<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (2. 3. 2019)

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 2.3.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 44 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 2:10.74
2 285 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:13.08
3 280 Kudlík MatejKudlík Matej 040228 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:13.84
4 23 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:14.59
5 189 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 2:15.41
6 295 Plánka PeterPlánka Peter 040917 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 2:15.46
7 231 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 2:23.36
8 20 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:28.50
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.3.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 286 Rebidáš ŠimonRebidáš Šimon 050101 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 2:12.36
2 56 Jančik DanielJančik Daniel 050817 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 2:18.00
3 256 Minár ŠimonMinár Šimon 040429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:19.68
4 158 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 2:19.82
5 57 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 2:20.32
6 79 Rojík MatúšRojík Matúš 040910 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:25.27
7 54 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 2:26.74
8 122 Černý MatejČerný Matej 050418 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:33.39
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 2.3.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 241 Macko VladimírMacko Vladimír 040811 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:35.34
2 7 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:39.52
3 137 Demian TomášDemian Tomáš 050106 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 2:42.27
4 76 Banetka FilipBanetka Filip 061109 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 2:42.67
5 116 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:54.31
6 117 Jankovský AdamJankovský Adam 050805 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:56.89
7 27 Šabík BohumírŠabík Bohumír 040602 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 3:01.63
279 Koyš FilipKoyš Filip 080607 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 214/6
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 44 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 2:10.74
2 286 Rebidáš ŠimonRebidáš Šimon 050101 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 2:12.36
3 285 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:13.08
4 280 Kudlík MatejKudlík Matej 040228 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:13.84
5 23 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:14.59
6 189 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 2:15.41
7 295 Plánka PeterPlánka Peter 040917 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 2:15.46
8 56 Jančik DanielJančik Daniel 050817 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 2:18.00
9 256 Minár ŠimonMinár Šimon 040429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:19.68
10 158 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 2:19.82
11 57 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 2:20.32
12 231 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 2:23.36
13 79 Rojík MatúšRojík Matúš 040910 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:25.27
14 54 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 2:26.74
15 20 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:28.50
16 122 Černý MatejČerný Matej 050418 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:33.39
17 241 Macko VladimírMacko Vladimír 040811 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:35.34
18 7 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:39.52
19 137 Demian TomášDemian Tomáš 050106 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 2:42.27
20 76 Banetka FilipBanetka Filip 061109 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 2:42.67
21 116 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:54.31
22 117 Jankovský AdamJankovský Adam 050805 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:56.89
23 27 Šabík BohumírŠabík Bohumír 040602 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 3:01.63
279 Koyš FilipKoyš Filip 080607 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 DQ

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 2.3.2019 - 14:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 16 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:19.38
2 282 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:24.07
3 154 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 050718 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 2:27.48
4 160 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 2:28.00
5 273 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:31.18
6 250 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 041018 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 2:34.54
7 225 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 2:34.60
155 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.3.2019 - 14:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 81 Beke EmaBeke Ema 041224 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:34.00
2 32 Šranková AngelikaŠranková Angelika 040508 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:35.39
3 172 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:36.44
4 18 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 2:36.75
5 47 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 2:38.27
6 224 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 2:39.10
7 84 Salazar StefaniaSalazar Stefania 050103 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:45.89
8 190 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 2:59.19
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 2.3.2019 - 14:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 62 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 050801 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 2:39.31
2 269 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:40.24
3 228 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 2:47.69
4 130 Miháliková EmmaMiháliková Emma 071004 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:49.45
5 142 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 2:50.08
6 281 Beláková AnabelBeláková Anabel 081014 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:52.63
7 17 Sedláková LauraSedláková Laura 070123 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:55.75
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 16 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:19.38
2 282 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:24.07
3 154 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 050718 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 2:27.48
4 160 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 2:28.00
5 273 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:31.18
6 81 Beke EmaBeke Ema 041224 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:34.00
7 250 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 041018 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 2:34.54
8 225 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 2:34.60
9 32 Šranková AngelikaŠranková Angelika 040508 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:35.39
10 172 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:36.44
11 18 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 2:36.75
12 47 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 2:38.27
13 224 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 2:39.10
14 62 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 050801 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 2:39.31
15 269 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:40.24
16 84 Salazar StefaniaSalazar Stefania 050103 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:45.89
17 228 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 2:47.69
18 130 Miháliková EmmaMiháliková Emma 071004 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:49.45
19 142 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 2:50.08
20 281 Beláková AnabelBeláková Anabel 081014 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:52.63
21 17 Sedláková LauraSedláková Laura 070123 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:55.75
22 190 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 2:59.19
155 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNS