<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (2. 3. 2019)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 2.3.2019 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 193 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 07.54 Q 0.175
2 97 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.69 q 0.189
3 95 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.73 0.144
4 218 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 07.96 0.161
5 157 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.28 0.152
6 38 Kožík AdamKožík Adam 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.34 0.404
65 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 2.3.2019 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 124 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.51 Q 0.182
2 43 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 07.60 q 0.153
3 69 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 07.67 q 0.203
4 191 Sinčák DamirSinčák Damir 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 07.77 0.158
5 106 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.05 0.382
6 59 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 08.34 0.209
7 115 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 08.41 0.254
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 2.3.2019 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 230 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.45 Q 0.185
2 234 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.67 q 0.190
3 246 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 07.78 0.165
4 9 Vrabček DavidVrabček David 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 07.79 0.369
5 210 Klement BranislavKlement Branislav 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 07.91 0.175
6 56 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 08.13 0.188
7 45 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 08.32 0.315
8 212 Škodák FilipŠkodák Filip 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 08.38 0.174
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 2.3.2019 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 35 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.46 Q 0.341
2 219 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 07.71 0.167
3 123 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.81 0.162
4 240 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 08.01 0.202
5 22 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.22 0.165
6 209 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 08.27 0.169
71 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 DNS
181 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 230 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.45 Q 0.185
2 35 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.46 Q 0.341
3 124 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.51 Q 0.182
4 193 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 07.54 Q 0.175
5 43 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 07.60 q 0.153
6 69 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 07.67 q 0.203
6 234 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.67 q 0.190
8 97 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.69 q 0.189
9 219 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 07.71 0.167
10 95 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.73 0.144
11 191 Sinčák DamirSinčák Damir 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 07.77 0.158
12 246 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 07.78 0.165
13 9 Vrabček DavidVrabček David 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 07.79 0.369
14 123 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.81 0.162
15 210 Klement BranislavKlement Branislav 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 07.91 0.175
16 218 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 07.96 0.161
17 240 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 08.01 0.202
18 106 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.05 0.382
19 56 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 08.13 0.188
20 22 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.22 0.165
21 209 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 08.27 0.169
22 157 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.28 0.152
23 45 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 08.32 0.315
24 38 Kožík AdamKožík Adam 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.34 0.404
24 59 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 08.34 0.209
26 212 Škodák FilipŠkodák Filip 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 08.38 0.174
27 115 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 08.41 0.254
65 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 DQ
71 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 DNS
181 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 5 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 2.3.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 193 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 6 07.32 0.164
2 35 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.35 0.161
3 230 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.41 0.171
4 124 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.42 0.165
5 43 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 07.64 0.155
6 97 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 07.65 0.148
7 234 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 07.66 0.183
8 69 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 07.78 0.197
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 2.3.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 148 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.04 Q 0.150
2 194 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 5 08.26 0.199
3 261 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.35 0.326
4 201 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 08.58 0.142
5 180 Smolková EmaSmolková Ema 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 08.61 0.205
6 60 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 08.90 0.169
107 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 2.3.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 235 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.03 Q 0.177
2 266 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.13 q 0.183
3 10 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.22 q 0.192
4 170 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.53 0.139
5 291 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 08.65 0.145
6 254 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.69 0.148
7 100 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.72 0.294
8 198 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 8 08.75 0.178
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 2.3.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 07.98 Q 0.219
2 98 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.01 q 0.168
3 33 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.32 0.166
4 252 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.46 0.169
5 121 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.57 0.352
6 268 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.58 0.193
7 200 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 1 08.65 0.588
8 290 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 08.68 0.188
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 2.3.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 195 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 08.21 Q 0.330
2 168 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.23 q 0.178
3 259 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.26 0.429
4 42 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.51 0.509
5 207 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.56 0.145
6 151 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 08.70 0.375
7 108 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.74 0.208
258 Batky JázminBatky Jázmin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 07.98 Q 0.219
2 98 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.01 q 0.168
3 235 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.03 Q 0.177
4 148 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.04 Q 0.150
5 266 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.13 q 0.183
6 195 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 08.21 Q 0.330
7 10 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.22 q 0.192
8 168 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.23 q 0.178
9 194 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 5 08.26 0.199
9 259 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.26 0.429
11 33 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.32 0.166
12 261 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.35 0.326
13 252 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.46 0.169
14 42 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.51 0.509
15 170 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.53 0.139
16 207 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.56 0.145
17 121 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.57 0.352
18 201 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 08.58 0.142
18 268 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.58 0.193
20 180 Smolková EmaSmolková Ema 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 08.61 0.205
21 291 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 08.65 0.145
21 200 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 1 08.65 0.588
23 290 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 08.68 0.188
24 254 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.69 0.148
25 151 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 08.70 0.375
26 100 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.72 0.294
27 108 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.74 0.208
28 198 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 8 08.75 0.178
29 60 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 08.90 0.169
107 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 DNS
258 Batky JázminBatky Jázmin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DQ

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 2.3.2019 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 148 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 07.99 0.160
2 46 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 07.99 0.215
3 98 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.01 0.177
4 235 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.07 0.176
5 266 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.18 0.484
6 10 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.22 0.175
7 195 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 7 08.22 0.503
8 168 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 08.28 0.166
Celkom 8 pretekárov