<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ najml. žiactva, ml. žiactva

Banská Bystrica (13. 1. 2019)
Skok do výšky - Mladší žiaci (sobota, 12.1.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 136
2 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 133
3 Hanák PatrikHanák Patrik 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 130
Skok do výšky - Mladšie žiačky (sobota, 12.1.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 147
2 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 141
3 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 135
Skok do výšky - Najmladší žiaci (sobota, 12.1.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Mikuláš ErikMikuláš Erik 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 110
2 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 110
Skok do výšky - Najmladšie žiačky (sobota, 12.1.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 124
2 Brišová Alexandra Brišová Alexandra 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 118
3 Tóthova ZinaTóthova Zina 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 110
Skok do diaľky - Mladší žiaci (sobota, 12.1.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 437
2 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 428
3 Zorvan RichardZorvan Richard 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 418
Skok do diaľky - Mladšie žiačky (sobota, 12.1.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 472
2 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 444
3 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 435
Skok do diaľky - Najmladší žiaci (sobota, 12.1.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 424
2 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 395
3 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 390
Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (sobota, 12.1.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 391
2 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 391
3 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 379
Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (sobota, 12.1.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hanák PatrikHanák Patrik 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.09
2 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 07.52
3 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.51
Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (sobota, 12.1.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Červenková LeonaČervenková Leona 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.40
2 Jančovičová NikolaJančovičová Nikola 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 07.74
3 Škulcová PetraŠkulcová Petra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 07.05