<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých

Bratislava (10. 2. 2018)

Skok do výšky - Muži

(so, 10.2.2018 - 15:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 160165170175180185188191195200205
MS Kalafus MartinKalafus Martin
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
88 88 200 ---ooooxoxoxxx
2 Sýkora MartinSýkora Martin
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
97 97 195 -----oooxxxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Muži
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 10.2.2018 - 15:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 160165170175180185188191
MS Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 185 ---ooxoxoxxx
2 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 170 ooxxoxxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Dorastenci
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 10.2.2018 - 14:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 125130135140145148151154157160163166169172
MS Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 169 ooooooooooxoxoxxoxxx
2 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 163 oooooooooooxxx
3 Lubelec LadislavLubelec Ladislav
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
03 03 160 -----oooooxoxoxxx
4 Horváth AdrianHorváth Adrian
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 145 oooooxxx
MS Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 145 -ooxoxxoxxx
6 Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
03 03 145 oooxoxoxxx
7 Čapliar FilipČapliar Filip
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 145 oooxoxxoxxx
MS Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 140 ooooxxx
9 Piaček MatúšPiaček Matúš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 140 ooxoxoxxx
10 Krkoš TobiasKrkoš Tobias
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 140 oooxxoxxx
11 Rúrik DavidRúrik David
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 140 ooxoxxoxxx
12 Mikuláš AdamMikuláš Adam
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 125 xxoxxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Starší žiaci
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 10.2.2018 - 12:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 135140145150155160163166175178
MS Zavilinská MonikaZavilinská Monika
AK Junior HoličAK Junior Holič
99 99 175 --ooooxxoxxx
2 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 160 ---ooxxx
3 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
00 00 160 oooxoxxx
4 Králiková RomanaKráliková Romana
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
00 00 155 oooxxx
MS Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 145 oxxx
Králiková LenkaKráliková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 NM xxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Ženy
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 10.2.2018 - 12:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 135140145150155
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 150 --oxxoxxx
Comová MichaelaComová Michaela
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
01 01 NM xxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Dorastenky
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 10.2.2018 - 11:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 115120125130135138141144147150153156163165
1 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 163 -------oooooxoxxx
2 Galušková KristínaGalušková Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
03 03 150 ------ooooxoxxx
MS Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 147 -oooooooxoxxx
4 Švenková BarboraŠvenková Barbora
ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica
03 03 147 oooooooxoxxoxxx
5 Hanicová LeaHanicová Lea
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 147 ---oooxoxoxxoxxx
MS Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 141 -oooooxxoxxx
7 Vanková KristínaVanková Kristína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 141 oooooxoxxoxxx
8 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 138 -oooooxoxxx
9 Kurišová KristínaKurišová Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 138 ooooxoxxoxxx
10 Sarvašová SimonaSarvašová Simona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 135 ----oxoxxx
11= Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
04 04 130 ooooxxx
11= Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 130 ooooxxx
13 Hollá ZuzanaHollá Zuzana
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
03 03 130 ooxoxoxxx
14 Lehocká AlexandraLehocká Alexandra
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
04 04 125 ooxoxxx
15 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
03 03 125 ooxoxxx
16 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 120 ooxxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Staršie žiačky
Celkom 16 pretekárov