<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ najml. žiactva, ml. žiactva

Banská Bystrica (13. 1. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(so, 12.1.2019 - 14:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 09.09 7,487,03-7,488,758,079,09
2 Franko TomašFranko Tomaš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 07.52 7,527,38x7,527,32xx
3 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 07.51 6,386,057,057,057,207,517,50
4 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 07.45 6,276,427,107,107,177,357,45
MS Slezák NicolasSlezák Nicolas
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 07.38 6,23x6,886,887,38x6,90
6 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 06.86 5,776,206,726,726,32x6,86
7 Krištof MichalKrištof Michal
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 05.85 5,225,155,855,855,625,81x
8 Palášthy KarolPalášthy Karol
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
07 07 05.84 5,23x5,325,325,84xx
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Mladší žiaci
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(so, 12.1.2019 - 15:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Červenková LeonaČervenková Leona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 08.40 7,588,407,178,408,29x8,20
2 Jančovičová NikolaJančovičová Nikola
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 07.74 x7,74x7,746,98x7,42
3 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 07.05 6,206,477,057,056,686,156,50
MS Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 06.87 6,875,70x6,87
5 Štajerová RomanaŠtajerová Romana
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 06.55 5,465,975,925,975,646,55x
6 Vorková LuciaVorková Lucia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 06.04 5,475,905,385,906,006,04x
7 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
06 06 05.77 4,244,784,954,955,265,475,77
8 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 05.60 4,995,155,235,235,405,295,60
9 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 05.60 x5,60x5,60xxx
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Mladšie žiačky
Celkom 9 pretekárov