<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ najml. žiactva, ml. žiactva

Banská Bystrica (13. 1. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 12.1.2019 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 08.76
2 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.03
3 Majtán SamuelMajtán Samuel 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.22
4 Levčík JakubLevčík Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 09.25
5 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.32
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh A
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 12.1.2019 - 12:02) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 09.10
2 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 09.20
3 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.34
4 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.58
5 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 09.69
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh B
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 12.1.2019 - 12:04) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.07
2 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 09.09
3 Šramko AndrejŠramko Andrej 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4 09.24
4 Jankula MatúšJankula Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.31
5 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.13
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh C
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 12.1.2019 - 12:06) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zorvan RichardZorvan Richard 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.32
2 Genšor SamuelGenšor Samuel 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.43
3 Oravec LukášOravec Lukáš 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 09.77
4 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.90
5 Habrún JakubHabrún Jakub 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.95
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh D
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 5 (so, 12.1.2019 - 12:08) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.43
2 Šupina PavolŠupina Pavol 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.56
3 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.78
4 Mištrík TobiasMištrík Tobias 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.93
5 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.70
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh E
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 6 (so, 12.1.2019 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Babic BrankoBabic Branko 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.82
2 Žáčik AndrejŽáčik Andrej 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 10.15
3 Holma AlexHolma Alex 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.38
4 Badáni MarekBadáni Marek 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.89
5 Hudík RichardHudík Richard 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.94
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh F
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 7 (so, 12.1.2019 - 12:12) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.09
2 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.53
3 Valentýni Dávid MarekValentýni Dávid Marek 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.56
4 Krupa ŠimonKrupa Šimon 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.92
5 Piala AdamPiala Adam 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.94
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh G
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.13
2 Žáčik AndrejŽáčik Andrej 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 10.15
3 Holma AlexHolma Alex 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.38
4 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.70
5 Badáni MarekBadáni Marek 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.89
6 Hudík RichardHudík Richard 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.94
7 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 08.76
8 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.03
9 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.07
10 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 09.09
10 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.09
12 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 09.10
13 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 09.20
14 Majtán SamuelMajtán Samuel 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.22
15 Šramko AndrejŠramko Andrej 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4 09.24
16 Levčík JakubLevčík Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 09.25
17 Jankula MatúšJankula Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.31
18 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.32
18 Zorvan RichardZorvan Richard 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.32
20 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.34
21 Genšor SamuelGenšor Samuel 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.43
21 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.43
23 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.53
24 Šupina PavolŠupina Pavol 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.56
24 Valentýni Dávid MarekValentýni Dávid Marek 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.56
26 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.58
27 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 09.69
28 Oravec LukášOravec Lukáš 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 09.77
29 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.78
30 Babic BrankoBabic Branko 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.82
31 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.90
32 Krupa ŠimonKrupa Šimon 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.92
33 Mištrík TobiasMištrík Tobias 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.93
34 Piala AdamPiala Adam 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.94
35 Habrún JakubHabrún Jakub 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.95

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále 1 (so, 12.1.2019 - 13:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 08.76
2 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 09.00
3 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.08
4 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.10
5 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.13
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Finále
Celkom 5 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 12.1.2019 - 12:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.84
2 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.98
3 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.62
4 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.65
5 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 09.72
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 12.1.2019 - 12:17) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.71
2 Tomková EmaTomková Ema 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.12
3 Kubeková MonikaKubeková Monika 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 09.62
4 Kanderová NinaKanderová Nina 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.25
5 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.54
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 2
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 12.1.2019 - 12:19) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.08
2 Gabajová TimeaGabajová Timea 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.58
3 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.62
4 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 09.64
5 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 10.35
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 3
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 12.1.2019 - 12:21) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.07
2 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.40
3 Malčeková TamaraMalčeková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.68
4 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 09.81
5 Kočičková MichaelaKočičková Michaela 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 11.24
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 4
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 5 (so, 12.1.2019 - 12:23) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 08.97
2 Jarošová NinaJarošová Nina 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.49
3 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.71
4 Petrášová DominikaPetrášová Dominika 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.98
5 Hanzlíková VeronikaHanzlíková Veronika 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 10.64
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 5
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 6 (so, 12.1.2019 - 12:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.94
MS Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.56
3 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.71
4 Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.27
5 Stańová PatríciaStańová Patrícia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.47
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 6
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 7 (so, 12.1.2019 - 12:27) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.18
2 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 09.53
3 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.54
4 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.00
5 Hubočanová VanessaHubočanová Vanessa 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 10.22
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 7
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 8 (so, 12.1.2019 - 12:29) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.97
2 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.21
3 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.28
4 Sedláčková Kamila VilmaSedláčková Kamila Vilma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.35
5 Škulcová PetraŠkulcová Petra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 10.41
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 8
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 9 (so, 12.1.2019 - 12:31) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.25
2 Kečkéšová EmíliaKečkéšová Emília 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.43
3 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.23
4 Jankovičová SofiaJankovičová Sofia 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.32
5 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.35
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 9
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 10 (so, 12.1.2019 - 12:33) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.02
2 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.59
3 Janotová BiancaJanotová Bianca 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 09.96
4 Šichtová SilviaŠichtová Silvia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.13
5 Štajerová RomanaŠtajerová Romana 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 10.34
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 10
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 11 (so, 12.1.2019 - 12:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 09.01
2 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.16
3 Visolajská VivienVisolajská Vivien 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.07
4 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 10.19
Šubová KarolínaŠubová Karolína 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 DNS
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 11
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 12 (so, 12.1.2019 - 12:37) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.33
2 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.67
3 Stašová NikolaStašová Nikola 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 10.34
4 Móricová LuciaMóricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.37
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 12
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 13 (so, 12.1.2019 - 12:39) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.20
2 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.43
3 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.97
4 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.52
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 13
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 14 (so, 12.1.2019 - 12:41) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.30
2 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.55
3 Kuncová Karin Kuncová Karin 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.74
4 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 10.30
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 14
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.00
2 Visolajská VivienVisolajská Vivien 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.07
3 Šichtová SilviaŠichtová Silvia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.13
4 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 10.19
5 Hubočanová VanessaHubočanová Vanessa 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 10.22
6 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.23
7 Kanderová NinaKanderová Nina 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.25
8 Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.27
9 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 10.30
10 Jankovičová SofiaJankovičová Sofia 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.32
11 Štajerová RomanaŠtajerová Romana 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 10.34
11 Stašová NikolaStašová Nikola 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 10.34
13 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 10.35
13 Sedláčková Kamila VilmaSedláčková Kamila Vilma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.35
13 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.35
16 Móricová LuciaMóricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.37
17 Škulcová PetraŠkulcová Petra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 10.41
18 Stańová PatríciaStańová Patrícia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.47
19 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.52
20 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.54
21 Hanzlíková VeronikaHanzlíková Veronika 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 10.64
22 Kočičková MichaelaKočičková Michaela 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 11.24
23 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.71
24 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.84
25 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.94
26 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 08.97
26 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.97
28 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.98
29 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 09.01
30 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.02
31 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.07
32 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.08
33 Tomková EmaTomková Ema 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.12
34 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.16
35 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.18
36 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.20
37 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.21
38 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.25
39 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.28
40 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.30
41 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.33
42 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.40
43 Kečkéšová EmíliaKečkéšová Emília 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.43
43 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.43
45 Jarošová NinaJarošová Nina 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.49
46 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 09.53
47 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.54
48 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.55
49 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.56
50 Gabajová TimeaGabajová Timea 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.58
51 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.59
52 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.62
52 Kubeková MonikaKubeková Monika 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 09.62
52 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.62
55 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 09.64
56 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.65
57 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.67
58 Malčeková TamaraMalčeková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.68
59 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.71
59 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.71
61 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 09.72
62 Kuncová Karin Kuncová Karin 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.74
63 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 09.81
64 Janotová BiancaJanotová Bianca 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 09.96
65 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.97
66 Petrášová DominikaPetrášová Dominika 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.98
Šubová KarolínaŠubová Karolína 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále 1 (so, 12.1.2019 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.75
2 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 08.90
3 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.92
4 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 08.94
