<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých

Bratislava (10. 2. 2018)

800 m - Muži (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 357 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:59.07
2 359 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 2 1:59.42
MS 358 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:00.99
4 356 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:01.55
5 360 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 3 2:03.47
6 355 Prívara LukášPrívara Lukáš 96 96 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 2:08.82
Poznámky:
800m - Muži :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (so, 10.2.2018 - 15:02) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 350 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 2:08.63
2 348 Drblík VladimírDrblík Vladimír 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 2:12.24
3 352 Tabak MatejTabak Matej 80 80 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:12.35
MS 353 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 2:12.63
5 349 Ondrejka TomášOndrejka Tomáš 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:20.72
354 Javorský JozefJavorský Jozef 64 64 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNS
Poznámky:
800m - Muži :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 357 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:59.07
2 359 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 2 1:59.42
3 358 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:00.99
4 356 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:01.55
5 360 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 3 2:03.47
6 350 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 2:08.63
7 355 Prívara LukášPrívara Lukáš 96 96 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 2:08.82
8 348 Drblík VladimírDrblík Vladimír 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 2:12.24
9 352 Tabak MatejTabak Matej 80 80 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:12.35
10 353 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 2:12.63
11 349 Ondrejka TomášOndrejka Tomáš 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:20.72
354 Javorský JozefJavorský Jozef 64 64 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNS

800 m - Dorastenci

(so, 10.2.2018 - 14:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 340 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 2:10.00
2 339 Noris TomášNoris Tomáš 02 02 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 2:12.72
3 338 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:13.30
4 341 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:13.33
5 337 Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 2:20.50
Poznámky:
800m - Dorastenci
Celkom 5 pretekárov

800 m - Starší žiaci

(so, 10.2.2018 - 14:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 362 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:21.26
2 367 Novotný OliverNovotný Oliver 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:21.55
3 361 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 2:25.99
MS 368 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 2:30.40
MS 369 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 2:31.87
6 366 Hudec MatejHudec Matej 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 2:40.16
7 364 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 2:46.93
MS 365 Aštáry SamuelAštáry Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:47.92
9 363 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:51.68
Poznámky:
800m - Starší žiaci
Celkom 9 pretekárov

800 m - Ženy

(so, 10.2.2018 - 14:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 344 Vraníková ErikaVraníková Erika 99 99 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 2:25.55
2 342 Štefundová NikolaŠtefundová Nikola 98 98 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 2:26.78
MS 347 Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:34.49
4 343 Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:35.95
5 345 Michalcová MartinaMichalcová Martina 80 80 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 2:38.01
6 346 Kašubová AnetaKašubová Aneta 00 00 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:59.69
Poznámky:
800m - Ženy
Celkom 6 pretekárov

800 m - Dorastenky

(so, 10.2.2018 - 14:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 329 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 2:21.22
2 335 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 2:30.89
3 323 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 02 02 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 2:32.80
4 328 Brnčalová LeaBrnčalová Lea 01 01 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 2 2:37.31
5 326 Samčíková AlexSamčíková Alex 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:37.58
MS 334 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:45.32
7 336 Liptáková MiroslavaLiptáková Miroslava 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 2:46.63
8 330 Hozáková MichaelaHozáková Michaela 02 02 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:58.69
Poznámky:
800m - Dorastenky
Celkom 8 pretekárov

800 m - Staršie žiačky

(so, 10.2.2018 - 14:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 371 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:27.94
2 372 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:30.95
MS 300 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:38.11
4 375 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 2:42.61
5 376 Beliančinová SofiaBeliančinová Sofia 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7 2:46.33
6 374 Simová PetraSimová Petra 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 2:50.00
7 377 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 8 2:56.75
8 379 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10 2:58.24
9 378 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 2:59.49
10 373 Bariaková SáraBariaková Sára 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 2:59.79
Poznámky:
800m - Staršie žiačky
Celkom 10 pretekárov