<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Gaudeamus igitur 2019 - Olympiáda stredoškolákov SR

Trnava (9. 5. 2019)
100 m - Dorastenci (štvrtok, 9.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 11.40
2 Ertl MarekErtl Marek 991018 99 SPS stavebná D.S.Jurkoviča TrnavaSPS stavebná D.S.Jurkoviča ... 11.79
3 Naništa RichardNaništa Richard 000126 00 Gymnázium A. Bernoláka NámestovoGymnázium A. Bernoláka Náme... 11.94
100 m - Dorastenky (štvrtok, 9.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.40
2 Tomková DášaTomková Dáša 000616 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.79
3 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13.06
200 m - Dorastenci (štvrtok, 9.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Baluch MatejBaluch Matej 001016 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 21.96
2 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 22.89
3 Hriň AdamHriň Adam 020311 02 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 23.31
200 m - Dorastenky (štvrtok, 9.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25.73
2 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 26.11
3 Tomková DášaTomková Dáša 000616 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 26.19
400 m - Dorastenci (štvrtok, 9.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 49.53
2 Revaj ErikRevaj Erik 010220 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 51.22
3 Hronček LukášHronček Lukáš 000713 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 51.47
400 m - Dorastenky (štvrtok, 9.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 57.34
2 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 60.13
3 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 990423 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 60.57
800 m - Dorastenci (štvrtok, 9.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 7 Revaj FilipRevaj Filip 020613 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2:00.33
2 5 Bugoš FilipBugoš Filip 000621 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:02.83
3 4 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:04.16
800 m - Dorastenky (štvrtok, 9.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 15 Cápayová MáriaCápayová Mária 030402 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2:31.49
2 11 Puha RékaPuha Réka 021210 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:32.57
3 10 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2:34.18
1500 m - Dorastenky (štvrtok, 9.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 19 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5:10.58
2 17 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 030623 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:15.59
3 24 Šimonová BarboraŠimonová Barbora 990807 99 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 5:17.45
3000 m - Dorastenci (štvrtok, 9.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 29 Čerep VladimirČerep Vladimir 010211 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 09:06.71
2 27 Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09:08.41
3 33 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 09:29.88
100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (štvrtok, 9.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15.04
2 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15.48
3 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15.97
110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (štvrtok, 9.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Baluch MatejBaluch Matej 001016 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.01
2 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 14.42
3 Beláň MarekBeláň Marek 001104 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 15.14
4 x 100 m kluby - Dorastenci (štvrtok, 9.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Dömöter, Luža, Siekel, Vitáloš Dömöter, Luža, Siekel, Vitáloš Bratislavský krajBratislavský kraj 45.06
2 Baluch, Revaj, Legnavský, Koperdák Baluch, Revaj, Legnavský, Koperdák Košický krajKošický kraj 47.78