<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ najml. žiactva, ml. žiactva

Banská Bystrica (13. 1. 2019)
60 m - Mladší žiaci (sobota, 12.1.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 08.76
2 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 09.00
3 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.08
60 m - Mladšie žiačky (sobota, 12.1.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 08.75
2 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 08.90
3 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.92
60 m - Najmladší žiaci (sobota, 12.1.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 08.87
2 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.96
3 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 09.06
60 m - Najmladšie žiačky (sobota, 12.1.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.26
2 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.27
3= Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.41
3= Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.41
1000 m - Najmladší žiaci (sobota, 12.1.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Šichta JakubŠichta Jakub 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3:54.26
2 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3:55.30
3 Vorek JakubVorek Jakub 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4:07.10
1000 m - Najmladšie žiačky (sobota, 12.1.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3:49.96
2 Pavlisová BarboraPavlisová Barbora 08 08 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3:50.46
3 Šichtová MiriamŠichtová Miriam 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4:04.99
1500 m - Mladší žiaci (sobota, 12.1.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5:48.27
2 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5:50.51
3 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5:51.37
1500 m - Mladšie žiačky (sobota, 12.1.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ržoncová AnnaRžoncová Anna 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6:11.97
2 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6:20.71
3 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6:21.77