<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ najml. žiactva, ml. žiactva

Banská Bystrica (13. 1. 2019)

1500 m - Mladší žiaci

(so, 12.1.2019 - 14:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 5:48.27
2 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 5:50.51
3 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 5:51.37
4 Babic BrankoBabic Branko 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 5:58.21
5 Majtán SamuelMajtán Samuel 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 6:11.20
6 Krištof MichalKrištof Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 6:49.31
7 Holma AlexHolma Alex 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 6:54.68
Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 DNF
Poznámky:
1500m - Mladší žiaci
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky

(so, 12.1.2019 - 14:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Ržoncová AnnaRžoncová Anna 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 6:11.97
2 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 6:20.71
3 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 6:21.77
4 Kuboučíková HankaKuboučíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 6:25.03
5 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 6:40.87
6 Heigway Zoe ElizabetHeigway Zoe Elizabet 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 6:45.24
7 Líškayová LenkaLíškayová Lenka 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 6:47.02
8 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 6:58.74
9 Berešíková EmaBerešíková Ema 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 10 7:02.36
10 Stańová PatríciaStańová Patrícia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 7:16.50
11 Pétryová AlexandraPétryová Alexandra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 7:45.49
Poznámky:
1500m - Mladšie žiačky
Celkom 11 pretekárov