<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých

Bratislava (10. 2. 2018)

Skok do výšky - Muži (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Sýkora MartinSýkora Martin 97 97 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 195

Skok do výšky - Dorastenci (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 170

Skok do výšky - Starší žiaci (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Hodža MichalHodža Michal 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 163
3 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 160

Skok do výšky - Ženy (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Bošková KristínaBošková Kristína 99 99 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 160
3 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 160

Skok do výšky - Dorastenky (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 150

Skok do výšky - Staršie žiačky (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fonferová LauraFonferová Laura 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 163
2 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 150

Skok o žrdi - Muži (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1= Sečkár MichalSečkár Michal 97 97 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 400
1= Ďuriško MartinĎuriško Martin 00 00 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 400

Skok o žrdi - Dorastenci (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Skok o žrdi - Starší žiaci (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Skok o žrdi - Ženy (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Duvačová Anna MáriaDuvačová Anna Mária 93 93 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 360
2 Ošková RomanaOšková Romana 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 310
3= Seková ZuzanaSeková Zuzana 75 75 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 300
3= Beláňová JanaBeláňová Jana 97 97 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 300

Skok o žrdi - Dorastenky (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Paliderová LujzaPaliderová Lujza 02 02 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 280
2= Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 260
2= Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 260

Skok o žrdi - Staršie žiačky (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kuníková MariannaKuníková Marianna 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 200

Skok do diaľky - Muži (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Veszelka TomášVeszelka Tomáš 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 727

Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hriň AdamHriň Adam 02 02 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 617
2 Franek MichalFranek Michal 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 555
3 Harant PatrikHarant Patrik 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 547

Skok do diaľky - Starší žiaci (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 525

Skok do diaľky - Ženy (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Velďáková JanaVelďáková Jana 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 577
3 Trajteľová NinaTrajteľová Nina 99 99 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 492

Skok do diaľky - Dorastenky (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 458
3 Reguliová ViktóriaReguliová Viktória 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 434

Skok do diaľky - Staršie žiačky (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Hynková VesnaHynková Vesna 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 483
3 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 468

Trojskok - Muži (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Bisaha DanielBisaha Daniel 99 99 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 13.96

Trojskok - Dorastenci (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hriň AdamHriň Adam 02 02 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 12.62
2 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.58

Trojskok - Ženy (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Velďáková DanaVelďáková Dana 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.00
2 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12.06

Trojskok - Dorastenky (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola 01 01 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 10.09
2 Hollá KristýnaHollá Kristýna 02 02 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 09.58
3 Najdeková AlicaNajdeková Alica 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 07.35

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Hynková VesnaHynková Vesna 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 11.32
3 Martincová LuciaMartincová Lucia 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10.67

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
3 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 13.62

Vrh guľou 4 kg - Ženy (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.84

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Gallay IgorGallay Igor 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 13.62

Vrh guľou 6 kg - Juniori (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Michalec PatrikMichalec Patrik 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.75
3 Mistrík MartinMistrík Martin 99 99 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 12.25

Vrh guľou 7,26 kg - Muži (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon