<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých

Bratislava (10. 2. 2018)

200 m - Muži (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018 - 19:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 22.90 0.298
2 Figa LucasFiga Lucas 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 23.55 0.366
3 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23.62 0.357
4 Pajunk AdamPajunk Adam 90 90 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 25.29 0.325
Poznámky:
200m - Muži :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018 - 19:42) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.81 0.247
MS Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 99 99 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.03 0.200
3 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.18 0.214
4 Rosenberg MatejRosenberg Matej 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 24.89 0.255
Poznámky:
200m - Muži :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 10.2.2018 - 19:44) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 24.18 0.254
2 Cimerman MichalCimerman Michal 98 98 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 24.46 0.362
3 Blaha MariánBlaha Marián 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 25.62 0.214
Šuľan SamuelŠuľan Samuel 99 99 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 DNS
Poznámky:
200m - Muži :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (so, 10.2.2018 - 19:46) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Žiak AdrianŽiak Adrian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.73 0.258
MS Koiš MatejKoiš Matej 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 26.12 0.255
MS Kováč JakubKováč Jakub 99 99 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 26.49 0.247
Kováčik DanielKováčik Daniel 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DQ 0.263
Poznámky:
200m - Muži :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Beh 5 (so, 10.2.2018 - 19:48) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.90 0.286
MS Nguyen MichalNguyen Michal 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.99 0.298
MS Kalmár DávidKalmár Dávid 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.16 0.365
Hergott PeterHergott Peter 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DNS
Poznámky:
200m - Muži :: Beh E
Celkom 4 pretekári
Beh 6 (so, 10.2.2018 - 19:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ondrejka TomášOndrejka Tomáš 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 26.32 0.222
MS Rumanovič MartinRumanovič Martin 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.05 0.289
Poznámky:
200m - Muži :: Beh F
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 22.90 0.298
1 Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.90 0.286
3 Figa LucasFiga Lucas 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 23.55 0.366
4 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23.62 0.357
5 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.81 0.247
6 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 99 99 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.03 0.200
7 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.18 0.214
7 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 24.18 0.254
9 Cimerman MichalCimerman Michal 98 98 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 24.46 0.362
10 Žiak AdrianŽiak Adrian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.73 0.258
11 Rosenberg MatejRosenberg Matej 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 24.89 0.255
12 Nguyen MichalNguyen Michal 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.99 0.298
13 Kalmár DávidKalmár Dávid 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.16 0.365
14 Pajunk AdamPajunk Adam 90 90 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 25.29 0.325
15 Blaha MariánBlaha Marián 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 25.62 0.214
16 Koiš MatejKoiš Matej 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 26.12 0.255
17 Ondrejka TomášOndrejka Tomáš 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 26.32 0.222
18 Kováč JakubKováč Jakub 99 99 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 26.49 0.247
19 Rumanovič MartinRumanovič Martin 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.05 0.289
Šuľan SamuelŠuľan Samuel 99 99 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 DNS
Kováčik DanielKováčik Daniel 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DQ 0.263
Hergott PeterHergott Peter 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DNS

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018 - 19:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 23.66 0.214
MS Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.99 0.247
MS Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 24.67 0.265
4 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 24.74 0.333
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018 - 19:32) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.31 0.398
2 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.92 0.401
3 Guga SebastiánGuga Sebastián 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 25.16 0.258
4 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 25.30 0.299
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 10.2.2018 - 19:34) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 24.59 0.289
2 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 26.70 0.321
MS Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 27.29 0.277
4 Cvacho AmadeusCvacho Amadeus 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 29.84 0.265
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (so, 10.2.2018 - 19:36) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 25.05 0.278
MS Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 25.36 0.258
MS Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 25.62 0.266
4 Harant Andrej Harant Andrej 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 26.34 0.299
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Beh 5 (so, 10.2.2018 - 19:38) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2
MS Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4
3 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 01 01 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1
MS Krkoška FilipKrkoška Filip 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh E
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 23.66 0.214
2 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.99 0.247
3 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.31 0.398
4 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 24.59 0.289
5 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 24.67 0.265
6 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 24.74 0.333
7 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.92 0.401
8 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 25.05 0.278
9 Guga SebastiánGuga Sebastián 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 25.16 0.258
10 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 25.30 0.299
11 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 25.36 0.258
12 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 25.62 0.266
13 Harant Andrej Harant Andrej 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 26.34 0.299
14 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 26.70 0.321
15 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 27.29 0.277
16 Cvacho AmadeusCvacho Amadeus 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 29.84 0.265
Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2
Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4
Šadlák AdriánŠadlák Adrián 01 01 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1
Krkoška FilipKrkoška Filip 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3

