<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien

Banská Bystrica (29. - 30. 7. 2023)

100 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 29.7.2023 - 15:45) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 157 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.43 Q 0.145
2 202 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.14 0.144
3 245 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.16 0.186
4 297 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 11.51 0.154
5 216 Talajka SamuelTalajka Samuel 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.74 0.167
6 53 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 11.75 0.169
7 152 Jalč MatejJalč Matej 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 12.07 0.160
8 215 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.25 0.172
Poznámky:
Postup do finále: Víťaz + 4 časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 29.7.2023 - 15:45) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 148 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.71 Q 0.155
2 52 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 PB 10.97 q 0.154
3 57 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 PB 11.30 0.166
4 195 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.36 0.138
5 128 Husár LukášHusár Lukáš 88 88 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 11.86 0.142
6 241 Ambrózy ErikAmbrózy Erik 93 93 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.02 0.198
7 2 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 12.29 0.182
Poznámky:
Postup do finále: Víťaz + 4 časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 29.7.2023 - 15:45) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 199 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.94 Q 0.164
2 26 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 11.01 q 0.157
3 196 Pacanovský TomášPacanovský Tomáš 03 03 AK Steeple PopradAK Steeple Poprad 6 PB 11.13 q 0.158
4 249 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.45 0.164
5 122 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 SB 11.85 0.157
6 184 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 11.86 0.190
7 59 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 12.35 0.170
Poznámky:
Postup do finále: Víťaz + 4 časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 29.7.2023 - 15:45) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 PB 10.83 Q 0.160
2 100 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.13 q 0.185
3 66 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 11.41 0.163
4 251 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.51 0.160
5 123 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 11.82 0.164
6 145 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.84 0.159
7 147 Černák AndrejČernák Andrej 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 12.25 0.144
Poznámky:
Postup do finále: Víťaz + 4 časy
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 157 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.43 Q 0.145
2 148 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.71 Q 0.155
3 56 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 PB 10.83 Q 0.160
4 199 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.94 Q 0.164
5 52 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 PB 10.97 q 0.154
6 26 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 11.01 q 0.157
7 196 Pacanovský TomášPacanovský Tomáš 03 03 AK Steeple PopradAK Steeple Poprad 6 PB 11.13 q 0.158
7 100 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.13 q 0.185
9 202 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.14 0.144
10 245 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.16 0.186
11 57 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 PB 11.30 0.166
12 195 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.36 0.138
13 66 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 11.41 0.163
14 249 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.45 0.164
15 297 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 11.51 0.154
15 251 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.51 0.160
17 216 Talajka SamuelTalajka Samuel 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.74 0.167
18 53 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 11.75 0.169
19 123 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 11.82 0.164
20 145 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.84 0.159
21 122 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 SB 11.85 0.157
22 128 Husár LukášHusár Lukáš 88 88 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 11.86 0.142
22 184 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 11.86 0.190
24 241 Ambrózy ErikAmbrózy Erik 93 93 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.02 0.198
25 152 Jalč MatejJalč Matej 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 12.07 0.160
26 215 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.25 0.172
26 147 Černák AndrejČernák Andrej 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 12.25 0.144
28 2 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 12.29 0.182
29 59 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 12.35 0.170

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 29.7.2023 - 17:00) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 157 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.36 0.145
2 148 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.58 0.185
3 56 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 PB 10.79 0.154
4 199 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.86 0.151
5 52 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 PB 10.92 0.150
6 100 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 11.00 0.174
7 26 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 11.05 0.161
8 196 Pacanovský TomášPacanovský Tomáš 03 03 AK Steeple PopradAK Steeple Poprad 8 13.43 0.154
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 29.7.2023 - 17:05) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 276 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.63 0.174
2 179 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 SB 11.92 0.165
3 264 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 12.41 0.174
4 258 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.57 0.169
5 35 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 SB 12.75 0.178
6 189 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 12.75 0.196
7 160 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 12.94 0.159
8 257 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.94 0.161
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 29.7.2023 - 16:05) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 276 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.91 Q 0.179
2 257 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.04 Q 0.186
3 273 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.26 0.232
4 233 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.45 0.327
5 254 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.46 0.429
6 223 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.79 0.150
7 229 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 14.28 0.178
Poznámky:
Postup do finále: Prvé dve + 2 časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 29.7.2023 - 16:05) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 179 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.10 Q 0.164
2 258 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.67 Q 0.173
3 160 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.80 q 0.124
4 165 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 13.09 0.174
5 116 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 13.22 0.533
6 230 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.29 0.182
7 39 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 14.32 0.173
Poznámky:
Postup do finále: Prvé dve + 2 časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 29.7.2023 - 16:05) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 264 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 12.52 Q 0.178
2 189 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 12.87 Q 0.163
3 35 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 12.88 q 0.199
4 270 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 12.91 0.214
5 263 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.50 0.198
6 222 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.63 0.179
Poznámky:
Postup do finále: Prvé dve + 2 časy
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 276 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.91 Q 0.179
2 179 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.10 Q 0.164
3 264 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 12.52 Q 0.178
4 258 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.67 Q 0.173
5 160 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.80 q 0.124
6 189 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 12.87 Q 0.163
7 35 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 12.88 q 0.199
8 270 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 12.91 0.214
9 257 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.04 Q 0.186
10 165 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 13.09 0.174
11 116 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 13.22 0.533
12 273 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.26 0.232
13 230 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.29 0.182
14 233 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.45 0.327
15 254 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.46 0.429
16 263 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.50 0.198
17 222 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.63 0.179
18 223 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.79 0.150
19 229 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 14.28 0.178
20 39 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 14.32 0.173

