<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo TIPOS Atletickej ligy

Banská Bystrica (28. 5. 2023)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 28.5.2023 - 12:00) official Vietor: -1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 208 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.83 0.245 11.00
2 89 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.93 0.161 9.00
3 195 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.09 0.174 8.00
4 67 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 11.14 0.169
5 31 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 11.17 0.182
6 9 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 11.29 0.246 7.00
7 249 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.49 0.234 2.00
8 251 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.49 0.209 1.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.5.2023 - 12:00) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 11.22 0.156
2 104 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 11.35 0.167 5.00
3 75 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 11.35 0.195
4 6 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.40 0.186 4.00
5 192 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.41 0.256
6 81 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 11.48 0.184
7 161 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.66 0.166
8 253 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.72 0.178
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 28.5.2023 - 12:00) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 11.44 0.219 3.00
2 50 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 11.63 0.167
3 198 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 11.64 0.212
4 96 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 11.64 0.193
5 1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 PB 11.88 0.286
6 77 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 12.14 0.179
7 74 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 12.15 0.285
8 273 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 12.38 0.245
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 28.5.2023 - 12:00) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 PB 11.32 0.225 6.00
2 299 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 11.76 0.209
3 8 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 11.90 0.231
4 133 Kučera PeterKučera Peter 07 07 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 1 12.06 0.212
5 274 Mitašik PeterMitašik Peter 96 96 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 12.32 0.205
6 183 Bíroš DávidBíroš Dávid 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 12.54 0.238
7 68 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 12.77 0.246
8 184 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 13.92 0.346
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 208 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.83 0.245 11.00
2 89 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.93 0.161 9.00
3 195 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.09 0.174 8.00
4 67 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 11.14 0.169
5 31 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 11.17 0.182
6 27 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 11.22 0.156
7 9 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 11.29 0.246 7.00
8 91 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 PB 11.32 0.225 6.00
9 104 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 11.35 0.167 5.00
9 75 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 11.35 0.195
11 6 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.40 0.186 4.00
12 192 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.41 0.256
13 51 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 11.44 0.219 3.00
14 81 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 11.48 0.184
15 249 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.49 0.234 2.00
15 251 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.49 0.209 1.00
17 50 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 11.63 0.167
18 198 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 11.64 0.212
18 96 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 11.64 0.193
20 161 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.66 0.166
21 253 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.72 0.178
22 299 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 11.76 0.209
23 1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 PB 11.88 0.286
24 8 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 11.90 0.231
25 133 Kučera PeterKučera Peter 07 07 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 1 12.06 0.212
26 77 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 12.14 0.179
27 74 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 12.15 0.285
28 274 Mitašik PeterMitašik Peter 96 96 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 12.32 0.205
29 273 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 12.38 0.245
30 183 Bíroš DávidBíroš Dávid 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 12.54 0.238
31 68 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 12.77 0.246
32 184 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 13.92 0.346

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 28.5.2023 - 12:15) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 292 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 SB 11.59 0.195 11.00
2 223 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.94 0.190 9.00
3 169 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.05 0.161 8.00
4 33 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 12.22 0.247 7.00
5 129 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.32 0.193 6.00
6 34 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 12.45 0.211 5.00
7 260 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 12.70 0.184 1.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.5.2023 - 12:15) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 12.46 0.182
2 38 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 12.51 0.192 4.00
3 142 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.53 0.163
4= 166 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.66 0.206 2.50
4= 170 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.66 0.225 2.50
6 83 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 12.71 0.212
7 39 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 13.10 0.247
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 28.5.2023 - 12:15) official Vietor: -2.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 12.73 0.161
2 228 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.29 0.231
3 267 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.54 0.231
4 126 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 13.57 0.230
5 163 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.64 0.213
6 186 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 13.76 0.235
7 283 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 13.91 0.223
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 28.5.2023 - 12:15) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 305 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 13.25 0.247
2 225 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 13.33 0.242
3 220 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 13.39 0.162
4 187 Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 13.58 0.415
5 188 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 14.05 0.208
6 265 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.15 0.238
7 165 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 14.34 0.195
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 292 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 SB 11.59 0.195 11.00
2 223 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.94 0.190 9.00
3 169 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.05 0.161 8.00
4 33 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 12.22 0.247 7.00
5 129 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.32 0.193 6.00
6 34 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 12.45 0.211 5.00
7 20 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 12.46 0.182
8 38 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 12.51 0.192 4.00
9 142 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.53 0.163
10 166 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.66 0.206 2.50
10 170 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.66 0.225 2.50
12 260 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 12.70 0.184 1.00
13 83 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 12.71 0.212
14 41 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 12.73 0.161
15 39 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 13.10 0.247
16 305 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 13.25 0.247
17 228 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.29 0.231
18 225 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 13.33 0.242
19 220 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 13.39 0.162
20 267 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.54 0.231
21 126 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 13.57 0.230
22 187 Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 13.58 0.415
23 163 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.64 0.213
24 186 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 13.76 0.235
25 283 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 13.91 0.223
26 188 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 14.05 0.208
27 265 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.15 0.238
28 165 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 14.34 0.195

