<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých

Bratislava (10. 2. 2018)

1500 m - Muži

(so, 10.2.2018 - 20:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 227 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 4:06.94
2 229 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 4:07.81
3 228 Štilla PeterŠtilla Peter 89 89 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 4 4:25.67
4 226 Havaš ŠimonHavaš Šimon 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 4:25.82
MS 223 Kalmár DávidKalmár Dávid 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 5:14.88
231 Candrák MichalCandrák Michal 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNS
225 Čičo JozefČičo Jozef 72 72 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DNS
230 Chrenko MatejChrenko Matej 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
224 Plachý BranislavPlachý Branislav 98 98 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
Poznámky:
1500m - Muži
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Dorastenci

(so, 10.2.2018 - 20:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 215 Zsetnyai AkosZsetnyai Akos 01 01 VeszprémVeszprém 6 4:13.12
2 219 Urban OliverUrban Oliver 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 4:17.37
MS 221 Habrda BorisHabrda Boris 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 4:51.05
4 220 Kubovich JakubKubovich Jakub 02 02 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 5:15.28
218 Kecskés MartinKecskés Martin 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
217 Fulop IstvánFulop István 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Poznámky:
1500m - Dorastenci
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Ženy

(so, 10.2.2018 - 20:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 213 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 5:03.41
2 210 Valová SilviaValová Silvia 91 91 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 5 5:07.69
MS 208 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 5:13.24
MS 209 Brezovská BarboraBrezovská Barbora 82 82 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 5:17.35
5 211 Vaceková DominikaVaceková Dominika 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 5:21.82
6 212 Pribulová AgátaPribulová Agáta 00 00 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 3 6:22.59
207 Zsideková ErikaZsideková Erika 00 00 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
214 Kleskeňová JanaKleskeňová Jana 76 76 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNS
206 Grolmusová BibianaGrolmusová Bibiana 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 DNS
Poznámky:
1500m - Ženy
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Dorastenky

(so, 10.2.2018 - 20:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 203 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 4:53.65
MS 202 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 4:57.33
MS 322 Koncz KataKoncz Kata 03 03 VeszprémVeszprém 6 4:58.15
MS 200 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 5:32.62
5 205 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 5:40.88
6 204 Kučeráková KatarínaKučeráková Katarína 01 01 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 6:28.11
Poznámky:
1500m - Dorastenky
Celkom 6 pretekárov