<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ najml. žiactva, ml. žiactva

Banská Bystrica (13. 1. 2019)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 12.1.2019 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Balent SamuelBalent Samuel 060302 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.86
2 Sirota TimonSirota Timon 060812 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 12.11
3 Hanák PatrikHanák Patrik 060414 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.14
4 Bašo MatejBašo Matej 070414 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 14.28
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Mladší žiaci :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 12.1.2019 - 11:02) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čamaj ViliamČamaj Viliam 060528 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.13
2 Dančo LucianDančo Lucian 070212 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 12.86
3 Palášthy KarolPalášthy Karol 070530 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 13.92
4 Wagner MarcusWagner Marcus 070515 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 14.75
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Mladší žiaci :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Balent SamuelBalent Samuel 060302 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.86
2 Sirota TimonSirota Timon 060812 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 12.11
3 Čamaj ViliamČamaj Viliam 060528 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.13
4 Hanák PatrikHanák Patrik 060414 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.14
5 Dančo LucianDančo Lucian 070212 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 12.86
6 Palášthy KarolPalášthy Karol 070530 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 13.92
7 Bašo MatejBašo Matej 070414 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 14.28
8 Wagner MarcusWagner Marcus 070515 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 14.75

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 12.1.2019 - 11:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.91
2 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.33
3 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 12.49
4 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 061024 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 12.94
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Mladšie žiačky :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 12.1.2019 - 11:17) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mitašová NatašaMitašová Nataša 060610 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 12.66
2 Danková TamaraDanková Tamara 071029 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 13.38
3 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 13.91
4 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 19.42
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Mladšie žiačky :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 12.1.2019 - 11:19) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Altániová SimonaAltániová Simona 060717 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.01
2 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 13.15
3 Frličková LauraFrličková Laura 070115 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 13.47
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Mladšie žiačky :: Beh C
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.91
2 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.33
3 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 12.49
4 Mitašová NatašaMitašová Nataša 060610 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 12.66
5 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 061024 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 12.94
6 Altániová SimonaAltániová Simona 060717 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.01
7 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 13.15
8 Danková TamaraDanková Tamara 071029 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 13.38
9 Frličková LauraFrličková Laura 070115 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 13.47
10 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 13.91
11 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 19.42