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 28.5.2023 - 13:35) official Vietor: -1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 208 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 21.72 0.219 11.00
2 89 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 21.91 0.215 9.00
3 195 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 22.40 0.221 8.00
4 9 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 22.58 0.275 7.00
5 75 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 22.72 0.315
6 91 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 22.75 0.160 6.00
7 31 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 22.88 0.216
8 81 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 23.62 0.182
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.5.2023 - 13:35) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 22.78 0.256 5.00
2 192 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 23.15 0.273
3 50 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 23.19 0.229 3.00
4 161 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 23.21 0.283 2.00
5 139 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 23.36 0.271
6 253 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 23.36 0.182
7 6 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 24.20 0.284
8 160 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.22 0.217
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 28.5.2023 - 13:35) official Vietor: -0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 251 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 23.08 0.210 4.00
2 137 Pečimúth MatúšPečimúth Matúš 07 07 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 SB 23.32 0.249
3 198 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 23.32 0.166 1.00
4 8 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 23.49 0.308
5 74 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 24.14 0.368
6 273 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 25.06 0.297
7 68 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 26.28 0.256
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 28.5.2023 - 13:35) official Vietor: -0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 299 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 23.88 0.200
2 185 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 23.91 0.299
3 30 Niko JozefNiko Jozef 70 70 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 SB 25.28 0.274
4 183 Bíroš DávidBíroš Dávid 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 25.79 0.286
5 191 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 26.57 0.224
6 184 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 28.22 0.358
7 12 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 SB 28.61 0.300
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 208 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 21.72 0.219 11.00
2 89 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 21.91 0.215 9.00
3 195 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 22.40 0.221 8.00
4 9 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 22.58 0.275 7.00
5 75 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 22.72 0.315
6 91 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 22.75 0.160 6.00
7 51 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 22.78 0.256 5.00
8 31 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 22.88 0.216
9 251 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 23.08 0.210 4.00
10 192 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 23.15 0.273
11 50 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 23.19 0.229 3.00
12 161 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 23.21 0.283 2.00
13 137 Pečimúth MatúšPečimúth Matúš 07 07 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 SB 23.32 0.249
13 198 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 23.32 0.166 1.00
15 139 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 23.36 0.271
15 253 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 23.36 0.182
17 8 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 23.49 0.308
18 81 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 23.62 0.182
19 299 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 23.88 0.200
20 185 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 23.91 0.299
21 74 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 24.14 0.368
22 6 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 24.20 0.284
23 160 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.22 0.217
24 273 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 25.06 0.297
25 30 Niko JozefNiko Jozef 70 70 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 SB 25.28 0.274
26 183 Bíroš DávidBíroš Dávid 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 25.79 0.286
27 68 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 26.28 0.256
28 191 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 26.57 0.224
29 184 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 28.22 0.358
30 12 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 SB 28.61 0.300

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 28.5.2023 - 13:50) official Vietor: -0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 24.29 0.250 11.00
2 169 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.40 0.207 9.00
3 223 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 24.58 0.307 8.00
4 128 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.73 0.226 7.00
5 33 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 24.85 0.202 6.00
6 58 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 25.15 0.225 5.00
7 34 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 25.27 0.311 4.00
8 32 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 25.73 0.223 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.5.2023 - 13:50) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 25.34 0.242
2 170 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.76 0.289 2.00
3 83 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 PB 25.80 0.247
4 166 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.03 0.250 1.00
5 280 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 26.25 0.144
6 39 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 26.82 0.468
7 235 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 26.89 0.245
8 126 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 27.17 0.216
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 28.5.2023 - 13:50) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 287 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 27.37 0.157
2 267 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 27.69 0.280
3 219 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.70 0.245
4 228 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 27.71 0.250
5 186 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 28.36 0.275
6 136 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 28.65 0.253
7 265 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 29.39 0.351
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 28.5.2023 - 13:50) official Vietor: -2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 305 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 27.15 0.249
2 225 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 27.63 0.266
3 220 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 28.04 0.275
4 187 Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 29.00 0.194
5 72 Vysokaiová KatarínaVysokaiová Katarína 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 32.06 0.305
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 24.29 0.250 11.00
2 169 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.40 0.207 9.00
3 223 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 24.58 0.307 8.00
4 128 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.73 0.226 7.00
5 33 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 24.85 0.202 6.00
6 58 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 25.15 0.225 5.00
7 34 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 25.27 0.311 4.00
8 20 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 25.34 0.242
9 32 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 25.73 0.223 3.00
10 170 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.76 0.289 2.00
11 83 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 PB 25.80 0.247
12 166 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.03 0.250 1.00
13 280 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 26.25 0.144
14 39 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 26.82 0.468
15 235 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 26.89 0.245
16 305 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 27.15 0.249
17 126 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 27.17 0.216
18 287 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 27.37 0.157
19 225 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 27.63 0.266
20 267 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 27.69 0.280
21 219 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.70 0.245
22 228 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 27.71 0.250
23 220 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 28.04 0.275
24 186 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 28.36 0.275
25 136 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 28.65 0.253
26 187 Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 29.00 0.194
27 265 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 29.39 0.351
28 72 Vysokaiová KatarínaVysokaiová Katarína 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 32.06 0.305

