<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Gaudeamus igitur 2019 - Olympiáda stredoškolákov SR

Trnava (9. 5. 2019)

100 m - Dorastenci

(št, 9.5.2019 - 10:30) Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 11.40
2 Ertl MarekErtl Marek 99 99 SPS stavebná D.S.Jurkoviča TrnavaSPS stavebná D.S.Jurkoviča ... 4 11.79
3 Naništa RichardNaništa Richard 00 00 Gymnázium A. Bernoláka NámestovoGymnázium A. Bernoláka Náme... 7 11.94
4= Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 12.02
4= Cicko VladimírCicko Vladimír 99 99 SOŠ Vansovej PrievidzaSOŠ Vansovej Prievidza 5 12.02
Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
Hriň AdamHriň Adam 02 02 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 DNS
Poznámky:
100m - Chlapci
Celkom 7 pretekárov

100 m - Dorastenky

(št, 9.5.2019 - 10:40) Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.40
2 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 12.79
3 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 13.06
4 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 13.22
5 Háberová HanaHáberová Hana 01 01 Naša atletikaNaša atletika 7 13.33
6 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 13.38
7 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.40
8 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 13.78
Poznámky:
100m - Dievčatá
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenci

(št, 9.5.2019 - 11:30) Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 21.96
2 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 22.89
3 Hriň AdamHriň Adam 02 02 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 23.31
4 Horil DenisHoril Denis 00 00 Gymnázium PiešťanyGymnázium Piešťany 4 23.46
5 Paulovič IvanPaulovič Ivan 01 01 SPŠ Cabajská NitraSPŠ Cabajská Nitra 2 23.50
6 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 23.62
7 Siekel SamuelSiekel Samuel 01 01 SŠ Tilgnerova BratislavaSŠ Tilgnerova Bratislava 8 24.07
8 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 24.35
Poznámky:
200m - Chlapci
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenky

(št, 9.5.2019 - 11:40) Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 25.73
2 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.11
3 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 26.19
4 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 26.89
5 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.08
6 Háberová HanaHáberová Hana 01 01 Naša atletikaNaša atletika 6 28.38
Poznámky:
200m - Dievčatá
Celkom 6 pretekárov

400 m - Dorastenci

(št, 9.5.2019 - 11:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 0:49.53
2 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 0:51.22
3 Hronček LukášHronček Lukáš 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 0:51.47
4 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:51.87
5 Bartek DenisBartek Denis 03 03 SŠŠ J.Herdu TrnavaSŠŠ J.Herdu Trnava 5 0:52.54
6 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:53.51
7 Machovec Jakub Machovec Jakub 01 01 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 0:53.89
Poznámky:
400m - Chlapci
Celkom 7 pretekárov

400 m - Dorastenky

(št, 9.5.2019 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 0:57.34
2 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 1:00.13
3 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 1:00.57
4 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 1:00.93
5 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:01.29
Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Poznámky:
400m - Dievčatá
Celkom 7 pretekárov

800 m - Dorastenci

(št, 9.5.2019 - 11:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 7 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 7 2:00.33
2 5 Bugoš FilipBugoš Filip 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:02.83
3 4 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:04.16
4 8 Kačina SebastiánKačina Sebastián 00 00 SŠŠ NitraSŠŠ Nitra 8 2:05.77
MS 1 Čačík MatejČačík Matej 02 02 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 2:05.93
6 6 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 KSŠ sv. Mikuláša PrešovKSŠ sv. Mikuláša Prešov 6 2:09.19
7 3 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 Gymnázium J. Hollého TrnavaGymnázium J. Hollého Trnava 3 2:09.48
8 2 Teplan JurajTeplan Juraj 02 02 Gymnázium Hurbana ČadcaGymnázium Hurbana Čadca 2 2:10.63
Poznámky:
800m - Chlapci
Celkom 8 pretekárov

800 m - Dorastenky

(št, 9.5.2019 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 15 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 2:31.49
2 11 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:32.57
3 10 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 2:34.18
4 14 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:39.91
5 9 Meszárosová LeaMeszárosová Lea 03 03 EG Skuteckého Banská BystricaEG Skuteckého Banská Bystrica 1 2:41.29
6 13 Klementová MariannaKlementová Marianna 02 02 Spojená škola NovákySpojená škola Nováky 5 2:44.85
12 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 DNS
Poznámky:
800m - Dievčatá
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Dorastenky

