<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien

Banská Bystrica (29. - 30. 7. 2023)

Skok do diaľky - Muži

(so, 29.7.2023 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 191 Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 13 712 -0.1 m/s 668  -0,20 x  -0,30 711  1,10 711 705  -0,20 x  -0,90 712  -0,10
2 183 Bačík MichalBačík Michal
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
05 05 14 711 +0.4 m/s 691  -0,40 706  0,30 x  0,60 706 711  0,40 646  -0,70 x  -0,10
3 92 Blšták MatúšBlšták Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 12 701 +0.7 m/s 685  -0,10 701  0,70 553  1,20 701 684  0,00 x  0,30 x  -0,30
4 245 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 11 683 -0.4 m/s 680  1,40 662  0,50 x  1,10 680 653  -1,00 683  -0,40 659  -0,80
5 146 Benda JakubBenda Jakub
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
00 00 4 SB 649 -0.7 m/s 620  -0,20 x  1,00 624  -0,80 624 - 493  -1,00 649  -0,70
6 63 Kiráľ DanielKiráľ Daniel
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
04 04 10 648 -1.6 m/s x  0,40 619  -0,10 628  0,80 628 632  0,60 x  0,60 648  -1,60
7 155 Kadák MárioKadák Mário
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 9 632 -0.4 m/s 631  0,40 x  -0,50 629  0,90 631 x  -0,10 632  -0,40 x  0,10
8 58 Balog MilanBalog Milan
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 8 629 +0.5 m/s 629  0,50 623  -0,30 598  0,10 629 597  0,10 x  0,20 614  -0,20
9 140 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 6 602 +0.8 m/s 596  0,60 602  0,80 588  -0,20 602
10 277 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 3 581 -0.9 m/s 580  -0,20 576  -0,40 581  -0,90 581
11 2 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 5 571 -0.2 m/s 550  0,10 555  0,40 571  -0,20 571
12 27 Hletko MartinHletko Martin
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 7 569 +0.3 m/s x  1,70 569  0,30 x  0,10 569
13 153 Janko IvanJanko Ivan
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
77 77 1 565 +0.7 m/s 565  0,70 553  1,40 538  0,90 565
14 65 Olenič FilipOlenič Filip
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 2 552 -0.3 m/s x  1,00 533  -1,30 552  -0,30 552
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 29.7.2023 - 15:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 31 Balajová TamaraBalajová Tamara
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 16 605 +0.2 m/s x  1,50 603  0,80 584  -0,20 603 600  1,30 605  0,20 591  1,40
2 258 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 14 593 +1.0 m/s x  1,00 583  0,50 570  -1,10 583 549  0,80 572  1,20 593  1,00
3 141 Vodnyánszká RenátaVodnyánszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 17 586 -0.3 m/s x  1,30 565  0,50 586  -0,30 586 576  0,00 x  0,70 574  0,40
4 159 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 13 PB 585 +1.4 m/s 574  1,50 578  0,60 545  -1,10 578 x  -0,10 577  1,40 585  1,40
5 34 Hübschová LíviaHübschová Lívia
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 15 576 +1.1 m/s x  1,50 576  1,10 484  0,60 576 x  -0,50 x  1,20 x  1,20
6 117 Segečová MartinaSegečová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 11 PB 567 +1.5 m/s 541  1,60 x  0,80 553  -1,20 553 567  1,50 x  0,70 x  0,60
7 177 Karabová EliškaKarabová Eliška
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 5 PB 550 +0.8 m/s 545  4,00 550  0,80 x  0,60 550 542  -0,60 x  1,10 528  1,40
8 189 Salášková DorotheaSalášková Dorothea
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
05 05 12 548 +1.6 m/s 548  1,60 499  1,00 526  0,00 548 516  -0,40 x  1,30 544  0,80
9 168 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 9 531 +1.2 m/s x  0,80 531  1,20 515  0,10 531
10 160 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 7 518 +0.8 m/s x  3,20 518  0,80 494  0,90 518
11 40 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
03 03 8 514 +2.6 m/s 514  2,60 x  0,20 x  0,30 514
12 163 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 10 509 +1.8 m/s 509  1,80 499  0,60 490  -0,40 509
13 239 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 6 502 -0.4 m/s x  1,30 x  0,70 502  -0,40 502
14 111 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
06 06 3 490 +2.3 m/s 476 +1.0 m/s 490  2,30 476  1,00 x  -0,90 490
15 81 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
05 05 4 475 +0.2 m/s x  1,20 456  0,90 475  0,20 475
16 176 Fehérová TerezaFehérová Tereza
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
97 97 2 447 +1.0 m/s x  4,60 447  1,00 442  1,10 447
17 80 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
06 06 1 402 +2.3 m/s 402  2,30 - - 402
Celkom 17 pretekárov