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 28.5.2023 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 207 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 0:46.99 0.214 11.00
2 104 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:48.39 0.224 9.00
3 108 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 PB 0:49.24 0.280 8.00
4 217 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:49.71 0.275 7.00
5 209 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:50.15 0.327 6.00
6 45 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 0:50.72 0.336
7 160 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 0:52.93 0.391 1.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.5.2023 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 212 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 0:51.27 0.297 5.00
2 213 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 0:51.90 0.401 4.00
3 152 Dzian MatejDzian Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:52.61 0.345 2.00
4 146 Baran PeterBaran Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:52.94 0.297
5 69 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 0:53.25 0.356
6 135 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:53.71 0.224
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 28.5.2023 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 206 Lipka MartinLipka Martin 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 0:52.46 0.308 3.00
2 205 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 0:53.11 0.216
3 77 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 0:53.27 0.208
4 148 Bortnyk VladyslavBortnyk Vladyslav 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:57.11 0.317
5 183 Bíroš DávidBíroš Dávid 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 0:59.04 0.447
6 184 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 1:03.41 0.413
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 207 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 0:46.99 0.214 11.00
2 104 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:48.39 0.224 9.00
3 108 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 PB 0:49.24 0.280 8.00
4 217 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:49.71 0.275 7.00
5 209 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:50.15 0.327 6.00
6 45 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 0:50.72 0.336
7 212 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 0:51.27 0.297 5.00
8 213 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 0:51.90 0.401 4.00
9 206 Lipka MartinLipka Martin 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 0:52.46 0.308 3.00
10 152 Dzian MatejDzian Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:52.61 0.345 2.00
11 160 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 0:52.93 0.391 1.00
12 146 Baran PeterBaran Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:52.94 0.297
13 205 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 0:53.11 0.216
14 69 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 0:53.25 0.356
15 77 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 0:53.27 0.208
16 135 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:53.71 0.224
17 148 Bortnyk VladyslavBortnyk Vladyslav 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:57.11 0.317
18 183 Bíroš DávidBíroš Dávid 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 0:59.04 0.447
19 184 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 1:03.41 0.413

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 28.5.2023 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 237 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:56.83 0.225 11.00
2 221 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:58.07 0.279 9.00
3 280 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 0:59.12 0.253 8.00
4 65 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 1:00.08 0.326 7.00
5 259 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:01.21 0.321 6.00
6 231 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:03.09 0.433 5.00
136 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.5.2023 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 138 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 1:03.12
2 227 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:03.58 4.00
3 172 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:05.24 3.00
188 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 DQ
Poznámky:
DQ 17.3.2
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 237 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:56.83 0.225 11.00
2 221 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:58.07 0.279 9.00
3 280 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 0:59.12 0.253 8.00
4 65 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 1:00.08 0.326 7.00
5 259 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:01.21 0.321 6.00
6 231 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:03.09 0.433 5.00
7 138 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 1:03.12
8 227 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:03.58 4.00
9 172 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:05.24 3.00
136 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 DNF
188 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 DQ

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 28.5.2023 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 108 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 1:51.43 11.00
2 212 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 1:52.81 9.00
3 218 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 1:54.10 8.00
4 193 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 1:55.26 7.00
5 298 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 1:58.08
6 272 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 1:59.61 6.00
7 275 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:00.51 5.00
8 44 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 2:01.57
9 210 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 2:02.51 4.00
10 146 Baran PeterBaran Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:04.99 3.00
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.5.2023 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 181 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 PB 2:07.81
2 310 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:09.82
3 180 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 PB 2:09.84
4 156 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 SB 2:10.65 2.00
5 301 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 2:11.28
6 293 Beňuš FilipBeňuš Filip 07 07 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1 PB 2:15.19
7 179 Marko JakubMarko Jakub 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 2:16.17
8 182 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 7 2:22.36
9 76 Pustai OliverPustai Oliver 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 2:22.90
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 108 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 1:51.43 11.00
2 212 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 1:52.81 9.00
3 218 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 1:54.10 8.00
4 193 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 1:55.26 7.00
5 298 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 1:58.08
6 272 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 1:59.61 6.00
7 275 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:00.51 5.00
8 44 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 2:01.57
9 210 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 2:02.51 4.00
10 146 Baran PeterBaran Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:04.99 3.00
11 181 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 PB 2:07.81
12 310 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:09.82
13 180 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 PB 2:09.84
14 156 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 SB 2:10.65 2.00
15 301 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 2:11.28
16 293 Beňuš FilipBeňuš Filip 07 07 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1 PB 2:15.19
17 179 Marko JakubMarko Jakub 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 2:16.17
18 182 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 7 2:22.36
19 76 Pustai OliverPustai Oliver 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 2:22.90

800 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 28.5.2023 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 234 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:13.43 11.00
2 171 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:17.58 9.00
3 47 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 SB 2:18.30
4 21 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 2:19.02
5 85 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 SB 2:23.26
6 291 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 2:24.80 7.00
7 308 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:27.68
8 306 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:37.17
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.5.2023 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 242 Vajglová NikolaVajglová Nikola 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 2:20.65 8.00
2 84 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 PB 2:26.11
3 309 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 2:29.05
4 40 Mikušová EmaMikušová Ema 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 2:38.21 6.00
5 57 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:41.24 5.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 234 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:13.43 11.00
2 171 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:17.58 9.00
3 47 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 SB 2:18.30
4 21 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 2:19.02
5 242 Vajglová NikolaVajglová Nikola 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 2:20.65 8.00
6 85 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 SB 2:23.26
7 291 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 2:24.80 7.00
8 84 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 PB 2:26.11
9 308 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:27.68
10 309 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 2:29.05
11 306 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:37.17
12 40 Mikušová EmaMikušová Ema 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 2:38.21 6.00
13 57 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:41.24 5.00