(št, 9.5.2019 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 19 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 5:10.58
2 17 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 5:15.59
3 24 Šimonová BarboraŠimonová Barbora 99 99 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 6 5:17.45
4 16 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 5:19.88
5 23 Salazar Stefania Salazar Stefania 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 5:31.70
6 26 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 5:33.30
7 20 Štefunková AlenaŠtefunková Alena 02 02 OA TrnavaOA Trnava 4 5:46.28
Poznámky:
1500m - Dievčatá
Celkom 7 pretekárov

3000 m - Dorastenci

(št, 9.5.2019 - 10:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 29 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3 09:06.71
2 27 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09:08.41
3 33 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 09:29.88
4 32 Korečko TobiášKorečko Tobiáš 02 02 Gymnázium sv.Moniky PrešovGymnázium sv.Moniky Prešov 5 09:35.48
5 31 Habrda BorisHabrda Boris 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09:43.26
6 34 Oravec MatúšOravec Matúš 02 02 SG KremnicaSG Kremnica 7 09:54.21
7 28 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09:58.89
8 36 Ambrož AdriánAmbrož Adrián 99 99 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 10:27.00
35 Laca TomášLaca Tomáš 02 02 SOŠ IT Banská BystricaSOŠ IT Banská Bystrica 8 DNS
Poznámky:
3000m - Chlapci
Celkom 9 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky

(št, 9.5.2019 - 10:10) Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 15.04
2 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 15.48
3 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 15.97
4 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 16.03
5 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 16.34
6 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 16.41
Poznámky:
100m prekážky [76,2cm] - Dievčatá
Celkom 6 pretekárov