5 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.07
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Finále
Celkom 5 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 12.1.2019 - 11:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.15
2 Segeč DavidSegeč David 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.49
3 Šichta JakubŠichta Jakub 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.05
4 Končír DavidKončír David 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.28
5 Vorek JakubVorek Jakub 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 10.31
Poznámky:
60m - Najmladší žiaci (PCH) :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 12.1.2019 - 11:32) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.00
2 Škoda JakubŠkoda Jakub 09 09 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4 10.09
3 Talafa MartinTalafa Martin 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 10.14
4 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.21
5 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.51
Poznámky:
60m - Najmladší žiaci (PCH) :: Rozbeh 2
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 12.1.2019 - 11:34) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Slezák Tom Slezák Tom 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.81
2 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 10.02
3 Gregor Lukáš Gregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.23
4 Potančok MarekPotančok Marek 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.67
5 Štefík KrištofŠtefík Krištof 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.97
Poznámky:
60m - Najmladší žiaci (PCH) :: Rozbeh 3
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 12.1.2019 - 11:36) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.26
MS Griglák DenisGriglák Denis 08 08 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 09.90
MS Piala MichalPiala Michal 00 00 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.01
4 Troiak MatúšTroiak Matúš 08 08 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 10.82
5 Nečeda MatúšNečeda Matúš 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 11.16
Poznámky:
60m - Najmladší žiaci (PCH) :: Rozbeh 4
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 5 (so, 12.1.2019 - 11:38) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.93
2 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.25
3 Krutošík Andrej Krutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.51
4 Pepich MatejPepich Matej 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.99
5 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.87
Poznámky:
60m - Najmladší žiaci (PCH) :: Rozbeh 5
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 6 (so, 12.1.2019 - 11:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Murgaš MarekMurgaš Marek 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.90
2 Cimba JakubCimba Jakub 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.71
3 Pacák MatúšPacák Matúš 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 10.87
4 Arpáš MichalArpáš Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 13.53
Zaremba LukášZaremba Lukáš 00 00 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 DNS
Poznámky:
60m - Najmladší žiaci (PCH) :: Rozbeh 6
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 7 (so, 12.1.2019 - 11:42) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Uhrík LukášUhrík Lukáš 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 09.83
2 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.94
3 Chylý PatrikChylý Patrik 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.66
4 Arpáš OndrejArpáš Ondrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.29
5 Zvarík AdamZvarík Adam 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.78
Poznámky:
60m - Najmladší žiaci (PCH) :: Rozbeh 7
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 8 (so, 12.1.2019 - 11:44) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 08.98
2 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.80
3 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.86
4 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 10.09
Poznámky:
60m - Najmladší žiaci (PCH) :: Rozbeh 8
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 9 (so, 12.1.2019 - 11:46) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.62
2 Raab LukášRaab Lukáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.88
3 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 10.01
4 Dolňan Juraj Dolňan Juraj 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.49
Poznámky:
60m - Najmladší žiaci (PCH) :: Rozbeh 9
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Piala MichalPiala Michal 00 00 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.01
1 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 10.01
3 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 10.02
4 Šichta JakubŠichta Jakub 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.05
5 Škoda JakubŠkoda Jakub 09 09 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4 10.09
5 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 10.09
7 Talafa MartinTalafa Martin 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 10.14
8 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.21
9 Gregor Lukáš Gregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.23
10 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.25
11 Končír DavidKončír David 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.28
12 Vorek JakubVorek Jakub 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 10.31
13 Dolňan Juraj Dolňan Juraj 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.49
14 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.51
14 Krutošík Andrej Krutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.51
16 Chylý PatrikChylý Patrik 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.66
17 Potančok MarekPotančok Marek 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.67
18 Cimba JakubCimba Jakub 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.71
19 Troiak MatúšTroiak Matúš 08 08 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 10.82
20 Pacák MatúšPacák Matúš 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 10.87
21 Štefík KrištofŠtefík Krištof 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.97
22 Pepich MatejPepich Matej 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.99
23 Nečeda MatúšNečeda Matúš 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 11.16
24 Arpáš OndrejArpáš Ondrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.29
25 Zvarík AdamZvarík Adam 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.78
26 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.87
27 Arpáš MichalArpáš Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 13.53
28 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 08.98
29 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.00
30 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.15
31 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.26
32 Segeč DavidSegeč David 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.49
33 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.62
34 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.80
35 Slezák Tom Slezák Tom 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.81
36 Uhrík LukášUhrík Lukáš 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 09.83
37 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.86
38 Raab LukášRaab Lukáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.88
39 Griglák DenisGriglák Denis 08 08 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 09.90
39 Murgaš MarekMurgaš Marek 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.90
41 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.93
42 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.94
Zaremba LukášZaremba Lukáš 00 00 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále 1 (so, 12.1.2019 - 13:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 08.87
2 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.96
3 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.06
4 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.06
5 Segeč DavidSegeč David 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 09.61
Poznámky:
60m - Najmladší žiaci (PCH) :: Finále
Celkom 5 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 12.1.2019 - 11:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.43
2 Nováková LýdiaNováková Lýdia 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.32
3 Pétryová BibiánaPétryová Bibiána 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 10.70
4 Paľovčiková LeaPaľovčiková Lea 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 11.26
5 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.47
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky (PD) :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 12.1.2019 - 11:47) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.41
2 Masaryková AdelaMasaryková Adela 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 10.50
3 Predmeská Lucia Predmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.95
4 Čorejová MichaelaČorejová Michaela 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 11.25
5 Kacianová ZorkaKacianová Zorka 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 11.46
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky (PD) :: Rozbeh 2
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 12.1.2019 - 11:49) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.47
MS Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 10.02
3 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 10.41
4 Seduchová NinaSeduchová Nina 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 11.08
5 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 11.55
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky (PD) :: Rozbeh 3
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 12.1.2019 - 11:51) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.56
2 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.74
3 Kubíncová SáraKubíncová Sára 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.00
4 Papierniková TImeaPapierniková TImea 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 11.11
MS Kúdelková NelaKúdelková Nela 08 08 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 12.43
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky (PD) :: Rozbeh 4
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 5 (so, 12.1.2019 - 11:53) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.78
2 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.98
3 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.47
4 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.64
5 Konôpková ElizabethKonôpková Elizabeth 09 09 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 10.85
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky (PD) :: Rozbeh 5
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 6 (so, 12.1.2019 - 11:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.78
2 Valovičová EmaValovičová Ema 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.43
3 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 10.67
4 Katonová KatarínaKatonová Katarína 09 09 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 11.60
5 Jarotová LauraJarotová Laura 08 08 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 14.39
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky (PD) :: Rozbeh 6
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 7 (so, 12.1.2019 - 11:57) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.78
2 Tóthova ZinaTóthova Zina 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.83
3 Zaťková SaskiaZaťková Saskia 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.13
MS Durľáková NatáliaDurľáková Natália 09 09 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 10.88
5 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 11.29
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky (PD) :: Rozbeh 7
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 8 (so, 12.1.2019 - 11:59) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.97
2 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 10.57
MS Arpášová DorotaArpášová Dorota 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.01
4 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 11.08
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky (PD) :: Rozbeh 8
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 9 (so, 12.1.2019 - 12:01) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.58
2 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 10.14
3 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 10.15
4 Babicová NellyBabicová Nelly 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.63
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky (PD) :: Rozbeh 9
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 10 (so, 12.1.2019 - 12:03) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Madárová ElizabethMadárová Elizabeth 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.90
2 Gregušová SaškaGregušová Saška 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.19
3 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.30
4 Bizoňová KlaudiaBizoňová Klaudia 10 10 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 11.40
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky (PD) :: Rozbeh 10
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 11 (so, 12.1.2019 - 12:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.81
2 Brišová Alexandra Brišová Alexandra 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 10.10
Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 DNS
Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky (PD) :: Rozbeh 11
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kubíncová SáraKubíncová Sára 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.00
2 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 10.02
3 Brišová Alexandra Brišová Alexandra 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 10.10
4 Zaťková SaskiaZaťková Saskia 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.13
5 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 10.14
6 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 10.15
7 Gregušová SaškaGregušová Saška 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.19
8 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.30
9 Nováková LýdiaNováková Lýdia 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.32
10 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 10.41
11 Valovičová EmaValovičová Ema 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.43
12 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.47
13 Masaryková AdelaMasaryková Adela 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 10.50
14 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 10.57
15 Babicová NellyBabicová Nelly 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.63
16 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.64
17 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 10.67
18 Pétryová BibiánaPétryová Bibiána 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 10.70
19 Konôpková ElizabethKonôpková Elizabeth 09 09 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 10.85
20 Durľáková NatáliaDurľáková Natália 09 09 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 10.88
21 Predmeská Lucia Predmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.95
22 Arpášová DorotaArpášová Dorota 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.01
23 Seduchová NinaSeduchová Nina 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 11.08
23 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 11.08
25 Papierniková TImeaPapierniková TImea 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 11.11
26 Čorejová MichaelaČorejová Michaela 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 11.25
27 Paľovčiková LeaPaľovčiková Lea 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 11.26
28 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 11.29
29 Bizoňová KlaudiaBizoňová Klaudia 10 10 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 11.40
30 Kacianová ZorkaKacianová Zorka 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 11.46
31 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.47
32 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 11.55
33 Katonová KatarínaKatonová Katarína 09 09 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 11.60
34 Kúdelková NelaKúdelková Nela 08 08 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 12.43
35 Jarotová LauraJarotová Laura 08 08 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 14.39
36 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.41
37 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.43
38 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.47
39 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.56
40 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.58
41 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.74
42 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.78
42 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.78
42 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.78
45 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.81
46 Tóthova ZinaTóthova Zina 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.83
47 Madárová ElizabethMadárová Elizabeth 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.90
48 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.97
49 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.98
Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 DNS
Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále 1 (so, 12.1.2019 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.26
2 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.27
3= Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.41
3= Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.41
5 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.54
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky (PD) :: Finále
Celkom 5 pretekárov