<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých

Bratislava (10. 2. 2018)

60 m - Muži (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Veszelka TomášVeszelka Tomáš 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 06.91

60 m - Dorastenci (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 07.47
2 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 07.62
3 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.66

60 m - Starší žiaci (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Špak FilipŠpak Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 07.62
2 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 07.65
3 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.69

60 m - Ženy (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.21

60 m - Dorastenky (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
3 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 08.47

60 m - Staršie žiačky (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 08.31
2 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 08.53
3 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.56

800 m - Dorastenci (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 340 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2:10.00
2 339 Noris TomášNoris Tomáš 02 02 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2:12.72
3 338 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:13.30

800 m - Starší žiaci (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 362 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2:21.26
2 367 Novotný OliverNovotný Oliver 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:21.55
3 361 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2:25.99

800 m - Ženy (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 344 Vraníková ErikaVraníková Erika 99 99 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2:25.55
2 342 Štefundová NikolaŠtefundová Nikola 98 98 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2:26.78

800 m - Dorastenky (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 335 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2:30.89
3 323 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 02 02 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2:32.80

800 m - Staršie žiačky (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 372 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:30.95

1500 m - Muži (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 227 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4:06.94
2 229 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:07.81
3 228 Štilla PeterŠtilla Peter 89 89 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 4:25.67

1500 m - Dorastenci (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 219 Urban OliverUrban Oliver 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4:17.37

1500 m - Ženy (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 213 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:03.41
2 210 Valová SilviaValová Silvia 91 91 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 5:07.69

1500 m - Dorastenky (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 203 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4:53.65

2000 m - Staršie žiačky (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 292 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7:39.39
2 291 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7:56.26
3 295 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7:58.36

3000 m - Starší žiaci (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 282 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 10:35.41
2 287 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 11:05.36
3 286 Biblyák MartinBiblyák Martin 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11:07.61

50 m prekážok [106,7 cm] - Muži (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

60 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Šuľan SamuelŠuľan Samuel 99 99 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.85

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Harant PatrikHarant Patrik 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.02

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 08.77 0.181
2 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 09.00
3 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 09.15

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Velďáková DanaVelďáková Dana 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 09.01
3 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09.64

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Dorastenky (sobota, 10.2.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie