<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Gaudeamus igitur 2019 - Olympiáda stredoškolákov SR

Trnava (9. 5. 2019)
Skok do výšky - Dorastenci (štvrtok, 9.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Sabo MilanSabo Milan 020318 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 179
2 Grieš MatúšGrieš Matúš 021129 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 176
3 Kadák MárioKadák Mário 020704 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 176
Skok do výšky - Dorastenky (štvrtok, 9.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 020904 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 153
2 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 153
3 Králiková RomanaKráliková Romana 000814 00 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 150
Skok do diaľky - Dorastenci (štvrtok, 9.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Megela PatrikMegela Patrik 000209 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 652
2 Hriň AdamHriň Adam 020311 02 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 651
3 Deák Kristóf Deák Kristóf 020126 02 Gymnázium J.Szondyho Šahy Gymnázium J.Szondyho Šahy 615
Skok do diaľky - Dorastenky (štvrtok, 9.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 000404 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 524
2 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza 000601 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 519
3 Bujňáková EmaBujňáková Ema 040316 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 480
Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (štvrtok, 9.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Váleková NatáliaVáleková Natália 010217 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.36
2 Maňovská JanaMaňovská Jana 000909 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.86
3 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 010123 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12.71
Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (štvrtok, 9.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Baran AdriánBaran Adrián 991214 99 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 19.86
2 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav 010406 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16.88
3 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 13.83
Hod diskom 1 kg - Dorastenky (štvrtok, 9.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Maňovská JanaMaňovská Jana 000909 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 30.76
2 Palanská LenkaPalanská Lenka 021007 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 30.26
3 Váleková NatáliaVáleková Natália 010217 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.70
Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (štvrtok, 9.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Baran AdriánBaran Adrián 991214 99 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 53.66
2 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav 010406 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 49.46
3 Krist TomášKrist Tomáš 000402 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 34.82
Hod oštepom 500 g - Dorastenky (štvrtok, 9.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 020624 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 44.22
2 Hádeková SabínaHádeková Sabína 010403 01 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 35.00
3 Váleková NatáliaVáleková Natália 010217 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 32.50
Hod oštepom 700 g - Dorastenci (štvrtok, 9.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Michalec PatrikMichalec Patrik 000407 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 57.30
2 Katrenič GabrielKatrenič Gabriel 000214 00 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 51.40
3 Harant Andrej Harant Andrej 010927 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 46.71