<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (2. 3. 2019)
Skok do výšky - Starší žiaci (sobota, 2.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 244 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 173
2 216 Hodža MichalHodža Michal 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 173
3 183 Prusák JurajPrusák Juraj 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 165
Skok do výšky - Staršie žiačky (sobota, 2.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 238 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 158
2= 134 Vargová AndreaVargová Andrea 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 154
2= 221 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 154
Skok o žrdi - Starší žiaci (sobota, 2.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 105 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 310
2 272 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 280
3 265 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 260
Skok o žrdi - Staršie žiačky (sobota, 2.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 284 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 240
2= 135 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 220
2= 202 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletikaNaša atletika 220
Skok do diaľky - Starší žiaci (sobota, 2.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 104 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 589
2 97 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 588
3 278 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 586
Skok do diaľky - Staršie žiačky (sobota, 2.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 188 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 567
2 267 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 548
3 235 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 536
Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 2.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 192 Marjová MonikaMarjová Monika 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 12.99
2 146 Hynková VesnaHynková Vesna 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12.26
3 208 Šlosiarová SofiaŠlosiarová Sofia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.98
Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (sobota, 2.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 36 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15.51
2 276 Turčan MarcoTurčan Marco 04 04 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 13.43
3 125 Varačka MatúšVaračka Matúš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12.82