<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Gaudeamus igitur 2019 - Olympiáda stredoškolákov SR

Trnava (9. 5. 2019)

100 m - Dorastenci

(št, 9.5.2019 - 10:30) Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 11.40
2 Ertl MarekErtl Marek 991018 99 SPS stavebná D.S.Jurkoviča TrnavaSPS stavebná D.S.Jurkoviča ... 4 11.79
3 Naništa RichardNaništa Richard 000126 00 Gymnázium A. Bernoláka NámestovoGymnázium A. Bernoláka Náme... 7 11.94
4= Sviták MartinSviták Martin 030228 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 12.02
4= Cicko VladimírCicko Vladimír 991111 99 SOŠ Vansovej PrievidzaSOŠ Vansovej Prievidza 5 12.02
Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
Hriň AdamHriň Adam 020311 02 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 DNS
Poznámky:
100m - Chlapci
Celkom 7 pretekárov

100 m - Dorastenky

(št, 9.5.2019 - 10:40) Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.40
2 Tomková DášaTomková Dáša 000616 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 12.79
3 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 13.06
4 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 13.22
5 Háberová HanaHáberová Hana 010510 01 Naša atletikaNaša atletika 7 13.33
6 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 13.38
7 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.40
8 Belešová PetraBelešová Petra 011106 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 13.78
Poznámky:
100m - Dievčatá
Celkom 8 pretekárov