<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ najml. žiactva, ml. žiactva

Banská Bystrica (13. 1. 2019)

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 12.1.2019 - 14:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michlík RichardMichlík Richard
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
06 06 437 405 429 437 437 x
2 Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 428 388 395 406 406 428
3 Zorvan RichardZorvan Richard
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 418 375 385 379 385 418
4 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 408 406 383 408 408 x
5 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 407 383 x 407 407 373
6 Katona MichalKatona Michal
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
06 06 398 384 375 398 398 392
7 Chovanec MartinChovanec Martin
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
07 07 395 332 387 395 395 265
8 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 390 390 384 376 390 389
9 Levčík JakubLevčík Jakub
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 376 376 366
10 Jankula MatúšJankula Matúš
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 371 371 344
11 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 369 369 366
12 Piala AdamPiala Adam
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 355 332 355
13 Valentýni Dávid MarekValentýni Dávid Marek
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 351 351 317
14 Bašo MatejBašo Matej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 349 346 349
15 Regináč TimotejRegináč Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 339 339 x
16 Orlický MatejOrlický Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 333 320 333
17 Žáčik AndrejŽáčik Andrej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 327 290 327
18 Krupa ŠimonKrupa Šimon
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 327 327 x
19 Povinský LubošPovinský Luboš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 317 x 317
20 Mištrík TobiasMištrík Tobias
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
07 07 313 300 313
21 Badáni MarekBadáni Marek
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 313 x 313
22 Habrún JakubHabrún Jakub
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
07 07 307 307 293
23 Hudík RichardHudík Richard
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 280 266 280
24 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 250 250 x
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Mladší žiaci
Celkom 24 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 12.1.2019 - 13:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 472 448 472 457 472 462
2 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 444 431 416 433 433 444
3 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 435 412 419 435 435 426
4 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 434 430 433 434 434 419
5 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 424 422 402 406 422 424
6 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 424 410 416 424 424 x
7 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 418 395 400 418 418 394
8 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
07 07 406 406 395 397 406 368
9 Kečkéšová EmíliaKečkéšová Emília
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 393 347 393
10 Tomková EmaTomková Ema
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 391 391 347
11 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 388 388 382
12 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
06 06 388 345 388
13 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 387 387 380
14 Zaveráková LillianZaveráková Lillian
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 378 378 x
15 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 374 341 374
16 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
07 07 374 322 374
17 Baranková TamaraBaranková Tamara
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 361 361 x
18 Ďurišová PetraĎurišová Petra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 360 360 357
19 Kučavíková DáliaKučavíková Dália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 355 355 x
20 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 353 353 339
21 Hudecová EmmaHudecová Emma
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
07 07 352 352 344
MS Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 349 349 x
23 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 348 348 334
24 Kováčová VeronikaKováčová Veronika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 343 320 343
25 Gabajová TimeaGabajová Timea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 341 341 326
26 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 334 334 334
27 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 333 x 333
28 Kuncová Karin Kuncová Karin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 331 315 331
29 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 330 330 329
30 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
07 07 328 328 295
31 Hubočanová VanessaHubočanová Vanessa
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 327 327 313
32 Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 324 324 320
33 Pétryová AlexandraPétryová Alexandra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 324 324 295
34 Kubeková MonikaKubeková Monika
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
06 06 318 318 271
35 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 311 311 304
36 Stašová NikolaStašová Nikola
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 303 290 303
37 Danihliková MartinaDanihliková Martina
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 301 298 301
38 Kanderová NinaKanderová Nina
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 300 260 300
39 Jankovičová SofiaJankovičová Sofia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 290 260 290
40 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 287 287 x
41 Jarošová NinaJarošová Nina
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 286 285 286
42 Visolajská VivienVisolajská Vivien
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 286 286 281
43 Malčeková TamaraMalčeková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 282 263 282
44 Hanzlíková VeronikaHanzlíková Veronika
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
07 07 272 x 272
45 Červienková Svetlana Červienková Svetlana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 271 x 271
46 Kočičková MichaelaKočičková Michaela
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 250 x 250
47 Bobaľová AdrianaBobaľová Adriana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 246 246 231
48 Móricová LuciaMóricová Lucia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 245 245 x
49 Kubicová KarolinaKubicová Karolina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 242 242 237
Šubová KarolínaŠubová Karolína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 DNS 0.0
Kleinová ZojaKleinová Zoja
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
07 07 DNS 0.0
Donovalová SilviaDonovalová Silvia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 NM x x
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Mladšie žiačky
Celkom 52 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(so, 12.1.2019 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Koyš FilipKoyš Filip
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 424 416 424 405 424 405
2 Havaš MatúšHavaš Matúš
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
08 08 395 384 395 383 395 315
3 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 390 363 366 356 366 390
4 Briš Tomáš Briš Tomáš
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
08 08 384 x 373 384 384 383
5 Segeč DavidSegeč David
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 379 379 353 354 379 363
6 Talafa MartinTalafa Martin
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
09 09 363 355 362 363 363 360
7 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 362 362 330 356 362 356
MS Griglák DenisGriglák Denis
AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok
08 08 360 360 337 332 360 327
9 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 355 351 355
10 Mikuláš ErikMikuláš Erik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 348 296 348
11 Slezák Tom Slezák Tom
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 340 340 328
12 Tomanica AlexTomanica Alex
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
08 08 338 338 330
13 Cimba JakubCimba Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 332 328 332
14 Pacák MatúšPacák Matúš
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 332 332 307
MS Piala MichalPiala Michal
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
00 00 328 323 328
16 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 325 325 322
17 Bálent TimotejBálent Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 321 321 321
18 Murgaš MarekMurgaš Marek
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 312 311 312
19 Vorek JakubVorek Jakub
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
09 09 309 309 239
20 Končír DavidKončír David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 305 305 303
21 Pepich MatejPepich Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 301 301 197
22 Tuška MarkoTuška Marko
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 300 216 300
23 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 300 300 x
24 Krutošík Andrej Krutošík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 294 294 -
25 Dolňan Juraj Dolňan Juraj
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 284 284 273
26 Arpáš OndrejArpáš Ondrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 275 262 275
27 Nečeda MatúšNečeda Matúš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
09 09 256 245 256
28 Šipoš BranislavŠipoš Branislav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
09 09 251 251 234
29 Zvarík AdamZvarík Adam
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 251 251 205
30 Arpáš MichalArpáš Michal
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 193 193 x
Zaremba LukášZaremba Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
00 00 DNS 0.0
Pánik TomášPánik Tomáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Najmladší žiaci (PCH)
Celkom 32 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky

(so, 12.1.2019 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 391 378 383 391 391 365 x
2 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 391 351 370 391 391 382 x
3 Hejčíková NinaHejčíková Nina
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 379 373 375 379 379 340 x
4 Holúbková MonikaHolúbková Monika
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 379 379 373 372 379 x x
5 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 375 366 370 372 372 375 x
6 Brišová Alexandra Brišová Alexandra
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
08 08 374 368 367 358 368 374 x
7 Gagová VanesaGagová Vanesa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 369 365 348 369 369 357 x
8 Gregušová SaškaGregušová Saška
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 365 330 365 349 365 353 x
9 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 362 362 356
10 Kubíncová SáraKubíncová Sára
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 356 356 347
11 Madárová ElizabethMadárová Elizabeth
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 354 x 354
12 Koyšová AdelaKoyšová Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 337 337 312
13 Tatarková NikolaTatarková Nikola
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
09 09 333 333 325
14 Primusová LilianaPrimusová Liliana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
09 09 328 311 328
15 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 328 328 278
16 Valovičová EmaValovičová Ema
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 327 320 327
17 Pavlisová BarboraPavlisová Barbora
Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou
08 08 322 293 322
MS Katočová RomanaKatočová Romana
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 320 316 320
19 Schererová ClaudiaSchererová Claudia
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
09 09 320 320 310
20 Papierniková TImeaPapierniková TImea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 319 319 283
21 Píšová MonikaPíšová Monika
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 312 x 312
22 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 307 307 292
MS Arpášová DorotaArpášová Dorota
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 306 306 291
24 Čuga AdelaČuga Adela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 297 297 289
25 Seduchová NinaSeduchová Nina
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 293 285 293
26 Luptáková EliškaLuptáková Eliška
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
10 10 293 293 275
MS Durľáková NatáliaDurľáková Natália
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
09 09 286 286 283
28 Predmeská Lucia Predmeská Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 280 263 280
29 Urbanová LindaUrbanová Linda
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 276 276 270
30 Pétryová BibiánaPétryová Bibiána
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 266 252 266
MS Kúdelková NelaKúdelková Nela
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
08 08 252 252 230
32 Bizoňová KlaudiaBizoňová Klaudia
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
10 10 242 x 242
33 Katonová KatarínaKatonová Katarína
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
09 09 220 213 220
34 Krupová AlexandraKrupová Alexandra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 220 203 220
Zvarová NellaZvarová Nella
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 NM x x
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Najmladšie žiačky (PD)
Celkom 35 pretekárov