<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých

Bratislava (10. 2. 2018)

400 m - Muži (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018 - 18:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 269 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 0:52.69 0.369
MS 266 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:52.84 0.400
3 267 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:53.34 0.259
Poznámky:
400m - Muži :: Beh A
Celkom 3 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018 - 18:07) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 265 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 0:55.01 0.366
MS 264 Koiš MatejKoiš Matej 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:56.00 0.268
263 Javorský JozefJavorský Jozef 64 64 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNS
262 Kalmár DávidKalmár Dávid 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Poznámky:
400m - Muži :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 269 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 0:52.69 0.369
2 266 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:52.84 0.400
3 267 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:53.34 0.259
4 265 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 0:55.01 0.366
5 264 Koiš MatejKoiš Matej 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:56.00 0.268
263 Javorský JozefJavorský Jozef 64 64 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNS
262 Kalmár DávidKalmár Dávid 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018 - 17:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 248 Guga SebastiánGuga Sebastián 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:54.25
2 246 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 0:55.33
3 247 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 0:56.55
4 245 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:58.94
Poznámky:
400m - Dorastenci :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018 - 17:47) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 244 Harant Andrej Harant Andrej 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 0:58.28 0.298
2 242 Franek MichalFranek Michal 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 1:00.08 0.325
3 241 Cvacho AmadeusCvacho Amadeus 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 1:06.07 0.365
4 243 Bukovič PeterBukovič Peter 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:06.10 0.333
Poznámky:
400m - Dorastenci :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 10.2.2018 - 17:49) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 238 Noris TomášNoris Tomáš 02 02 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 0:56.02 0.365
2 237 Machovec Jakub Machovec Jakub 01 01 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 0:56.56 0.259
MS 239 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 0:58.18 0.248
4 240 Kubovich JakubKubovich Jakub 02 02 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 1:01.43 0.277
Poznámky:
400m - Dorastenci :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 242 Franek MichalFranek Michal 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 1:00.08 0.325
2 240 Kubovich JakubKubovich Jakub 02 02 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 1:01.43 0.277
3 241 Cvacho AmadeusCvacho Amadeus 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 1:06.07 0.365
4 243 Bukovič PeterBukovič Peter 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:06.10 0.333
5 248 Guga SebastiánGuga Sebastián 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:54.25
6 246 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 0:55.33
7 238 Noris TomášNoris Tomáš 02 02 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 0:56.02 0.365
8 247 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 0:56.55
9 237 Machovec Jakub Machovec Jakub 01 01 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 0:56.56 0.259
10 239 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 0:58.18 0.248
11 244 Harant Andrej Harant Andrej 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 0:58.28 0.298
12 245 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:58.94

400 m - Ženy (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018 - 17:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 260 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:59.30 0.258
MS 258 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 1:01.65 0.299
3 259 Slivková AdrianaSlivková Adriana 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:01.78 0.247
4 261 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:05.36 0.365
Poznámky:
400m - Ženy :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018 - 17:37) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 256 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:02.53 0.258
MS 257 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 1:07.31 0.452
3 254 Nová JanaNová Jana 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 1:09.56 0.333
4 255 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 1:10.29 0.365
Poznámky:
400m - Ženy :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 10.2.2018 - 17:39) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 253 Šprláková VeronikaŠprláková Veronika 00 00 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:11.36 0.365
252 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 00 00 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DQ 0.299
Poznámky:
400m - Ženy :: Beh C
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 258 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 1:01.65 0.299
2 259 Slivková AdrianaSlivková Adriana 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:01.78 0.247
3 256 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:02.53 0.258
4 261 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:05.36 0.365
5 257 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 1:07.31 0.452
6 254 Nová JanaNová Jana 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 1:09.56 0.333
7 255 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 1:10.29 0.365
8 253 Šprláková VeronikaŠprláková Veronika 00 00 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:11.36 0.365
9 260 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:59.30 0.258
252 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 00 00 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DQ 0.299

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018 - 17:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 235 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 1:02.63 0.259
2 279 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 1:03.17 0.362
3 233 Samčíková AlexSamčíková Alex 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:06.39 0.258
4 278 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 1:07.27 0.325
Poznámky:
400m - Dorastenky :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018 - 17:22) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 273 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:02.99 0.258
2 275 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 1:10.30 0.325
3 272 Hollá KristýnaHollá Kristýna 02 02 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 1:13.07 0.355
4 271 Beťková MonikaBeťková Monika 01 01 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 1:13.39 0.324
Poznámky:
400m - Dorastenky :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 10.2.2018 - 17:24) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 232 Liptáková MiroslavaLiptáková Miroslava 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 1:15.20 0.358
2 249 Reguliová ViktóriaReguliová Viktória 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:20.48 0.299
270 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 DNS
Poznámky:
400m - Dorastenky :: Beh C
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 235 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 1:02.63 0.259
2 273 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:02.99 0.258
3 279 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 1:03.17 0.362
4 233 Samčíková AlexSamčíková Alex 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:06.39 0.258
5 278 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 1:07.27 0.325
6 275 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 1:10.30 0.325
7 272 Hollá KristýnaHollá Kristýna 02 02 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 1:13.07 0.355
8 271 Beťková MonikaBeťková Monika 01 01 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 1:13.39 0.324
9 232 Liptáková MiroslavaLiptáková Miroslava 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 1:15.20 0.358
10 249 Reguliová ViktóriaReguliová Viktória 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:20.48 0.299
270 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 DNS