200 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 30.7.2023 - 11:00) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 157 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.33 Q 0.148
2 42 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.27 0.163
3 195 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23.53 0.162
4 297 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 23.60 0.134
5 122 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 23.81 0.158
6 123 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 23.85 0.165
7 132 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 8 24.66 0.199
Poznámky:
Postup do finále: Víťaz + 4 časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 30.7.2023 - 11:00) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 148 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.48 Q 0.176
2 100 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 SB 22.52 q 0.182
3 251 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 23.08 q 0.149
4 216 Talajka SamuelTalajka Samuel 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 23.94 0.205
5 277 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 23.96 0.188
6 215 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 24.93 0.392
7 152 Jalč MatejJalč Matej 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 25.85 0.166
Poznámky:
Postup do finále: Víťaz + 4 časy Štartové číslo 251 - TP17.3.2 - 1 krát
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 30.7.2023 - 11:00) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 205 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.54 Q 0.165
2 66 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 22.89 q 0.187
3 249 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 23.56 0.180
4 53 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 23.79 0.172
5 67 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 24.11 0.185
6 130 Dubček MichalDubček Michal 05 05 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 25.57 0.152
7 60 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 28.06 0.245
Poznámky:
Postup do finále: Víťaz + 4 časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 30.7.2023 - 11:00) official Vietor: -0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 149 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.29 Q 0.189
2 199 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.49 q 0.163
3 202 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 23.09 0.214
4 210 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.36 0.166
5 52 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 SB 23.37 0.159
6 128 Husár LukášHusár Lukáš 88 88 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 8 24.15 0.168
7 145 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 24.18 0.214
8 59 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 SB 25.43 0.205
Poznámky:
Postup do finále: Víťaz + 4 časy
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 149 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.29 Q 0.189
2 157 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.33 Q 0.148
3 148 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.48 Q 0.176
4 199 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.49 q 0.163
5 100 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 SB 22.52 q 0.182
6 205 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.54 Q 0.165
7 66 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 22.89 q 0.187
8 251 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 23.08 q 0.149
9 202 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 23.09 0.214
10 42 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.27 0.163
11 210 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.36 0.166
12 52 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 SB 23.37 0.159
13 195 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23.53 0.162
14 249 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 23.56 0.180
15 297 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 23.60 0.134
16 53 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 23.79 0.172
17 122 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 23.81 0.158
18 123 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 23.85 0.165
19 216 Talajka SamuelTalajka Samuel 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 23.94 0.205
20 277 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 23.96 0.188
21 67 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 24.11 0.185
22 128 Husár LukášHusár Lukáš 88 88 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 8 24.15 0.168
23 145 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 24.18 0.214
24 132 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 8 24.66 0.199
25 215 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 24.93 0.392
26 59 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 SB 25.43 0.205
27 130 Dubček MichalDubček Michal 05 05 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 25.57 0.152
28 152 Jalč MatejJalč Matej 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 25.85 0.166
29 60 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 28.06 0.245

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.7.2023 - 13:15) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 157 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 20.87 0.155
2 148 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 21.31 0.179
3 149 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 21.56 0.188
4 199 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 21.90 0.162
5 205 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21.92 0.170
6 100 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 SB 22.35 0.198
7 66 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 22.65 0.171
8 251 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.25 0.166
Celkom 8 pretekárov

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 30.7.2023 - 13:20) official Vietor: -1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 105 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 24.27 0.167
2 264 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 25.31 0.182
3 159 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 25.52 0.161
4 48 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 25.81 0.161
5 270 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 SB 25.86 0.230
6 257 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 26.40 0.192
7 116 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 SB 26.47 0.318
8 160 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 26.77 0.326
Celkom 8 pretekárov

200 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 30.7.2023 - 11:15) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 105 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 24.93 Q 0.183
2 270 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 SB 26.09 Q 0.228
3 160 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 26.87 q 0.337
4 254 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.33 0.402
5 138 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 7 28.05 0.396
6 229 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.15 0.168
Poznámky:
Postup do finále: Prvé dve + 2 časy
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 30.7.2023 - 11:15) official Vietor: -1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 264 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 25.41 Q 0.194
2 257 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.23 Q 0.196
3 165 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 27.12 0.193
4 162 Kolozsváryová JanaKolozsváryová Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 27.26 0.319
5 233 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 27.51 0.166
6 230 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 27.54 0.199
7 222 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 27.71 0.169
Poznámky:
Postup do finále: Prvé dve + 2 časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 30.7.2023 - 11:15) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 159 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 26.05 Q 0.178
2 48 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 26.17 Q 0.180
3 116 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 SB 26.59 q 0.146
4 273 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.02 0.140
5 163 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 27.47 0.245
6 223 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 28.16 0.374
Poznámky:
Postup do finále: Prvé dve + 2 časy
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 105 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 24.93 Q 0.183
2 264 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 25.41 Q 0.194
3 159 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 26.05 Q 0.178
4 270 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 SB 26.09 Q 0.228
5 48 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 26.17 Q 0.180
6 257 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.23 Q 0.196
7 116 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 SB 26.59 q 0.146
8 160 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 26.87 q 0.337
9 273 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.02 0.140
10 165 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 27.12 0.193
11 162 Kolozsváryová JanaKolozsváryová Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 27.26 0.319
12 254 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.33 0.402
13 163 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 27.47 0.245
14 233 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 27.51 0.166
15 230 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 27.54 0.199
16 222 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 27.71 0.169
17 138 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 7 28.05 0.396
18 223 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 28.16 0.374
19 229 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.15 0.168

400 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 29.7.2023 - 17:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 93 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:48.49 Q 0.159
2 213 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 0:49.20 Q 0.171
3 131 Filo JakubFilo Jakub 00 00 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 8 0:50.39 Q 0.219
4 268 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 0:50.66 q 0.236
5 266 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 0:52.10 q 0.174
6 67 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 0:53.30 0.199
7 156 Sojka TomášSojka Tomáš 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 1:01.24 0.216
Poznámky:
Postup do finále: Prví traja + 2 časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 29.7.2023 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 212 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:50.27 Q 0.195
2 201 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:50.60 Q 0.193
3 210 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 0:52.98 Q 0.162
4 60 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 0:54.28 0.209
5 185 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 SB 0:54.48 0.194
6 123 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 0:54.82 0.166
7 101 Palkovič AdamPalkovič Adam 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 0:56.73 0.301
8 97 Lukashenko TarasLukashenko Taras 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 PB 0:59.19 0.172
Poznámky:
Postup do finále: Prví traja + 2 časy
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 93 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:48.49 Q 0.159
2 213 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 0:49.20 Q 0.171
3 212 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:50.27 Q 0.195
4 131 Filo JakubFilo Jakub 00 00 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 8 0:50.39 Q 0.219
5 201 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:50.60 Q 0.193
6 268 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 0:50.66 q 0.236
7 266 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 0:52.10 q 0.174
8 210 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 0:52.98 Q 0.162
9 67 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 0:53.30 0.199
10 60 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 0:54.28 0.209
11 185 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 SB 0:54.48 0.194
12 123 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 0:54.82 0.166
13 101 Palkovič AdamPalkovič Adam 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 0:56.73 0.301
14 97 Lukashenko TarasLukashenko Taras 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 PB 0:59.19 0.172
15 156 Sojka TomášSojka Tomáš 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 1:01.24 0.216

400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.7.2023 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 93 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 SB 0:46.53 0.176
2 201 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:47.01 0.177
3 212 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:47.34 0.206
4 213 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 0:49.08 0.400
5 268 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 0:49.94 0.179
6 131 Filo JakubFilo Jakub 00 00 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 7 0:50.65 0.202
7 266 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:52.34 0.198
8 210 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 0:52.44 0.163
Celkom 8 pretekárov

400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 30.7.2023 - 12:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 286 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 SB 0:55.82 0.235
2 237 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 0:56.59 0.230
3 31 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 0:56.86 0.233
4 113 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:58.01 0.150
5 167 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 0:58.11 0.145
6 48 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 0:59.86 0.192
7 231 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:59.99 0.387
270 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DQ 0.093
Poznámky:
DQ podľa TP 16.8 dráha č. 1 - 0.093
Celkom 8 pretekárov

400 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 29.7.2023 - 17:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 31 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 0:56.94 Q 0.210
2 113 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:58.53 Q 0.169
3 48 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 0:59.80 Q 0.180
4 162 Kolozsváryová JanaKolozsváryová Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 1:00.35 0.363
5 116 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 SB 1:00.51 0.147
6 222 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:02.71 0.355
21 Ilić KatarinaIlić Katarina 93 93 AK Partizan BelgradeAK Partizan Belgrade 5 DNS
Poznámky:
Postup do finále: Prvé tri + 2 časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 29.7.2023 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 286 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 SB 0:56.74 Q 0.210
2 237 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:57.50 Q 0.270
3 167 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 0:58.20 Q 0.153
4 231 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:59.58 q 0.443
5 270 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:59.85 q 0.480
6 233 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:04.21 0.225
7 229 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 1:05.45 0.265
Poznámky:
Postup do finále: Prvé tri + 2 časy
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 286 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 SB 0:56.74 Q 0.210
2 31 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 0:56.94 Q 0.210
3 237 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:57.50 Q 0.270
4 167 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 0:58.20 Q 0.153
5 113 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:58.53 Q 0.169
6 231 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:59.58 q 0.443
7 48 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 0:59.80 Q 0.180
8 270 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:59.85 q 0.480
9 162 Kolozsváryová JanaKolozsváryová Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 1:00.35 0.363
10 116 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 SB 1:00.51 0.147
11 222 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:02.71 0.355
12 233 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:04.21 0.225
13 229 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 1:05.45 0.265
21 Ilić KatarinaIlić Katarina 93 93 AK Partizan BelgradeAK Partizan Belgrade 5 DNS

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 30.7.2023 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 220 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 1:57.18
2 244 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 1:57.65
3 289 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:58.08
4 137 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 2:02.17
5 125 Duchoslav AdrianDuchoslav Adrian 03 03 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 PB 2:03.15
6 10 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:03.57
7 89 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 2:05.58
8 126 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 PB 2:07.44
9 281 Beňuš FilipBeňuš Filip 07 07 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 7 2:17.34
266 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNF
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.7.2023 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 279 Bielek FilipBielek Filip 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 1:50.36
2 102 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 1:50.46
3 214 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 1:52.25
4 170 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 1:52.28
5 136 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 PB 1:52.95
6 209 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:54.12
7 198 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:54.79
8 221 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:56.10
9 265 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 2:01.90
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 279 Bielek FilipBielek Filip 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 1:50.36
2 102 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 1:50.46
3 214 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 1:52.25
4 170 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 1:52.28
5 136 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 PB 1:52.95
6 209 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:54.12
7 198 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:54.79
8 221 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:56.10
9 220 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 1:57.18
10 244 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 1:57.65
11 289 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:58.08
12 265 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 2:01.90
13 137 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 2:02.17
14 125 Duchoslav AdrianDuchoslav Adrian 03 03 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 PB 2:03.15
15 10 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:03.57
16 89 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 2:05.58
17 126 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 PB 2:07.44
18 281 Beňuš FilipBeňuš Filip 07 07 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 7 2:17.34
266 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNF

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 30.7.2023 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 291 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:01.21
2 287 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:09.69
3 234 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 2:12.11
4 292 Jesenská KristínaJesenská Kristína 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 SB 2:15.68
5 45 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:16.55
6 261 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:17.66
7 294 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 2:20.75
8 240 Vajglová NikolaVajglová Nikola 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:23.81
9 293 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:26.38
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Muži (Beh)

Beh (so, 29.7.2023 - 16:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 102 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 SB 3:54.00
2 209 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 3:54.47
3 170 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 3:56.26
4 203 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 3:58.37
5 208 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 3:58.59
6 221 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 4:02.64
7 265 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 4:02.75
8 14 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 PB 4:06.02
9 289 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 4:09.63
10 244 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 9 SB 4:10.91
11 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 13 SB 4:18.65
12 125 Duchoslav AdrianDuchoslav Adrian 03 03 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 17 PB 4:19.74
13 10 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11 4:28.15
MS 296 Lysianskyi AndriiLysianskyi Andrii 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 16 PB 4:29.39
15 142 Strežo MichalStrežo Michal 90 90 Bežecký klub Dolný KubinBežecký klub Dolný Kubin 14 PB 4:29.49
16 64 Lajčák MatúšLajčák Matúš 78 78 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 12 4:32.73
17 9 Biely PavolBiely Pavol 72 72 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15 PB 4:36.86
Celkom 17 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 29.7.2023 - 16:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 234 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 4:24.20
2 287 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 4:32.38
3 227 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 4:40.38
4 261 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 SB 4:41.89
5 180 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 4:48.87
6 235 Polohová ZuzanaPolohová Zuzana 82 82 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 4:49.59
7 17 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 4:53.22
8 293 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 4:59.89
9 124 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 9 PB 5:04.21
10 238 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 5:20.80
11 187 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 12 5:33.79
12 74 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 5:43.51
Celkom 12 pretekárov

5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 29.7.2023 - 18:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 211 Lenčéš MarekLenčéš Marek 88 88 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 14:59.74
2 203 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11 15:18.13
3 151 Hujsa MatúšHujsa Matúš 91 91 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 SB 15:25.70
4 280 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 PB 15:32.28
5 282 Mihalov AdamMihalov Adam 92 92 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 6 15:37.68
6 133 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 Kids Fun Academy o.z. Liptovský MikulášKids Fun Academy o.z. Lipto... 7 SB 15:45.15
7 173 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 15:51.20
8 207 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 15:54.46
9 82 Pástor ImrichPástor Imrich 74 74 Cassovia Running Team o.z. KošiceCassovia Running Team o.z. ... 13 16:40.66
10 204 Golian JurajGolian Juraj 78 78 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12 17:19.91
11 126 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 14 17:34.44
12 248 Lukáč MarekLukáč Marek 82 82 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10 PB 18:08.26
127 Cvanciger JozefCvanciger Jozef 64 64 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 9 DNF
283 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 5 DNF
Celkom 14 pretekárov

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 29.7.2023 - 18:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 234 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 16:54.79
2 188 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 PB 17:10.16
3 115 Pelikánová LuciaPelikánová Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 17:37.59
4 190 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 PB 17:43.58
5 235 Polohová ZuzanaPolohová Zuzana 82 82 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 17:52.20
6 181 Kubáková MonikaKubáková Monika 85 85 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 2 19:25.77
7 228 Klepková EliškaKlepková Eliška 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 19:40.39
106 Bibzová ZuzanaBibzová Zuzana 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Finále)

Finále (ne, 30.7.2023 - 13:40) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.94 0.149
2 158 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 13.34 0.143
3 3 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 13.59 0.258
4 37 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 14.05 0.127
5 117 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 14.26 0.202
6 161 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 14.28 0.174
7 189 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 14.55 0.185
8 22 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 14.83 0.186
Celkom 8 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 30.7.2023 - 11:50) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 13.22 Q 0.171
2 37 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 13.95 Q 0.133
3 161 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 14.37 Q 0.157
4 22 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 14.84 q 0.192
5 232 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 15.98 0.150
Poznámky:
Postup do finále: Prvé tri + 2 časy
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 30.7.2023 - 11:50) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 158 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 13.44 Q 0.150
2 3 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.96 Q 0.196
3 117 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 14.40 Q 0.182
4 189 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 14.41 q 0.202
5 260 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 18.64 0.414
24 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 DNS
Poznámky:
Postup do finále: Prvé tri + 2 časy
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 13.22 Q 0.171
2 158 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 13.44 Q 0.150
3 37 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 13.95 Q 0.133
4 3 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.96 Q 0.196
5 161 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 14.37 Q 0.157
6 117 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 14.40 Q 0.182
7 189 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 14.41 q 0.202
8 22 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 14.84 q 0.192
9 232 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 15.98 0.150
10 260 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 18.64 0.414
24 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 DNS

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.7.2023 - 11:35) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 30 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 SB 15.03 0.148
2 13 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 15.31 0.150
3 155 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 16.41 0.206
4 84 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 PB 16.99 0.173
Celkom 4 pretekári

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Finále)

Finále (so, 29.7.2023 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 201 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:50.93 0.158
2 72 Kučera MartinKučera Martin 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 0:51.64 0.203
3 49 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:53.30 0.153
4 29 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 0:55.62 0.162
5 42 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 0:58.27 0.155
84 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 DNF 0.184
Celkom 6 pretekárov

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Finále)

Finále (so, 29.7.2023 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:59.77 0.253
2 47 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 1:00.88 0.201
3 23 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 1:03.08 0.251
4 44 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 1:09.08 0.230
5 178 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:10.78 0.195
6 24 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 1:11.83 0.398
7 260 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:21.47 0.234
295 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.7.2023 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 174 Mazúch DávidMazúch Dávid 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09:21.63
2 5 Szarka GergöSzarka Gergö 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 09:35.82
3 173 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09:38.42
4 197 Srnánek RastislavSrnánek Rastislav 95 95 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 1 PB 09:48.55
5 207 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10:07.81
1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 DNF
Celkom 6 pretekárov

