<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ najml. žiactva, ml. žiactva

Banská Bystrica (13. 1. 2019)

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 12.1.2019 - 14:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michlík RichardMichlík Richard
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
060110 437 405429437437x
2 Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060318 428 388395406406428
3 Zorvan RichardZorvan Richard
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
061105 418 375385379385418
4 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
060812 408 406383408408x
5 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061014 407 383x407407373
6 Katona MichalKatona Michal
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
060717 398 384375398398392
7 Chovanec MartinChovanec Martin
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
070803 395 332387395395265
8 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
061207 390 390384376390389
9 Levčík JakubLevčík Jakub
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060226 376 376366376
10 Jankula MatúšJankula Matúš
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
070307 371 371344371
11 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
070913 369 369366369
12 Piala AdamPiala Adam
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
070303 355 332355355
13 Valentýni Dávid MarekValentýni Dávid Marek
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
070110 351 351317351
14 Bašo MatejBašo Matej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
070414 349 346349349
15 Regináč TimotejRegináč Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
071220 339 339x339
16 Orlický MatejOrlický Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
070615 333 320333333
17 Žáčik AndrejŽáčik Andrej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
070717 327 290327327
18 Krupa ŠimonKrupa Šimon
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
071203 327 327x327
19 Povinský LubošPovinský Luboš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060214 317 x317317
20 Mištrík TobiasMištrík Tobias
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
070919 313 300313313
21 Badáni MarekBadáni Marek
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
070927 313 x313313
22 Habrún JakubHabrún Jakub
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
070427 307 307293307
23 Hudík RichardHudík Richard
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
071226 280 266280280
24 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
070331 250 250x250
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Mladší žiaci
Celkom 24 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 12.1.2019 - 13:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060110 472 448472457472462
2 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060520 444 431416433433444
3 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060124 435 412419435435426
4 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060111 434 430433434434419
5 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060403 424 422402406422424
6 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060321 424 410416424424x
7 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060625 418 395400418418394
8 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
070930 406 406395397406368
9 Kečkéšová EmíliaKečkéšová Emília
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
060130 393 347393393
10 Tomková EmaTomková Ema
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060409 391 391347391
11 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060312 388 388382388
12 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
060825 388 345388388
13 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060428 387 387380387
14 Zaveráková LillianZaveráková Lillian
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
061022 378 378x378
15 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
070513 374 341374374
16 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
070125 374 322374374
17 Baranková TamaraBaranková Tamara
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
060609 361 361x361
18 Ďurišová PetraĎurišová Petra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
070703 360 360357360
19 Kučavíková DáliaKučavíková Dália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
060221 355 355x355
20 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061229 353 353339353
21 Hudecová EmmaHudecová Emma
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
071014 352 352344352
MS Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
070606 349 349x349
23 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
061024 348 348334348
24 Kováčová VeronikaKováčová Veronika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
060403 343 320343343
25 Gabajová TimeaGabajová Timea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
070228 341 341326341
26 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
071116 334 334334334
27 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
070925 333 x333333
28 Kuncová Karin Kuncová Karin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
070701 331 315331331
29 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
070205 330 330329330
30 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
070721 328 328295328
31 Hubočanová VanessaHubočanová Vanessa
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
061211 327 327313327
32 Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
071029 324 324320324
33 Pétryová AlexandraPétryová Alexandra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
060122 324 324295324
34 Kubeková MonikaKubeková Monika
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
060913 318 318271318
35 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
060924 311 311304311
36 Stašová NikolaStašová Nikola
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
060219 303 290303303
37 Danihliková MartinaDanihliková Martina
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
080115 301 298301301
38 Kanderová NinaKanderová Nina
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
061121 300 260300300
39 Jankovičová SofiaJankovičová Sofia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
071229 290 260290290
40 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
070326 287 287x287
41 Jarošová NinaJarošová Nina
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
060224 286 285286286
42 Visolajská VivienVisolajská Vivien
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
071028 286 286281286
43 Malčeková TamaraMalčeková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
070708 282 263282282
44 Hanzlíková VeronikaHanzlíková Veronika
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
070819 272 x272272
45 Červienková Svetlana Červienková Svetlana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
071214 271 x271271
46 Kočičková MichaelaKočičková Michaela
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
070328 250 x250250
47 Bobaľová AdrianaBobaľová Adriana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
070908 246 246231246
48 Móricová LuciaMóricová Lucia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
071121 245 245x245
49 Kubicová KarolinaKubicová Karolina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060926 242 242237242
Šubová KarolínaŠubová Karolína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061203 DNS 0.0
Kleinová ZojaKleinová Zoja
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
071026 DNS 0.0
Donovalová SilviaDonovalová Silvia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
071114 NM xx0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Mladšie žiačky
Celkom 52 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(so, 12.1.2019 - 12:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Koyš FilipKoyš Filip
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
080607 424 416424405424405
2 Havaš MatúšHavaš Matúš
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
080211 395 384395383395315
3 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080908 390 363366356366390
4 Briš Tomáš Briš Tomáš
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
080104 384 x373384384383
5 Segeč DavidSegeč David
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080121 379 379353354379363
6 Talafa MartinTalafa Martin
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
090608 363 355362363363360
7 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080502 362 362330356362356
MS Griglák DenisGriglák Denis
AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok
080210 360 360337332360327
9 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
080920 355 351355355
10 Mikuláš ErikMikuláš Erik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080721 348 296348348
11 Slezák Tom Slezák Tom
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
081225 340 340328340
12 Tomanica AlexTomanica Alex
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
081020 338 338330338
13 Cimba JakubCimba Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080116 332 328332332
14 Pacák MatúšPacák Matúš
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
080623 332 332307332
MS Piala MichalPiala Michal
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
000101 328 323328328
16 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080501 325 325322325
17 Bálent TimotejBálent Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
090528 321 321321321
18 Murgaš MarekMurgaš Marek
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
080411 312 311312312
19 Vorek JakubVorek Jakub
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
091207 309 309239309
20 Končír DavidKončír David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
081009 305 305303305
21 Pepich MatejPepich Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
100320 301 301197301
22 Tuška MarkoTuška Marko
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
110511 300 216300300
23 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080315 300 300x300
24 Krutošík Andrej Krutošík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
091026 294 294-294
25 Dolňan Juraj Dolňan Juraj
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
101113 284 284273284
26 Arpáš OndrejArpáš Ondrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
090727 275 262275275
27 Nečeda MatúšNečeda Matúš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
090101 256 245256256
28 Šipoš BranislavŠipoš Branislav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
090206 251 251234251
29 Zvarík AdamZvarík Adam
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080702 251 251205251
30 Arpáš MichalArpáš Michal
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
110909 193 193x193
Zaremba LukášZaremba Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
000101 DNS 0.0
Pánik TomášPánik Tomáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
091004 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Najmladší žiaci (PCH)
Celkom 32 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky

(so, 12.1.2019 - 11:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
090119 391 378383391391365x
2 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080214 391 351370391391382x
3 Hejčíková NinaHejčíková Nina
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
090530 379 373375379379340x
4 Holúbková MonikaHolúbková Monika
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
080222 379 379373372379xx
5 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080407 375 366370372372375x
6 Brišová Alexandra Brišová Alexandra
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
080530 374 368367358368374x
7 Gagová VanesaGagová Vanesa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
080729 369 365348369369357x
8 Gregušová SaškaGregušová Saška
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
100321 365 330365349365353x
9 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
081014 362 362356362
10 Kubíncová SáraKubíncová Sára
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080205 356 356347356
11 Madárová ElizabethMadárová Elizabeth
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
080903 354 x354354
12 Koyšová AdelaKoyšová Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
110324 337 337312337
13 Tatarková NikolaTatarková Nikola
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
090310 333 333325333
14 Primusová LilianaPrimusová Liliana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
090725 328 311328328
15 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
100505 328 328278328
16 Valovičová EmaValovičová Ema
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
080101 327 320327327
17 Pavlisová BarboraPavlisová Barbora
Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou
080409 322 293322322
MS Katočová RomanaKatočová Romana
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
091130 320 316320320
19 Schererová ClaudiaSchererová Claudia
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
090626 320 320310320
20 Papierniková TImeaPapierniková TImea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
090803 319 319283319
21 Píšová MonikaPíšová Monika
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
081025 312 x312312
22 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
090727 307 307292307
MS Arpášová DorotaArpášová Dorota
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
081203 306 306291306
24 Čuga AdelaČuga Adela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
091113 297 297289297
25 Seduchová NinaSeduchová Nina
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
091030 293 285293293
26 Luptáková EliškaLuptáková Eliška
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
100912 293 293275293
MS Durľáková NatáliaDurľáková Natália
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
090225 286 286283286
28 Predmeská Lucia Predmeská Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
100301 280 263280280
29 Urbanová LindaUrbanová Linda
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
080110 276 276270276
30 Pétryová BibiánaPétryová Bibiána
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
080711 266 252266266
MS Kúdelková NelaKúdelková Nela
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
081001 252 252230252
32 Bizoňová KlaudiaBizoňová Klaudia
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
101124 242 x242242
33 Katonová KatarínaKatonová Katarína
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
090207 220 213220220
34 Krupová AlexandraKrupová Alexandra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
110123 220 203220220
Zvarová NellaZvarová Nella
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
081202 NM xx0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Najmladšie žiačky (PD)
Celkom 35 pretekárov