<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (2. 3. 2019)

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 2.3.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 104 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 08.78 Q 0.247
2 247 Šima SamuelŠima Samuel 050221 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.22 Q 0.145
3 2 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.59 q 0.185
4 272 Kmeť PatrikKmeť Patrik 050926 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 10.20 0.211
5 21 Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.44 0.196
6 233 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 11.58 0.573
7 150 Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 11.85 0.181
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 2.3.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 105 Frič JakubFrič Jakub 040526 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.06 Q 0.207
2 248 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.32 Q 0.168
3 4 Klas MatúšKlas Matúš 050125 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.56 q 0.173
4 203 Vanko MarekVanko Marek 040920 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.43 0.203
5 116 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 12.18 0.161
6 114 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 061207 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 12.24 0.190
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 2.3.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 244 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.89 Q 0.184
2 265 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.21 Q 0.153
3 277 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.70 0.211
4 263 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.95 0.210
5 77 Dendiš ViktorDendiš Viktor 050531 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.28 0.175
6 271 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 10.39 0.229
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 104 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 08.78 Q 0.247
2 244 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.89 Q 0.184
3 105 Frič JakubFrič Jakub 040526 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.06 Q 0.207
4 265 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.21 Q 0.153
5 247 Šima SamuelŠima Samuel 050221 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.22 Q 0.145
6 248 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.32 Q 0.168
7 4 Klas MatúšKlas Matúš 050125 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.56 q 0.173
8 2 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.59 q 0.185
9 277 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.70 0.211
10 263 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.95 0.210
11 272 Kmeť PatrikKmeť Patrik 050926 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 10.20 0.211
12 77 Dendiš ViktorDendiš Viktor 050531 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.28 0.175
13 271 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 10.39 0.229
14 203 Vanko MarekVanko Marek 040920 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.43 0.203
15 21 Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.44 0.196
16 233 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 11.58 0.573
17 150 Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 11.85 0.181
18 116 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 12.18 0.161
19 114 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 061207 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 12.24 0.190

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 2.3.2019 - 11:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 104 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 08.60 0.231
2 105 Frič JakubFrič Jakub 040526 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.65 0.202
3 244 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.98 0.215
4 265 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.11 0.165
5 248 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.16 0.473
6 247 Šima SamuelŠima Samuel 050221 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.19 0.147
7 2 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.52 0.174
8 4 Klas MatúšKlas Matúš 050125 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.57 0.164
Celkom 8 pretekárov