<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (2. 3. 2019)

4 x 200 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 2.3.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 230 Fuksa, Červený, Varhaník, Niko Fuksa, Červený, Varhaník, Niko Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:43.54 0.173
2 28 Tóth, Dániel, Peregrín, Palaky Tóth, Dániel, Peregrín, Palaky Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:45.90 0.164
3 245 Hnatko, Šima, Kuľka, Draganovský Hnatko, Šima, Kuľka, Draganovský ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 1:46.30 0.177
4 Štefák, Novák, Kožík, Čery Štefák, Novák, Kožík, Čery AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:50.59 0.161
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 2.3.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 264 Haják, Fedák, Csontos, Kalakay Haják, Fedák, Csontos, Kalakay AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:46.15 0.212
2 3 Houndjo, Nehyba, Gašpar, Nehyba Houndjo, Nehyba, Gašpar, Nehyba Atletický klub AC Malacky AAtletický klub AC Malacky A 2 1:47.24 0.205
3 59 Takács, Palkó, Nyíri, Jančik Takács, Palkó, Nyíri, Jančik Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 1:53.07 0.241
4 114 Ambrózi, Jankovský, Jakuš, Gura Ambrózi, Jankovský, Jakuš, Gura BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 1:56.71 0.166
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 2.3.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 136 Batka, Demian, Káčer, Zubák Batka, Demian, Káčer, Zubák CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 1:59.05 0.197
9 Vrabček, Sedlák, Klas, Gazdič Vrabček, Sedlák, Klas, Gazdič Atletický klub AC Malacky BAtletický klub AC Malacky B 4 DQ -0.050
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 230 Fuksa, Červený, Varhaník, Niko Fuksa, Červený, Varhaník, Niko Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:43.54 0.173
2 28 Tóth, Dániel, Peregrín, Palaky Tóth, Dániel, Peregrín, Palaky Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:45.90 0.164
3 264 Haják, Fedák, Csontos, Kalakay Haják, Fedák, Csontos, Kalakay AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:46.15 0.212
4 245 Hnatko, Šima, Kuľka, Draganovský Hnatko, Šima, Kuľka, Draganovský ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 1:46.30 0.177
5 3 Houndjo, Nehyba, Gašpar, Nehyba Houndjo, Nehyba, Gašpar, Nehyba Atletický klub AC Malacky AAtletický klub AC Malacky A 2 1:47.24 0.205
6 Štefák, Novák, Kožík, Čery Štefák, Novák, Kožík, Čery AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:50.59 0.161
7 59 Takács, Palkó, Nyíri, Jančik Takács, Palkó, Nyíri, Jančik Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 1:53.07 0.241
8 114 Ambrózi, Jankovský, Jakuš, Gura Ambrózi, Jankovský, Jakuš, Gura BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 1:56.71 0.166
9 136 Batka, Demian, Káčer, Zubák Batka, Demian, Káčer, Zubák CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 1:59.05 0.197
9 Vrabček, Sedlák, Klas, Gazdič Vrabček, Sedlák, Klas, Gazdič Atletický klub AC Malacky BAtletický klub AC Malacky B 4 DQ -0.050

4 x 200 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 2.3.2019 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 254 Voľanská, Kapcová, Knišová, Ratvajská Voľanská, Kapcová, Knišová, Ratvajská ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 1:58.78 0.155
107 Ivanová, Terezková, Sedláková, Molnárová Sujak Ivanová, Terezková, Sedláková, Molnárová Sujak Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 DQ 0.149
Pelegrinová, Hutkaiová, Horváthová, Balázs Pelegrinová, Hutkaiová, Horváthová, Balázs Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 DQ 0.363
Poznámky:
DQ podľa pravidla 214/6
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 2.3.2019 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 200 Trgová, Vanovčanová, Bendová, Čederlová Trgová, Vanovčanová, Bendová, Čederlová Naša atletika ANaša atletika A 2 1:49.91 0.354
2 268 Semanova, Devaldová, Stanová, Rusnáková Semanova, Devaldová, Stanová, Rusnáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:51.29 0.225
3 206 Gogová, Broďániová, Kováčová, Čapuchová Gogová, Broďániová, Kováčová, Čapuchová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:55.85 0.155
4 33 Ursíny, Šranková, Malovecká, Harendarčíková Ursíny, Šranková, Malovecká, Harendarčíková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:02.07 0.169
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 2.3.2019 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Brandisová, Sabová, Salayová, Morávková Brandisová, Sabová, Salayová, Morávková Atletický klub AC Malacky AAtletický klub AC Malacky A 3 1:53.47 0.195
2 238 Zavřelová, Brezanová, Laiferová, Hübschová Zavřelová, Brezanová, Laiferová, Hübschová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 1:54.85 0.206
3 49 Ščepková, Miškovičová, Hornáková, Farajpour Ščepková, Miškovičová, Hornáková, Farajpour Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 1:55.00 0.182
4 121 Holeková, Černáková, Bátoryová, Černáková Holeková, Černáková, Bátoryová, Černáková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:00.24 0.252
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 2.3.2019 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 85 Flajžíková, Ravasová, Srholcová, Petrovičová Flajžíková, Ravasová, Srholcová, Petrovičová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 1:58.08 0.305
2 72 Duháčková, Kaprálová, Simová, Šmehílová Duháčková, Kaprálová, Simová, Šmehílová Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 1:59.69 0.171
3 163 Baculáková, Kubošná, Gerátová, Repková Baculáková, Kubošná, Gerátová, Repková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:02.21 0.157
4 Kučerová, Sobolová, Hrubá, Malíková Kučerová, Sobolová, Hrubá, Malíková MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 2:02.70 0.180
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 2.3.2019 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 225 Koptáková, Čuvalová, Režnáková, Vašková Koptáková, Čuvalová, Režnáková, Vašková ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:59.37 0.219
2 11 Grígelová, Slezáková, Jurovatá, Kordošová Grígelová, Slezáková, Jurovatá, Kordošová Atletický klub AC Malacky BAtletický klub AC Malacky B 3 2:03.20 0.173
3 293 Tabačarová, Stehlíková, Haštová, Holecová Tabačarová, Stehlíková, Haštová, Holecová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:04.21 0.224
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (so, 2.3.2019 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 198 Krajčovičová, Mnichova, Gallová, Dolníková Krajčovičová, Mnichova, Gallová, Dolníková Naša atletika BNaša atletika B 2 1:58.22 0.180
2 87 Chovancová, Tokošová, Dinková, Poláková Chovancová, Tokošová, Dinková, Poláková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:05.59 0.174
164 Bajánková, Jánošíková, Lukašíková, Kubicová Bajánková, Jánošíková, Lukašíková, Kubicová Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 DQ 0.336
Poznámky:
DQ podľa pravidla 214/6
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 200 Trgová, Vanovčanová, Bendová, Čederlová Trgová, Vanovčanová, Bendová, Čederlová Naša atletika ANaša atletika A 2 1:49.91 0.354
2 268 Semanova, Devaldová, Stanová, Rusnáková Semanova, Devaldová, Stanová, Rusnáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:51.29 0.225
3 10 Brandisová, Sabová, Salayová, Morávková Brandisová, Sabová, Salayová, Morávková Atletický klub AC Malacky AAtletický klub AC Malacky A 3 1:53.47 0.195
4 238 Zavřelová, Brezanová, Laiferová, Hübschová Zavřelová, Brezanová, Laiferová, Hübschová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 1:54.85 0.206
5 49 Ščepková, Miškovičová, Hornáková, Farajpour Ščepková, Miškovičová, Hornáková, Farajpour Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 1:55.00 0.182
6 206 Gogová, Broďániová, Kováčová, Čapuchová Gogová, Broďániová, Kováčová, Čapuchová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:55.85 0.155
7 85 Flajžíková, Ravasová, Srholcová, Petrovičová Flajžíková, Ravasová, Srholcová, Petrovičová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 1:58.08 0.305
8 198 Krajčovičová, Mnichova, Gallová, Dolníková Krajčovičová, Mnichova, Gallová, Dolníková Naša atletika BNaša atletika B 2 1:58.22 0.180
9 254 Voľanská, Kapcová, Knišová, Ratvajská Voľanská, Kapcová, Knišová, Ratvajská ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 1:58.78 0.155
10 225 Koptáková, Čuvalová, Režnáková, Vašková Koptáková, Čuvalová, Režnáková, Vašková ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:59.37 0.219
11 72 Duháčková, Kaprálová, Simová, Šmehílová Duháčková, Kaprálová, Simová, Šmehílová Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 1:59.69 0.171
12 121 Holeková, Černáková, Bátoryová, Černáková Holeková, Černáková, Bátoryová, Černáková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:00.24 0.252
13 33 Ursíny, Šranková, Malovecká, Harendarčíková Ursíny, Šranková, Malovecká, Harendarčíková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:02.07 0.169
14 163 Baculáková, Kubošná, Gerátová, Repková Baculáková, Kubošná, Gerátová, Repková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:02.21 0.157
15 Kučerová, Sobolová, Hrubá, Malíková Kučerová, Sobolová, Hrubá, Malíková MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 2:02.70 0.180
16 11 Grígelová, Slezáková, Jurovatá, Kordošová Grígelová, Slezáková, Jurovatá, Kordošová Atletický klub AC Malacky BAtletický klub AC Malacky B 3 2:03.20 0.173
17 293 Tabačarová, Stehlíková, Haštová, Holecová Tabačarová, Stehlíková, Haštová, Holecová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:04.21 0.224
18 87 Chovancová, Tokošová, Dinková, Poláková Chovancová, Tokošová, Dinková, Poláková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:05.59 0.174
107 Ivanová, Terezková, Sedláková, Molnárová Sujak Ivanová, Terezková, Sedláková, Molnárová Sujak Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 DQ 0.149
Pelegrinová, Hutkaiová, Horváthová, Balázs Pelegrinová, Hutkaiová, Horváthová, Balázs Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 DQ 0.363
164 Bajánková, Jánošíková, Lukašíková, Kubicová Bajánková, Jánošíková, Lukašíková, Kubicová Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 DQ 0.336