
3 101 Dzubák JakubDzubák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 13.01 4.00
4 8 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 13.06 3.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.53 11.00
2 109 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.94 9.00
3 111 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 11.22 8.00
4 118 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.31 7.00
5 102 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.38 6.00
6 65 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 12.55 5.00
7 101 Dzubák JakubDzubák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 13.01 4.00
8 8 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 13.06 3.00
113 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DNF

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (št, 29.8.2019 - 10:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.90 11.00
2 38 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 10.72 9.00
3 127 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.51 8.00
4 133 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.79 7.00
5 124 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 12.08 6.00
6 15 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 12.41 5.00
7 19 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 13.44 4.00
Celkom 7 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky

(št, 29.8.2019 - 10:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 15.43 11.00
2 148 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 17.25 9.00
3 157 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 19.05 8.00
Celkom 3 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(št, 29.8.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 146 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 15.86 11.00
2 33 Kurty MatejKurty Matej 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 17.20 9.00
3 143 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 19.60 8.00
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(št, 29.8.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 88 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 12:21.38 11.00
2 66 Mirón MatejMirón Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 13:24.63 9.00
3 67 Novák DenisNovák Denis 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 13:35.31 8.00
4 68 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 16:29.02 7.00
10 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 230/4a
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(št, 29.8.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 153 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13:18.48 11.00
2 14 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 14:38.26 9.00
3 13 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 15:10.38 8.00
4 17 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 15:20.90 7.00
MS 151 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10:26.97
MS 149 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10:15.22
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(št, 29.8.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 140145150155160165170175180 Body
1 106 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 8 175 -----oooxxx 11.00
2 100 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 5 175 -----oxoxxoxxx 9.00
3 33 Kurty MatejKurty Matej
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 7 175 ---oooxxoxxoxxx 8.00
4 140 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 6 170 ---xxoxooxoxxx 7.00
5 83 Balog MilanBalog Milan
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
04 04 2 165 -oooooxxx 6.00
6 143 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 4 160 ooooxxoxxx 5.00
7 72 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
05 05 3 155 ooooxxx 4.00
8 137 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 155 oxooxoxxx 3.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(št, 29.8.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135138141144147150153157 Body
1 63 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 4 153 -oooooooxoooxxx 11.00
2 90 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 3 144 oooxxoxxoxoxoxxoxxx 9.00
3 9 Kepes PeterKepes Peter
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 2 130 ooooxxx 8.00
4 8 Elek MarkoElek Marko
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 1 115 oxxx 7.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(št, 29.8.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150153156159160164 Body
1 23 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 4 160 ---oo-o-oxxx 11.00
2 45 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 3 150 --oxoxxo-xxx 9.00
3 39 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 1 135 ooxxx 8.00
4 46 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 2 130 xoxxx 7.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(št, 29.8.2019 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120125130135138141143 Body
1 41 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 7 138 ---oxxoxoo-xxr 11.00
2 18 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 6 135 --xooooxxx 9.00
3 92 Drábiková SimonaDrábiková Simona
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 4 135 -oooxxoxxoxxx 8.00
4 127 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 2 130 ooooxxoxxx 7.00
5 42 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 5 125 ooooxxx 6.00
6 129 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 3 115 ooxxx 5.00
12 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 1 NM xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(št, 29.8.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 260280300320330340360380400420440460480500 Body
1 79 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 4 500 ---------ooooxxor
2 37 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 3 380 ------ooxxx
3 110 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 1 330 xoooxoxxoxxx
34 Lisík ŠtefanLisík Štefan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 2 DNS
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(št, 29.8.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Vavrek FilipVavrek Filip
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
00 00 1 531 -1.1 m/s 524  +1.1531  -1.1528  +0.6531501  +0.2502  +0.6496  -0.1
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(št, 29.8.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 107 Kuľka JakubKuľka Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 5 575 +0.8 m/s 554  +1.5575  +0.8553  -0.1575556  +0.2x553  -0.1 11.00
2 103 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 12 569 +0.2 m/s 556  +1.6552  +0.2538  +0.9556569  +0.2x549  -0.1 9.00
3 85 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 8 556 +0.2 m/s 539  +0.7534  +2.3x539556  +0.2x550  +0.2 8.00
4 140 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 7 551 +0.2 m/s xx543  +1.2543551  +0.2542  +0.2532  +0.2 7.00
5 74 Lukčo ImrichLukčo Imrich
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 11 545 -0.1 m/s x514  +0.6508  +1.0514545  -0.1508  +0.5456  +0.2 6.00
6 30 Graban PatrikGraban Patrik
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 4 537 +0.2 m/s 521  +1.7500  +0.8425  -1.5521x513  +0.2537  +0.2 5.00
7 100 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 10 517 -0.1 m/s 479  +0.5513  -0.1x513517  -0.1-- 4.00
8 1 Hutka DominikHutka Dominik
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
02 02 1 513 +1.3 m/s 513  +1.3434  +1.0472  -0.6513493  -0.1xx 3.00
9 75 Sokol PeterSokol Peter
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
03 03 6 508 +2.4 m/s 507 +1.6 m/s 508  +2.4507  +1.6x508 2.00
10 145 Sopko WilliamSopko William
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 3 507 +1.3 m/s 507  +1.3498  +1.2x507 1.00
11 136 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 499 -0.4 m/s 471  +1.3474  -0.1499  -0.4499
12 141 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 9 498 +0.2 m/s 498  +0.2462  +1.3498  +0.4498
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(št, 29.8.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 56 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 12 529 +0.3 m/s 484  +0.2511  +0.8x511504  +0.2x529  +0.3 11.00
2 118 Vrabec JánVrabec Ján
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 11 453 +0.9 m/s x443  +1.6228  +0.2443453  +0.9418  +0.2335  +0.2 9.00
3 109 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 10 421 +1.5 m/s x421  +1.5407  -0.2421416  +1.1x410  +0.2 8.00
4 113 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 1 417 +2.1 m/s 415 +0.2 m/s 373  +1.6x417  +2.1417x400  +0.2415  +0.2 7.00
5 9 Kepes PeterKepes Peter
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 9 401 +0.2 m/s 401  +0.2389  +0.7396  +0.2401401  +0.7379  -0.1x 6.00
6 31 Krajčír SamuelKrajčír Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 2 394 +0.2 m/s 367  +1.9394  +0.2366  +0.2394375  +0.2383  -0.1380  +0.2 5.00
7 104 Hnatko TobiasHnatko Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 6 388 -0.4 m/s 388  -0.4x386  +0.3388xx388  +0.5 4.00
8 51 Ganaj FilipGanaj Filip
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 5 374 -0.1 m/s 343  +0.2367  +0.2326  +0.3367322  +0.9374  -0.1369  +0.2 3.00
9 105 Kmec MartinKmec Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 4 355 +1.4 m/s x352  +0.2355  +1.4355 2.00
10 111 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 8 343 +1.0 m/s 299  +0.2339  +0.2343  +1.0343 1.00
11 142 Kafka LukášKafka Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 3 339 +0.4 m/s 245  +1.4339  +0.4314  +0.9339
102 Fignár TobiasFignár Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 7 NM xxx0.0
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(št, 29.8.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 23 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 7 517 -0.1 m/s 496  +0.4498  +0.2x498517  -0.1513  +0.2x 11.00
2 39 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 5 493 +0.2 m/s 486  +2.3474  -0.1478  +0.4486461  -0.1482  +0.8493  +0.2 9.00
3 148 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 472 +0.4 m/s 439  +1.6447  +0.2435  +0.9447469  -0.1469  +1.6472  +0.4 8.00
4 76 Krištanová NatáliaKrištanová Natália
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 2 461 +0.2 m/s 436  +0.2461  +0.2444  +0.2461449  -0.1459  +1.0453  +0.2 7.00
5 130 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 4 458 +0.7 m/s 421  +2.0440  -0.1458  +0.7458455  -0.1-- 6.00
6 154 Luptáková KristínaLuptáková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 3 444 +0.7 m/s 435  +0.7x444  +0.7444436  -0.1439  +1.7424  -0.1 5.00
7 46 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 1 397 -0.1 m/s 395  +0.3381  +0.2390  +0.2395385  -0.1x397  -0.1 4.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(št, 29.8.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 41 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 17 502 +0.2 m/s 476  -1.0502  +0.2461  -1.7502452  -0.1x- 11.00
2 38 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 16 458 -0.1 m/s 435  -0.1x433  -0.1435458  -0.1423  -0.2448  +0.0 9.00
3 155 Mišková MichaelaMišková Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 14 449 -0.7 m/s 421  -0.1424  -0.1401  -0.2424407  -1.1420  -0.3449  -0.7 8.00
4 42 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 15 438 -0.2 m/s 424  -0.1423  -0.1438  -0.2438193  -0.8x244  +1.3 7.00
5 159 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 13 409 -2.0 m/s 403  -0.2377  -0.6321  +0.2403409  -2.0x357  -1.1 6.00
6 26 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 9 385 -0.1 m/s 375  +1.6385  -0.1382  -0.9385373  -1.5353  -1.8x 5.00
7 133 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 8 385 -0.1 m/s 369  +1.7385  -0.1358  +0.2385331  -2.6356  -1.8356  -1.0 4.00
8 160 Vašková DorotaVašková Dorota
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 12 377 -1.0 m/s 298  +0.7377  -1.0374  +0.2377337  -1.3309  -1.2297  -1.1 3.00
9 92 Drábiková SimonaDrábiková Simona
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 6 373 +0.2 m/s 329  +0.6373  +0.2360  -0.8373 2.00
10 120 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 2 363 +0.7 m/s x358  -1.2363  +0.7363 1.00
11 129 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 11 347 +0.2 m/s 347  +0.2335  -0.2x347
12 128 Pillárová KatarínaPillárová Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 10 346 +0.2 m/s 342  +1.1317  +0.2346  +0.2346
13 27 Gajdošová TimeaGajdošová Timea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 1 339 +1.0 m/s 306  +0.5322  -1.7339  +1.0339
14 153 Kafková AmáliaKafková Amália
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 5 320 +0.2 m/s 320  +0.2294  -1.0305  -0.9320
15 28 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 3 320 +0.0 m/s 320  +0.0303  -2.2x320
16 131 Rusinková HanaRusinková Hana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 4 319 -2.0 m/s x319  -2.0x319
17 20 Péter KittyPéter Kitty
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 7 303 -1.5 m/s --303  -1.5303
Celkom 17 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(št, 29.8.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 109 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 4 09.22 08.6709.22r09.22 11.00
2 115 Vagaský FrantišekVagaský František
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 3 08.19 05.8907.5007.7907.7907.4207.2908.19 9.00
3 10 Kollár MatejKollár Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 2 07.94 07.5607.9407.6807.9407.5707.7207.86 8.00
4 98 Baláž ŠimonBaláž Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 1 06.45 x05.8906.4506.4506.12xx 7.00
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(št, 29.8.2019 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 77 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 8 12.53 12.5312.26x12.5311.69x12.32 11.00
2 7 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
04 04 7 10.97 x10.6810.6110.6810.64x10.97 9.00
3 95 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 6 09.55 08.4509.4609.0209.4609.4509.5508.73 8.00
4 147 Brachová ViktóriaBrachová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 2 09.29 08.6308.8909.1009.1009.2909.1008.66 7.00
5 119 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 5 08.62 08.1708.2108.2608.2607.9608.6208.48 6.00
6 126 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 3 08.57 08.5708.3208.5508.5707.9008.2908.03 5.00
7 150 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 4 08.25 07.8207.3107.8507.8508.2508.02x 4.00
8 121 Jašeková LenkaJašeková Lenka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 1 06.99 06.9906.2606.8206.9906.5006.9906.65 3.00
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(št, 29.8.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 47 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 5 08.52 x08.0807.6508.0808.3907.3908.52 11.00
2 16 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 3 07.72 07.4307.3907.2507.4307.4107.4607.72 9.00
3 17 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 8 06.90 06.7906.6606.9006.9006.0006.4006.58 8.00
4 12 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 1 05.93 05.5605.4205.9305.93r 7.00
5 13 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 7 05.55 04.88x05.5505.5505.4705.0005.47 6.00
6 14 Demková NelaDemková Nela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 2 05.15 04.4305.1505.1005.15x04.5304.35 5.00
7 20 Péter KittyPéter Kitty
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 4 04.75 04.7504.30x04.75r 4.00
8 21 Takács AnnaTakács Anna
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 6 03.72 02.4103.7203.0103.72r 3.00
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(št, 29.8.2019 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 22 Feďová AndreaFeďová Andrea
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
98 98 1 10.08 10.08x09.8210.08r
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(št, 29.8.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 Legnavský BernardLegnavský Bernard
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
02 02 5 13.24 xx12.7612.7613.2412.93x 11.00
2 73 Dadej KamilDadej Kamil
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
02 02 4 11.20 09.3611.2011.1511.20xx11.09 9.00
3 139 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 10.63 09.8710.3810.1410.38x10.6310.27 8.00
4 112 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 2 10.41 09.7210.41x10.4109.8610.1109.99 7.00
5 87 Lovaš MartinLovaš Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 1 08.75 07.8807.9308.7508.7508.3508.4608.49 6.00
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(št, 29.8.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 71 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
99 99 1 16.26 x16.07x16.07x16.26x
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(št, 29.8.2019 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
3 72 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
05 05 2 39.88 xx39.8839.88xx36.50
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(št, 29.8.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 43 Poláková EvaPoláková Eva
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
44 44 1 23.94 x21.1823.9423.94xx23.17
22 Feďová AndreaFeďová Andrea
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
98 98 2 NM xxx0.0xxx
Poznámky/pokusy:
" Poláková hádzala diskom 0,75 kg