200 m - Ženy (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018 - 19:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 25.93 0.247
2 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.56 0.247
MS Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 27.63 0.299
MS Javorská NinaJavorská Nina 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 28.94 0.258
Poznámky:
200m - Ženy :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018 - 19:22) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.84 0.257
2 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 27.16 0.247
3 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 28.48 0.362
MS Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 29.27 0.299
Poznámky:
200m - Ženy :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 10.2.2018 - 19:24) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Slivková AdrianaSlivková Adriana 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.51 0.298
MS Záhradníková SáraZáhradníková Sára 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 29.53 0.277
3 Vraníková ErikaVraníková Erika 99 99 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 31.21 0.395
Trnková ViktóriaTrnková Viktória 00 00 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 DQ
Poznámky:
200m - Ženy :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (so, 10.2.2018 - 19:26) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nová JanaNová Jana 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 29.79 0.300
2 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 30.03 0.259
3 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 31.11 0.269
Malatinská DominikaMalatinská Dominika 99 99 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 DQ -0.015
Poznámky:
200m - Ženy :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Beh 5 (so, 10.2.2018 - 19:28) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Polakovičová NicolPolakovičová Nicol 00 00 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 30.16 0.365
Neprašová MartinaNeprašová Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DQ 0.298
Poznámky:
200m - Ženy :: Beh E
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 25.93 0.247
2 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.56 0.247
3 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.84 0.257
4 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 27.16 0.247
5 Slivková AdrianaSlivková Adriana 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.51 0.298
6 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 27.63 0.299
7 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 28.48 0.362
8 Javorská NinaJavorská Nina 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 28.94 0.258
9 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 29.27 0.299
10 Záhradníková SáraZáhradníková Sára 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 29.53 0.277
11 Nová JanaNová Jana 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 29.79 0.300
12 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 30.03 0.259
13 Polakovičová NicolPolakovičová Nicol 00 00 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 30.16 0.365
14 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 31.11 0.269
15 Vraníková ErikaVraníková Erika 99 99 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 31.21 0.395
Trnková ViktóriaTrnková Viktória 00 00 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 DQ
Malatinská DominikaMalatinská Dominika 99 99 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 DQ -0.015
Neprašová MartinaNeprašová Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DQ 0.298

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018 - 19:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 26.06 0.268
2 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 27.94 0.233
MS Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 28.37 0.298
4 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 29.59 0.366
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018 - 19:12) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.73 0.322
MS Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 28.52 0.269
MS Lafeková MartinaLafeková Martina 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 29.28 0.369
MS Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 30.82 0.357
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 10.2.2018 - 19:14) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 29.29 0.288
2 Podhorská KatarínaPodhorská Katarína 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 30.68 0.299
Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 DNS
Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 DNS
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (so, 10.2.2018 - 19:16) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Müllerová SofiaMüllerová Sofia 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 30.24 0.289
MS Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 30.71 0.266
3 Zeliesková MarionZeliesková Marion 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 33.10 0.345
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh D
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 26.06 0.268
2 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.73 0.322
3 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 27.94 0.233
4 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 28.37 0.298
5 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 28.52 0.269
6 Lafeková MartinaLafeková Martina 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 29.28 0.369
7 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 29.29 0.288
8 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 29.59 0.366
9 Müllerová SofiaMüllerová Sofia 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 30.24 0.289
10 Podhorská KatarínaPodhorská Katarína 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 30.68 0.299
11 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 30.71 0.266
12 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 30.82 0.357
13 Zeliesková MarionZeliesková Marion 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 33.10 0.345
Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 DNS
Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 DNS