<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo TIPOS Atletickej ligy

Banská Bystrica (28. 5. 2023)

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 28.5.2023 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:59.76 0.389
2 268 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 1:00.42 0.310 11.00
3 64 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 1:01.80 0.375 9.00
4 35 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 1:01.85 0.300 8.00
5 238 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:02.07 0.331 7.00
6 56 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 1:02.54 0.375 6.00
7 127 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 1:05.95 0.229 4.00
8 261 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:07.96 0.204 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.5.2023 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 229 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 1:05.34 0.298 5.00
2 25 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 1:08.95 0.253
3 22 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:09.87 0.312
4 307 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 1:14.23 0.258
5 281 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:14.91 0.228 2.00
6 57 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 1:18.03 0.345 1.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:59.76 0.389
2 268 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 1:00.42 0.310 11.00
3 64 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 1:01.80 0.375 9.00
4 35 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 1:01.85 0.300 8.00
5 238 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:02.07 0.331 7.00
6 56 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 1:02.54 0.375 6.00
7 229 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 1:05.34 0.298 5.00
8 127 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 1:05.95 0.229 4.00
9 261 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:07.96 0.204 3.00
10 25 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 1:08.95 0.253
11 22 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:09.87 0.312
12 307 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 1:14.23 0.258
13 281 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:14.91 0.228 2.00
14 57 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 1:18.03 0.345 1.00