<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-ZsAZ jednotlivcov juniorov, dorastu a st. žiactva

Trnava (1. 9. 2020)

100 m - Juniori (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 10:45) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 273 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 11.21
2 305 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 11.71
3 356 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 12.31
4 10 Janíček ErikJaníček Erik 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.29
5 237 Šefčík OliverŠefčík Oliver 02 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 13.41
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ut, 1.9.2020 - 10:45) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 113 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 11.71 Q
2 122 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 11.78 q
3 272 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.81 q
4 318 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 PB 12.12
5 13 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.25
6 296 Tóth TomášTóth Tomáš 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 13.69
68 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ut, 1.9.2020 - 10:45) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 328 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 11.35 Q
2 269 Fáber RenéFáber René 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.78 q
3 229 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 PB 11.79 q
4 265 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.42
5 267 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 12.63
6 92 Balogh DenisBalogh Denis 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 PB 13.14
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ut, 1.9.2020 - 10:45) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 320 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 11.49 Q
2 274 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.02 q
3 84 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 12.08
4 233 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 12.77
5 360 Pavlačka AdriánPavlačka Adrián 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 12.94
278 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DQ
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 328 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 11.35 Q
2 320 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 11.49 Q
3 113 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 11.71 Q
4 122 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 11.78 q
4 269 Fáber RenéFáber René 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.78 q
6 229 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 PB 11.79 q
7 272 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.81 q
8 274 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.02 q
9 84 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 12.08
10 318 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 PB 12.12
11 13 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.25
12 265 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.42
13 267 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 12.63
14 233 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 12.77
15 360 Pavlačka AdriánPavlačka Adrián 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 12.94
16 92 Balogh DenisBalogh Denis 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 PB 13.14
17 296 Tóth TomášTóth Tomáš 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 13.69
68 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 DNS
278 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DQ

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ut, 1.9.2020 - 12:05) official Vietor: +1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 328 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 SB 11.23
2 320 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 11.51
3 122 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 SB 11.64
4 113 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.80
5 229 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7 11.81
6 269 Fáber RenéFáber René 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.83
7 274 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 12.06
272 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniorky (Beh)

Beh (ut, 1.9.2020 - 10:55) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 344 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 12.79
2 98 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.84
3 280 Annusová NatáliaAnnusová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14.20
Celkom 3 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ut, 1.9.2020 - 10:55) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 71 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 12.83 Q
2 140 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.14 q
3 130 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.33 q
4 222 Mesáková NatáliaMesáková Natália 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 14.48
5 23 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 14.54
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ut, 1.9.2020 - 10:55) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 331 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 12.70 Q
2 286 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 12.79 q
3 24 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 13.80
4 262 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 13.84
5 99 Mišová LuciaMišová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 14.37
6 243 Janošťaková MonikaJanošťaková Monika 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 17.67
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ut, 1.9.2020 - 10:55) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 264 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 12.47 Q
2 339 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 12.85 q
3 341 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.16 q
4 96 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.63
5 93 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 13.80
6 202 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 20.21
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 264 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 12.47 Q
2 331 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 12.70 Q
3 286 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 12.79 q
4 71 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 12.83 Q
5 339 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 12.85 q
6 140 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.14 q
7 341 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.16 q
8 130 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.33 q
9 96 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.63
10 24 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 13.80
10 93 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 13.80
12 262 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 13.84
13 99 Mišová LuciaMišová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 14.37
14 222 Mesáková NatáliaMesáková Natália 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 14.48
15 23 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 14.54
16 243 Janošťaková MonikaJanošťaková Monika 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 17.67
17 202 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 20.21

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ut, 1.9.2020 - 12:10) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 264 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 12.62
2 331 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 SB 12.65
3 286 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.87
4 71 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 12.96
5 339 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 12.97
6 341 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 13.33
7 140 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.39
8 130 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 13.78
Celkom 8 pretekárov