1500 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 28.5.2023 - 14:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 204 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 3:52.86 11.00
2 92 Ďurec PeterĎurec Peter 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 3:53.27 9.00
3 269 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 9 SB 3:56.28 8.00
4 147 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 4:02.00 7.00
5 28 Jakal DaliborJakal Dalibor 00 00 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 4:04.57
6 95 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 4:11.26 6.00
7 246 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10 4:12.20 5.00
8 294 Fedor MatejFedor Matej 05 05 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 11 4:17.03
9 202 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12 4:18.11 4.00
10 312 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 14 4:18.76
11 178 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 15 4:32.69
12 53 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 PB 4:33.19 3.00
13 311 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 17 PB 4:34.20
14 54 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 4:36.05
MS 100 Lysianskyi AndriiLysianskyi Andrii 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13 4:43.55
16 300 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 4:48.22
150 Červeňák MichalČerveňák Michal 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 16 DNS
203 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNF
Celkom 18 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 28.5.2023 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 234 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 4:33.97 11.00
2 226 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:43.50 9.00
3 171 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 4:43.90 8.00
4 264 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 4:46.06 7.00
5 125 Pelikánová LuciaPelikánová Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10 SB 4:50.44 6.00
6 130 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 94 94 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 SB 4:54.22 5.00
7 124 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 9 4:57.74 4.00
8 66 Sopková LuciaSopková Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 5:05.10 3.00
9 242 Vajglová NikolaVajglová Nikola 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 5:10.35 2.00
10 239 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 5:11.76 1.00
Celkom 10 pretekárov

5000 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 28.5.2023 - 18:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 92 Ďurec PeterĎurec Peter 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 14:09.79 11.00
2 278 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 14:55.93 9.00
3 Staník MichalStaník Michal 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 14:56.20 8.00
4 203 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 15:02.61 7.00
5 Krajč AdamKrajč Adam 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 15:07.14 6.00
6 153 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 15:24.53 5.00
7 202 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 15:45.28 4.00
8 Zimány KristiánZimány Kristián 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 16:29.14 3.00
Poznámky:
Predsunutá disciplína 13.5.2023.
Celkom 8 pretekárov

5000 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 28.5.2023 - 18:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 125 Pelikánová LuciaPelikánová Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 17:37.45 11.00
2 Valová SilviaValová Silvia 91 91 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 17:45.42 9.00
3 236 Polohová ZuzanaPolohová Zuzana 82 82 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 17:53.51 8.00
4 Mesárošová MartinaMesárošová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 18:48.99 7.00
5 168 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 20:21.72 6.00
6 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 20:21.92 5.00
7 Valentová MiladaValentová Milada 84 84 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 21:33.48 4.00
Poznámky:
Predsunutá disciplína 13.5.2023.
Celkom 7 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Vložený beh)

Vložený beh (ne, 28.5.2023 - 12:55) official Vietor: -0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 128 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 SB 13.22 0.160
2 282 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 SB 14.23 0.203
3 127 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 SB 14.35 0.199
4 41 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 14.55 0.169
5 261 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.65 0.195
6 263 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 SB 17.82 0.303
Celkom 6 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 28.5.2023 - 11:45) official Vietor: -0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 128 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 13.28 0.188 11.00
2 2 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 13.82 0.232
3 41 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 14.42 0.180 9.00
4 261 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.51 0.230 8.00
5 282 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 14.52 0.173 7.00
6 127 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 14.60 0.228 6.00
7 222 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 15.18 0.267 5.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.5.2023 - 11:45) official Vietor: -2.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 62 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 15.43 0.227 4.00
2 230 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 15.94 0.197 3.00
3 240 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 16.58 0.235 2.00
4 263 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 18.23 0.156 1.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 128 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 13.28 0.188 11.00
2 2 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 13.82 0.232
3 41 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 14.42 0.180 9.00
4 261 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.51 0.230 8.00
5 282 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 14.52 0.173 7.00
6 127 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 14.60 0.228 6.00
7 222 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 15.18 0.267 5.00
8 62 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 15.43 0.227 4.00
9 230 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 15.94 0.197 3.00
10 240 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 16.58 0.235 2.00
11 263 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 18.23 0.156 1.00

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži

(ne, 28.5.2023 - 11:30) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 279 Vojtek JanVojtek Jan 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 15.23 0.189 11.00
2 11 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 15.69 0.170 9.00
3 211 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 16.35 0.233 8.00
4 270 Kopček MichalKopček Michal 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 17.12 0.185 7.00
Celkom 4 pretekári

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 28.5.2023 - 14:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:50.85 0.288 11.00
2 197 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:51.46 0.228 9.00
3 48 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 0:53.13 0.281 8.00
4 154 Mazúch DávidMazúch Dávid 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 SB 0:56.10 0.254 7.00
5 211 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:56.72 0.440 5.00
6 271 Labo DavidLabo David 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:57.49 0.237 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.5.2023 - 14:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 0:56.65 0.317 6.00
2 159 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:00.02 0.281 3.00
3 270 Kopček MichalKopček Michal 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:00.23 0.275 2.00
4 214 Talajka SamuelTalajka Samuel 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:01.61 0.325 1.00
5 1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 1:02.57 0.268
6 191 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 1:09.41 0.341
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:50.85 0.288 11.00
2 197 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:51.46 0.228 9.00
3 48 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 0:53.13 0.281 8.00
4 154 Mazúch DávidMazúch Dávid 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 SB 0:56.10 0.254 7.00
5 11 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 0:56.65 0.317 6.00
6 211 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:56.72 0.440 5.00
7 271 Labo DavidLabo David 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:57.49 0.237 4.00
8 159 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:00.02 0.281 3.00
9 270 Kopček MichalKopček Michal 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:00.23 0.275 2.00
10 214 Talajka SamuelTalajka Samuel 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:01.61 0.325 1.00
11 1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 1:02.57 0.268
12 191 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 1:09.41 0.341