Celkom 2 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(št, 29.8.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 40 Lacková JulianaLacková Juliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 4 28.23 25.4628.2325.4728.23xxx 11.00
2 119 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 3 23.80 x20.81x20.8119.0522.1623.80 9.00
3 3 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 2 20.00 17.8918.4618.7018.7020.0019.4518.13 8.00
4 121 Jašeková LenkaJašeková Lenka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 1 18.73 17.3915.5117.9217.9218.2317.3218.73 7.00
Celkom 4 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(št, 29.8.2019 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 139 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 32.15 30.12x28.8430.1232.1529.9831.97 11.00
2 73 Dadej KamilDadej Kamil
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
02 02 1 29.54 28.2024.75x28.20x29.3329.54 9.00
Celkom 2 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(št, 29.8.2019 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 71 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
99 99 1 50.63 46.0250.6349.6550.63x48.8847.94
Celkom 1 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(št, 29.8.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 63 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 9 53.09 53.0949.7349.7153.0949.1240.4439.42 11.00
2 90 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 12 47.36 42.2047.3646.1647.3645.7337.3940.08 9.00
3 115 Vagaský FrantišekVagaský František
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 10 45.68 38.0640.4545.6845.6836.5942.0343.80 8.00
4 111 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 11 44.73 44.7340.3937.6644.73x43.4542.74 7.00
5 10 Kollár MatejKollár Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 7 38.96 x36.6433.5436.6436.2934.9438.96 6.00
6 105 Kmec MartinKmec Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 8 37.85 32.4636.6337.8537.85xx32.57 5.00
7 67 Novák DenisNovák Denis
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 5 36.10 32.0336.1031.6636.1030.2030.5330.79 4.00
8 64 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 4 35.36 34.6932.4333.2434.6935.3632.6634.81 3.00
9 98 Baláž ŠimonBaláž Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 1 34.08 34.0829.9430.4534.08 2.00
10 66 Mirón MatejMirón Matej
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 3 33.50 27.8833.2633.5033.50 1.00
11 99 Baran MatejBaran Matej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 6 32.26 28.8032.2626.1832.26
12 24 Janovický AdamJanovický Adam
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 2 21.43 19.6521.4320.6221.43
Celkom 12 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(št, 29.8.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 47 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 11 46.76 36.2545.9744.4045.9741.9041.0546.76 11.00
2 38 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 8 35.22 28.20x35.2235.2231.4932.41x 9.00
3 125 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 10 34.26 29.1231.0726.2431.0730.7934.26x 8.00
4 131 Rusinková HanaRusinková Hana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 4 31.93 27.6728.1029.6529.6526.8230.1131.93 7.00
5 133 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 5 31.68 24.6930.8031.6831.6829.0626.7028.68 6.00
6 128 Pillárová KatarínaPillárová Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 3 31.56 31.5628.1521.2731.5630.37x31.06 5.00
7 13 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 2 28.70 28.7024.1119.7628.70x20.8921.23 4.00
8 91 Barkaiová LauraBarkaiová Laura
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 7 27.41 27.2226.3324.2227.2227.2321.6327.41 3.00
9 124 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 6 26.28 26.2824.7821.3226.28 2.00
10 127 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 9 26.12 22.0820.7026.1226.12 1.00
11 70 Rijaková KarolínaRijaková Karolína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 1 22.40 22.4018.4822.0022.40
Celkom 11 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(št, 29.8.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 93 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
03 03 6 30.81 26.5427.4327.8827.8828.4730.8127.30 11.00
2 3 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 8 29.06 x28.7526.3028.7529.06xx 9.00
3 130 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 7 27.47 25.6727.0127.4727.47x25.9724.77 8.00
4 126 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 5 26.76 26.41x22.9626.4118.8326.76x 7.00
5 40 Lacková JulianaLacková Juliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 3 23.97 21.5621.9323.9723.9723.1021.80x 6.00
6 95 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 4 23.10 21.3522.43x22.4321.3420.8123.10 5.00
7 147 Brachová ViktóriaBrachová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 1 21.56 19.9419.8821.5621.5619.83x20.05 4.00
8 46 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 2 15.61 xx14.5414.5414.2515.61x 3.00
Celkom 8 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci

(št, 29.8.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 100 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 4 36.78 33.1033.4633.6433.6436.7833.4536.70 11.00
2 136 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 29.43 x28.75x28.75--29.43 9.00
3 73 Dadej KamilDadej Kamil
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
02 02 1 20.22 20.22xx20.22r 8.00
74 Lukčo ImrichLukčo Imrich
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 2 NM x-x0.0---
Celkom 4 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži

(št, 29.8.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 110 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 1 34.99 32.2032.5934.9934.9933.7434.3234.30
Celkom 1 pretekárov