<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ najml. žiactva, ml. žiactva

Banská Bystrica (13. 1. 2019)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 12.1.2019 - 13:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 1:51.07
2 Šlúch IvanŠlúch Ivan 061103 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 1:56.03
3 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:00.85
4 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 061207 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:02.52
5 Šupina PavolŠupina Pavol 060916 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 2:06.36
6 Žáčik AndrejŽáčik Andrej 070717 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 2:06.70
7 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:07.62
8 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 070417 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:12.65
9 Mištrík TobiasMištrík Tobias 070919 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:16.42
Poznámky:
600m - Mladší žiaci :: Beh A
Celkom 9 pretekárov
Beh 2 (so, 12.1.2019 - 13:22) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Luka JakubLuka Jakub 060318 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:07.64
2 Šramko AndrejŠramko Andrej 070702 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 2:07.80
3 Oravec LukášOravec Lukáš 070418 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 2:14.10
4 Habrún JakubHabrún Jakub 070427 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:18.45
5 Rúrik MarcoRúrik Marco 070822 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 2:19.43
6 Valentýni Dávid MarekValentýni Dávid Marek 070110 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 2:33.59
7 Hudík RichardHudík Richard 071226 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:44.16
8 Badáni MarekBadáni Marek 070927 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:44.41
Poznámky:
600m - Mladší žiaci :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 1:51.07
2 Šlúch IvanŠlúch Ivan 061103 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 1:56.03
3 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:00.85
4 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 061207 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:02.52
5 Šupina PavolŠupina Pavol 060916 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 2:06.36
6 Žáčik AndrejŽáčik Andrej 070717 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 2:06.70
7 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:07.62
8 Luka JakubLuka Jakub 060318 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:07.64
9 Šramko AndrejŠramko Andrej 070702 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 2:07.80
10 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 070417 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:12.65
11 Oravec LukášOravec Lukáš 070418 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 2:14.10
12 Mištrík TobiasMištrík Tobias 070919 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:16.42
13 Habrún JakubHabrún Jakub 070427 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:18.45
14 Rúrik MarcoRúrik Marco 070822 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 2:19.43
15 Valentýni Dávid MarekValentýni Dávid Marek 070110 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 2:33.59
16 Hudík RichardHudík Richard 071226 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:44.16
17 Badáni MarekBadáni Marek 070927 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:44.41

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 12.1.2019 - 13:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:59.01
2 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 070405 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 2:09.59
3 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 070614 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 2:13.06
4 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 060728 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 2:20.25
5 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 070925 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:21.63
6 Hubočanová VanessaHubočanová Vanessa 061211 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 2:26.70
7 Balážová VanesaBalážová Vanesa 071016 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 2:31.45
8 Kurčíková SimonaKurčíková Simona 071227 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:42.13
Poznámky:
600m - Mladšie žiačky :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (so, 12.1.2019 - 13:37) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Redechová PaulínaRedechová Paulína 070201 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:08.28
2 Húšťavová ZuzanaHúšťavová Zuzana 061111 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:14.26
3 Bratková LýdiaBratková Lýdia 070804 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:14.38
4 Janotová BiancaJanotová Bianca 060715 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 2:15.55
5 Jarošová NinaJarošová Nina 060224 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:20.53
6 Bobaľová AdrianaBobaľová Adriana 070908 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:22.30
7 Červienková Svetlana Červienková Svetlana 071214 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:28.29
8 Kleinová ZojaKleinová Zoja 071026 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 2:34.82
Poznámky:
600m - Mladšie žiačky :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (so, 12.1.2019 - 13:39) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Petrášová DominikaPetrášová Dominika 060605 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:14.00
2 Machalová IvanaMachalová Ivana 070928 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 2:14.42
3 Mikušová MariolaMikušová Mariola 070106 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:14.44
4 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 060221 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:19.21
5 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 070721 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:32.95
6 Kanderová NinaKanderová Nina 061121 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 2:37.62
7 Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 2:38.26
8 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 060403 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:39.99
Poznámky:
600m - Mladšie žiačky :: Beh C
Celkom 8 pretekárov
Beh 4 (so, 12.1.2019 - 13:41) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 070927 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 1:58.59
2 Šichtová SilviaŠichtová Silvia 060220 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:16.62
3 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:21.57
4 Vorková LuciaVorková Lucia 061228 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:22.62
5 Sedláčková Kamila VilmaSedláčková Kamila Vilma 060314 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:27.62
Štajerová RomanaŠtajerová Romana 060428 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 DNS
Poznámky:
600m - Mladšie žiačky :: Beh D
