<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien

Banská Bystrica (29. - 30. 7. 2023)

Skok do výšky - Muži (nedeľa, 30.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 218 Tóth GergelyTóth Gergely 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava PB 211
2 139 Cobas EduardoCobas Eduardo 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec SB 195
3 246 Kovalčin ŠimonKovalčin Šimon 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice SB 195

Skok do výšky - Ženy (nedeľa, 30.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 186 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 169
2 112 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica SB 168
3 262 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 168

Skok o žrdi - Muži (sobota, 29.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 7 Antalec AdamAntalec Adam 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra PB 490
2 171 Černý AlanČerný Alan 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 490
3 192 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 420

Skok o žrdi - Ženy (sobota, 29.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 71 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice PB 385
2 20 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra PB 330
3 278 Paliderová LujzaPaliderová Lujza 02 02 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica SB 330

Skok do diaľky - Muži (sobota, 29.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 191 Hriň AdamHriň Adam 02 02 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 712
2 183 Bačík MichalBačík Michal 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 711
3 92 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 701

Skok do diaľky - Ženy (sobota, 29.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 31 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 605
2 258 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 593
3 141 Vodnyánszká RenátaVodnyánszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 586

Trojskok - Muži (nedeľa, 30.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 98 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica SB 14.69
2 92 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.29
3 83 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš SB 13.79

Trojskok - Ženy (nedeľa, 30.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 225 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12.45
2 34 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. PB 12.26
3 258 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.21

Vrh guľou 4 kg - Ženy (nedeľa, 30.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 144 Marjová MonikaMarjová Monika 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou PB 14.50
2 119 Váleková NatáliaVáleková Natália 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.10
3 121 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.17

Vrh guľou 7,26 kg - Muži (nedeľa, 30.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 143 Baran AdriánBaran Adrián 99 99 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou PB 18.10
2 73 Šula KarelŠula Karel 03 03 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 16.41
3 4 Haborák MilanHaborák Milan 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 15.84

Hod diskom 1 kg - Ženy (nedeľa, 30.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 61 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora 89 89 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 44.56
2 119 Váleková NatáliaVáleková Natália 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 38.26
3 175 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 36.83

Hod diskom 2 kg - Muži (nedeľa, 30.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 12 Kováč SamuelKováč Samuel 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra SB 52.44
2 143 Baran AdriánBaran Adrián 99 99 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 49.33
3 73 Šula KarelŠula Karel 03 03 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 47.54

Hod kladivom 4 kg - Ženy (sobota, 29.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 108 Hrašnová MartinaHrašnová Martina 83 83 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 68.95
2 110 Kaňuchová VeronikaKaňuchová Veronika 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 68.31
3 121 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica SB 44.10

Hod kladivom 7,26 kg - Muži (sobota, 29.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 96 Lomnický MarcelLomnický Marcel 87 87 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica SB 72.74
2 85 Mistrík MartinMistrík Martin 99 99 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen SB 56.46
3 11 Danáč DanielDanáč Daniel 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 54.65

Hod oštepom 600 g - Ženy (sobota, 29.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 6 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 42.87
2 226 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 42.49
3 33 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia 00 00 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 41.32

Hod oštepom 800 g - Muži (sobota, 29.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 95 Kubínec JakubKubínec Jakub 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 71.53
2 99 Michalec PatrikMichalec Patrik 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica SB 65.25
3 169 Bartoň OndrejBartoň Ondrej 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 65.07