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 28.5.2023 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:59.76 0.389
2 268 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 1:00.42 0.310 11.00
3 64 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 1:01.80 0.375 9.00
4 35 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 1:01.85 0.300 8.00
5 238 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:02.07 0.331 7.00
6 56 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 1:02.54 0.375 6.00
7 127 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 1:05.95 0.229 4.00
8 261 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:07.96 0.204 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.5.2023 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 229 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 1:05.34 0.298 5.00
2 25 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 1:08.95 0.253
3 22 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:09.87 0.312
4 307 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 1:14.23 0.258
5 281 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:14.91 0.228 2.00
6 57 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 1:18.03 0.345 1.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:59.76 0.389
2 268 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 1:00.42 0.310 11.00
3 64 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 1:01.80 0.375 9.00
4 35 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 1:01.85 0.300 8.00
5 238 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:02.07 0.331 7.00
6 56 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 1:02.54 0.375 6.00
7 229 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 1:05.34 0.298 5.00
8 127 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 1:05.95 0.229 4.00
9 261 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:07.96 0.204 3.00
10 25 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 1:08.95 0.253
11 22 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:09.87 0.312
12 307 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 1:14.23 0.258
13 281 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:14.91 0.228 2.00
14 57 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 1:18.03 0.345 1.00

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh (ne, 28.5.2023 - 13:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 278 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 09:15.35 11.00
2 154 Mazúch DávidMazúch Dávid 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09:38.25 9.00
3 157 Szarka GergöSzarka Gergö 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09:48.59 8.00
4 202 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09:50.94 7.00
5 153 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 SB 09:53.34 6.00
6 14 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 SB 10:04.86 5.00
7 218 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 10:22.77 4.00
199 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNF
Celkom 8 pretekárov

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh (ne, 28.5.2023 - 13:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 226 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 11:06.60 11.00
2 174 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11:37.30 9.00
3 130 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 94 94 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 11:51.42 8.00
4 168 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12:50.70 7.00
Celkom 4 pretekári

Chôdza dráha 5000 m - Muži

(ne, 28.5.2023 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 90 Černý DominikČerný Dominik 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 19:55.87 11.00
2 106 Morvay MichalMorvay Michal 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 21:57.93 9.00
3 155 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22:31.81 8.00
4 101 Machník ĽubošMachník Ľuboš 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 24:54.70 7.00
5 215 Tichý PeterTichý Peter 69 69 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 26:51.31 6.00
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Ženy

(ne, 28.5.2023 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 132 Žárska KlaudiaŽárska Klaudia 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 22:42.73 11.00
2 120 Katerinka Czaková MáriaKaterinka Czaková Mária 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 23:12.41 9.00
3 112 Burzalová HanaBurzalová Hana 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 23:38.16 8.00
4 60 Indrišková TamaraIndrišková Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 24:31.56 7.00
5 304 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 SB 25:41.07
6 255 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26:20.24 6.00
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Muži

