<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (2. 3. 2019)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 2.3.2019 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 35 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 17.50 0.302
2 193 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 3 17.51 0.168
3 124 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 17.72 0.181
4 153 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 18.14 0.233
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 2.3.2019 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 230 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 18.08 0.206
2 43 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 18.20 0.172
3 95 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 18.56 0.155
219 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DNF 0.184
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 2.3.2019 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 28 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 18.12 0.179
2 97 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 18.31 0.196
3 106 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 18.92 0.170
4 123 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 19.26 0.144
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 2.3.2019 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 264 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 18.96 0.215
2 69 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 19.02 0.202
3 245 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 19.26 0.154
181 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 2.3.2019 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 65 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 19.11 0.180
2 218 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 19.69 0.326
3 59 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 19.77 0.197
4 80 Šnírer MartinŠnírer Martin 050401 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 20.44 0.267
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 2.3.2019 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 71 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 19.32 0.253
2 22 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.51 0.230
3 115 Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 20.24 0.245
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 35 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 17.50 0.302
2 193 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 3 17.51 0.168
3 124 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 17.72 0.181
4 230 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 18.08 0.206
5 28 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 18.12 0.179
6 153 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 18.14 0.233
7 43 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 18.20 0.172
8 97 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 18.31 0.196
9 95 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 18.56 0.155
10 106 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 18.92 0.170
11 264 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 18.96 0.215
12 69 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 19.02 0.202
13 65 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 19.11 0.180
14 123 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 19.26 0.144
14 245 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 19.26 0.154
16 71 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 19.32 0.253
17 22 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.51 0.230
18 218 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 19.69 0.326
19 59 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 19.77 0.197
20 115 Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 20.24 0.245
21 80 Šnírer MartinŠnírer Martin 050401 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 20.44 0.267
219 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DNF 0.184
181 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 4 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 2.3.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 19.29 0.206
2 148 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 19.66 0.155
3 195 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 1 19.87 0.348
235 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 DNF
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 2.3.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 98 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 19.39 0.189
2 266 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 19.71 0.166
3 34 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.86 0.224
252 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 041120 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 DNF 0.179
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 2.3.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 041012 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.98 0.182
2 121 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 21.01 0.355
3 251 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 21.15 0.162
259 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 2.3.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 14 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.54 0.328
2 237 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 20.68 0.298
3 185 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 21.04 0.185
4 75 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 21.10 0.224
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 2.3.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 151 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 20.92 0.208
2 206 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.39 0.359
88 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 DQ -0.097
170 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 DQ -0.086
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 2.3.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 73 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 22.36 0.338
283 Machová LenkaMachová Lenka 040109 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNS
260 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 050723 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 19.29 0.206
2 98 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 19.39 0.189
3 148 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 19.66 0.155
4 266 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 19.71 0.166
5 34 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.86 0.224
6 195 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 1 19.87 0.348
7 14 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.54 0.328
8 237 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 20.68 0.298
9 151 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 20.92 0.208
10 82 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 041012 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.98 0.182
11 121 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 21.01 0.355
12 185 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 21.04 0.185
13 75 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 21.10 0.224
14 251 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 21.15 0.162
15 206 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.39 0.359
16 73 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 22.36 0.338
235 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 DNF
252 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 041120 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 DNF 0.179
259 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
88 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 DQ -0.097
170 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 DQ -0.086
283 Machová LenkaMachová Lenka 040109 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNS
260 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 050723 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS