<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien

Banská Bystrica (29. - 30. 7. 2023)

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 30.7.2023 - 11:50) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 13.22 Q 0.171
2 37 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 13.95 Q 0.133
3 161 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 14.37 Q 0.157
4 22 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 14.84 q 0.192
5 232 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 15.98 0.150
Poznámky:
Postup do finále: Prvé tri + 2 časy
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 30.7.2023 - 11:50) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 158 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 13.44 Q 0.150
2 3 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.96 Q 0.196
3 117 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 14.40 Q 0.182
4 189 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 14.41 q 0.202
5 260 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 18.64 0.414
24 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 DNS
Poznámky:
Postup do finále: Prvé tri + 2 časy
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 13.22 Q 0.171
2 158 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 13.44 Q 0.150
3 37 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 13.95 Q 0.133
4 3 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.96 Q 0.196
5 161 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 14.37 Q 0.157
6 117 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 14.40 Q 0.182
7 189 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 14.41 q 0.202
8 22 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 14.84 q 0.192
9 232 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 15.98 0.150
10 260 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 18.64 0.414
24 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 DNS

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Finále)

Finále (ne, 30.7.2023 - 13:40) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.94 0.149
2 158 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 13.34 0.143
3 3 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 13.59 0.258
4 37 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 14.05 0.127
5 117 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 14.26 0.202
6 161 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 14.28 0.174
7 189 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 14.55 0.185
8 22 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 14.83 0.186
Celkom 8 pretekárov