<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých

Bratislava (10. 2. 2018)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018 - 18:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 18.07 0.289
2 Špak FilipŠpak Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 18.44 0.247
3 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 18.45 0.364
4 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 19.04 0.315
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018 - 18:47) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 19.22 0.247
2 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 19.36 0.289
3 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 20.53 0.199
MS Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 20.84 0.269
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 10.2.2018 - 18:49) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 20.52 0.247
2 Horváth AdrianHorváth Adrian 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 20.93 0.269
3 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 22.01 0.400
Kopček JakubKopček Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (so, 10.2.2018 - 18:51) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.81 0.222
2 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 22.35 0.247
3 Kubovich Samuel Kubovich Samuel 04 04 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 24.81 0.299
Slovenčiak MartinSlovenčiak Martin 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 DQ 0.236
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Beh 5 (so, 10.2.2018 - 18:53) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 18.96 0.358
2 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 23.25 0.255
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh E
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 18.07 0.289
2 Špak FilipŠpak Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 18.44 0.247
3 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 18.45 0.364
4 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 18.96 0.358
5 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 19.04 0.315
6 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 19.22 0.247
7 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 19.36 0.289
8 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 20.52 0.247
9 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 20.53 0.199
10 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 20.84 0.269
11 Horváth AdrianHorváth Adrian 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 20.93 0.269
12 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.81 0.222
13 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 22.01 0.400
14 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 22.35 0.247
15 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 23.25 0.255
16 Kubovich Samuel Kubovich Samuel 04 04 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 24.81 0.299
Kopček JakubKopček Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
Slovenčiak MartinSlovenčiak Martin 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 DQ 0.236

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018 - 18:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 19.38 0.259
2 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 20.65 0.365
3 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 20.74 0.258
4 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 20.83 0.222
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018 - 18:22) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 20.42 0.258
2 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 20.88 0.269
3 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 21.32 0.333
4 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 23.31 0.321
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 10.2.2018 - 18:24) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.22 0.278
2 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.67 0.355
3 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 21.84 0.348
4 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 2 21.98 0.269
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (so, 10.2.2018 - 18:26) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Raditschová LuciaRaditschová Lucia 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 21.35 0.258
2 Švenková BarboraŠvenková Barbora 03 03 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 22.29 0.369
3 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 22.30 0.322
Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 DNS
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Beh 5 (so, 10.2.2018 - 18:28) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.15 0.289
2 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.31 0.247
3 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 22.32 0.333
4 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 22.37 0.311
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh E
Celkom 4 pretekári
Beh 6 (so, 10.2.2018 - 18:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 22.26 0.289
2 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.36 0.444
3 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 23.07 0.321
4 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 23.56 0.333
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh F
Celkom 4 pretekári
Beh 7 (so, 10.2.2018 - 18:32) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 22.62 0.266
2 Kúšová RebekaKúšová Rebeka 05 05 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 23.11 0.277
3 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 23.73 0.289
MS Grófová EmmaGrófová Emma 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 24.42 0.301
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh G
Celkom 4 pretekári
Beh 8 (so, 10.2.2018 - 18:34) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malčeková KristínaMalčeková Kristína 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 22.29 0.268
2 Lehocká AlexandraLehocká Alexandra 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 23.43 0.336
3 Jackuliaková PatríciaJackuliaková Patrícia 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 23.63 0.258
4 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 24.48 0.321
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh H
Celkom 4 pretekári
Beh 9 (so, 10.2.2018 - 18:36) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 24.23 0.369
2 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 25.43 0.325
3 Salaiová LuciaSalaiová Lucia 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 26.41 0.257
4 Kaliská BarboraKaliská Barbora 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 26.72 0.324
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh I
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (so, 10.2.2018 - 18:38) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 21.43 0.299
2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 21.73 0.357
3 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 22.21 0.312
4 Gregušová DominikaGregušová Dominika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 25.34 0.369
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh J
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 19.38 0.259
2 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 20.42 0.258
3 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 20.65 0.365
4 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 20.74 0.258
5 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 20.83 0.222
6 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 20.88 0.269
7 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.22 0.278
8 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 21.32 0.333
9 Raditschová LuciaRaditschová Lucia 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 21.35 0.258
10 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 21.43 0.299
11 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.67 0.355
12 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 21.73 0.357
13 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 21.84 0.348
14 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 2 21.98 0.269
15 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.15 0.289
16 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 22.21 0.312
17 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 22.26 0.289
18 Švenková BarboraŠvenková Barbora 03 03 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 22.29 0.369
18 Malčeková KristínaMalčeková Kristína 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 22.29 0.268
20 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 22.30 0.322
21 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.31 0.247
22 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 22.32 0.333
23 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.36 0.444
24 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 22.37 0.311
25 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 22.62 0.266
26 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 23.07 0.321
27 Kúšová RebekaKúšová Rebeka 05 05 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 23.11 0.277
28 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 23.31 0.321
29 Lehocká AlexandraLehocká Alexandra 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 23.43 0.336
30 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 23.56 0.333
31 Jackuliaková PatríciaJackuliaková Patrícia 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 23.63 0.258
32 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 23.73 0.289
33 Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 24.23 0.369
34 Grófová EmmaGrófová Emma 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 24.42 0.301
35 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 24.48 0.321
36 Gregušová DominikaGregušová Dominika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 25.34 0.369
37 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 25.43 0.325
38 Salaiová LuciaSalaiová Lucia 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 26.41 0.257
39 Kaliská BarboraKaliská Barbora 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 26.72 0.324
Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 DNS