<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (2. 3. 2019)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 2.3.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 104 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
040224 14 589 057705800589058905790589x
2 97 Pobjecký MatejPobjecký Matej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040217 11 588 05880535x0588056805390537
3 278 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
040720 12 586 x0569057305730557x0586
4 43 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
040703 13 581 xx053705370581xx
5 4 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050125 1 578 x051205500550051605780569
6 245 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041205 10 545 0545052105290545x05280540
7 234 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060612 9 533 x0533051405330505xx
8 123 Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050608 8 527 05270520051705270510--
9 191 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040425 5 523 0523051805140523
10 246 Kuľka JakubKuľka Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040225 4 517 0517048102500517
11 193 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
040210 15 509 xx05090509
12 186 Golian ŠimonGolian Šimon
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
050119 2 487 04870483x0487
13 183 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040802 3 486 x045504860486
14 69 Bačík MichalBačík Michal
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
050731 7 440 0440x03580440
78 Liška DávidLiška Dávid
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040513 6 NM xxx0.0
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 2.3.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 188 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040111 16 567 05510540054905510567x0444
2 267 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 15 548 0509053905230539054305200548
3 235 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040220 14 536 xx05360536x-x
4 98 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040615 12 528 0517050105200520052805270518
5 194 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
070226 10 513 0513xx051304740503x
6 34 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050128 11 511 04960478051105110502xx
7 242 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060110 8 497 0497x04800497045904590491
8 107 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050228 9 479 0474047904740479045704520441
9 168 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050626 4 474 0474047204670474
10 42 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
051125 2 466 04660445x0466
11 180 Smolková EmaSmolková Ema
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
040207 7 454 0454045104410454
12 201 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
Naša atletikaNaša atletika
040124 5 453 x0453x0453
13 149 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
061223 6 450 0448044704500450
14 198 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
Naša atletikaNaša atletika
050530 1 429 0412042903590429
15 205 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
040315 3 414 0409040704140414
202 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
041004 13 NM xxx0.0
Celkom 16 pretekárov