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 070927 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 1:58.59
2 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:59.01
3 Redechová PaulínaRedechová Paulína 070201 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:08.28
4 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 070405 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 2:09.59
5 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 070614 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 2:13.06
6 Petrášová DominikaPetrášová Dominika 060605 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:14.00
7 Húšťavová ZuzanaHúšťavová Zuzana 061111 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:14.26
8 Bratková LýdiaBratková Lýdia 070804 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:14.38
9 Machalová IvanaMachalová Ivana 070928 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 2:14.42
10 Mikušová MariolaMikušová Mariola 070106 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:14.44
11 Janotová BiancaJanotová Bianca 060715 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 2:15.55
12 Šichtová SilviaŠichtová Silvia 060220 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:16.62
13 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 060221 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:19.21
14 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 060728 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 2:20.25
15 Jarošová NinaJarošová Nina 060224 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:20.53
16 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:21.57
17 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 070925 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:21.63
18 Bobaľová AdrianaBobaľová Adriana 070908 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:22.30
19 Vorková LuciaVorková Lucia 061228 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:22.62
20 Hubočanová VanessaHubočanová Vanessa 061211 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 2:26.70
21 Sedláčková Kamila VilmaSedláčková Kamila Vilma 060314 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:27.62
22 Červienková Svetlana Červienková Svetlana 071214 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:28.29
23 Balážová VanesaBalážová Vanesa 071016 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 2:31.45
24 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 070721 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:32.95
25 Kleinová ZojaKleinová Zoja 071026 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 2:34.82
26 Kanderová NinaKanderová Nina 061121 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 2:37.62
27 Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 2:38.26
28 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 060403 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:39.99
29 Kurčíková SimonaKurčíková Simona 071227 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:42.13
Štajerová RomanaŠtajerová Romana 060428 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 DNS

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 12.1.2019 - 12:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Koyš FilipKoyš Filip 080607 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:59.93
2 Homola MarekHomola Marek 080920 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:13.50
3 Gregor Lukáš Gregor Lukáš 080720 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:20.74
4 Briš Tomáš Briš Tomáš 080104 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:29.97
5 Škoda JakubŠkoda Jakub 090225 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 2:31.72
6 Raab LukášRaab Lukáš 080630 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 2:31.87
7 Luka MatejLuka Matej 080502 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:35.90
8 Arpáš MichalArpáš Michal 110909 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:43.34
Poznámky:
600m - Najmladší žiaci (PCH) :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (so, 12.1.2019 - 12:52) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
MS Piala MichalPiala Michal 000101 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:17.97
2 Rosenberger AlexRosenberger Alex 110304 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:18.52
3 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 080924 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:18.71
4 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 090523 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 2:20.30
5 Pacák MatúšPacák Matúš 080623 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 2:23.44
6 Krutošík Andrej Krutošík Andrej 091026 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:23.86
7 Potančok MarekPotančok Marek 100317 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:30.61
8 Nečeda MatúšNečeda Matúš 090101 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:37.43
Poznámky:
600m - Najmladší žiaci (PCH) :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (so, 12.1.2019 - 12:54) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Uhrík LukášUhrík Lukáš 090721 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 2:03.82
2 Štefík KrištofŠtefík Krištof 080426 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:08.85
3 Tomanica AlexTomanica Alex 081020 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 2:11.93
4 Talafa MartinTalafa Martin 090608 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:14.37
5 Šupina VladimírŠupina Vladimír 090407 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:18.39
6 Turčan MatúšTurčan Matúš 081105 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 2:20.15
7 Zvarík AdamZvarík Adam 080702 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:39.49
8 Tuška MarkoTuška Marko 110511 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:39.69
Poznámky:
600m - Najmladší žiaci (PCH) :: Beh C
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Koyš FilipKoyš Filip 080607 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:59.93
2 Uhrík LukášUhrík Lukáš 090721 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 2:03.82
3 Štefík KrištofŠtefík Krištof 080426 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:08.85
4 Tomanica AlexTomanica Alex 081020 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 2:11.93
5 Homola MarekHomola Marek 080920 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:13.50
6 Talafa MartinTalafa Martin 090608 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:14.37
7 Piala MichalPiala Michal 000101 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:17.97
8 Šupina VladimírŠupina Vladimír 090407 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:18.39
9 Rosenberger AlexRosenberger Alex 110304 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:18.52
10 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 080924 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:18.71
11 Turčan MatúšTurčan Matúš 081105 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 2:20.15
12 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 090523 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 2:20.30
13 Gregor Lukáš Gregor Lukáš 080720 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:20.74
14 Pacák MatúšPacák Matúš 080623 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 2:23.44
15 Krutošík Andrej Krutošík Andrej 091026 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:23.86
16 Briš Tomáš Briš Tomáš 080104 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:29.97
17 Potančok MarekPotančok Marek 100317 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:30.61
18 Škoda JakubŠkoda Jakub 090225 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 2:31.72
19 Raab LukášRaab Lukáš 080630 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 2:31.87
20 Luka MatejLuka Matej 080502 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:35.90
21 Nečeda MatúšNečeda Matúš 090101 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:37.43
22 Zvarík AdamZvarík Adam 080702 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:39.49
23 Tuška MarkoTuška Marko 110511 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:39.69
24 Arpáš MichalArpáš Michal 110909 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:43.34

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 12.1.2019 - 13:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 080414 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:13.64
2 Kubíncová SáraKubíncová Sára 080205 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:18.35
3 Primusová LilianaPrimusová Liliana 090725 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 2:24.17
4 Beňušková HanaBeňušková Hana 090218 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:25.31
5 Koyšová AdelaKoyšová Adela 110324 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:29.62
MS Durľáková NatáliaDurľáková Natália 090225 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 9 2:30.71
7 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta 091015 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:31.80
8 Čorejová MichaelaČorejová Michaela 091124 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 2:38.57
9 Dunajská VivienDunajská Vivien 090505 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 2:38.89
Poznámky:
600m - Najmladšie žiačky (PD) :: Beh A
Celkom 9 pretekárov
Beh 2 (so, 12.1.2019 - 13:07) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Gagová VanesaGagová Vanesa 080729 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:12.00
2 Madárová ElizabethMadárová Elizabeth 080903 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 2:15.80
3 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia 100505 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:19.73
4 Konôpková ElizabethKonôpková Elizabeth 090616 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 6 2:20.38
5 Miniarová AnnaMiniarová Anna 080306 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:21.64
6 Nováková LýdiaNováková Lýdia 081221 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:22.40
7 Pétryová BibiánaPétryová Bibiána 080711 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 9 2:27.78
8 Jarotová LauraJarotová Laura 081020 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 2:53.07
9 Kacianová ZorkaKacianová Zorka 090410 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 3:01.62
Poznámky:
600m - Najmladšie žiačky (PD) :: Beh B
Celkom 9 pretekárov
Beh 3 (so, 12.1.2019 - 13:09) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 080123 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 2:21.30
2 Blahová NinaBlahová Nina 080315 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:24.68
3 Predmeská Lucia Predmeská Lucia 100301 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:25.08
4 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:28.24
5 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 090727 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:30.22
6 Tománková EsterTománková Ester 080904 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:31.19
7 Seduchová NinaSeduchová Nina 091030 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:34.69
8 Valovičová EmaValovičová Ema 080101 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 2:34.76
9 Zaťková SaskiaZaťková Saskia 080501 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 2:40.56
Poznámky:
600m - Najmladšie žiačky (PD) :: Beh C
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Gagová VanesaGagová Vanesa 080729 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:12.00
2 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 080414 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:13.64
3 Madárová ElizabethMadárová Elizabeth 080903 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 2:15.80
4 Kubíncová SáraKubíncová Sára 080205 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:18.35
5 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia 100505 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:19.73
6 Konôpková ElizabethKonôpková Elizabeth 090616 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 6 2:20.38
7 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 080123 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 2:21.30
8 Miniarová AnnaMiniarová Anna 080306 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:21.64
9 Nováková LýdiaNováková Lýdia 081221 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:22.40
10 Primusová LilianaPrimusová Liliana 090725 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 2:24.17
11 Blahová NinaBlahová Nina 080315 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:24.68
12 Predmeská Lucia Predmeská Lucia 100301 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:25.08
13 Beňušková HanaBeňušková Hana 090218 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:25.31
14 Pétryová BibiánaPétryová Bibiána 080711 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 9 2:27.78
15 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:28.24
16 Koyšová AdelaKoyšová Adela 110324 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:29.62
17 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 090727 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:30.22
18 Durľáková NatáliaDurľáková Natália 090225 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 9 2:30.71
19 Tománková EsterTománková Ester 080904 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:31.19
20 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta 091015 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:31.80
21 Seduchová NinaSeduchová Nina 091030 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:34.69
22 Valovičová EmaValovičová Ema 080101 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 2:34.76
23 Čorejová MichaelaČorejová Michaela 091124 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 2:38.57
24 Dunajská VivienDunajská Vivien 090505 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 2:38.89
25 Zaťková SaskiaZaťková Saskia 080501 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 2:40.56
26 Jarotová LauraJarotová Laura 081020 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 2:53.07
27 Kacianová ZorkaKacianová Zorka 090410 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 3:01.62