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Finále)

Finále (ne, 30.7.2023 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 227 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10:52.84
2 180 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 11:07.04
3 120 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 94 94 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 11:19.17
4 178 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12:40.25
5 79 Laceková AdrianaLaceková Adriana 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 14:10.45
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Muži

(ne, 30.7.2023 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180 185 190 195 200 205 211 214
1 218 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 6 PB 211 o - o o o o xxo xxx
2 139 Cobas EduardoCobas Eduardo
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
00 00 1 SB 195 o xo xxo o xxx
3 246 Kovalčin ŠimonKovalčin Šimon
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 5 SB 195 o o o xxo xxx
4 206 Juráček JulianJuráček Julian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 4 190 o o o xxx
5 242 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 185 o o xxx
250 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 2 NM xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(ne, 30.7.2023 - 11:04) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150 155 160 164 168 171 171 169 167 169
1 186 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
03 03 6 169 o o o xo o xxx x x o o
2 112 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 2 SB 168 - o o xo o xxx x x o x
3 262 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 8 168 o o xo o o xxx x x
4 37 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 7 168 o o o xxo o xxx
5 70 Sedláková SonjaSedláková Sonja
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
05 05 1 SB 164 o o xo o xxx
6 274 Michlíková MiroslavaMichlíková Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
91 91 5 164 o o o xxo xxx
7 76 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 4 160 o o xo xxx
8 239 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 3 155 o o xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(so, 29.7.2023 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 320 340 360 380 400 420 440 450 460 470 480 490 500
1 7 Antalec AdamAntalec Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 7 PB 490 - - - - - - o o o o xo o xxx
2 171 Černý AlanČerný Alan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 8 490 - - - - - xo o o xo - xo xo xxx
3 192 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 6 420 - - - - xxo xxo xxx
4 277 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 5 400 - o o xo xo xxx
5 172 Daňko MarekDaňko Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 4 380 o o o xo xxx
6 55 Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
84 84 1 SB 380 - o xo xo xxx
7 8 Bajner MiroslavBajner Miroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
57 57 3 SB 340 o o r
8 15 Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
66 66 2 320 xo xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(so, 29.7.2023 - 17:09) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220 240 260 280 290 300 310 320 330 340 350 360 365 375 385 400 410 420
1 71 Šimková AnnaŠimková Anna
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 8 PB 385 - - - - - o - - - o - - xo xo xo xxx
2 20 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 6 PB 330 - - - o o xo xo xo o xxx
3 278 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
02 02 7 SB 330 - - - o - xxo xo xo o xxx
4 38 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
06 06 5 290 - - o o o xr
5 109 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 4 280 - - o o - xxx
6 19 Šebešová TatianaŠebešová Tatiana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 1 PB 260 xo xo o xxx
7 18 Seková ZuzanaSeková Zuzana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
75 75 3 260 o o xxo xr
8 16 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 2 240 xxo xo xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 29.7.2023 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 191 Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 13 712 -0.1 m/s 668  -0,20 x  -0,30 711  1,10 711 705  -0,20 x  -0,90 712  -0,10
2 183 Bačík MichalBačík Michal
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
05 05 14 711 +0.4 m/s 691  -0,40 706  0,30 x  0,60 706 711  0,40 646  -0,70 x  -0,10
3 92 Blšták MatúšBlšták Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 12 701 +0.7 m/s 685  -0,10 701  0,70 553  1,20 701 684  0,00 x  0,30 x  -0,30
4 245 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 11 683 -0.4 m/s 680  1,40 662  0,50 x  1,10 680 653  -1,00 683  -0,40 659  -0,80
5 146 Benda JakubBenda Jakub
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
00 00 4 SB 649 -0.7 m/s 620  -0,20 x  1,00 624  -0,80 624 - 493  -1,00 649  -0,70
6 63 Kiráľ DanielKiráľ Daniel
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
04 04 10 648 -1.6 m/s x  0,40 619  -0,10 628  0,80 628 632  0,60 x  0,60 648  -1,60
7 155 Kadák MárioKadák Mário
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 9 632 -0.4 m/s 631  0,40 x  -0,50 629  0,90 631 x  -0,10 632  -0,40 x  0,10
8 58 Balog MilanBalog Milan
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 8 629 +0.5 m/s 629  0,50 623  -0,30 598  0,10 629 597  0,10 x  0,20 614  -0,20
9 140 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 6 602 +0.8 m/s 596  0,60 602  0,80 588  -0,20 602
10 277 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 3 581 -0.9 m/s 580  -0,20 576  -0,40 581  -0,90 581
11 2 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 5 571 -0.2 m/s 550  0,10 555  0,40 571  -0,20 571
12 27 Hletko MartinHletko Martin
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 7 569 +0.3 m/s x  1,70 569  0,30 x  0,10 569
13 153 Janko IvanJanko Ivan
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
77 77 1 565 +0.7 m/s 565  0,70 553  1,40 538  0,90 565
14 65 Olenič FilipOlenič Filip
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 2 552 -0.3 m/s x  1,00 533  -1,30 552  -0,30 552
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 29.7.2023 - 15:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 31 Balajová TamaraBalajová Tamara
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 16 605 +0.2 m/s x  1,50 603  0,80 584  -0,20 603 600  1,30 605  0,20 591  1,40
2 258 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 14 593 +1.0 m/s x  1,00 583  0,50 570  -1,10 583 549  0,80 572  1,20 593  1,00
3 141 Vodnyánszká RenátaVodnyánszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 17 586 -0.3 m/s x  1,30 565  0,50 586  -0,30 586 576  0,00 x  0,70 574  0,40
4 159 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 13 PB 585 +1.4 m/s 574  1,50 578  0,60 545  -1,10 578 x  -0,10 577  1,40 585  1,40
5 34 Hübschová LíviaHübschová Lívia
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 15 576 +1.1 m/s x  1,50 576  1,10 484  0,60 576 x  -0,50 x  1,20 x  1,20
6 117 Segečová MartinaSegečová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 11 PB 567 +1.5 m/s 541  1,60 x  0,80 553  -1,20 553 567  1,50 x  0,70 x  0,60
7 177 Karabová EliškaKarabová Eliška
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 5 PB 550 +0.8 m/s 545  4,00 550  0,80 x  0,60 550 542  -0,60 x  1,10 528  1,40
8 189 Salášková DorotheaSalášková Dorothea
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
05 05 12 548 +1.6 m/s 548  1,60 499  1,00 526  0,00 548 516  -0,40 x  1,30 544  0,80
9 168 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 9 531 +1.2 m/s x  0,80 531  1,20 515  0,10 531
10 160 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 7 518 +0.8 m/s x  3,20 518  0,80 494  0,90 518
11 40 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
03 03 8 514 +2.6 m/s 514  2,60 x  0,20 x  0,30 514
12 163 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 10 509 +1.8 m/s 509  1,80 499  0,60 490  -0,40 509
13 239 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 6 502 -0.4 m/s x  1,30 x  0,70 502  -0,40 502
14 111 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
06 06 3 490 +2.3 m/s 476 +1.0 m/s 490  2,30 476  1,00 x  -0,90 490
15 81 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
05 05 4 475 +0.2 m/s x  1,20 456  0,90 475  0,20 475
16 176 Fehérová TerezaFehérová Tereza
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
97 97 2 447 +1.0 m/s x  4,60 447  1,00 442  1,10 447
17 80 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
06 06 1 402 +2.3 m/s 402  2,30 - - 402
Celkom 17 pretekárov

