<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

M SR starších žiakov a starších žiačok, mužov a žien do 23 rokov, Košice, 17. 9. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
U23M 100 m (1/3) Babeľa Adam 06 Atletický klub AC Malacky 12.76 12.76
U23M 100 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 10.84 10.84
U23M 100 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.78 10.69
U23M 100 m Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 10.90 10.90
U23M 100 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.64 11.25
U23M 100 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 10.67 10.67
U23M 100 m Franek Richard 04 Atletický klub ZTS Martin 11.00 11.00
U23M 100 m Frič Jakub 04 AO Akademik TU Košice 11.65 11.51
U23M 100 m (1/2) Fuksa Miroslav 05 Slávia Trenčín o.z. 11.79 11.79
U23M 100 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 11.38 11.38
U23M 100 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 12.37 12.37
U23M 100 m Hockicko Tomáš 03 AK Slávia TU Košice 12.27 12.27
U23M 100 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 11.19 11.19
U23M 100 m Hubay Szabolcs 06 Atletika Košice o.z. 12.87 12.87
U23M 100 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.91 10.75
U23M 100 m Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica 11.87 11.87
U23M 100 m Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava 10.73 10.73
U23M 100 m (1/4) Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.28 11.16
U23M 100 m Kundrát Jozef 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 12.69 12.69
U23M 100 m Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 11.69 11.36
U23M 100 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 12.35 12.35
U23M 100 m Mikolaj Matúš 03 ŠK Juventa Žilina 11.77 11.77
U23M 100 m Nagy Richard 03 AK Slávia TU Košice 12.43 12.43
U23M 100 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 10.69 10.66
U23M 100 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 11.67 11.67
U23M 100 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 11.99 11.73
U23M 100 m Staš Sebastián 04 Atletický klub ZTS Martin 11.88 11.88
U23M 100 m Varhaník Martin 06 Slávia Trenčín o.z. 10.91 10.91
U23M 200 m (1/3) Babeľa Adam 06 Atletický klub AC Malacky 26.45 26.45
U23M 200 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 22.23 22.23
U23M 200 m Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 21.35 21.00
U23M 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.91 21.60
U23M 200 m Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 21.54 21.43
U23M 200 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.86
U23M 200 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 21.60 21.60
U23M 200 m Franek Richard 04 Atletický klub ZTS Martin 22.54 22.54
U23M 200 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 23.21 23.21
U23M 200 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 25.31 25.31
U23M 200 m Hockicko Tomáš 03 AK Slávia TU Košice 25.76 25.76
U23M 200 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 22.80 22.80
U23M 200 m Hubay Szabolcs 06 Atletika Košice o.z.
U23M 200 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.91 21.62
U23M 200 m Kancír Tomáš 06 Atletika Košice o.z. 24.49 24.49
U23M 200 m Körtvélyessy Samuel Štefan 04 AC Run is Fun Prešov 23.15 23.15
U23M 200 m Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava 22.67 22.46
U23M 200 m Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 23.87 23.34
U23M 200 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 24.45 24.45
U23M 200 m Lukashenko Taras 05 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
U23M 200 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 25.10 25.10
U23M 200 m Mikolaj Matúš 03 ŠK Juventa Žilina 23.53 23.53
U23M 200 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 22.95 22.95
U23M 200 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 24.64 24.31
U23M 200 m Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra 23.09 23.09
U23M 200 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.64 23.64
U23M 200 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 23.37 23.37
U23M 200 m Timko Martin 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
U23M 200 m Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra 23.56 23.56
U23M 200 m Vojtáš Nicolas 00 Atletický klub ZTS Martin 22.44 22.44
U23M 200 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 23.21 23.21
U23M 400 m (1/3) Babeľa Adam 06 Atletický klub AC Malacky 65.45 65.45
U23M 400 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 56.12 56.12
U23M 400 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra 53.40 53.40
U23M 400 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 53.52 53.52
U23M 400 m Dömötör Patrik 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 46.82 46.82
U23M 400 m Grajcarík Tomáš 04 Naša atletika Bratislava 48.76 48.70
U23M 400 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 47.86 47.86
U23M 400 m Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica 53.35 53.35
U23M 400 m Janček Richard 06 TRIKLUB Poprad
U23M 400 m Kancír Tomáš 06 Atletika Košice o.z. 54.01 54.01
U23M 400 m Kiselev Vasily (C) 05 MŠk Žiar nad Hronom 54.78 54.78
U23M 400 m Körtvélyessy Samuel Štefan 04 AC Run is Fun Prešov 51.54 51.54
U23M 400 m Lazar Marek 01 Atletický klub ZTS Martin 54.20 53.14
U23M 400 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 53.66 53.64
U23M 400 m Lukashenko Taras 05 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 67.83 67.83
U23M 400 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 56.65 56.65
U23M 400 m Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra 52.29 52.29
U23M 400 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 53.22 53.22
U23M 400 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 51.17 51.17
U23M 400 m Timko Martin 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
U23M 400 m Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra 50.59 50.59
U23M 400 m Vojtáš Nicolas 00 Atletický klub ZTS Martin 48.41 48.41
U23M 800 m Baran Peter 03 AC Run is Fun Prešov 2:03.58 2:03.58
U23M 800 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra 2:01.71 2:01.71
U23M 800 m Dančík Michal 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:10.28 2:10.28
U23M 800 m Duchoslav Adrian 03 AK Junior Holič 2:04.43 2:04.43
U23M 800 m Fešovič Giorgio 05 AK Slávia TU Košice 2:00.04 2:00.04
U23M 800 m Granský Dávid 04 Atletický klub ZTS Martin 2:02.16 2:02.16
U23M 800 m Gregor Matej 02 BŠK Banská Bystrica 2:04.33 2:02.96
U23M 800 m Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 1:56.79 1:56.79
U23M 800 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 1:59.48 1:59.48
U23M 800 m Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:06.69 2:04.64
U23M 800 m Revaj Filip 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:51.46 1:51.46
U23M 800 m Semančák Filip 02 ŠK Vital Bratislava 1:53.66 1:53.66
U23M 800 m Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky 2:09.76 2:08.18
U23M 800 m Timko Martin 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
U23M 1500 m Baran Matúš 04 AC Run is Fun Prešov 4:26.11 4:26.11
U23M 1500 m Dančík Michal 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:39.25 4:39.25
U23M 1500 m Duchoslav Adrian 03 AK Junior Holič 4:31.97 4:31.97
U23M 1500 m Fešovič Giorgio 05 AK Slávia TU Košice 4:07.80 4:07.80
U23M 1500 m Gregor Matej 02 BŠK Banská Bystrica 4:26.83 4:20.88
U23M 1500 m Hulka Alex 06 ŠK Jablonica 4:28.08 4:28.08
U23M 1500 m Janček Richard 06 TRIKLUB Poprad
U23M 1500 m Nevedel Jozef 00 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:08.91 4:08.91
U23M 1500 m Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 4:07.46 4:07.46
U23M 1500 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 4:22.09 4:22.09
U23M 1500 m Revaj Filip 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3:58.23 3:58.23
U23M 1500 m Semančák Filip 02 ŠK Vital Bratislava 3:56.88 3:56.88
U23M 1500 m Sokolík Andrej 06 Atletický klub ZTS Martin 4:52.48 4:52.48
U23M 1500 m Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky
U23M 5000 m Baran Matúš 04 AC Run is Fun Prešov 17:37.26 17:37.26
U23M 5000 m Janček Richard 06 TRIKLUB Poprad
U23M 5000 m Koperdák Lukáš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 15:57.89 15:56.92
U23M 5000 m Kubička Lukáš 01 Atletický klub ZTS Martin 16:08.5 15:57.03
U23M 5000 m Nevedel Jozef 00 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 16:25.0 15:56.5
U23M 5000 m Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 16:44.02
U23M 5000 m Szarka Gergö 03 Atletický club Nové Zámky 17:53.96
U23M 5000 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 18:56.65 18:56.65
U23M 110 m pr. 106,7 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 15.49 15.49
U23M 110 m pr. 106,7 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 14.76 14.76
U23M 110 m pr. 106,7 (1/4) Ševčík Lukáš 03 Slávia Trenčín o.z. 14.63 14.63
U23M 400 m pr. 91,4 (1/3) Babeľa Adam 06 Atletický klub AC Malacky
U23M 400 m pr. 91,4 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
U23M 400 m pr. 91,4 Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava 53.33 53.33
U23M 400 m pr. 91,4 Dömötör Patrik 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.00 51.00
U23M 400 m pr. 91,4 Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš 59.55 59.55
U23M 400 m pr. 91,4 Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 56.61 56.61
U23M 400 m pr. 91,4 Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 64.41 64.41
U23M 400 m pr. 91,4 (1/1) Ševčík Adam 00 Slávia Trenčín o.z. 55.90 54.98
U23M 3000 m pr. 91,4 Čurlej Marián 02 AO Sparta Považská Bystrica 12:10.56
U23M 3000 m pr. 91,4 Koperdák Lukáš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:56.92 09:53.52
U23M 3000 m pr. 91,4 Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 10:23.13 10:01.34
U23M 3000 m pr. 91,4 Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 10:35.52
U23M 3000 m pr. 91,4 Szarka Gergö 03 Atletický club Nové Zámky 09:50.29 09:50.29
U23M chôdza 10 000 m Bátovský Jakub 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 45:58.57 45:58.57
U23M chôdza 10 000 m Duda Michal 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 46:23.19
U23M chôdza 10 000 m Krestianko Filip 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 49:07.11
U23M chôdza 10 000 m Nosáľ Adam 04 Atletický klub ZTS Martin 46:05.6
U23M výška Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou 189 189
U23M výška Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 183 183
U23M výška Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 200 200
U23M výška Kovalčin Šimon 03 AK Slávia TU Košice 195 196
U23M výška Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 180 180
U23M výška Staš Sebastián 04 Atletický klub ZTS Martin 175 175
U23M výška Tóth Gergely 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 210 210
U23M žrď Antalec Adam 02 AC Stavbár Nitra 480 480
U23M žrď Černý Alan 05 ŠK ŠOG Nitra 440 440
U23M žrď Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica 460 460
U23M žrď Kmeť Patrik 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 410 410
U23M žrď Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 400 400
U23M žrď Poláček Dávid 05 ŠK ŠOG Nitra 385 385
U23M žrď Sarkovics Gabriel 03 SOPKA Seňa 275 240
U23M diaľka Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 721 721
U23M diaľka Balog Milan 04 Atletika Košice o.z. 599 599
U23M diaľka Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 736 736
U23M diaľka Čížek Samuel 05 Atletika Košice o.z. 592 599
U23M diaľka Frič Jakub 04 AO Akademik TU Košice 648
U23M diaľka Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 580 580
U23M diaľka Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 644 644
U23M diaľka (1/1) Hletko Martin 04 Slávia Trenčín o.z. 623 641
U23M diaľka Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 750 750
U23M diaľka Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 722 722
U23M diaľka Kiráľ Daniel 04 AO Akademik TU Košice 624 624
U23M diaľka Kmeť Patrik 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 613 613
U23M diaľka Krajčír Stanislav 02 Atletika Košice o.z. 669 685
U23M diaľka (1/4) Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 614 614
U23M diaľka Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen 566 566
U23M diaľka Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 656 656
U23M trojskok Balog Milan 04 Atletika Košice o.z. 12.92 12.92
U23M trojskok Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 14.37 14.37
U23M trojskok Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 13.15 13.15
U23M trojskok Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 13.90 13.90
U23M trojskok Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 13.35 13.35
U23M trojskok Hlaváč Denis 00 AO Akademik TU Košice 14.49 14.74
U23M trojskok (1/1) Hletko Martin 04 Slávia Trenčín o.z. 12.83 12.95
U23M trojskok Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 14.70 14.70
U23M trojskok Kekety Tomáš 06 MAC REDOX Lučenec 11.23 11.23
U23M trojskok Megela Patrik 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.25 15.02
U23M trojskok Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 12.11 12.11
U23M trojskok (1/4) Ševčík Lukáš 03 Slávia Trenčín o.z.