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(št, 9.5.2019 - 10:00) Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 14.01
2 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 14.42
3 Beláň MarekBeláň Marek 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 15.14
4 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 01 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 16.49
5 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 16.52
6 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 16.58
Poznámky:
110m prekážky [91,4cm] - Chlapci
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(št, 9.5.2019 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 155160165170173176179183
1 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 179 -ooooxoxoxx
2 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 176 ooooxoxoxxx
3 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 176 ooooxoxoxxx
4 Ďuračka JozefĎuračka Jozef
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 173 -ooooxxx
5 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 173 -oooxoxxx
6 Pivarči TomášPivarči Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 170 -ooxxoxxx
Ertl MarekErtl Marek
SPS stavebná D.S.Jurkoviča TrnavaSPS stavebná D.S.Jurkoviča ...
99 99 DNS
Kondé PeterKondé Peter
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
99 99 DNS
Poznámky/pokusy:
" Výška - Chlapci
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(št, 9.5.2019 - 11:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 135140145150153156
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 153 -ooooxxx
2 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 153 -oooxxoxxx
3 Králiková RomanaKráliková Romana
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
00 00 150 ooooxxx
4 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
00 00 145 oooxxx
5 Forster ViktóriaForster Viktória
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 145 -oxoxxx
6 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 135 oxxx
Kubošiová KarolínaKubošiová Karolína
Gymnázium Kukučínova PopradGymnázium Kukučínova Poprad
01 01 NM -xxx
Potocká ElaPotocká Ela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 NM xxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Dievčatá
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(št, 9.5.2019 - 11:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Megela PatrikMegela Patrik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
00 00 652 -1.1 m/s 625  +0.0624  -3.2652  -1.1652618  +0.0620  -0.2644  -3.0
2 Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 651 -0.6 m/s 645  +0.0 +0.0 -0.3645 +0.0 -2.1651  -0.6
3 Deák Kristóf Deák Kristóf
Gymnázium J.Szondyho Šahy Gymnázium J.Szondyho Šahy
02 02 615 +0.0 m/s 615  +0.0606  -0.6592  +0.0615 +0.0 -1.6508  -0.2
4 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 597 -1.6 m/s 582  -1.5543  -2.3588  -0.4588597  -1.6589  +0.0 +0.0
5 Tvrdý KristiánTvrdý Kristián
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 592 -0.5 m/s 571  +0.0592  -0.5592  -0.2592510  +0.0563  -1.9 -0.2
6 Wagner ErikWagner Erik
SPŠ Považská BystricaSPŠ Považská Bystrica
01 01 577 -0.6 m/s 564  +0.0 -1.6 -0.3564 -0.5562  +0.0577  -0.6
7 Greenslade Richard FrederiGreenslade Richard Frederi
Spojená škola VrútkySpojená škola Vrútky
00 00 570 +0.0 m/s 544  -0.4570  +0.0 +0.0570544  -1.6509  +0.0528  -0.1
8 Bugár MartinBugár Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 554 +0.0 m/s 554  +0.0535  -1.4 -1.3554511  +0.0 -0.1 -3.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Chlapci
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(št, 9.5.2019 - 10:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
00 00 524 -0.4 m/s 520  -1.0 +0.0524  -0.4524510  -1.8 +0.0505  +0.1
2 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 519 -1.2 m/s 519  -1.2 -0.4 -1.0519 +0.0318  +0.0 +0.0
3 Bujňáková EmaBujňáková Ema
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 480 -1.6 m/s 480  -1.6454  +0.0 +0.0480436  +0.0409  +0.0448  -2.4
4 Šavlová KatarínaŠavlová Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
02 02 458 +0.0 m/s 458  +0.0 +0.0354  +0.0458 +0.0440  +0.0345  -1.3
5 Mazúrová TimeaMazúrová Timea
SG KremnicaSG Kremnica
02 02 436 -0.8 m/s 376  -2.2404  +0.0436  -0.8436399  -1.2346  +0.0425  -1.9
6 Tomečková LenkaTomečková Lenka
SOŠ gastronómie BratislavaSOŠ gastronómie Bratislava
01 01 425 -0.3 m/s 425  -0.3403  -0.2398  -0.7425380  -0.5 -1.2 +0.0
7 Bartková Alexandra Bartková Alexandra
Gymnázium Kukučínova PopradGymnázium Kukučínova Poprad
01 01 422 -0.9 m/s  -1.0397  +0.0422  -0.9422410  -0.2419  -1.2390  -0.7
8 Mihoková PetraMihoková Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 383 +0.0 m/s 383  +0.0 -0.7 -0.9383355  -1.5 +0.0 -1.5
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Dievčatá
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(št, 9.5.2019 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 14.36 14,36x13,7014,3613,9914,0113,98
2 Maňovská JanaMaňovská Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 12.86 x12,5312,8612,86xxx
3 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 12.71 11,9112,71x12,71xxx
4 Lenková DenisaLenková Denisa
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
02 02 12.12 11,3011,4911,8411,8412,1211,9511,98
5 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 11.45 x11,2210,7911,2210,5811,1011,45
6 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 10.45 10,459,229,829,8210,16x9,00
7 Kačková KarinKačková Karin
GVPT MartinGVPT Martin
00 00 10.41 9,7310,419,899,8910,119,648,87
8 Pastyrčáková AnettaPastyrčáková Anetta
SPŠ stavebná PrešovSPŠ stavebná Prešov
03 03 10.03 10,039,479,709,709,319,859,46
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Dievčatá
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(št, 9.5.2019 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
99 99 19.86 19,3619,1819,8619,86xxx
2 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 16.88 xx16,7516,7516,8816,66x
3 Legnavský BernardLegnavský Bernard
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
02 02 13.83 12,6312,5212,8612,8613,3213,83x
4 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 13.79 x13,2713,4813,4813,3113,4113,79
5 Murányi MichalMurányi Michal
OA HlohovecOA Hlohovec
00 00 13.08 11,9311,7610,5511,9313,0811,8811,94
6 Skyčák MatejSkyčák Matej
Gymnázium A. Bernoláka NámestovoGymnázium A. Bernoláka Náme...
01 01 12.44 11,8911,9812,4412,4412,4211,0911,59
7 Škandera Tomᚊkandera Tomáš
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
02 02 12.01 8,5810,6510,918,5811,6410,9512,01
Poznámky/pokusy:
" Guľa [5kg] - Chlapci
Celkom 7 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(št, 9.5.2019 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Maňovská JanaMaňovská Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 30.76 27,92x27,8027,9227,8330,7628,67
2 Palanská LenkaPalanská Lenka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 30.26 xx25,0025,00x27,2530,26
3 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 25.70 25,70xx25,70xxx
4 Lacková JulianaLacková Juliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 24.69 24,1024,69x24,69x21,70x
5 Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 24.17 21,32x24,1724,1723,9823,90x
6 Zváčová KatarínaZváčová Katarína
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
00 00 23.80 21,5620,1019,2421,5619,9023,80x
7 Javorská SarahJavorská Sarah
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
01 01 18.90 18,07x18,9018,9018,70xx
Miková Nikola Miková Nikola
SZŠ TrnavaSZŠ Trnava
00 00 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Disk [1kg] - Dievčatá
Celkom 8 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(št, 9.5.2019 - 11:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
99 99 53.66 x50,6650,8850,8851,7853,6651,34
2 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 49.46 49,4647,9348,7249,46x46,9247,95
3 Krist TomášKrist Tomáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 34.82 x33,53x33,53xx34,82
4 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 33.25 33,25x32,9233,25xxx
5 Škandera Tomᚊkandera Tomáš
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
02 02 31.00 23,4627,3426,2027,34x30,3631,00
Poznámky/pokusy:
" Disk [1,5kg] - Chlapci
Celkom 5 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(št, 9.5.2019 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 44.22 x38,9244,2244,22x41,3240,14
2 Hádeková SabínaHádeková Sabína
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
01 01 35.00 32,2229,6135,0035,0033,04x32,36
3 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 32.50 31,6332,5031,3032,5029,90xx
4 Ďurkáčová TeréziaĎurkáčová Terézia
SOŠ Goretti ČadcaSOŠ Goretti Čadca
99 99 29.74 20,7929,7424,4529,7428,6326,16x
5 Džambová BarboraDžambová Barbora
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
00 00 29.18 x27,19x27,19x29,1828,62
6 Maňásková MartinaMaňásková Martina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
01 01 28.46 x27,70x27,7028,46x25,81
7 Zváčová KatarínaZváčová Katarína
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
00 00 24.72 x23,7124,7224,7223,17-x
8 Fottová JanaFottová Jana
AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov
00 00 24.04 xx22,7622,7622,4124,0424,04
Poznámky/pokusy:
" Oštep [500g] - Dievčatá
Celkom 8 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci

(št, 9.5.2019 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 57.30 54,6957,3051,7057,30xxx
2 Katrenič GabrielKatrenič Gabriel
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
00 00 51.40 51,40x44,9851,4042,92xx
3 Harant Andrej Harant Andrej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 46.71 41,5646,71x46,71x34,80x
4 Bulucz Dániel SzaboBulucz Dániel Szabo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
00 00 38.52 32,24x33,9733,9738,52x38,15
5 Vanek MiroslavVanek Miroslav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
02 02 38.51 xx38,5138,51x34,36x
6 Hrotko PatrikHrotko Patrik
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 36.34 32,8436,16x36,16x36,34x
7 Mlynár LukášMlynár Lukáš
Gymnázium J. Lettricha MartinGymnázium J. Lettricha Martin
01 01 30.79 30,79x26,9830,79xxx
8 Valalik TimotejValalik Timotej
SOŠ elektrotechnickáSOŠ elektrotechnická
01 01 30.69 x30,69x30,69xx28,97
Poznámky/pokusy:
" Oštep [700g] - Chlapci
Celkom 8 pretekárov

4 x 100 m kluby - Dorastenci

(št, 9.5.2019 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dömöter, Luža, Siekel, Vitáloš Dömöter, Luža, Siekel, Vitáloš Bratislavský krajBratislavský kraj 4 0:45.06
2 Baluch, Revaj, Legnavský, Koperdák Baluch, Revaj, Legnavský, Koperdák Košický krajKošický kraj 3 0:47.78
Poznámky:
4 x 100m - Chlapci
Celkom 2 pretekári