(ne, 28.5.2023 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150 160 165 170 175 180 185 190 195 200 205 206 209 212 215 218 Body
1 216 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 13 200 - - - - - o o o o xo xxr 11.00
2 279 Vojtek JanVojtek Jan
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 12 195 - - - - - o o x- o xxx 9.00
3 250 Kovalčin ŠimonKovalčin Šimon
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 10 SB 195 - - - - o o o o xo xxx 8.00
4 201 Juráček JulianJuráček Julian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 11 195 - - - o - o xxo o xxo xxx 7.00
5 252 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 6 PB 180 - o o o o xo xxx 6.00
6 134 Šlajferčík TobiasŠlajferčík Tobias
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
07 07 8 175 - - - o o xxx
7 245 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 9 175 - - - o xo xxx 5.00
8 133 Kučera PeterKučera Peter
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
07 07 1 SB 175 o - - xo xxo xxx
9 158 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
80 80 4 SB 170 - o o o xxx 4.00
10 200 Hojdík BorisHojdík Boris
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 7 170 o - xo o xxx 3.00
11 209 Pavelka AdriánPavelka Adrián
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
91 91 3 PB 170 o o o xo xxx 2.00
12= 297 Jelínek JakubJelínek Jakub
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 5 160 o xxo xxx
12= 101 Machník ĽubošMachník Ľuboš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
88 88 2 PB 160 o xxo xxx 1.00
Celkom 13 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(ne, 28.5.2023 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 140 145 150 155 160 165 170 173 176 179 182 Body
1= 41 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 8 PB 170 - - - o o o o o xxx 10.00
1= 266 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 10 170 - - - o o o o o xxx 10.00
3= 288 Michlíková MiroslavaMichlíková Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
91 91 6 165 - - - o o o o xxx 7.00
3= 241 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 9 165 - - - o o o o xxx 7.00
3= 122 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 3 SB 165 - - - o o o o xxx 7.00
6 80 Sedláková SonjaSedláková Sonja
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
05 05 4 160 - - o o xo o xxx
7= 175 Vargová AndreaVargová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 7 155 - o o o o xxx 4.50
7= 59 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 2 155 - o o o o xxx 4.50
9 240 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 5 155 - o xo xo o xxx 3.00
10 176 Vargová LeonaVargová Leona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 1 PB 140 o xxo xxx 2.00
Celkom 10 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(ne, 28.5.2023 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 265 305 325 345 365 385 405 425 435 445 455 465 475 485 495 505 515 525 535 545 Body
1 149 Černý AlanČerný Alan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 7 PB 485 - - - - - - - xo - - o xo o xo xxx 11.00
2 4 Antalec AdamAntalec Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 8 PB 485 - - - - - - - xxo o xo xo o xo xo xxx 9.00
3 151 Daňko MarekDaňko Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 3 385 - - o o o o xxx 8.00
4 96 Kmeť PatrikKmeť Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
05 05 5 385 - - - o xo o xxx 7.00
5 200 Hojdík BorisHojdík Boris
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 6 385 - - - - o xxo xxx 6.00
6= 29 Niko AdrianNiko Adrian
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 4 365 - - - o xo xxx
6= 97 Kremser AlešKremser Aleš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
72 72 2 365 - - - o xo xxx 5.00
8 17 Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
66 66 1 325 - o o xxx 4.00
Celkom 8 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(ne, 28.5.2023 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 205 225 245 265 285 305 325 335 345 355 365 375 385 395 405 415 Body
1 243 Záborská DianaZáborská Diana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 7 305 - - - - o o xxx 11.00
2 42 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
06 06 5 305 - - - o o xo xxx 9.00
3 117 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 4 285 - - o o o xxx 8.00
4 71 Macečková BožidaraMacečková Božidara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 3 245 - o o xxx
5 163 Drugdová DianaDrugdová Diana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 1 PB 245 xo o o xxx 7.00
6 23 Šebešová TatianaŠebešová Tatiana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 2 225 o xxo xxx
177 Vargová MargaretVargová Margaret
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 6 NM - xr
37 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 8 NM - - - xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(ne, 28.5.2023 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 88 Blšták MatúšBlšták Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 8 734 +1.2 m/s 725  2,60 726  0,90 719  1,70 726 508  1,90 x 734  1,20 11.00
2 94 Hriň AdamHriň Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 9 713 +1.2 m/s x x 713  1,20 713 x x x 9.00
3 249 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 7 673 +1.2 m/s 670  0,60 - 673  1,20 673 642  1,80 613  2,20 670  0,90 8.00
4 49 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 6 662 +0.9 m/s 646  0,90 x 662  0,90 662 656  0,80 x x 7.00
5 73 Kiráľ DanielKiráľ Daniel
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
04 04 5 625 +2.2 m/s 611 +0.3 m/s 625  2,20 611  0,30 601  1,50 625 610  1,20 434  1,60 606  2,20
MS 276 Mozzhov AndrejMozzhov Andrej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 2 622 +1.6 m/s x 616  1,70 x 616 622  1,60 613  0,70 x
7 70 Kimák DanielKimák Daniel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 3 604 +0.0 m/s 569  1,20 436  1,60 603  1,40 603 586  1,90 604  0,00 595  1,30
8 96 Kmeť PatrikKmeť Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
05 05 1 595 +1.7 m/s 589  1,50 595  1,70 593  1,00 595 576  0,70 591  -0,10 570  1,00 6.00
9 248 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 4 588 +2.9 m/s 582 +1.9 m/s 588  2,90 582  1,90 x 588 5.00
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(ne, 28.5.2023 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 118 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 17 616 +1.1 m/s 570  1,50 x 582  -1,30 582 591  0,60 x 616  1,10 11.00
2 63 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 18 606 +1.5 m/s x 599  -0,90 x 599 593  -0,70 606  1,50 x 9.00
3 129 Tomková DášaTomková Dáša
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 16 603 +1.7 m/s 537  2,50 x 550  -0,40 550 589  0,10 572  -0,40 603  1,70 8.00
4 32 Balajová TamaraBalajová Tamara
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 15 PB 602 +1.5 m/s 602  1,50 566  0,30 600  -0,40 602 - - 568  0,90 7.00
5 260 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 14 PB 600 +1.7 m/s 416  2,70 566  0,40 x 566 581  0,80 600  1,70 599  2,40 6.00
6 38 Hübschová LíviaHübschová Lívia
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 12 597 +2.2 m/s 562 +2.0 m/s x x 597  2,20 597 x x 562  2,00 5.00
7 142 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 11 572 +2.1 m/s 568 +0.7 m/s 546  2,40 x 572  2,10 572 x 568  0,70 x
8 55 Comová MichaelaComová Michaela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 13 560 +0.2 m/s 555  1,50 x 552  3,20 555 560  0,20 549  1,00 x 4.00
9 145 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 7 SB 541 +0.9 m/s 529  0,20 x 541  0,90 541
10 240 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 8 524 +0.2 m/s 524  0,20 x x 524 3.00
11 61 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 5 PB 523 +0.6 m/s 511  2,40 523  0,60 477  0,10 523 2.00
12 232 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 10 520 +1.3 m/s 516  1,40 519  -0,10 520  1,30 520 1.00
13 140 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 4 PB 514 +1.6 m/s 514  1,60 455  0,60 472  0,40 514
14 43 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
03 03 9 498 +0.4 m/s x 498  0,40 x 498
15 121 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
06 06 6 488 +0.1 m/s x x 488  0,10 488
16 165 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 3 444 +0.5 m/s 407  0,40 444  0,50 442  -0,10 444
17 283 Godárska EsterGodárska Ester
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 2 418 -0.9 m/s x x 418  -0,90 418
MS 289 O´Donobhan MegO´Donobhan Meg
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 1 PB 410 +0.8 m/s 402  -1,40 410  0,80 x 410
Celkom 18 pretekárov