U23M trojskok Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec 12.16 12.16
U23M guľa 7,26 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZTS Martin 12.36
U23M guľa 7,26 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 16.57 16.57
U23M guľa 7,26 kg Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava
U23M guľa 7,26 kg Sarkovics Gabriel 03 SOPKA Seňa
U23M guľa 7,26 kg Šramko Martin 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.91 11.91
U23M guľa 7,26 kg Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 09.84 10.05
U23M disk 2 kg Dadej Kamil 02 MŠK Vranov nad Topľou 31.94 31.94
U23M disk 2 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZTS Martin
U23M disk 2 kg Gallay Igor 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 38.39 38.39
U23M disk 2 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 47.36 47.36
U23M kladivo 7,26 kg Danáč Daniel 00 AC Stavbár Nitra 53.63 56.48
U23M kladivo 7,26 kg Kucka Filip Miroslav 00 AK Slávia TU Košice 36.55 49.92
U23M kladivo 7,26 kg Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 48.18 48.18
U23M oštep 800 g Debnár Šimon 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 57.22 57.22
U23M oštep 800 g Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 60.76 60.76
U23M oštep 800 g Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava 53.51 53.51
U23M oštep 800 g Mikolaj Matúš 03 ŠK Juventa Žilina 44.73 44.73
U23M oštep 800 g Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 45.86 45.86
U23M oštep 800 g Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 42.39 42.39
U23M oštep 800 g Tkáč Adam 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 58.11 58.11
U23M 4 x 100 m kluby (1/1) Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
U23M 4 x 100 m kluby (1/2) Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava
U23M 4 x 100 m kluby (1/4) Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23M 4 x 100 m kluby (1/3) Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava
U23M 4 x 100 m kluby (1/4) Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky
U23M 4 x 100 m kluby (1/1) Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23M 4 x 100 m kluby (1/1) Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava
U23M 4 x 100 m kluby (1/4) Franek Richard 04 Atletický klub ZTS Martin (A)
U23M 4 x 100 m kluby (1/1) Fuksa Miroslav 05 Slávia Trenčín o.z.
U23M 4 x 100 m kluby (1/2) Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava
U23M 4 x 100 m kluby (1/1) Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
U23M 4 x 100 m kluby (1/3) Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23M 4 x 100 m kluby (1/4) Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava
U23M 4 x 100 m kluby (1/4) Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava
U23M 4 x 100 m kluby (1/2) Laczkó Dániel 06 Atletický club Nové Zámky
U23M 4 x 100 m kluby (1/1) Lazar Marek 01 Atletický klub ZTS Martin (A)
U23M 4 x 100 m kluby (1/3) Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava
U23M 4 x 100 m kluby (1/2) Staš Sebastián 04 Atletický klub ZTS Martin (A)
U23M 4 x 100 m kluby (1/3) Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky
U23M 4 x 100 m kluby (1/3) Ševčík Adam 00 Slávia Trenčín o.z.
U23M 4 x 100 m kluby (1/2) Ševčík Lukáš 03 Slávia Trenčín o.z.
U23M 4 x 100 m kluby (1/4) Varhaník Martin 06 Slávia Trenčín o.z.
U23M 4 x 100 m kluby (1/3) Vojtáš Nicolas 00 Atletický klub ZTS Martin (A)
U23M 4 x 100 m kluby (1/1) Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné
U23M 4 x 400 m kluby (1/1) Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
U23M 4 x 400 m kluby (1/2) Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava
U23M 4 x 400 m kluby (1/3) Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra
U23M 4 x 400 m kluby (1/4) Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky
U23M 4 x 400 m kluby (1/1) Grajcarík Tomáš 04 Naša atletika Bratislava
U23M 4 x 400 m kluby (1/2) Granský Dávid 04 Atletický klub ZTS Martin
U23M 4 x 400 m kluby (1/4) Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava
U23M 4 x 400 m kluby (1/3) Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava
U23M 4 x 400 m kluby (1/1) Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra
U23M 4 x 400 m kluby (1/2) Laczkó Dániel 06 Atletický club Nové Zámky
U23M 4 x 400 m kluby (1/1) Lazar Marek 01 Atletický klub ZTS Martin
U23M 4 x 400 m kluby (1/2) Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra
U23M 4 x 400 m kluby (1/3) Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin
U23M 4 x 400 m kluby (1/2) Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné
U23M 4 x 400 m kluby (1/4) Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra
U23M 4 x 400 m kluby (1/3) Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky
U23M 4 x 400 m kluby (1/4) Ševčík Adam 00 Slávia Trenčín o.z.
U23M 4 x 400 m kluby (1/4) Vojtáš Nicolas 00 Atletický klub ZTS Martin
U23M 4 x 400 m kluby (1/1) Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné
Žci 60 m Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky 08.37 08.37
Žci 60 m Barát Marek 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.58 08.58
Žci 60 m Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky 08.09 08.01
Žci 60 m Bokšai Dávid 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.64 08.64
Žci 60 m Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 07.74 07.74
Žci 60 m Brna Tomáš 07 ŠK Vital Bratislava 07.92 07.92
Žci 60 m Harkabus Marek 08 AK Slávia PU Prešov (A) 07.52 07.52 07.52
Žci 60 m Hatrik Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 07.81 07.81
Žci 60 m Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica 08.39 08.39
Žci 60 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 07.91 07.91
Žci 60 m Chovanec Martin 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 07.64 07.64
Žci 60 m Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 07.93 07.93
Žci 60 m Janovický Adam 07 AO Akademik TU Košice 07.56 07.56
Žci 60 m Janura Richard 08 Atletika Košice o.z. 07.90 07.90
Žci 60 m (1/2) Kapak Dávid 07 1.Atletický klub Humenné 08.18 08.18
Žci 60 m Kasana Fedor 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.22 08.22
Žci 60 m Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.00 08.00
Žci 60 m Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice 07.51 07.51
Žci 60 m Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 07.97 07.97
Žci 60 m Lacko Benjamín 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.30 08.30
Žci 60 m (1/1) Lenárt Patrik 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.30 08.30
Žci 60 m Maretta Róbert 07 Atletický klub ZTS Martin 07.68 07.68
Žci 60 m Massalkhi Adam 08 TJ Družba Piešťany 07.76 07.76
Žci 60 m Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 08.47 08.47
Žci 60 m Orlický Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 08.01 08.01
Žci 60 m Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava 07.73 07.73
Žci 60 m Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 07.72 07.72
Žci 60 m Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.09 08.09
Žci 60 m (1/4) Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice 07.63 07.63
Žci 60 m Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske 07.98 07.98
Žci 60 m Šturdík Tomáš 07 AO TJ Spartak Myjava 07.64 07.64
Žci 60 m Ťapuš Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 08.21 08.21
Žci 60 m Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra 08.27 08.27
Žci 60 m Válek David 07 Atletika ŠK Skalica 08.08 08.08
Žci 60 m Vicáň Dávid 08 Atletický klub ZTS Martin 07.82 07.82
Žci 60 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 07.59 07.59
Žci 60 m (1/4) Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 07.88 07.88
Žci 60 m Wagner Marcus 07 AO Olympia Považská Bystrica 08.39 08.39
Žci 60 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 07.27 07.27
Žci 60 m Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 07.87 07.87
Žci 150 m (2/4) Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky 21.45 21.45
Žci 150 m Barát Marek 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 21.38 21.38
Žci 150 m Bokšai Dávid 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 21.47 21.47
Žci 150 m Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 18.78 18.78
Žci 150 m Brna Tomáš 07 ŠK Vital Bratislava 18.70 18.70
Žci 150 m (1/1) Čejka Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.78 19.78
Žci 150 m Dzian Matej 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom 18.86 18.71
Žci 150 m Eštok Michal 09 Atletika Košice o.z. 22.71 22.71
Žci 150 m Frištyk Pavol 09 ŠŠK-Junior Prešov 19.70 19.70
Žci 150 m Harkabus Marek 08 AK Slávia PU Prešov (A) 18.54 18.54 18.54
Žci 150 m Hatrik Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 18.65 18.65
Žci 150 m Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica 20.57 20.57
Žci 150 m Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava 19.31 19.31
Žci 150 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 18.77 18.77
Žci 150 m Chovanec Martin 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 18.36 18.36
Žci 150 m Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 19.24 19.24
Žci 150 m (1/2) Kapak Dávid 07 1.Atletický klub Humenné 19.97 19.97
Žci 150 m Kasana Fedor 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 19.19 19.19
Žci 150 m Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 22.27
Žci 150 m Kováčik Oliver 09 MAC REDOX Lučenec 20.73 20.73
Žci 150 m Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 19.95
Žci 150 m Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice 17.96 17.96
Žci 150 m (1/4) Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 17.85 17.85
Žci 150 m Lacko Benjamín 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 19.71 19.71
Žci 150 m (1/1) Lenárt Patrik 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.98 19.98
Žci 150 m Maretta Róbert 07 Atletický klub ZTS Martin 17.65 17.65
Žci 150 m Miščík Šimon 07 ŠŠK-Junior Prešov 20.18 20.18
Žci 150 m Orlický Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 19.12 19.12
Žci 150 m Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava 19.66 19.66
Žci 150 m Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 18.10 18.10
Žci 150 m Petrovics Sebastián 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 150 m Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice 18.23 18.23
Žci 150 m Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 18.04 18.04
Žci 150 m Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske 20.12 20.12
Žci 150 m Ťapuš Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 19.92 19.92
Žci 150 m Vicáň Dávid 08 Atletický klub ZTS Martin 19.14 19.14
Žci 150 m Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 20.25 20.25
Žci 150 m Vyparina Marko 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.00 22.00
Žci 150 m Wagner Marcus 07 AO Olympia Považská Bystrica 25.53
Žci 150 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 17.63 17.63
Žci 300 m Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky 43.20 43.20
Žci 300 m (1/2) Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 42.63 42.63
Žci 300 m Barát Marek 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 48.34 48.34
Žci 300 m Bezák Dominik 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 44.76 44.76
Žci 300 m Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 42.28 42.28
Žci 300 m Brna Tomáš 07 ŠK Vital Bratislava 38.94 38.94
Žci 300 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky 39.79 39.79
Žci 300 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 39.52 39.52
Žci 300 m Dzian Matej 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom 38.53 38.53
Žci 300 m Frištyk Pavol 09 ŠŠK-Junior Prešov 43.30 43.30
Žci 300 m Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 39.00 39.00
Žci 300 m Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava 38.44 38.44
Žci 300 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 39.75 39.75
Žci 300 m Ivančík Dominik 08 Bratislava runners 39.78 39.78
Žci 300 m Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 41.79 41.79
Žci 300 m Kiselev Pavel (C) 08 MŠk Žiar nad Hronom 46.64 46.64
Žci 300 m Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 42.24 42.24
Žci 300 m Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice 39.17 39.17
Žci 300 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 38.60 38.60
Žci 300 m Lacko Benjamín 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 43.07 43.07
Žci 300 m Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky 44.63 44.63
Žci 300 m (1/2) Lelkes Adam 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 39.22 38.77
Žci 300 m (1/2) Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné 40.45 40.45
Žci 300 m Massalkhi Adam 08 TJ Družba Piešťany 40.18 40.18
Žci 300 m Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 45.05 45.05
Žci 300 m Miščík Šimon 07 ŠŠK-Junior Prešov 44.87 44.87
Žci 300 m Pavlík Filip 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 50.76 50.76
Žci 300 m Petrovics Sebastián 07 Atletický club Nové Zámky 43.12 43.12
Žci 300 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 40.10 40.10
Žci 300 m Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 300 m Žbodák Martin 07 AO Sparta Považská Bystrica 42.54 42.54
Žci 300 m Židek Marko 07 Atletický klub ZTS Martin 43.52 43.52
Žci 800 m Adamec Maroš 07 AK Slávia UK Bratislava 2:30.61 2:30.61
Žci 800 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky 1:59.71 1:59.71
Žci 800 m (1/1) Červený Martin 08 Atletická akadémia Žilina 2:28.1 2:28.1
Žci 800 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 2:17.92 2:17.92
Žci 800 m (1/1) Ďuráčik Norbert 08 Atletická akadémia Žilina 2:25.1 2:25.1
Žci 800 m Ivančík Dominik 08 Bratislava runners 2:07.22 2:07.22
Žci 800 m (1/2) Jedinák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:16.20 2:16.00
Žci 800 m Kiselev Pavel (C) 08 MŠk Žiar nad Hronom 2:31.92 2:31.92
Žci 800 m Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:16.72 2:16.72
Žci 800 m Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:24.86 2:24.86
Žci 800 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 2:13.78 2:13.78
Žci 800 m Lazorik Juraj 07 AC Run is Fun Prešov 2:27.85 2:27.85
Žci 800 m (1/2) Lelkes Adam 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:05.95 2:05.95
Žci 800 m (1/2) Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné 2:20.74 2:18.86
Žci 800 m Massalkhi Adam 08 TJ Družba Piešťany 2:15.91 2:15.91
Žci 800 m Priadka Valér 08 AK Slávia UK Bratislava 2:22.68 2:22.68
Žci 800 m Repčík Samuel 07 ŠŠK-Junior Prešov 2:19.89 2:19.89
Žci 800 m Vlček Lukáš 07 AK Junior Holič 2:18.36 2:18.36
Žci 3000 m (1/1) Červený Martin 08 Atletická akadémia Žilina
Žci 3000 m (1/1) Ďuráčik Norbert 08 Atletická akadémia Žilina
Žci 3000 m Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra 10:27.14 10:27.14
Žci 3000 m Janotka Tomáš 08 Atletický oddiel Partizánske 11:23.04 11:23.04
Žci 3000 m Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno 11:25.24 11:25.24
Žci 3000 m Knapčok Matej 08 AK Veterán Bratislava 09:54.20 09:54.20
Žci 3000 m Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10:56.76 10:56.76
Žci 3000 m Kubala Richard 08 Atletický klub ZTS Martin 10:24.66 10:24.66
Žci 3000 m Lesník Marek 07 ŠK ŠOG Nitra 10:31.67 10:31.67
Žci 3000 m Mikuš Daniel 08 AO Olympia Považská Bystrica 12:19.51 12:19.51
Žci 3000 m Pavlík Filip 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12:36.35 12:36.35
Žci 3000 m (1/2) Petrovčin Michal 07 1.Atletický klub Humenné
Žci 3000 m Repčík Samuel 07 ŠŠK-Junior Prešov 10:42.40 10:42.40
Žci 3000 m Šoltés Peter 07 Zdravie v pohybe Lučatín 10:28.96 10:28.96
Žci 3000 m Vlček Lukáš 07 AK Junior Holič 10:43.16 10:43.16
Žci 100 m pr. 83,8 Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra 19.10 19.10
Žci 100 m pr. 83,8 Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 14.99 14.99
Žci 100 m pr. 83,8 Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 15.32 15.32
Žci 100 m pr. 83,8 (1/1) Gajdoš Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 16.68 16.68
Žci 100 m pr. 83,8 (1/4) Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 19.06 19.06
Žci 100 m pr. 83,8 Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 15.33 15.33
Žci 100 m pr. 83,8 Kóča Filip 08 Atletika Košice o.z. 18.93 18.93
Žci 100 m pr. 83,8 (1/4) Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 14.25 14.25
Žci 100 m pr. 83,8 Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 15.15 15.15
Žci 100 m pr. 83,8 Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky
Žci 100 m pr. 83,8 (1/2) Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 17.93 17.93
Žci 100 m pr. 83,8 Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava
Žci 100 m pr. 83,8 Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 15.08 15.08
Žci 100 m pr. 83,8 Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 14.73 14.73
Žci 100 m pr. 83,8 Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 14.76 14.76
Žci 100 m pr. 83,8 Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra 16.13 16.13
Žci 100 m pr. 83,8 Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 14.45 14.45
Žci 100 m pr. 83,8 Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica 17.98 17.98
Žci 300 m pr. 76,2 Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky 52.32 52.32
Žci 300 m pr. 76,2 Bezák Dominik 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 300 m pr. 76,2 Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 43.62 43.62
Žci 300 m pr. 76,2 (1/1) Gajdoš Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 300 m pr. 76,2 Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 43.06 43.06
Žci 300 m pr. 76,2 Chovanec Martin 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 45.61 45.61
Žci 300 m pr. 76,2 (1/2) Kapak Dávid 07 1.Atletický klub Humenné
Žci 300 m pr. 76,2 Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 50.03 50.03
Žci 300 m pr. 76,2 (1/2) Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 53.07 53.07
Žci 300 m pr. 76,2 Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 45.93 44.26
Žci 300 m pr. 76,2 Ragula Patrik 08 AO Olympia Považská Bystrica 51.25 51.25
Žci 300 m pr. 76,2 Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 49.55 49.55
Žci 300 m pr. 76,2 Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 43.27 43.27
Žci 300 m pr. 76,2 (2/4) Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 45.83
Žci 300 m pr. 76,2 Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra 46.33 46.33
Žci 300 m pr. 76,2 Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 45.81 45.81
Žci 300 m pr. 76,2 Vojtko Peter 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 300 m pr. 76,2 Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 43.51 43.51
Žci 300 m pr. 76,2 Vyparina Marko 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 300 m pr. 76,2 Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 49.16 49.16
Žci 300 m pr. 76,2 Žbodák Martin 07 AO Sparta Považská Bystrica
Žci 300 m pr. 76,2 Židek Marko 07 Atletický klub ZTS Martin 48.29 48.29
Žci 1500 m pr. 76,2 Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 1500 m pr. 76,2 Húšťava Daniel 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žci 1500 m pr. 76,2 Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra 4:57.80 4:57.80
Žci 1500 m pr. 76,2 Kubala Richard 08 Atletický klub ZTS Martin 5:03.08 5:03.08
Žci 1500 m pr. 76,2 Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky 7:00.91
Žci 1500 m pr. 76,2 (1/2) Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky
Žci 1500 m pr. 76,2 Nevedel Nicolas 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5:20.36 5:20.36
Žci 1500 m pr. 76,2 Pavlík Filip 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci 1500 m pr. 76,2 Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky 5:32.80
Žci chôdza 3000 m Bátovský Šimon 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14:34.25 14:34.25
Žci chôdza 3000 m Harman Samuel 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 18:00.45 17:44.83
Žci chôdza 3000 m Hoger Marek 10 ŠŠK-Junior Prešov
Žci chôdza 3000 m Krompaščík Šimon 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 17:03.56 17:03.56
Žci chôdza 3000 m Mažgút Jakub 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14:43.91 14:43.91
Žci chôdza 3000 m Moravčík Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov 20:01.66 20:01.66
Žci chôdza 3000 m Olexa Lukáš 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 18:21.80 18:21.34
Žci chôdza 3000 m Rosenbaum Lukáš 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 13:00.70
Žci výška Barát Marek 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci výška Bokšai Dávid 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 145 145
Žci výška Bros Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 160 160
Žci výška Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 173 173
Žci výška Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 159 159
Žci výška Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 165 165
Žci výška (1/1) Lenárt Patrik 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 156 156
Žci výška Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 171 171
Žci výška Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica 130 130
Žci výška Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 160 160
Žci výška Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 163 165
Žci výška Šlajferčík Tobias 07 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová 180 180
Žci výška Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 177 177
Žci žrď Hoger Martin 08 ŠŠK-Junior Prešov 210 210
Žci žrď Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 280 280
Žci žrď Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 370 370
Žci žrď Ptáček Douglas 08 SOPKA Seňa 220
Žci žrď (1/4) Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 320 320
Žci žrď Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 280 280
Žci žrď Vojtko Peter 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci žrď Vyparina Marko 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci žrď Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žci diaľka Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra 455 458
Žci diaľka Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 545 545
Žci diaľka Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 539 539
Žci diaľka Bros Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 495 495
Žci diaľka Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 540 540
Žci diaľka Kasana Fedor 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 464 464
Žci diaľka (1/1) Lenárt Patrik 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 528 528
Žci diaľka Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 493 493
Žci diaľka (3/3) Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 455 455
Žci diaľka Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava 534 534
Žci diaľka Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 573 573
Žci diaľka Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 549 549
Žci diaľka Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 520 520
Žci diaľka Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice 542 542
Žci diaľka Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 573 573
Žci diaľka Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 566 566
Žci diaľka Ťapuš Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 494 494
Žci diaľka Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 592 592
Žci diaľka Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 554 554
Žci diaľka Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica 476 476
Žci guľa 4 kg (1/2) Bovan Adam 08 1.Atletický klub Humenné 08.31 08.31
Žci guľa 4 kg (1/2) Čech-Gut Bruno 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.76 11.76
Žci guľa 4 kg Čeman Martin Peter 07 MAC REDOX Lučenec 13.00 13.00
Žci guľa 4 kg Čeman Matej Pavol 07 MAC REDOX Lučenec 12.10 12.10
Žci guľa 4 kg Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 11.73 11.74
Žci guľa 4 kg Gergovský Jozef Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov 09.06 09.06
Žci guľa 4 kg Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 11.00 11.00
Žci guľa 4 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.10 10.10
Žci guľa 4 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 11.80 11.80
Žci guľa 4 kg Lešňovský Juraj Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 13.33 13.33
Žci guľa 4 kg Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 12.22 12.22
Žci guľa 4 kg (1/1) Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.82 12.82
Žci guľa 4 kg Moskaľ Juraj 07 Atletický klub ZZO Čadca 08.98 08.98
Žci guľa 4 kg Paľovčík Richard 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 11.76 11.76
Žci guľa 4 kg Schrimpel Libor 07 AO Olympia Považská Bystrica 09.32 09.32
Žci guľa 4 kg Škulec Michal 08 TJ Orava Dolný Kubín 10.34 10.34
Žci guľa 4 kg Šrámek Tadeáš 08 Atletický klub Bojničky 10.10 10.10
Žci guľa 4 kg (1/1) Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.90 12.90
Žci guľa 4 kg Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen 09.14 09.14
Žci guľa 4 kg Zdurienčík Miroslav 08 AO Olympia Považská Bystrica 08.16 08.16
Žci disk 1 kg (1/2) Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci disk 1 kg (1/2) Bovan Adam 08 1.Atletický klub Humenné 25.94 25.94
Žci disk 1 kg (1/2) Čech-Gut Bruno 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 39.83 39.83
Žci disk 1 kg Čeman Martin Peter 07 MAC REDOX Lučenec
Žci disk 1 kg Čeman Matej Pavol 07 MAC REDOX Lučenec
Žci disk 1 kg Dzian Matej 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom 33.15 33.15
Žci disk 1 kg Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 37.68 37.68
Žci disk 1 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 33.20 33.20
Žci disk 1 kg Lešňovský Juraj Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 40.11 40.11
Žci disk 1 kg (1/1) Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 38.36 38.36
Žci disk 1 kg Mikuš Daniel 08 AO Olympia Považská Bystrica 23.16 23.16
Žci disk 1 kg Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica 24.15 24.15
Žci disk 1 kg Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava 42.05 42.05
Žci disk 1 kg Ragula Patrik 08 AO Olympia Považská Bystrica 17.72 17.72
Žci disk 1 kg Schrimpel Libor 07 AO Olympia Považská Bystrica 17.88
Žci disk 1 kg Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 30.44 30.44
Žci disk 1 kg Škulec Michal 08 TJ Orava Dolný Kubín 29.13 29.13
Žci disk 1 kg Šonka Peter 07 AO Akademik TU Košice 38.64 38.64
Žci disk 1 kg (1/1) Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 39.66 39.66
Žci disk 1 kg Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen 31.90 31.90
Žci disk 1 kg Zdurienčík Miroslav 08 AO Olympia Považská Bystrica 22.50 22.50
Žci kladivo 4 kg Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky 29.75 29.75
Žci kladivo 4 kg Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 24.69 24.77
Žci kladivo 4 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 25.27 25.27
Žci kladivo 4 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 33.67 33.67
Žci kladivo 4 kg Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky 25.85 25.85
Žci kladivo 4 kg Lešňovský Juraj Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 49.18 49.18
Žci kladivo 4 kg Mikuš Daniel 08 AO Olympia Považská Bystrica 20.25 20.25
Žci kladivo 4 kg Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava 43.64 43.64
Žci kladivo 4 kg Ragula Patrik 08 AO Olympia Považská Bystrica 18.71 18.71
Žci kladivo 4 kg Schrimpel Libor 07 AO Olympia Považská Bystrica 19.61
Žci kladivo 4 kg Škulec Michal 08 TJ Orava Dolný Kubín 39.07 39.07
Žci kladivo 4 kg Šrámek Tadeáš 08 Atletický klub Bojničky 25.71 25.71
Žci kladivo 4 kg Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen 28.95 28.95
Žci kladivo 4 kg Zdurienčík Miroslav 08 AO Olympia Považská Bystrica 18.78 18.78
Žci oštep 600 g (1/2) Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 28.87 28.87
Žci oštep 600 g (1/2) Bovan Adam 08 1.Atletický klub Humenné 25.98 25.98
Žci oštep 600 g Gembický Timotej 08 MAC REDOX Lučenec 25.36 25.36
Žci oštep 600 g Gergovský Jozef Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov 27.04 27.04
Žci oštep 600 g Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 35.66 35.66
Žci oštep 600 g Lánik Adam 08 AK Junior Holič 35.44 35.44
Žci oštep 600 g Lešňovský Juraj Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 47.30 49.15
Žci oštep 600 g Moskaľ Juraj 07 Atletický klub ZZO Čadca 29.97 29.97
Žci oštep 600 g (1/2) Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 22.10 22.10
Žci oštep 600 g Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica 36.68 36.68
Žci oštep 600 g Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 36.41 36.41
Žci oštep 600 g Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava 45.25 45.25
Žci oštep 600 g Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 37.87 37.87
Žci oštep 600 g (1/1) Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 38.52 38.52
Žci oštep 600 g (1/2) Válek David 07 Atletika ŠK Skalica 49.16 49.16
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Bajužik Martin 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Bezák Dominik 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Bros Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby (2/4) Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Čižmár Erik 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Dobranský Kristián 08 Atletika Košice o.z.
