<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých

Bratislava (10. 2. 2018)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018 - 16:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 39.67 0.289
2 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 39.93 0.365
3 Špak FilipŠpak Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 39.97 0.268
4 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 40.28 0.288
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018 - 16:42) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 43.48 0.199
2 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 44.73 0.365
3 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 44.95 0.258
4 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 47.67 0.358
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 10.2.2018 - 16:44) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Kopček JakubKopček Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 44.06 0.258
2 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 46.19 0.222
3 Piaček MatúšPiaček Matúš 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 47.24 0.391
Novotný OliverNovotný Oliver 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNS
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (so, 10.2.2018 - 16:46) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 43.10 0.247
2 Čapliar FilipČapliar Filip 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 49.55 0.258
3 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 51.78 0.298
Kubala JánKubala Ján 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DQ 0.365
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 39.67 0.289
2 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 39.93 0.365
3 Špak FilipŠpak Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 39.97 0.268
4 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 40.28 0.288
5 Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 43.10 0.247
6 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 43.48 0.199
7 Kopček JakubKopček Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 44.06 0.258
8 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 44.73 0.365
9 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 44.95 0.258
10 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 46.19 0.222
11 Piaček MatúšPiaček Matúš 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 47.24 0.391
12 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 47.67 0.358
13 Čapliar FilipČapliar Filip 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 49.55 0.258
14 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 51.78 0.298
Novotný OliverNovotný Oliver 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNS
Kubala JánKubala Ján 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DQ 0.365

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 10.2.2018 - 16:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 41.33 0.251
2 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 44.34 0.265
MS Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 45.49 0.265
Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 DNS
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 10.2.2018 - 16:12) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 45.30 0.236
2 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 45.57 0.255
MS Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 45.99 0.241
4 Švenková BarboraŠvenková Barbora 03 03 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 47.32 0.200
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 10.2.2018 - 16:14) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 45.19 0.269
2 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 46.90 0.287
3 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 47.10 0.300
4 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 47.26 0.321
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Beh 4 (so, 10.2.2018 - 16:16) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 48.16 0.214
2 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 48.25 0.300
3 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 48.71 0.258
4 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 48.78 0.258
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Beh 5 (so, 10.2.2018 - 16:18) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 51.91 0.277
2 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 52.85 0.288
3 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 52.91 0.279
Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 DNF 0.265
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh E
Celkom 4 pretekári
Beh 6 (so, 10.2.2018 - 16:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 50.33 0.362
2 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 55.43 0.258
3 Gregušová DominikaGregušová Dominika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 55.54 0.247
4 Kaliská BarboraKaliská Barbora 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 60.40 0.299
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh F
Celkom 4 pretekári
Beh 7 (so, 10.2.2018 - 16:22) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 45.82 0.312
2 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 47.78 0.300
3 Krenželová VanesaKrenželová Vanesa 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 53.13 0.287
4 Najdeková LindaNajdeková Linda 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 55.96 0.266
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh G
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kaliská BarboraKaliská Barbora 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 60.40 0.299
2 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 41.33 0.251
3 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 44.34 0.265
4 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 45.19 0.269
5 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 45.30 0.236
6 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 45.49 0.265
7 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 45.57 0.255
8 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 45.82 0.312
9 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 45.99 0.241
10 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 46.90 0.287
11 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 47.10 0.300
12 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 47.26 0.321
13 Švenková BarboraŠvenková Barbora 03 03 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 47.32 0.200
14 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 47.78 0.300
15 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 48.16 0.214
16 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 48.25 0.300
17 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 48.71 0.258
18 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 48.78 0.258
19 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 50.33 0.362
20 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 51.91 0.277
21 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 52.85 0.288
22 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 52.91 0.279
23 Krenželová VanesaKrenželová Vanesa 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 53.13 0.287
24 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 55.43 0.258
25 Gregušová DominikaGregušová Dominika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 55.54 0.247
26 Najdeková LindaNajdeková Linda 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 55.96 0.266
Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 DNS
Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 DNF 0.265