<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (2. 3. 2019)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 2.3.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 44 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 36.82 0.179
2 153 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 37.84 0.223
3 124 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 38.64 0.182
4 28 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 40.55 0.253
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 2.3.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 232 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 38.99 0.206
2 264 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 40.88 0.207
3 2 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 41.16 0.163
4 255 Basile TommasoBasile Tommaso 050114 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 41.30 0.176
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 2.3.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 106 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 39.98 0.245
2 158 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 40.58 0.176
3 22 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 41.33 0.190
4 239 Hudec MatejHudec Matej 040718 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 42.22 0.208
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 2.3.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 71 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 43.47 0.198
2 51 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 45.03 0.237
3 271 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 45.60 0.255
248 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DNF 0.225
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 2.3.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 44.09 0.382
2 25 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 45.73 0.278
3 157 Basoš MartinBasoš Martin 040831 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 46.07 0.161
4 3 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 49.26 0.194
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 2.3.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Nehyba MichalNehyba Michal 040403 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 45.57 0.196
2 70 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 48.59 0.191
3 8 Volek TeodorVolek Teodor 080627 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 49.69 0.216
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 44 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 36.82 0.179
2 153 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 37.84 0.223
3 124 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 38.64 0.182
4 232 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 38.99 0.206
5 106 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 39.98 0.245
6 28 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 40.55 0.253
7 158 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 40.58 0.176
8 264 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 40.88 0.207
9 2 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 41.16 0.163
10 255 Basile TommasoBasile Tommaso 050114 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 41.30 0.176
11 22 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 41.33 0.190
12 239 Hudec MatejHudec Matej 040718 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 42.22 0.208
13 71 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 43.47 0.198
14 7 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 44.09 0.382
15 51 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 45.03 0.237
16 6 Nehyba MichalNehyba Michal 040403 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 45.57 0.196
17 271 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 45.60 0.255
18 25 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 45.73 0.278
19 157 Basoš MartinBasoš Martin 040831 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 46.07 0.161
20 70 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 48.59 0.191
21 3 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 49.26 0.194
22 8 Volek TeodorVolek Teodor 080627 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 49.69 0.216
248 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DNF 0.225

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 2.3.2019 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 42.92 0.211
2 14 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 43.00 0.199
3 237 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 43.62 0.295
4 204 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 46.05 0.206
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 2.3.2019 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 200 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 2 44.50 0.271
2 83 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 45.66 0.208
3 75 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 46.37 0.254
4 294 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 46.91 0.369
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 2.3.2019 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 260 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 050723 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 45.72 0.395
2 185 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 45.73 0.177
3 168 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 46.05 0.151
4 258 Batky JázminBatky Jázmin 050611 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 49.26 0.214
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 2.3.2019 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 48 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 46.68 0.206
2 15 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 48.48 0.169
3 196 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 Naša atletikaNaša atletika 4 48.68 0.161
4 100 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 51.58 0.208
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 2.3.2019 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 74 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 46.83 0.164
2 270 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 47.06 0.148
3 298 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 060913 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 48.21 0.372
4 143 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 041014 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 50.24 0.165
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 2.3.2019 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 45.48 0.195
2 103 Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 48.02 0.219
3 299 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 041224 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 48.88 0.152
4 73 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 48.97 0.192
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 42.92 0.211
2 14 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 43.00 0.199
3 237 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 43.62 0.295
4 200 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 2 44.50 0.271
5 33 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 45.48 0.195
6 83 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 45.66 0.208
7 260 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 050723 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 45.72 0.395
8 185 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 45.73 0.177
9 204 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 46.05 0.206
9 168 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 46.05 0.151
11 75 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 46.37 0.254
12 48 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 46.68 0.206
13 74 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 46.83 0.164
14 294 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 46.91 0.369
15 270 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 47.06 0.148
16 103 Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 48.02 0.219
17 298 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 060913 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 48.21 0.372
18 15 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 48.48 0.169
19 196 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 Naša atletikaNaša atletika 4 48.68 0.161
20 299 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 041224 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 48.88 0.152
21 73 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 48.97 0.192
22 258 Batky JázminBatky Jázmin 050611 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 49.26 0.214
23 143 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 041014 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 50.24 0.165
24 100 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 51.58 0.208