<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Gaudeamus igitur 2019 - Olympiáda stredoškolákov SR

Trnava (9. 5. 2019)

Skok do diaľky - Dorastenci

(št, 9.5.2019 - 11:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Megela PatrikMegela Patrik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
00 00 652 -1.1 m/s 625  +0.0624  -3.2652  -1.1652618  +0.0620  -0.2644  -3.0
2 Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 651 -0.6 m/s 645  +0.0 +0.0 -0.3645 +0.0 -2.1651  -0.6
3 Deák Kristóf Deák Kristóf
Gymnázium J.Szondyho Šahy Gymnázium J.Szondyho Šahy
02 02 615 +0.0 m/s 615  +0.0606  -0.6592  +0.0615 +0.0 -1.6508  -0.2
4 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 597 -1.6 m/s 582  -1.5543  -2.3588  -0.4588597  -1.6589  +0.0 +0.0
5 Tvrdý KristiánTvrdý Kristián
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 592 -0.5 m/s 571  +0.0592  -0.5592  -0.2592510  +0.0563  -1.9 -0.2
6 Wagner ErikWagner Erik
SPŠ Považská BystricaSPŠ Považská Bystrica
01 01 577 -0.6 m/s 564  +0.0 -1.6 -0.3564 -0.5562  +0.0577  -0.6
7 Greenslade Richard FrederiGreenslade Richard Frederi
Spojená škola VrútkySpojená škola Vrútky
00 00 570 +0.0 m/s 544  -0.4570  +0.0 +0.0570544  -1.6509  +0.0528  -0.1
8 Bugár MartinBugár Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 554 +0.0 m/s 554  +0.0535  -1.4 -1.3554511  +0.0 -0.1 -3.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Chlapci
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(št, 9.5.2019 - 10:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
00 00 524 -0.4 m/s 520  -1.0 +0.0524  -0.4524510  -1.8 +0.0505  +0.1
2 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 519 -1.2 m/s 519  -1.2 -0.4 -1.0519 +0.0318  +0.0 +0.0
3 Bujňáková EmaBujňáková Ema
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 480 -1.6 m/s 480  -1.6454  +0.0 +0.0480436  +0.0409  +0.0448  -2.4
4 Šavlová KatarínaŠavlová Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
02 02 458 +0.0 m/s 458  +0.0 +0.0354  +0.0458 +0.0440  +0.0345  -1.3
5 Mazúrová TimeaMazúrová Timea
SG KremnicaSG Kremnica
02 02 436 -0.8 m/s 376  -2.2404  +0.0436  -0.8436399  -1.2346  +0.0425  -1.9
6 Tomečková LenkaTomečková Lenka
SOŠ gastronómie BratislavaSOŠ gastronómie Bratislava
01 01 425 -0.3 m/s 425  -0.3403  -0.2398  -0.7425380  -0.5 -1.2 +0.0
7 Bartková Alexandra Bartková Alexandra
Gymnázium Kukučínova PopradGymnázium Kukučínova Poprad
01 01 422 -0.9 m/s  -1.0397  +0.0422  -0.9422410  -0.2419  -1.2390  -0.7
8 Mihoková PetraMihoková Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 383 +0.0 m/s 383  +0.0 -0.7 -0.9383355  -1.5 +0.0 -1.5
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Dievčatá
Celkom 8 pretekárov