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Harman Ján 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Janura Richard 08 Atletika Košice o.z.
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Kóča Filip 08 Atletika Košice o.z.
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Korčok Jakub 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby (2/2) Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Lelkes Adam 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Makkay Tobias 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Maretta Róbert 07 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z.
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Orlický Matej 07 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žci 4 x 60 m kluby (2/1) Petrovics Sebastián 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby (2/3) Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Vicáň Dávid 08 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Wagner Marcus 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Židek Marko 07 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Adamec Maroš 07 AK Slávia UK Bratislava
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 300 m kluby (2/3) Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Bezák Dominik 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Haque Jean Pierre 09 AK Mostáreň Brezno
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Hatrik Michal 08 AK Slávia UK Bratislava
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Janotka Tomáš 08 Atletický oddiel Partizánske
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Jedinák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Kubala Richard 08 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žci 4 x 300 m kluby (2/1) Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Lenárt Patrik 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Orlický Matej 07 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava
Žci 4 x 300 m kluby (2/2) Petrovics Sebastián 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Priadka Valér 08 AK Slávia UK Bratislava
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 300 m kluby (2/4) Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Vicáň Dávid 08 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Židek Marko 07 Atletický klub ZTS Martin (A)
U23Z 100 m Belešová Petra 01 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 13.49 13.29
U23Z 100 m (1/4) Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z. 12.28 12.10
U23Z 100 m Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 13.13 13.13
U23Z 100 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 12.44 12.44
U23Z 100 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 11.85 11.85
U23Z 100 m Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.93 13.93
U23Z 100 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 13.09 13.00
U23Z 100 m Kodnárová Klaudia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.95 13.59
U23Z 100 m Kondášová Karolína 05 AK Slávia TU Košice 13.77 13.77
U23Z 100 m (1/2) Majerská Kristína 03 Slávia Trenčín o.z. 12.66 12.66
U23Z 100 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.11 13.06
U23Z 100 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.33 12.90
U23Z 100 m Salášková Dorothea 05 Atletická akadémia Žilina 13.02 13.02
U23Z 100 m (1/4) Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z. 13.89 13.89
U23Z 100 m Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky
U23Z 100 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 12.19 12.19
U23Z 100 m Vargová Gabriela 06 Atletika Košice o.z. 15.68 15.68
U23Z 200 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 29.08 28.78
U23Z 200 m (1/4) Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z. 25.70 25.28
U23Z 200 m Comová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava 25.29 25.29
U23Z 200 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 25.44 25.44
U23Z 200 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 24.18 24.18
U23Z 200 m Fotulová Mia 03 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 26.77 26.31
U23Z 200 m Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 29.66 29.66
U23Z 200 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.75 27.09
U23Z 200 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.79 27.79
U23Z 200 m Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava 26.75 26.75
U23Z 200 m Kodnárová Klaudia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.78 27.78
U23Z 200 m Kondášová Karolína 05 AK Slávia TU Košice 28.96 28.96
U23Z 200 m Kovarčíková Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.91 27.91
U23Z 200 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.91 27.91
U23Z 200 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.72 26.72
U23Z 200 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 26.80 26.24
U23Z 200 m Salášková Dorothea 05 Atletická akadémia Žilina 27.57 27.57
U23Z 200 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 27.83 27.83
U23Z 200 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 25.36 25.36
U23Z 200 m Vargová Gabriela 06 Atletika Košice o.z.
U23Z 400 m Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 56.61 56.61
U23Z 400 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 65.03 65.03
U23Z 400 m Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava 63.28 63.28
U23Z 400 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 57.33 57.33
U23Z 400 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 60.76 60.42
U23Z 400 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 59.72 59.33
U23Z 400 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 63.47 63.16
U23Z 400 m Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava 59.55 59.55
U23Z 400 m Kodnárová Klaudia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 62.89 62.89
U23Z 400 m Kovarčíková Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 62.29 62.29
U23Z 400 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 60.56 60.56
U23Z 400 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 64.77 64.77
U23Z 400 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 61.29 58.26
U23Z 400 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 59.58 57.91
U23Z 400 m (1/4) Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z. 65.29 63.84
U23Z 400 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 61.44 61.44
U23Z 400 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 58.69 58.69
U23Z 800 m Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 2:26.52 2:19.61
U23Z 800 m Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 2:28.89 2:25.56
U23Z 800 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:34.5 2:30.67
U23Z 800 m Marčeková Viktória 04 Atletický klub ZTS Martin 2:19.29 2:19.29
U23Z 800 m Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:26.91 2:25.12
U23Z 800 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 2:17.49 2:17.18
U23Z 800 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:08.84 2:08.84
U23Z 800 m Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:09.50 2:09.50
U23Z 1500 m (1/2) Havjerová Michaela 06 Slávia Trenčín o.z. 5:32.19 5:32.19
U23Z 1500 m Marčeková Viktória 04 Atletický klub ZTS Martin 4:55.80 4:55.80
U23Z 1500 m Muráriková Aneta 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5:35.14 5:27.53
U23Z 1500 m Popovičová Loriána 05 AK Slávia TU Košice 5:07.08
U23Z 1500 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 4:26.33 4:26.33
U23Z 1500 m Špitková Kristína 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:09.49 4:57.76
U23Z 1500 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 5:10.36 4:54.53
U23Z 1500 m Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 4:36.15 4:36.15
U23Z 5000 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné
U23Z 5000 m Muráriková Aneta 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 21:38.1 21:38.1
U23Z 5000 m Popovičová Loriána 05 AK Slávia TU Košice 19:54.91 19:54.91
U23Z 5000 m Špitková Kristína 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
U23Z 5000 m Zahradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 20:22.38
U23Z 100 m pr. 83,8 Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava 17.68 17.68
U23Z 100 m pr. 83,8 Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov
U23Z 100 m pr. 83,8 Fotulová Mia 03 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.53 14.53
U23Z 100 m pr. 83,8 Králiková Romana 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 15.09 15.09
U23Z 100 m pr. 83,8 Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23Z 100 m pr. 83,8 Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 14.85 14.85
U23Z 100 m pr. 83,8 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 14.00 14.00
U23Z 100 m pr. 83,8 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 14.56 14.56
U23Z 400 m pr. 76,2 Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava 68.67 68.67
U23Z 400 m pr. 76,2 Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 79.70 79.70
U23Z 400 m pr. 76,2 Géciová Dominika 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 63.19 62.59
U23Z 400 m pr. 76,2 Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 70.39 70.39
U23Z 400 m pr. 76,2 Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra 68.56 68.56
U23Z 400 m pr. 76,2 Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 71.44 71.44
U23Z 400 m pr. 76,2 Salášková Dorothea 05 Atletická akadémia Žilina
U23Z 400 m pr. 76,2 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 59.29 59.29
U23Z 400 m pr. 76,2 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 61.04 61.04
U23Z 3000 m pr. 76,2 (1/2) Havjerová Michaela 06 Slávia Trenčín o.z. 14:14.65 14:14.65
U23Z 3000 m pr. 76,2 Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 11:57.06 11:57.06
U23Z 3000 m pr. 76,2 Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 11:38.40 11:38.40
U23Z 3000 m pr. 76,2 Zahradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 12:10.73 11:44.24
U23Z chôdza 10 000 m Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice 52:22.25
U23Z chôdza 10 000 m Hakulinová Stanislava 03 AK Slávia TU Košice 54:02.26
U23Z chôdza 10 000 m Indrišková Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava
U23Z chôdza 10 000 m Jančová Bibiána 06 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
U23Z chôdza 10 000 m Poštová Nina 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
U23Z výška Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 160 160
U23Z výška Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 170 170
U23Z výška Lenhartová Michaela 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 161 170
U23Z výška (1/2) Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 170 170
U23Z výška Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 164 164
U23Z výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170 170
U23Z výška Vaneková Terézia 05 AK Slávia TU Košice 168 168
U23Z výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 169 169
U23Z žrď Harendarčíková Paulína 04 AC Stavbár Nitra 270 270
U23Z žrď (1/1) Havjerová Júlia 04 Slávia Trenčín o.z. 320 320
U23Z žrď Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 305 305
U23Z žrď Ježíková Katarína 03 AO Sparta Považská Bystrica 300 300
U23Z žrď (1/4) Plšeková Alexandra 06 Slávia Trenčín o.z. 310 310
U23Z žrď Šebešová Tatiana 05 AC Stavbár Nitra 220 220
U23Z žrď Šimková Anna 06 AO Akademik TU Košice 382 382
U23Z žrď Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra 310 310
U23Z žrď Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 330 330
U23Z žrď Žitná Adela 04 ŠK ŠOG Nitra 285 285
U23Z diaľka Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 559 559
U23Z diaľka Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 530
U23Z diaľka Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 507 511
U23Z diaľka Comová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava 579 579
U23Z diaľka Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen 432 460
U23Z diaľka Hubayová Lea 06 Atletika Košice o.z. 499 499
U23Z diaľka (1/1) Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 566 592
U23Z diaľka Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky 481 497
U23Z diaľka Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 480 480
U23Z diaľka Kaliašová Silvia 00 Atletika Košice o.z. 612 612
U23Z diaľka Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 612 612
U23Z diaľka Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 599 599
U23Z diaľka Salášková Dorothea 05 Atletická akadémia Žilina 532 532
U23Z diaľka Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 499 499
U23Z diaľka Šimková Anna 06 AO Akademik TU Košice 570 570
U23Z diaľka (1/3) Šupicová Lenka 03 Slávia Trenčín o.z. 538 538
U23Z diaľka Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 548 548
U23Z diaľka Vargová Gabriela 06 Atletika Košice o.z. 377 390
U23Z trojskok Bačová Lea 05 MAC REDOX Lučenec 9.81 9.81
U23Z trojskok Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 11.25 11.25
U23Z trojskok Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 11.22 11.22
U23Z trojskok Glevitzká Leila 06 CVČ Liptovský Mikuláš 9.66 9.66
U23Z trojskok Hubayová Lea 06 Atletika Košice o.z. 10.34 10.34
U23Z trojskok (1/1) Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 11.67 11.67
U23Z trojskok Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky 10.15 10.15
U23Z trojskok Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 10.64 10.64
U23Z trojskok Kaliašová Silvia 00 Atletika Košice o.z. 12.08 12.46
U23Z trojskok Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 10.72 10.72
U23Z trojskok Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 12.40 12.40
U23Z trojskok Matiašová Michaela 06 MAC REDOX Lučenec 09.84 09.84
U23Z trojskok Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 09.11 09.11
U23Z trojskok Olejárová Ella 05 AK Slávia TU Košice 09.77 09.93
U23Z trojskok Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 11.97 12.02
U23Z trojskok Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 10.57 10.57
U23Z trojskok Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice 10.70 10.70
U23Z trojskok (1/3) Šupicová Lenka 03 Slávia Trenčín o.z. 11.62 11.69
U23Z trojskok Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.25 11.25
U23Z trojskok Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 9.73 9.73
U23Z guľa 4 kg Bódiková Jana 06 ŠK ŠOG Nitra 11.23 11.23
U23Z guľa 4 kg Danková Adela 05 AK Danica Zvolen 09.73
U23Z guľa 4 kg Grňová Klára 05 ŠK ŠOG Nitra 10.56 10.56
U23Z guľa 4 kg Hanuliaková Júlia 00 Slávia Trenčín o.z. 10.21 10.21
U23Z guľa 4 kg Hanuliaková Petra 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.76 13.09
U23Z guľa 4 kg Kiselová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 11.29 11.29
U23Z guľa 4 kg Marjová Monika 04 MŠK Vranov nad Topľou 12.93 12.93
U23Z guľa 4 kg Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 09.23 09.23
U23Z guľa 4 kg Olejníková Ľuboslava 04 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 10.52 10.52
U23Z disk 1 kg Bódiková Jana 06 ŠK ŠOG Nitra 34.37 34.37
U23Z disk 1 kg Čupeľová Petra 05 AK Slávia TU Košice 31.69 31.69
U23Z disk 1 kg Danková Adela 05 AK Danica Zvolen 19.37
U23Z disk 1 kg Grňová Klára 05 ŠK ŠOG Nitra 36.99 36.99
U23Z disk 1 kg Hlebašková Laura 06 AK Slávia TU Košice 23.58 24.04
U23Z disk 1 kg Kiselová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 36.05 36.05
U23Z disk 1 kg Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 35.77 35.77
U23Z disk 1 kg Krištanová Natália 04 MŠK Vranov nad Topľou 27.60 27.60
U23Z disk 1 kg (1/2) Kudlová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 22.71 22.71
U23Z disk 1 kg Lacková Juliana 02 AO Akademik TU Košice 31.54 31.54
U23Z disk 1 kg Olejníková Ľuboslava 04 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 28.29 28.29
U23Z disk 1 kg Pavlíková Zuzana 06 1.Atletický klub Humenné 26.13 26.13
U23Z disk 1 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 33.57 33.57
U23Z kladivo 4 kg Baloghová Lesia 06 TJ Orava Dolný Kubín 37.07 37.07
U23Z kladivo 4 kg Danielová Chiara 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 42.99 42.99
U23Z kladivo 4 kg Jašeková Lenka 05 AK Slávia TU Košice 37.88 37.88
U23Z kladivo 4 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 31.33 31.33
U23Z kladivo 4 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 37.93 37.93
U23Z kladivo 4 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 29.93 29.93
U23Z kladivo 4 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 42.81 42.81
U23Z oštep 600 g Bačová Lea 05 MAC REDOX Lučenec
U23Z oštep 600 g Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 31.87 34.17
U23Z oštep 600 g Danková Adela 05 AK Danica Zvolen
U23Z oštep 600 g Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 28.96 30.10
U23Z oštep 600 g Hanuliaková Júlia 00 Slávia Trenčín o.z. 42.75 47.06
U23Z oštep 600 g Hanuliaková Petra 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 47.59 47.59
U23Z oštep 600 g Hlebašková Laura 06 AK Slávia TU Košice 27.84 27.84
U23Z oštep 600 g Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 25.08 25.08
U23Z oštep 600 g Knišová Jana 05 AK Slávia TU Košice 37.02 37.02
U23Z oštep 600 g Kočerhová Katarína 03 AK Slávia TU Košice 38.12 38.12
U23Z oštep 600 g Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 28.56 28.56
U23Z oštep 600 g Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 39.91 40.75
U23Z oštep 600 g Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 28.85 28.85
U23Z oštep 600 g Murgašová Alžbeta 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 34.53 34.53
U23Z 4 x 100 m kluby (1/3) Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z.
U23Z 4 x 100 m kluby (1/4) Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z.
U23Z 4 x 100 m kluby (1/1) Comová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava
U23Z 4 x 100 m kluby (1/1) Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky
U23Z 4 x 100 m kluby (1/2) Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z.
U23Z 4 x 100 m kluby (1/1) Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky
U23Z 4 x 100 m kluby (1/1) Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca
U23Z 4 x 100 m kluby (1/3) Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava
U23Z 4 x 100 m kluby (1/4) Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava
U23Z 4 x 100 m kluby (1/2) Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava
U23Z 4 x 100 m kluby (1/3) Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava
U23Z 4 x 100 m kluby (1/2) Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky
U23Z 4 x 100 m kluby (1/2) Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky
U23Z 4 x 100 m kluby (1/3) Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky
U23Z 4 x 100 m kluby (1/4) Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava
U23Z 4 x 100 m kluby (1/2) Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava
U23Z 4 x 100 m kluby (1/3) Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky
U23Z 4 x 100 m kluby (1/4) Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky
U23Z 4 x 100 m kluby (1/1) Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava
U23Z 4 x 100 m kluby (1/4) Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky
U23Z 4 x 400 m kluby (1/4) Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z.
U23Z 4 x 400 m kluby (1/1) Demitrová Zara 05 Slávia Trenčín o.z.
U23Z 4 x 400 m kluby (1/1) Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky
U23Z 4 x 400 m kluby (1/4) Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky
U23Z 4 x 400 m kluby (1/1) Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca
U23Z 4 x 400 m kluby (1/1) Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca
U23Z 4 x 400 m kluby (1/2) Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky
U23Z 4 x 400 m kluby (1/3) Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky
U23Z 4 x 400 m kluby (1/3) Šarinová Daniela 03 Slávia Trenčín o.z.
U23Z 4 x 400 m kluby (1/1) Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky
U23Z 4 x 400 m kluby (1/2) Švachová Martina 03 Slávia Trenčín o.z.
U23Z 4 x 400 m kluby (1/3) Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky
U23Z 4 x 400 m kluby (1/2) Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky
U23Z 4 x 400 m kluby (1/4) Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky
Žky 60 m (1/4) Andrisová Lucia 09 Atletika Košice o.z. 08.20 08.20
Žky 60 m Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z. 08.14 08.14
Žky 60 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 08.04 08.04
Žky 60 m Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava 08.25 08.23
Žky 60 m (1/2) Behúnová Ema 07 1.Atletický klub Humenné 09.38 09.38
Žky 60 m Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 07.81 07.81
Žky 60 m Danihliková Martina 08 AO Sparta Považská Bystrica 08.96 08.96
Žky 60 m Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 08.52 08.52
Žky 60 m Dubinová Diana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.87 08.87
Žky 60 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 08.38 08.34
Žky 60 m Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 08.19 08.09
Žky 60 m Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 08.57 08.57
Žky 60 m (1/4) Géciova Barbora 09 Atletika Košice o.z. 08.86 08.86
Žky 60 m (1/4) Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava 08.53 08.53
Žky 60 m Gregušová Alexandra 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.48 08.48
Žky 60 m (1/4) Hatríková Lenka 08 AK Slávia UK Bratislava 08.36 08.36
Žky 60 m Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.19 08.19
Žky 60 m Herdický Sofia Alexandra 08 ŠŠK-Junior Prešov 09.60
Žky 60 m Hollá Ema 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.49 08.49
Žky 60 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 08.04 08.04
Žky 60 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 08.46 08.46
Žky 60 m Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 08.46 08.46
Žky 60 m Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 08.28 08.28
Žky 60 m Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 08.47 08.47
Žky 60 m (1/4) Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z. 08.44 08.44
Žky 60 m Kasanová Nataša 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.89 08.89
Žky 60 m Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 07.86 07.86
Žky 60 m Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.95 08.94
Žky 60 m Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 08.60 08.60
Žky 60 m Kollárová Nela 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.12 08.12
Žky 60 m Kopeliovičová Lucia 09 Atletický klub AC Malacky 08.85 08.85
Žky 60 m Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina 08.45 08.41
Žky 60 m Košútová Lucia 08 AO Olympia Považská Bystrica 08.00 08.00
Žky 60 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.14 08.04
Žky 60 m Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica 08.56 08.42
Žky 60 m Maršalová Petra 07 AK Slávia TU Košice 08.65
Žky 60 m (1/4) Matejová Michaela 08 Atletika Košice o.z. 09.00 09.00
Žky 60 m Moricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin 08.29 08.29
Žky 60 m Mozolová Karla 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.37 08.37
Žky 60 m (1/1) Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.10 08.10
Žky 60 m Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 08.59 08.59
Žky 60 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.56 08.56
Žky 60 m Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 07.96 07.96
Žky 60 m Slotíková Nikol 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.70 08.70
Žky 60 m Stachová Alexandra 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.84 08.84
Žky 60 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 08.12 08.04
Žky 60 m Šantavá Olívia 08 ŠK ŠOG Nitra 09.79 09.79
Žky 60 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.14 08.14
Žky 60 m (1/4) Telepunová Lucia 08 Atletika Košice o.z. 08.72 08.72
Žky 60 m Ujcová Nela 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.62 09.62
Žky 60 m Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 08.63 08.63
Žky 60 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 08.18 08.17
Žky 60 m (1/1) Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina 08.68 08.68
Žky 60 m Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.45 08.45
Žky 150 m (1/4) Andrisová Lucia 09 Atletika Košice o.z. 20.20 20.20
Žky 150 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 19.43 19.43
Žky 150 m (1/2) Behúnová Ema 07 1.Atletický klub Humenné 22.48 22.48
Žky 150 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 20.45 20.45
Žky 150 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 20.41 20.41
Žky 150 m Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 19.29 19.29
Žky 150 m Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice 20.19 20.19
Žky 150 m Filová Katarína 07 AK Slávia TU Košice 21.70 21.70
Žky 150 m Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 21.24 21.24
Žky 150 m (1/4) Géciova Barbora 09 Atletika Košice o.z. 22.25 22.25
Žky 150 m (1/4) Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava 20.55 20.55
Žky 150 m Gombárová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 22.37 22.37
Žky 150 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 19.19 19.19
Žky 150 m Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky 21.24 21.24
Žky 150 m (1/4) Hatríková Lenka 08 AK Slávia UK Bratislava 20.15 20.15
Žky 150 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 18.88 18.88
Žky 150 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 20.17 20.17
Žky 150 m Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 20.13 20.13
Žky 150 m Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 20.88 20.88
Žky 150 m (1/4) Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z. 20.98 20.98
Žky 150 m Kasanová Nataša 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.70 21.70
Žky 150 m Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 21.03 21.03
