<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien

Banská Bystrica (29. - 30. 7. 2023)

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 30.7.2023 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 220 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 1:57.18
2 244 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 1:57.65
3 289 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:58.08
4 137 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 2:02.17
5 125 Duchoslav AdrianDuchoslav Adrian 03 03 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 PB 2:03.15
6 10 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:03.57
7 89 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 2:05.58
8 126 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 PB 2:07.44
9 281 Beňuš FilipBeňuš Filip 07 07 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 7 2:17.34
266 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNF
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.7.2023 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 279 Bielek FilipBielek Filip 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 1:50.36
2 102 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 1:50.46
3 214 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 1:52.25
4 170 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 1:52.28
5 136 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 PB 1:52.95
6 209 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:54.12
7 198 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:54.79
8 221 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:56.10
9 265 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 2:01.90
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 279 Bielek FilipBielek Filip 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 1:50.36
2 102 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 1:50.46
3 214 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 1:52.25
4 170 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 1:52.28
5 136 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 PB 1:52.95
6 209 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:54.12
7 198 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:54.79
8 221 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:56.10
9 220 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 1:57.18
10 244 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 1:57.65
11 289 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:58.08
12 265 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 2:01.90
13 137 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 2:02.17
14 125 Duchoslav AdrianDuchoslav Adrian 03 03 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 PB 2:03.15
15 10 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:03.57
16 89 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 2:05.58
17 126 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 PB 2:07.44
18 281 Beňuš FilipBeňuš Filip 07 07 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 7 2:17.34
266 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNF

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 30.7.2023 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 291 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:01.21
2 287 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:09.69
3 234 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 2:12.11
4 292 Jesenská KristínaJesenská Kristína 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 SB 2:15.68
5 45 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:16.55
6 261 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:17.66
7 294 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 2:20.75
8 240 Vajglová NikolaVajglová Nikola 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:23.81
9 293 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:26.38
Celkom 9 pretekárov