Trojskok - Muži

(ne, 28.5.2023 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 88 Blšták MatúšBlšták Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 10 15.34 +2.4 m/s 15.22 +1.9 m/s 14.97  0,30 15.15  2,50 x 15.15 x 15.22  1,90 15.34  2,40 11.00
2 102 Megela PatrikMegela Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 9 SB 14.36 +1.2 m/s x 14.31  3,00 14.36  1,20 14.36 x x x 9.00
3 94 Hriň AdamHriň Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 11 14.34 +0.8 m/s 14.00  1,00 14.32  1,20 14.34  0,80 14.34 14.33  1,80 14.25  0,30 14.20  2,00 8.00
4 185 Michlík RichardMichlík Richard
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 2 PB 13.01 +0.5 m/s 12.30  1,00 12.53  0,20 12.61  2,40 12.61 12.58  0,80 12.49  2,70 13.01  0,50
5 245 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 12.77 +1.7 m/s 12.29  -2,60 12.34  0,30 12.77  1,70 12.77 12.61  0,40 11.70  0,40 - 7.00
6 16 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 4 12.73 +0.6 m/s 12.07  0,90 x 11.22  2,40 12.07 12.61  0,70 x 12.73  0,60 6.00
7 216 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 5 12.60 -1.2 m/s 12.60  -1,20 - - 12.60 - - - 5.00
8 248 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 7 12.47 +2.0 m/s 12.27  -0,50 12.47  2,00 x 12.47 x 12.21  1,90 12.36  2,20 4.00
9 252 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 1 11.71 +1.6 m/s 11.32  -0,40 11.58  1,70 11.71  1,60 11.71 3.00
276 Mozzhov AndrejMozzhov Andrej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 8 DNS
279 Vojtek JanVojtek Jan
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 3 DNS
Celkom 11 pretekárov