Žky 150 m Kollárová Nela 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 19.37 19.37
Žky 150 m Kopeliovičová Lucia 09 Atletický klub AC Malacky 21.23 21.23
Žky 150 m Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina 20.97 20.97
Žky 150 m Košútová Lucia 08 AO Olympia Považská Bystrica 19.64 19.64
Žky 150 m Kováčiková Sofia 09 Atletika Dubnica nad Váhom 23.17 23.17
Žky 150 m Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 20.41 20.12
Žky 150 m (1/4) Krešáková Erika 07 Atletika Košice o.z. 20.79 20.79
Žky 150 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 19.24 19.24
Žky 150 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 19.92 19.92
Žky 150 m Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 20.12 20.12
Žky 150 m (1/4) Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 20.07 20.07
Žky 150 m (1/4) Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava 20.47 20.47
Žky 150 m (1/4) Matejová Michaela 08 Atletika Košice o.z. 21.87 21.87
Žky 150 m Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica 21.61 21.61
Žky 150 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 19.68 19.68
Žky 150 m Moricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin 20.62 20.62
Žky 150 m Mozolová Karla 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 20.60 20.34
Žky 150 m Palkovičová Kristína 08 AK Borský Svätý Jur 21.20 21.20
Žky 150 m Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 21.07 21.07
Žky 150 m Péter Kitty 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 22.69 22.69
Žky 150 m Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 19.10 19.10
Žky 150 m Slotíková Nikol 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.23 21.23
Žky 150 m (1/4) Snížiková Zoja 08 Atletika Košice o.z. 22.33
Žky 150 m Solíková Timea 08 Atletika Dubnica nad Váhom 22.43 22.43
Žky 150 m Stachová Alexandra 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.05 23.05
Žky 150 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 19.67 19.45
Žky 150 m Šantavá Olívia 08 ŠK ŠOG Nitra 24.66 24.66
Žky 150 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 19.94 19.94
Žky 150 m (1/4) Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 19.57 19.57
Žky 150 m Takács Anna 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 22.38 22.38
Žky 150 m Ujcová Nela 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 23.87 23.87
Žky 150 m Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 19.28 19.28
Žky 150 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 20.26 20.00
Žky 150 m (1/1) Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina 21.45 21.45
Žky 150 m Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 20.73 20.73
Žky 300 m Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z. 43.20 43.20
Žky 300 m Bačková Barbora 08 BŠK Banská Bystrica 46.63 46.63
Žky 300 m (1/2) Behúnová Ema 07 1.Atletický klub Humenné 49.42 49.42
Žky 300 m Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 43.94 43.94
Žky 300 m Bertoková Barbora 08 Deti v pohybe Šamorín 46.60 46.60
Žky 300 m (1/4) Bíliková Bronislava 08 Atletický klub Bojničky 48.59 48.59
Žky 300 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 42.29 42.29
Žky 300 m Dugátová Agáta 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 52.04 52.04
Žky 300 m Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice 43.15 43.15
Žky 300 m (1/4) Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 47.39 47.39
Žky 300 m Galicová Nina 07 CVČ Liptovský Mikuláš 51.49
Žky 300 m Gáliková Eliška Ella 08 Funny athletics Piešťany 47.88 47.88
Žky 300 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 40.09 40.09
Žky 300 m Hamžíková Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin 49.65 49.65
Žky 300 m (1/4) Hatríková Lenka 08 AK Slávia UK Bratislava 44.74 44.74
Žky 300 m Herdický Sofia Alexandra 08 ŠŠK-Junior Prešov 51.34
Žky 300 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 41.24 41.24
Žky 300 m Hyránková Adela 07 AK Borský Svätý Jur 47.12 47.12
Žky 300 m Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica 45.33 45.33
Žky 300 m (1/4) Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z. 46.18 46.18
Žky 300 m Kajanovičová Lucia 08 Atletický oddiel Partizánske 47.72 47.72
Žky 300 m Kalmanová Eva 08 Atletický klub ZTS Martin 50.83
Žky 300 m Kasanová Nataša 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 47.60 47.60
Žky 300 m Kiesel Stela 07 ŠK ŠOG Nitra 50.15 50.15
Žky 300 m Kollárová Nela 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 45.14 45.14
Žky 300 m Kopeliovičová Lucia 09 Atletický klub AC Malacky 45.86 45.86
Žky 300 m (1/1) Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina 44.37 44.37
Žky 300 m Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin 45.89 45.89
Žky 300 m Kováčiková Sofia 09 Atletika Dubnica nad Váhom 50.11 50.11
Žky 300 m (1/1) Kovalíková Janka 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 300 m Kovářová Kristína Ella 07 Atletický klub AC Malacky 48.80 48.80
Žky 300 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 45.65 45.65
Žky 300 m (1/4) Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 42.68 42.68
Žky 300 m Kureková Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin 49.66 49.66
Žky 300 m Lukáčová Natália 07 Atletický klub ZTS Martin 44.45 44.45
Žky 300 m (1/2) Mandulová Barbora 08 1.Atletický klub Humenné 52.43 52.43
Žky 300 m (1/4) Matejová Michaela 08 Atletika Košice o.z. 49.17 49.17
Žky 300 m Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica 47.08 47.08
Žky 300 m Mičudová Emília 09 Atletika Dubnica nad Váhom
Žky 300 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 44.22 41.96
Žky 300 m Mozolová Karla 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 46.83 46.83
Žky 300 m Ondrejíková Laura 08 Atletika Dubnica nad Váhom 50.74 49.87
Žky 300 m (1/4) Parkanská Sára 08 Atletika Košice o.z.
Žky 300 m Péter Kitty 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 52.51 52.28
Žky 300 m Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky 48.09 48.09
Žky 300 m Rončkevičová Radka 08 Deti v pohybe Šamorín 43.74 43.74
Žky 300 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 47.77 47.51
Žky 300 m Slotíková Nikol 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 48.47 48.47
Žky 300 m Solíková Timea 08 Atletika Dubnica nad Váhom 46.82 46.82
Žky 300 m Stachová Alexandra 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 48.72 48.72
Žky 300 m Stanková Nela 09 ŠŠK-Junior Prešov 52.35
Žky 300 m Šantavá Olívia 08 ŠK ŠOG Nitra 56.54 56.54
Žky 300 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 45.79 44.98
Žky 300 m Takács Anna 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 49.16 49.16
Žky 300 m Ujcová Nela 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 300 m Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 42.18 42.18
Žky 300 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 43.49 42.79
Žky 300 m (1/2) Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky 50.32 50.32
Žky 300 m Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky 46.73 46.73
Žky 300 m Zvaríková Dominika 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 46.10 46.10
Žky 800 m Babinská Zina 07 MAC REDOX Lučenec 2:23.87 2:23.87
Žky 800 m Bertoková Barbora 08 Deti v pohybe Šamorín 2:44.89 2:44.89
Žky 800 m Blahová Nina 08 Atletický klub ZTS Martin 2:30.67 2:30.67
Žky 800 m Čudaiová Viktória 07 Slávia Trenčín o.z. 2:27.37 2:27.37
Žky 800 m Fernerová Timea 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:31.49 2:31.49
Žky 800 m Gáliková Eliška Ella 08 Funny athletics Piešťany 2:24.13 2:24.13
Žky 800 m Gutteková Klára 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:42.38 2:42.38
Žky 800 m Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z. 2:28.45 2:28.45
Žky 800 m Hozáková Radoslava 08 AO Olympia Považská Bystrica 3:07.48 3:07.48
Žky 800 m Hrebíková Eliška 09 Atletický klub Bojničky 2:38.74 2:38.74
Žky 800 m Kalmanová Eva 08 Atletický klub ZTS Martin 2:39.17 2:39.17
Žky 800 m Kocianová Nikola 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:31.48 2:31.48
Žky 800 m Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin 2:26.06 2:26.06
Žky 800 m Kovářová Kristína Ella 07 Atletický klub AC Malacky
Žky 800 m Kureková Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin 2:48.21 2:48.21
Žky 800 m Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom 2:31.99 2:31.96 2:31.96
Žky 800 m Lukáčová Natália 07 Atletický klub ZTS Martin 2:31.67 2:31.67
Žky 800 m Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:48.03 2:48.03
Žky 800 m Mičudová Emília 09 Atletika Dubnica nad Váhom 2:43.70 2:43.70
Žky 800 m Mikušová Ema 07 Slávia Trenčín o.z. 2:38.83 2:38.83
Žky 800 m Moricová Lucia 07 Atletický klub ZTS Martin 2:40.5 2:40.5
Žky 800 m Ochodničanová Miriama 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:46.28 2:46.28
Žky 800 m Ondrejíková Laura 08 Atletika Dubnica nad Váhom 2:38.06 2:38.06
Žky 800 m Rončkevičová Radka 08 Deti v pohybe Šamorín 2:19.47 2:19.47
Žky 800 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 2:33.16 2:33.16
Žky 800 m Sovová Martina 09 AK Slávia TU Košice 2:45.01 2:45.01
Žky 800 m Stromková Lenka 08 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 2:36.49 2:36.49
Žky 800 m Šadláková Sára 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:35.3 2:35.3
Žky 800 m (1/2) Šimová Soňa 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:58.06 2:58.06
Žky 800 m (1/1) Štofanová Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov 2:55.05
Žky 800 m Takács Anna 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 3:00.08 3:00.08
Žky 800 m Tománková Ester 08 BŠK Banská Bystrica 2:38.41 3:11.09
Žky 800 m Ujcová Nela 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 3:15.39 3:15.39
Žky 800 m Vyzváryová Veronika 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom 2:41.06 2:41.06
Žky 800 m Žúborová Renáta 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:34.8 2:34.8
Žky 2000 m Blahová Nina 08 Atletický klub ZTS Martin 7:27.42 7:27.42
Žky 2000 m Čudaiová Viktória 07 Slávia Trenčín o.z. 6:59.91 6:59.91
Žky 2000 m Dobranská Hana 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 7:23.43 7:23.43
Žky 2000 m Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany 7:05.43 7:05.43
Žky 2000 m Gombárová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky 2000 m Gutteková Klára 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 8:21.02
Žky 2000 m Hrmová Nina 07 MŠk Žiar nad Hronom 8:58.19 8:58.19
Žky 2000 m Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš 7:21.10 7:21.10
Žky 2000 m Jašková Tamara 09 MŠk Žiar nad Hronom 7:55.98 7:55.98
Žky 2000 m Kamenišťáková Sofia 08 Atletický klub ZZO Čadca 8:51.57 8:51.57
Žky 2000 m Kocianová Nikola 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 7:22.22 7:22.22
Žky 2000 m Kögelová Karolína 07 CVČ Liptovský Mikuláš 9:16.01
Žky 2000 m Marková Ema 09 ŠK TRIATLON Pezinok 7:28.88 7:28.88
Žky 2000 m Martonová Kristina 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 2000 m Mičudová Emília 09 Atletika Dubnica nad Váhom 8:44.77 8:44.77
Žky 2000 m Moricová Lucia 07 Atletický klub ZTS Martin 7:16.78 7:16.78
Žky 2000 m Ochodničanová Miriama 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7:47.27 7:47.27
Žky 2000 m Pencáková Paulína 09 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 8:12.47 8:12.47
Žky 2000 m Podolinčák Viktória 07 Naša atletika Bratislava
Žky 2000 m Popovičová Viviána 08 AK Slávia TU Košice 6:44.19 6:44.19
Žky 2000 m Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin 7:20.86 7:20.86
Žky 2000 m Rusňáková Valéria 08 Atletický klub ZŠ Sirk
Žky 2000 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 8:13.82
Žky 2000 m Slosiarová Zuzana 09 MŠk Žiar nad Hronom 8:42.46 8:42.46
Žky 2000 m Sopková Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 7:40.35 7:40.35
Žky 2000 m Stromková Lenka 08 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 7:49.20 7:49.20
Žky 2000 m Tumová Hana 10 Atletický klub Bojničky 7:52.59 7:52.59
Žky 2000 m (1/2) Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky 8:29.50 8:29.50
Žky 100m p 76,2-8,2 Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 16.18 16.18
Žky 100m p 76,2-8,2 Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 15.49 15.49
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/4) Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 15.76 15.76
Žky 100m p 76,2-8,2 Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 18.69 18.69
Žky 100m p 76,2-8,2 Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 16.42 16.42
Žky 100m p 76,2-8,2 Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 14.42 14.42
Žky 100m p 76,2-8,2 Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 20.87 20.87
Žky 100m p 76,2-8,2 Grossová Michaela 07 Atletický klub ZTS Martin 18.08 18.08
Žky 100m p 76,2-8,2 Horňáková Tamara 07 CVČ Liptovský Mikuláš 17.94
Žky 100m p 76,2-8,2 Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 17.72 17.72
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/2) Jacenková Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/4) Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 16.26 16.26
