<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (2. 3. 2019)

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 2.3.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145150155160165169173177180
1 244 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 11 173 --oooxooxxx
2 216 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 12 173 --ooooxoxxx
3 183 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 9 165 oooxoxxoxxx
4 220 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 160 oooxoxxx
5 217 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 5 160 ooxoxxoxxx
6 77 Dendiš ViktorDendiš Viktor
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 7 155 ooxxoxxx
7= 21 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 8 150 oxxoxxx
7= 66 Veselý FilipVeselý Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
06 06 3 150 oxxoxxx
9 58 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
05 05 6 145 xoxxx
145 Mikuláš AdamMikuláš Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
04 04 2 NM xxx
262 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 10 NM xxx
96 Karper IvanKarper Ivan
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 1 NM xxx
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 2.3.2019 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 135140145150154158161164
1 238 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 14 158 oxoooxxoxxoxxx
2= 134 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 11 154 oooooxxx
2= 221 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 12 154 oooooxxx
4 68 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 15 154 -ooxoxoxxx
5 109 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 8 154 oxxooxoxxoxxx
6 253 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 9 150 ooooxxx
7 190 Tokárová AndreaTokárová Andrea
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
04 04 5 150 ooxoxxoxxx
8= 135 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 6 145 oooxxx
8= 99 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 1 145 oooxxx
10 64 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 4 145 ooxoxxx
11 202 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
04 04 13 145 -oxxoxxx
12 110 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 2 145 oxoxxoxxx
13 214 Benkovicsová LauraBenkovicsová Laura
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 3 140 oxxoxxx
14 293 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 10 135 ox-xx
15 236 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 7 135 xxoxxx
Celkom 15 pretekárov