Trojskok - Ženy

(ne, 28.5.2023 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 222 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
97 97 12 12.90 +3.4 m/s 12.73 +2.0 m/s 12.60  2,00 12.65  1,60 12.60  2,10 12.65 x 12.90  3,40 12.73  2,00 11.00
2 118 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 10 PB 12.52 +1.3 m/s 11.69  1,20 12.19  2,80 12.07  1,30 12.19 12.11  0,80 12.52  1,30 12.41  1,50 9.00
3 260 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 11 12.11 +1.6 m/s 11.69  1,70 12.08  1,10 11.85  0,70 12.08 11.94  1,30 12.11  1,60 11.98  0,80 8.00
4 32 Balajová TamaraBalajová Tamara
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 7 11.72 +0.4 m/s 11.36  1,50 11.72  0,40 11.54  2,30 11.72 - - - 7.00
5 129 Tomková DášaTomková Dáša
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 8 11.48 +0.6 m/s 11.48  0,60 11.30  1,20 09.54  0,40 11.48 10.96  0,50 - - 6.00
6 43 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
03 03 5 11.48 +1.8 m/s x 11.48  1,80 x 11.48 - - - 5.00
7 38 Hübschová LíviaHübschová Lívia
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 9 11.41 +1.6 m/s x x 11.41  1,60 11.41 x - - 4.00
8 59 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 6 11.17 +1.8 m/s 10.89  1,40 11.04  3,40 11.12  0,70 11.12 10.86  0,50 10.09  1,20 11.17  1,80 3.00
9 232 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 4 11.00 +1.8 m/s 10.85  1,10 10.84  0,60 11.00  1,80 11.00 2.00
10 61 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 3 10.86 +2.3 m/s 10.71 +1.4 m/s 10.86  2,30 10.71  1,40 10.45  1,40 10.86 1.00
11 115 Dzurušová NinaDzurušová Nina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
05 05 1 PB 10.78 +1.0 m/s x 10.78  1,00 x 10.78
12 140 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 2 10.31 +2.4 m/s 10.04 +0.6 m/s 10.31  2,40 10.04  0,60 09.94  1,40 10.31
13 175 Vargová AndreaVargová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 13 PB 09.95 +0.8 m/s 09.88  2,50 x 09.95  0,80 9.95
Celkom 13 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(ne, 28.5.2023 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 233 Marjová MonikaMarjová Monika
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 13 13.89 13.44 13.89 13.82 13.89 x x 13.25 11.00
2 176 Vargová LeonaVargová Leona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 11 PB 13.12 12.69 12.98 13.12 13.12 13.10 x x 9.00
3 114 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 12 12.78 12.45 12.73 12.64 12.73 x 12.26 12.78 8.00
4 286 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
90 90 5 SB 12.17 11.44 11.34 12.04 12.04 x 11.20 12.17 7.00
5 162 Bódiková JanaBódiková Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 8 11.78 09.41 11.39 10.99 11.39 11.78 11.42 11.40 6.00
6 131 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 9 11.51 11.10 11.47 x 11.47 11.51 x 11.41 5.00
7 46 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
04 04 4 PB 11.43 10.86 10.80 11.12 11.12 10.73 x 11.43
8 119 Kaňuchová VeronikaKaňuchová Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
93 93 7 11.29 x 11.29 r 11.29 4.00
9 164 Grňová KláraGrňová Klára
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 6 11.03 10.67 10.59 11.03 11.03 3.00
10 42 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
06 06 3 09.91 09.91 09.14 09.71 9.91 2.00
11 36 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
00 00 2 09.75 08.90 09.75 09.68 9.75 1.00
285 Krišková LenkaKrišková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
88 88 1 DNS
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(ne, 28.5.2023 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 194 Baran AdriánBaran Adrián
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 11 17.85 17.39 17.85 17.54 17.85 17.50 x 17.50 11.00
2 247 Haborák MilanHaborák Milan
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 10 16.11 x 15.27 15.39 15.39 15.59 x 16.11 9.00
3 10 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 9 SB 15.85 15.11 15.16 x 15.16 15.05 15.21 15.85 8.00
4 7 Fleischhacker FilipFleischhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 8 PB 13.40 12.90 12.71 x 12.90 12.78 12.62 13.40 7.00
5 93 Gallay IgorGallay Igor
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 6 PB 13.02 11.41 12.10 12.15 12.15 11.82 12.32 13.02 6.00
6 98 Kubínec JakubKubínec Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 4 SB 12.38 12.26 x 12.38 12.38 12.18 x x 5.00
7 107 Pauer AndrejPauer Andrej
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 7 12.21 12.21 x x 12.21 x x x 4.00
8 244 Bobák LukášBobák Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
99 99 5 12.08 12.08 x x 12.08 x 12.02 x 3.00
9 105 Mistrík MartinMistrík Martin
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
99 99 3 11.05 10.32 10.40 11.05 11.05 2.00
10 189 Hucan PeterHucan Peter
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 1 PB 09.72 x 09.72 09.54 9.72
11 196 Debnár ŠimonDebnár Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 2 09.60 08.99 09.60 09.21 9.60 1.00
Celkom 11 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(ne, 28.5.2023 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 176 Vargová LeonaVargová Leona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 17 48.11 43.77 48.11 44.82 48.11 43.57 x x 11.00
2 286 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
90 90 1 SB 36.81 34.27 34.40 x 34.40 36.34 33.84 36.81 9.00
3 162 Bódiková JanaBódiková Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 14 PB 36.64 33.89 x 35.35 35.35 35.50 x 36.64 8.00
4 131 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 15 33.27 x 33.00 x 33.00 32.84 33.27 x 7.00
5 114 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 13 32.53 x x 32.53 32.53 x 27.19 x 6.00
6 79 Lacková JulianaLacková Juliana
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
02 02 12 31.11 27.25 26.11 29.30 29.30 28.98 30.12 31.11
7 164 Grňová KláraGrňová Klára
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 16 31.09 x x 31.09 31.09 x 28.95 x 5.00
8 233 Marjová MonikaMarjová Monika
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 9 PB 30.42 26.79 29.86 28.23 29.86 x 30.18 30.42 4.00
9 42 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
06 06 6 PB 28.81 28.81 28.46 x 28.81 3.00
10 257 Jašeková LenkaJašeková Lenka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 10 27.52 27.43 27.52 x 27.52
11 254 Čupeľová PetraČupeľová Petra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 11 26.78 x 26.78 26.30 26.78
12 303 Dobáková MiaDobáková Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 4 22.98 x 22.98 x 22.98
13 262 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 22.52 19.75 22.52 21.97 22.52
14 256 Hlebašková LauraHlebašková Laura
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 3 20.36 20.36 20.05 19.48 20.36
285 Krišková LenkaKrišková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
88 88 8 DNS
119 Kaňuchová VeronikaKaňuchová Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
93 93 2 DNS
46 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
04 04 7 NM x x x -
Celkom 17 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(ne, 28.5.2023 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 10 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 11 52.13 49.81 50.20 51.35 51.35 48.99 52.13 x 11.00
2 194 Baran AdriánBaran Adrián
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 10 46.92 41.34 45.21 46.92 46.92 - - - 9.00
3 247 Haborák MilanHaborák Milan
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 9 44.83 44.83 44.34 44.61 44.83 44.07 42.10 44.18 8.00
4 26 Ernest FilipErnest Filip
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
95 95 8 43.40 43.40 x x 43.40 x x -
5 244 Bobák LukášBobák Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
99 99 7 38.07 37.44 38.07 37.60 38.07 37.73 x x 7.00
6 93 Gallay IgorGallay Igor
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 5 37.96 37.96 29.46 36.36 37.96 33.66 32.09 32.29 6.00
7 107 Pauer AndrejPauer Andrej
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 2 SB 34.98 34.98 x x 34.98 x 34.47 34.64 5.00
8 105 Mistrík MartinMistrík Martin
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
99 99 4 31.18 30.39 30.02 31.18 31.18 x x 29.94 4.00
9 109 Sanitra DominikSanitra Dominik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 3 31.09 x x 31.09 31.09 3.00
103 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 1 DNS