Trojskok - Muži

(ne, 30.7.2023 - 11:08) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 98 Megela PatrikMegela Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 11 SB 14.69 +0.2 m/s 13.62  2,20 x  0,60 x  1,90 13.62 x  1,40 x  0,70 14.69  0,20
2 92 Blšták MatúšBlšták Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 12 14.29 +0.4 m/s 13.94  0,90 14.29  0,40 - 14.29 - 14.02  -0,20 x  0,60
3 83 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 10 SB 13.79 -0.2 m/s x  0,70 13.79  -0,20 13.70  0,90 13.79 x  -0,20 x  0,50 x  0,20
MS 269 Mozzhov AndrejMozzhov Andrej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 9 PB 13.77 +0.4 m/s 12.89  0,30 13.29  -1,30 13.77  0,40 13.77
5 27 Hletko MartinHletko Martin
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 8 13.03 -0.3 m/s 12.59  1,60 12.93  0,40 12.97  0,60 12.97 x 12.78  2,00 13.03  -0,30
6 242 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 12.87 +1.6 m/s 12.87  1,60 x  0,50 x  0,40 12.87 12.35  0,60 12.20  0,70 12.12  -0,10
7 140 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 4 12.70 +0.7 m/s 12.23  0,50 12.17  0,70 12.70  0,70 12.70 12.21  0,30 12.27  0,70 x  -0,40
8 58 Balog MilanBalog Milan
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 6 12.37 -0.5 m/s x  0,70 x 12.08  0,20 12.08 x x  0,20 12.37  -0,50
9 65 Olenič FilipOlenič Filip
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 3 11.93 +0.2 m/s 11.72  1,10 11.79  1,40 11.93  0,20 11.93 11.84  0,00 x  0,20 11.75  0,00
10 250 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 1 11.74 +0.3 m/s x  0,90 11.74  0,30 11.73  0,90 11.74
11 215 Špacír NicolasŠpacír Nicolas
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 2 11.32 +1.0 m/s 11.32  1,00 x  1,80 x  1,00 11.32
63 Kiráľ DanielKiráľ Daniel
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
04 04 7 NM x  0,40 r -
Celkom 12 pretekárov

Trojskok - Ženy

(ne, 30.7.2023 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 225 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
97 97 7 12.45 +1.0 m/s 10.54  1,50 11.75  1,80 12.10  1,30 12.10 12.25  0,50 12.45  1,00 12.31  0,50
2 34 Hübschová LíviaHübschová Lívia
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 5 PB 12.26 +1.3 m/s 11.76  0,70 12.26  1,30 12.15  1,30 12.26 11.83  0,50 x  1,00 x  1,20
3 258 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 6 12.21 +1.2 m/s 11.71  1,40 11.82  2,00 12.17  1,20 12.17 x  1,70 12.04  0,60 12.21  1,20
4 40 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
03 03 4 11.43 +0.7 m/s x  1,10 11.43  0,70 x  1,80 11.43 x  1,50 - -
5 81 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
05 05 3 10.83 +1.5 m/s 10.04  1,70 10.29  1,40 x  1,00 10.29 10.83  1,50 10.65  1,50 x  1,30
6 107 Dzurušová NinaDzurušová Nina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
05 05 2 10.53 +1.8 m/s 10.53  1,80 10.50  0,50 x  1,10 10.53 x  1,00 x  1,40 x  1,70
7 75 Slobodová DianaSlobodová Diana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 1 10.45 +2.2 m/s 10.38 +0.3 m/s x  1,10 10.38  0,30 10.30  0,80 10.38 x 10.45  2,20 09.98  1,10
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(ne, 30.7.2023 - 13:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 144 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 7 PB 14.50 13.93 13.66 13.62 13.93 13.82 x 14.50
2 119 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 8 14.10 14.01 x 13.98 14.01 14.10 13.83 13.96
3 121 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 6 12.17 11.80 x x 11.80 12.17 11.41 12.04
4 182 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 4 PB 11.87 11.87 10.13 x 11.87 x 10.16 10.50
5 41 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
04 04 5 10.81 10.81 10.78 10.64 10.81 10.75 x 10.75
6 68 Hamráková KarolínaHamráková Karolína
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
99 99 1 SB 09.90 09.87 09.90 x 9.90 x 09.77 09.33
7 78 Sofková RoderikaSofková Roderika
AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur
07 07 3 09.53 08.89 08.77 08.28 8.89 x x 09.53
8 51 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 2 08.68 08.10 x 08.68 8.68 08.63 x 08.55
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(ne, 30.7.2023 - 11:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 143 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
99 99 5 PB 18.10 17.34 18.10 17.96 18.10 x 17.71 x
2 73 Šula KarelŠula Karel
BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava
03 03 4 16.41 x 16.32 x 16.32 16.41 x x
3 4 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 3 15.84 15.84 x x 15.84 x 15.61 15.45
4 94 Gallay IgorGallay Igor
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 2 12.94 12.47 x x 12.47 12.94 12.25 12.82
5 288 Drabina MatejDrabina Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
03 03 1 12.41 12.14 12.39 12.32 12.39 12.41 x 12.26
Celkom 5 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(ne, 30.7.2023 - 11:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 61 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
89 89 13 44.56 42.93 41.43 43.25 43.25 43.89 44.56 x
2 119 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 12 38.26 x 38.26 x 38.26 x x x
3 175 Bódiková JanaBódiková Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 11 36.83 33.91 36.83 33.60 36.83 x 30.61 x
4 69 Lacková JulianaLacková Juliana
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
02 02 9 35.18 32.85 31.98 x 32.85 35.18 x x
5 78 Sofková RoderikaSofková Roderika
AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur
07 07 10 32.36 x 32.36 x 32.36 x x x
6 121 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 8 30.97 x 28.26 30.97 30.97 x x x
7 51 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 6 PB 30.64 28.41 29.26 30.64 30.64 x 27.01 27.52
8 182 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 1 SB 29.42 27.05 29.42 x 29.42 27.40 28.64 26.55
9 86 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 7 28.46 28.21 x 28.46 28.46
10 87 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 2 PB 27.71 27.71 x x 27.71
11 88 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 5 27.49 25.12 x 27.49 27.49
12 256 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 25.64 25.64 x x 25.64
13 253 Čupeľová PetraČupeľová Petra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 23.75 x 23.75 22.36 23.75
Celkom 13 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(ne, 30.7.2023 - 13:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 12 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 10 SB 52.44 50.04 x x 50.04 51.93 50.38 52.44
2 143 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
99 99 9 49.33 46.69 49.33 46.98 49.33 x 48.24 x
3 73 Šula KarelŠula Karel
BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava
03 03 8 47.54 43.31 47.21 44.88 47.21 47.54 x x
4 4 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 7 47.19 41.87 46.29 45.91 46.29 45.15 x 47.19
5 25 Ernest FilipErnest Filip
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
95 95 5 43.29 x 43.29 x 43.29 40.18 x 41.38
6 252 Šima SamuelŠima Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 39.68 x 39.68 x 39.68 x x x
7 288 Drabina MatejDrabina Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
03 03 3 PB 36.85 36.06 x 34.75 36.06 x x 36.85
8 90 Müller PavolMüller Pavol
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
05 05 2 PB 36.45 36.45 31.80 x 36.45 x x x
9 94 Gallay IgorGallay Igor
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 4 35.22 34.98 34.22 35.22 35.22
10 155 Kadák MárioKadák Mário
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 1 SB 31.71 x 31.71 x 31.71
Celkom 10 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Ženy

(so, 29.7.2023 - 17:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 108 Hrašnová MartinaHrašnová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
83 83 8 68.95 x 64.72 66.09 66.09 x 68.95 x
2 110 Kaňuchová VeronikaKaňuchová Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
93 93 9 68.31 64.80 66.54 67.23 67.23 x 67.98 68.31
3 121 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 6 SB 44.10 44.10 x 42.67 44.10 42.46 43.40 x
4 271 Králiková LenkaKráliková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 3 PB 37.62 35.74 x x 35.74 x 34.77 37.62
5 50 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 5 35.48 35.48 x 31.43 35.48 x x 34.86
6 134 Baloghová LesiaBaloghová Lesia
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 4 35.19 35.19 32.67 x 35.19 33.73 x 34.83
7 135 Smolková SimonaSmolková Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 1 PB 34.02 34.02 x x 34.02 33.10 x x
8 259 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 28.15 x 23.97 26.82 26.82 27.16 28.15 27.67
255 Jašeková LenkaJašeková Lenka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 7 NM x x x -
Celkom 9 pretekárov

Hod kladivom 7,26 kg - Muži

(so, 29.7.2023 - 15:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 96 Lomnický MarcelLomnický Marcel
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
87 87 8 SB 72.74 72.24 71.00 72.74 72.74 71.56 x 71.99
2 85 Mistrík MartinMistrík Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
99 99 7 SB 56.46 53.98 x 56.46 56.46 54.08 x 55.77
3 11 Danáč DanielDanáč Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 6 54.65 39.28 x 52.17 52.17 x 54.65 53.21
4 285 Koukal JiříKoukal Jiří
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
82 82 5 SB 54.24 x x 48.64 48.64 x 54.24 52.95
5 103 Sanitra DominikSanitra Dominik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 4 45.19 32.24 44.15 x 44.15 44.77 44.24 45.19
6 243 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 38.36 33.56 38.36 x 38.36 37.25 x x
7 247 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 1 SB 37.03 34.85 37.03 34.83 37.03 x 36.06 x
193 Hucan PeterHucan Peter
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 3 DNS
Celkom 8 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy

(so, 29.7.2023 - 15:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 6 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 11 42.87 36.67 35.06 39.32 39.32 39.10 39.61 42.87
2 226 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 13 42.49 40.87 42.49 x 42.49 x x 41.28
3 33 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
00 00 12 41.32 38.73 41.32 x 41.32 x 39.39 40.25
4 290 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 8 40.30 37.35 37.32 x 37.35 37.78 39.09 40.30
5 36 Mokrá BarboraMokrá Barbora
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
96 96 10 39.93 39.93 x 38.90 39.93 39.38 38.35 x
6 68 Hamráková KarolínaHamráková Karolína
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
99 99 9 36.30 x 36.30 35.51 36.30 x 33.87 35.39
7 164 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 6 33.72 27.21 32.84 30.99 32.84 30.04 33.72 32.17
8 77 Maslínová EmaMaslínová Ema
AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur
07 07 5 33.01 30.90 33.01 32.06 33.01 29.66 x 32.52
9 182 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 2 SB 32.12 26.10 32.12 26.31 32.12
10 114 Murgašová AlžbetaMurgašová Alžbeta
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
06 06 7 29.63 29.63 26.60 x 29.63
11 275 Repaská ViktóriaRepaská Viktória
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 4 29.04 28.75 26.97 29.04 29.04
12 129 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
03 03 1 PB 28.61 26.35 25.72 28.61 28.61
13 80 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
06 06 3 22.10 x x 22.10 22.10
Celkom 13 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži

(so, 29.7.2023 - 17:17) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 95 Kubínec JakubKubínec Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 8 71.53 67.41 71.53 x 71.53 x x x
2 99 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 6 SB 65.25 58.14 60.93 61.12 61.12 x 62.32 65.25
3 169 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
93 93 7 65.07 64.88 64.31 64.97 64.97 63.38 64.62 65.07
4 104 Tkáč AdamTkáč Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
04 04 5 50.49 48.05 50.49 50.10 50.49 50.30 50.33 49.08
5 194 Rosenberger RomanRosenberger Roman
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 2 48.95 48.95 47.25 x 48.95 43.04 44.99 45.62
6 200 Debnár ŠimonDebnár Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 4 46.99 43.67 42.00 x 43.67 46.04 x 46.99
7 154 Jursa FilipJursa Filip
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 3 46.53 x 46.53 x 46.53 x 43.03 45.99
8 184 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
03 03 1 PB 45.31 42.63 45.31 x 45.31 41.85 x x
Celkom 8 pretekárov

4 x 100 m kluby - Muži (Finále)

Finále (so, 29.7.2023 - 18:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 157 Federič, Volko, Benda, Grajcarík Federič, Volko, Benda, Grajcarík Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:41.50 0.165
2 220 Vojtáš, Ďurdina, Igaz, Beladič Vojtáš, Ďurdina, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:42.65 0.211
3 26 Fuksa, Ševčík, Hletko, Ševčík Fuksa, Ševčík, Hletko, Ševčík AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 0:43.04 0.183
4 210 Láznička, Špacír, Talajka, Tatranský Láznička, Špacír, Talajka, Tatranský AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:44.76 0.142
5 245 Jelínek, Sauer, Ambrózy, Pástor Jelínek, Sauer, Ambrózy, Pástor AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:44.89 0.229
6 57 Ilgo, Bician, Adamovič, Cerula Ilgo, Bician, Adamovič, Cerula Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 0:45.45 0.164
7 145 Jalč, Bayer, Černák, Jursa Jalč, Bayer, Černák, Jursa Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 0:47.57 0.192
Celkom 7 pretekárov

4 x 100 m kluby - Ženy (Finále)

Finále (so, 29.7.2023 - 18:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Molnárová, Šupicová, Balajová, Hübschová Molnárová, Šupicová, Balajová, Hübschová AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 0:47.67 0.147
2 159 Veselská, Bendová, Čederlová, Kolozsváryová Veselská, Bendová, Čederlová, Kolozsváryová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 0:49.41 0.164
3 263 Vašková, Eperješiová, Mišková, Rusnáková Vašková, Eperješiová, Mišková, Rusnáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:49.54 0.190
4 237 Behúňová, Švecová, Miklová, Kollárová Behúňová, Švecová, Miklová, Kollárová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:51.07 0.167
Celkom 4 pretekári

4 x 400 m kluby - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.7.2023 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Haraslín, Benda, Kadák, Grajcarík Haraslín, Benda, Kadák, Grajcarík Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 3:26.24 0.187
2 268 Mizner, Melo, Mitašik, Jablokov Mizner, Melo, Mitašik, Jablokov AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 3:27.81 0.210
3 210 Láznička, Zaťko, Talajka, Špacír Láznička, Zaťko, Talajka, Špacír AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 3:38.88 0.167
MS 101 Palkovič, Lukashenko, Lysianskyi, Timko Palkovič, Lukashenko, Lysianskyi, Timko ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 3:55.21 0.260
214 Vojtáš, Semančák, Pavelka, Marček Vojtáš, Semančák, Pavelka, Marček AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DQ 0.212
Poznámky:
DQ podľa TP 17.3.2
Celkom 5 pretekárov

4 x 400 m kluby - Ženy (Finále)

Finále (ne, 30.7.2023 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 166 Ufnárová, Trgová, Kolozsváryová, Lörinczová Ufnárová, Trgová, Kolozsváryová, Lörinczová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 3:54.92 0.166
2 234 Kovarčíková, Naňová, Strýčková, Švecová Kovarčíková, Naňová, Strýčková, Švecová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 3:59.00 0.256
3 120 Predajnianska, Vlčáková, Segečová, Malatincová Predajnianska, Vlčáková, Segečová, Malatincová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 4:13.93 0.354
Celkom 3 pretekári