Žky 100m p 76,2-8,2 Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 17.19 17.19
Žky 100m p 76,2-8,2 Kucharíková Karin 07 AO Olympia Považská Bystrica 20.03 20.03
Žky 100m p 76,2-8,2 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 15.25 15.25
Žky 100m p 76,2-8,2 Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno 16.87 16.40
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/4) Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava 17.00 17.00
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/4) Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 14.67 14.67
Žky 100m p 76,2-8,2 (2/4) Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 17.88 17.88
Žky 100m p 76,2-8,2 Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 15.27 15.27
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/2) Oravcová Tereza 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 17.02 17.02
Žky 100m p 76,2-8,2 Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 18.88 18.56
Žky 100m p 76,2-8,2 Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 17.47 17.47
Žky 100m p 76,2-8,2 Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 16.46 16.46
Žky 100m p 76,2-8,2 Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky 19.54 19.54
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/4) Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky 18.06 18.06
Žky 100m p 76,2-8,2 Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 17.19 17.19
Žky 100m p 76,2-8,2 Spišiaková Viktória 08 CVČ Liptovský Mikuláš 19.72 19.72
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/2) Stachová Alexandra 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 100m p 76,2-8,2 Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 16.37 16.37
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/4) Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 16.25 16.02
Žky 100m p 76,2-8,2 Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 15.48 15.48
Žky 100m p 76,2-8,2 Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 19.13 19.13
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/2) Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky 19.61 19.61
Žky 100m p 76,2-8,2 Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 16.12 16.12
Žky 100m p 76,2-8,2 Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky 17.33 17.33
Žky 300 m pr. 76,2 Ambrozyova Dominika 07 AK Mostáreň Brezno 48.64 48.64
Žky 300 m pr. 76,2 Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky 300 m pr. 76,2 (1/1) Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 48.01 48.01
Žky 300 m pr. 76,2 Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z. 51.39 51.39
Žky 300 m pr. 76,2 Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 50.74 50.74
Žky 300 m pr. 76,2 (1/4) Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 55.51 54.84
Žky 300 m pr. 76,2 Horňáková Tamara 07 CVČ Liptovský Mikuláš 57.10 57.10
Žky 300 m pr. 76,2 (2/4) Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 59.52
Žky 300 m pr. 76,2 Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 50.38 50.38
Žky 300 m pr. 76,2 Kiesel Stela 07 ŠK ŠOG Nitra 52.12 52.12
Žky 300 m pr. 76,2 (1/2) Kopeliovičová Lucia 09 Atletický klub AC Malacky
Žky 300 m pr. 76,2 Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 53.59 53.59
Žky 300 m pr. 76,2 Kovářová Kristína Ella 07 Atletický klub AC Malacky 59.23 59.23
Žky 300 m pr. 76,2 Kucharíková Karin 07 AO Olympia Považská Bystrica 56.40 56.40
Žky 300 m pr. 76,2 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 48.66 48.66
Žky 300 m pr. 76,2 (1/4) Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 47.59 46.86
Žky 300 m pr. 76,2 (1/2) Mandulová Barbora 08 1.Atletický klub Humenné 56.58 56.58
Žky 300 m pr. 76,2 Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta 47.35 47.35
Žky 300 m pr. 76,2 (2/4) Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky
Žky 300 m pr. 76,2 Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 52.10 52.10
Žky 300 m pr. 76,2 Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 57.46 53.50
Žky 300 m pr. 76,2 Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 55.37 54.34
Žky 300 m pr. 76,2 Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky 58.19 58.19
Žky 300 m pr. 76,2 Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 52.53 51.33
Žky 300 m pr. 76,2 Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica 56.97 56.97
Žky 300 m pr. 76,2 Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 48.64 48.64
Žky 300 m pr. 76,2 (1/4) Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina
Žky 300 m pr. 76,2 Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 49.39 46.05
Žky 300 m pr. 76,2 (1/2) Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky 55.97 55.97
Žky 300 m pr. 76,2 Zábojníková Simona 07 Atletický oddiel Žilina 54.70 54.70
Žky 300 m pr. 76,2 Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 50.90 47.78
Žky 300 m pr. 76,2 Zaukolcová Emma Mária 08 AO Olympia Považská Bystrica 59.64 59.64
Žky 300 m pr. 76,2 Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky 52.37 52.37
Žky 300 m pr. 76,2 Zvaríková Dominika 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 57.53 57.53
Žky 1500 m pr. 76,2 Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica 6:13.37 6:13.37
Žky 1500 m pr. 76,2 Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 1500 m pr. 76,2 Dobranská Hana 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 1500 m pr. 76,2 Gombárová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky 1500 m pr. 76,2 Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš 6:27.35
Žky 1500 m pr. 76,2 Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava 6:49.65 6:49.65
Žky 1500 m pr. 76,2 Križová Lili 07 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Žky 1500 m pr. 76,2 Kuželová Rebeka 09 Atletický club Nové Zámky 6:17.29 6:17.29
Žky 1500 m pr. 76,2 Pencáková Paulína 09 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Žky 1500 m pr. 76,2 Popovičová Viviána 08 AK Slávia TU Košice
Žky 1500 m pr. 76,2 Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin 6:00.70 6:00.70
Žky 1500 m pr. 76,2 Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 5:35.75
Žky 1500 m pr. 76,2 Sárazová Eva 07 ŠK ŠOG Nitra 5:54.33 5:54.33
Žky 1500 m pr. 76,2 Stopová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 6:33.12 6:33.12
Žky 1500 m pr. 76,2 (1/2) Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky
Žky chôdza 3000 m Erneková Laura 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 18:36.77 18:36.77
Žky chôdza 3000 m Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 17:12.83 17:12.83
Žky chôdza 3000 m Hudecová Lea 07 MŠk Žiar nad Hronom 18:31.34 17:56.27
Žky chôdza 3000 m Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava 16:47.13 16:47.13
Žky chôdza 3000 m Kubalová Zara 10 AC VICTORIA Turany 22:09.71 22:09.71
Žky chôdza 3000 m Kusá Petra 07 Atletický klub ZTS Martin 14:52.89 14:52.89
Žky chôdza 3000 m Pekarovicsová Lenka 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žky chôdza 3000 m Pernická Dominika 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:26.57 16:26.57
Žky chôdza 3000 m Ritková Alexandra 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žky chôdza 3000 m Sciranková Henrieta 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 20:42.02 20:42.02
Žky chôdza 3000 m Supeková Sofia 08 AK AŠK Slávia Trnava 16:52.71 16:52.71
Žky chôdza 3000 m Supeková Stela 10 AK AŠK Slávia Trnava 18:44.89 18:44.89
Žky chôdza 3000 m Vicáňová Nicol 07 Atletický klub ZTS Martin 19:31.02 19:31.02
Žky chôdza 3000 m Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 20:13.63 20:13.63
Žky chôdza 3000 m Zámečníková Kristína 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 15:32.89 15:32.89
Žky chôdza 3000 m Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 18:21.49 17:55.61
Žky výška (1/1) Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 158 158
Žky výška Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 150 150
Žky výška Dugátová Agáta 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 133 133
Žky výška Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 160 160
Žky výška Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 155 155
Žky výška Grossová Michaela 07 Atletický klub ZTS Martin 150 150
Žky výška Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno 164 164
Žky výška Hyránková Adela 07 AK Borský Svätý Jur 145 145
Žky výška (1/2) Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 135 135
Žky výška (1/4) Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 150 150
Žky výška Kultanová Beata 08 CVČ Liptovský Mikuláš 140
Žky výška Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice 140 140
Žky výška (1/4) Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava 155 158
Žky výška (1/2) Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 145 145
Žky výška Mikitová Natália 09 MŠK Vranov nad Topľou 156 156
Žky výška Mitúchová Michala 07 Atletický klub Šurany 156 158
Žky výška Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 150 150
Žky výška (1/4) Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky 138 138
Žky výška (1/4) Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky 146 146
Žky výška Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 155 155
Žky výška Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 155 155
Žky výška Vendžúrová Hana 07 Slávia Trenčín o.z. 140 140
Žky žrď Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 240 240
Žky žrď Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 210 210
Žky žrď Janíková Natália 08 AO Sparta Považská Bystrica 260 260
Žky žrď Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 260 260
Žky žrď Macečková Božidara 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 290 290
Žky žrď (1/4) Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky 180 180
Žky žrď Tóthová Kamila 08 BŠK Banská Bystrica 220 220
Žky žrď Záborská Izabela 08 AC Stavbár Nitra 220 220
Žky diaľka Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 575 575
Žky diaľka Bučková Kristína 08 AO Olympia Považská Bystrica 433 435
Žky diaľka (1/1) Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 516 516
Žky diaľka (1/4) Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 505 512
Žky diaľka Danihliková Martina 08 AO Sparta Považská Bystrica 464 466
Žky diaľka Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 439 439
Žky diaľka Dubinová Diana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 440 450
Žky diaľka Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 495 495
Žky diaľka Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 528 528
Žky diaľka Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 460 460
Žky diaľka Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 394 394
Žky diaľka Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z. 502 502
Žky diaľka Hollá Ema 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 469 469
Žky diaľka Hozáková Radoslava 08 AO Olympia Považská Bystrica 405 420
Žky diaľka Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 492 492
Žky diaľka (1/4) Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 475 475
Žky diaľka Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 454 454
Žky diaľka Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 520 520
Žky diaľka (1/4) Krešáková Erika 07 Atletika Košice o.z. 482 482
Žky diaľka Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 499 499
Žky diaľka Kubíncová Sára 08 AO Olympia Považská Bystrica 385 399
Žky diaľka (1/4) Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 509 509
Žky diaľka Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen 436 436
Žky diaľka Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica 540 540
Žky diaľka (1/1) Nyongoni Amanda 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 494 494
Žky diaľka Palkovičová Kristína 08 AK Borský Svätý Jur 455 455
Žky diaľka Péter Kitty 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 402 402
Žky diaľka Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 464 474
Žky diaľka Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 536 536
Žky diaľka Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 497 497
Žky diaľka (1/4) Snížiková Zoja 08 Atletika Košice o.z. 449 449
Žky diaľka Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 467 467
Žky diaľka Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 538 538
Žky diaľka (1/1) Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina 442 442
Žky diaľka Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 376 376
Žky diaľka Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 466 466
Žky guľa 3 kg Ayiba Loreal 07 AK Junior Holič 10.64 10.64
Žky guľa 3 kg Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 10.36 10.36
Žky guľa 3 kg Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 10.42 10.42
Žky guľa 3 kg Dobáková Mia 07 Atletický klub ZTS Martin 08.50 08.50
Žky guľa 3 kg Filipová Sofia 08 ŠK ŠOG Nitra 08.92 08.92
