<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien

Banská Bystrica (29. - 30. 7. 2023)

1500 m - Muži (Beh)

Beh (so, 29.7.2023 - 16:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 102 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 SB 3:54.00
2 209 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 3:54.47
3 170 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 3:56.26
4 203 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 3:58.37
5 208 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 3:58.59
6 221 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 4:02.64
7 265 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 4:02.75
8 14 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 PB 4:06.02
9 289 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 4:09.63
10 244 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 9 SB 4:10.91
11 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 13 SB 4:18.65
12 125 Duchoslav AdrianDuchoslav Adrian 03 03 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 17 PB 4:19.74
13 10 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11 4:28.15
MS 296 Lysianskyi AndriiLysianskyi Andrii 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 16 PB 4:29.39
15 142 Strežo MichalStrežo Michal 90 90 Bežecký klub Dolný KubinBežecký klub Dolný Kubin 14 PB 4:29.49
16 64 Lajčák MatúšLajčák Matúš 78 78 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 12 4:32.73
17 9 Biely PavolBiely Pavol 72 72 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15 PB 4:36.86
Celkom 17 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 29.7.2023 - 16:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 234 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 4:24.20
2 287 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 4:32.38
3 227 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 4:40.38
4 261 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 SB 4:41.89
5 180 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 4:48.87
6 235 Polohová ZuzanaPolohová Zuzana 82 82 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 4:49.59
7 17 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 4:53.22
8 293 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 4:59.89
9 124 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 9 PB 5:04.21
10 238 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 5:20.80
11 187 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 12 5:33.79
12 74 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 5:43.51
Celkom 12 pretekárov