<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo TIPOS Atletickej ligy

Banská Bystrica (28. 5. 2023)

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 28.5.2023 - 14:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:50.85 0.288 11.00
2 197 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:51.46 0.228 9.00
3 48 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 0:53.13 0.281 8.00
4 154 Mazúch DávidMazúch Dávid 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 SB 0:56.10 0.254 7.00
5 211 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:56.72 0.440 5.00
6 271 Labo DavidLabo David 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:57.49 0.237 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.5.2023 - 14:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 0:56.65 0.317 6.00
2 159 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:00.02 0.281 3.00
3 270 Kopček MichalKopček Michal 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:00.23 0.275 2.00
4 214 Talajka SamuelTalajka Samuel 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:01.61 0.325 1.00
5 1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 1:02.57 0.268
6 191 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 1:09.41 0.341
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:50.85 0.288 11.00
2 197 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:51.46 0.228 9.00
3 48 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 0:53.13 0.281 8.00
4 154 Mazúch DávidMazúch Dávid 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 SB 0:56.10 0.254 7.00
5 11 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 0:56.65 0.317 6.00
6 211 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:56.72 0.440 5.00
7 271 Labo DavidLabo David 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:57.49 0.237 4.00
8 159 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:00.02 0.281 3.00
9 270 Kopček MichalKopček Michal 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:00.23 0.275 2.00
10 214 Talajka SamuelTalajka Samuel 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:01.61 0.325 1.00
11 1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 1:02.57 0.268
12 191 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 1:09.41 0.341