Žky guľa 3 kg Gavulová Alexandra 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.47 08.47
Žky guľa 3 kg Gembická Melánia 09 MAC REDOX Lučenec
Žky guľa 3 kg (1/2) Haneková Tímea 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.08 09.08
Žky guľa 3 kg (1/4) Hatrikova Eliška 08 AK Slávia UK Bratislava 08.61 08.61
Žky guľa 3 kg Kapiašová Bianka 07 BŠK Banská Bystrica 09.49 09.49
Žky guľa 3 kg Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.52 09.52
Žky guľa 3 kg Kľúčiková Dominika 08 AO Olympia Považská Bystrica 06.94 06.94
Žky guľa 3 kg Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 08.74 08.74
Žky guľa 3 kg Lehocká Alžbeta 07 Slávia Trenčín o.z. 10.81 10.81
Žky guľa 3 kg Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen 08.61 08.61
Žky guľa 3 kg Masaryková Adela 08 AO Olympia Považská Bystrica 08.74 08.74
Žky guľa 3 kg (1/2) Milá Lea 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.05 08.05
Žky guľa 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 09.14 09.14
Žky guľa 3 kg Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 09.42 09.42
Žky guľa 3 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 12.22 12.22
Žky guľa 3 kg Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 08.87 08.87
Žky guľa 3 kg (1/1) Osifová Soňa 07 ŠŠK-Junior Prešov 06.65 06.65
Žky guľa 3 kg (1/4) Pankuchová Viktória 09 Atletika Košice o.z. 08.28 08.28
Žky guľa 3 kg Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica 07.30 07.30
Žky guľa 3 kg (1/1) Rijaková Karolína 07 ŠŠK-Junior Prešov 07.49 07.49
Žky guľa 3 kg Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 08.04 08.04
Žky guľa 3 kg Sofková Roderika 07 AK Borský Svätý Jur 09.28 09.28
Žky guľa 3 kg Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.88 08.88
Žky guľa 3 kg Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen 07.70 07.70
Žky guľa 3 kg (1/2) Vasilcová Anna 08 1.Atletický klub Humenné 08.74 08.74
Žky disk 0,75 kg Ballová Saša 07 BŠK Banská Bystrica 21.80 21.80
Žky disk 0,75 kg Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 27.68 27.68
Žky disk 0,75 kg Brezinová Lucia 08 ŠK Vital Bratislava 27.02 27.02
Žky disk 0,75 kg Danečková Ivana 07 ŠK Vital Bratislava 21.71 21.71
Žky disk 0,75 kg Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 24.30 24.30
Žky disk 0,75 kg Dobáková Mia 07 Atletický klub ZTS Martin 24.60 24.60
Žky disk 0,75 kg Filipová Sofia 08 ŠK ŠOG Nitra 26.73 26.73
Žky disk 0,75 kg (1/2) Guľková Daniela 09 1.Atletický klub Humenné 15.69 15.69
Žky disk 0,75 kg (1/2) Haneková Tímea 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.87 22.87
Žky disk 0,75 kg Ištvánová Tamara 08 AK Mostáreň Brezno 22.16 22.16
Žky disk 0,75 kg Kapiašová Bianka 07 BŠK Banská Bystrica 25.54 25.54
Žky disk 0,75 kg Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 28.15 28.15
Žky disk 0,75 kg Kľúčiková Dominika 08 AO Olympia Považská Bystrica 15.30 15.30
Žky disk 0,75 kg Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 22.39 22.39
Žky disk 0,75 kg Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno 26.01 26.01
Žky disk 0,75 kg Lehocká Alžbeta 07 Slávia Trenčín o.z. 27.98 27.98
Žky disk 0,75 kg Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava 19.79 19.79
Žky disk 0,75 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 35.41 35.41
Žky disk 0,75 kg Sofková Roderika 07 AK Borský Svätý Jur 26.07 26.07
Žky disk 0,75 kg Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 30.06 30.06
Žky disk 0,75 kg Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen 28.40 28.40
Žky kladivo 3 kg Brezinová Lucia 08 ŠK Vital Bratislava 22.86 22.86
Žky kladivo 3 kg Danečková Ivana 07 ŠK Vital Bratislava 29.27 29.27
Žky kladivo 3 kg Kľúčiková Dominika 08 AO Olympia Považská Bystrica 21.76 21.76
Žky kladivo 3 kg Lehocká Alžbeta 07 Slávia Trenčín o.z. 35.25 35.25
Žky kladivo 3 kg Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava 25.22 25.22
Žky kladivo 3 kg Masaryková Adela 08 AO Olympia Považská Bystrica 24.10 24.10
Žky kladivo 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 35.13 35.13
Žky kladivo 3 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 39.12 39.12
Žky kladivo 3 kg Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica 23.03 23.03
Žky oštep 500 g Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 32.96 32.96
Žky oštep 500 g Ballová Saša 07 BŠK Banská Bystrica 24.38 24.38
Žky oštep 500 g Banásová Adriana 09 AO Olympia Považská Bystrica 21.84 21.84
Žky oštep 500 g Bučková Kristína 08 AO Olympia Považská Bystrica 20.40 20.40
Žky oštep 500 g Čamajová Michaela 08 SOPKA Seňa 22.08 22.08 22.08
Žky oštep 500 g Čížová Veronika 08 AO Olympia Považská Bystrica 25.09 25.09
Žky oštep 500 g Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 24.49 24.49
Žky oštep 500 g Dobáková Mia 07 Atletický klub ZTS Martin 28.90 28.90
Žky oštep 500 g Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 32.68 32.68
Žky oštep 500 g (1/2) Guľková Daniela 09 1.Atletický klub Humenné 18.79 18.79
Žky oštep 500 g Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica 24.61 24.61
Žky oštep 500 g Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 29.44 29.44
Žky oštep 500 g Kapiašová Bianka 07 BŠK Banská Bystrica 23.27 23.27
Žky oštep 500 g Klučka Dominika 08 Atletický club Nové Zámky 28.99 28.99
Žky oštep 500 g Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica 28.81 28.81
Žky oštep 500 g Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 25.59 25.59
Žky oštep 500 g (1/4) Krešáková Erika 07 Atletika Košice o.z. 17.82 17.82
Žky oštep 500 g Kubíncová Sára 08 AO Olympia Považská Bystrica 18.96 18.96
Žky oštep 500 g Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen
Žky oštep 500 g Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur 35.72 35.72
Žky oštep 500 g Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 27.36 27.36
Žky oštep 500 g Oremusová Patrícia 07 Atletika ŠK Skalica 32.51 32.51
Žky oštep 500 g Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 28.75 28.75
Žky oštep 500 g (1/4) Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky 24.61 24.61
Žky oštep 500 g Sofková Roderika 07 AK Borský Svätý Jur 24.72 24.72
Žky oštep 500 g Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 31.62 31.62
Žky oštep 500 g Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen 20.88 20.88
Žky oštep 500 g Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica 29.50 29.50
Žky oštep 500 g (1/2) Vasilcová Anna 08 1.Atletický klub Humenné 17.40 17.40
Žky oštep 500 g Volentierová Leticia 08 Atletický klub ZTS Martin 25.86 25.86
Žky oštep 500 g Záhradníková Nikola 08 AO Olympia Považská Bystrica 17.72 17.72
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Andrisová Lucia 09 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (3/1) Banásová Adriana 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Bíliková Bronislava 08 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Bučková Kristína 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Čížová Veronika 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Dubinová Diana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice (A)
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Filová Katarína 07 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Gregušová Alexandra 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Hamžíková Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Harinová Nikol 08 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Herdický Sofia Alexandra 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (3/3) Hozáková Radoslava 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Kasanová Nataša 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Kopeliovičová Lucia 09 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Košútová Lucia 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Kováčiková Sofia 09 Atletika Dubnica nad Váhom
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Kovalíková Janka 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (3/3) Kovářová Kristína Ella 07 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Krešáková Erika 07 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Kubíncová Sára 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (3/2) Kucharíková Karin 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Maršalová Petra 07 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Martonová Kristina 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Mičudová Emília 09 Atletika Dubnica nad Váhom
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby (3/1) Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Moricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Nyongoni Amanda 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Ondrejíková Laura 08 Atletika Dubnica nad Váhom
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Oremusová Patrícia 07 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby (3/4) Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Parkanská Sára 08 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (3/4) Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žky 4 x 60 m kluby (3/2) Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Slotíková Nikol 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Snížiková Zoja 08 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Solíková Timea 08 Atletika Dubnica nad Váhom
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Stanková Nela 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Tóthová Kamila 08 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Volentierová Leticia 08 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Zaukolcová Emma Mária 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Zvaríková Dominika 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Ambrozyova Dominika 07 AK Mostáreň Brezno
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Bíliková Bronislava 08 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby (2/3) Blahová Nina 08 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice (A)
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Fojtíková Janka 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Gočová Olívia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Grossová Michaela 07 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Hamžíková Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Hatríková Lenka 08 AK Slávia UK Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Hollá Ema 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Hrebíková Eliška 09 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno
Žky 4 x 300 m kluby (2/1) Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Kajanovičová Lucia 08 Atletický oddiel Partizánske
Žky 4 x 300 m kluby (2/2) Kalmanová Eva 08 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Kopeliovičová Lucia 09 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 300 m kluby (2/3) Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Kováčiková Sofia 09 Atletika Dubnica nad Váhom
Žky 4 x 300 m kluby (3/1) Kovářová Kristína Ella 07 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Krešáková Erika 07 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno
Žky 4 x 300 m kluby (2/1) Kureková Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Lukáčová Natália 07 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň Brezno
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Maršalová Petra 07 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 300 m kluby (2/1) Matejová Michaela 08 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Mičudová Emília 09 Atletika Dubnica nad Váhom
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Ondrejíková Laura 08 Atletika Dubnica nad Váhom
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Oremusová Patrícia 07 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 300 m kluby (3/4) Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 300 m kluby (2/2) Parkanská Sára 08 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (2/4) Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Podolinčák Viktória 07 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 300 m kluby (2/2) Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 300 m kluby (2/4) Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 300 m kluby (3/3) Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Segešová Agáta 10 Atletický oddiel Partizánske
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Snížiková Zoja 08 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Solíková Timea 08 Atletika Dubnica nad Váhom
Žky 4 x 300 m kluby (2/1) Stachová Alexandra 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby (2/3) Szabadosová Diana 07 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Špiriaková Anabel 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina
Žky 4 x 300 m kluby (2/4) Telepunová Lucia 08 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 300 m kluby (3/2) Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Zvaríková Dominika 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Žúborová Renáta 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto