<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

V4

Bratislava (27. 1. 2018)

300 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 27.1.2018 - 17:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 79 Majerčák JakubMajerčák Jakub 00 00 Slovácká Slávia Uherské HradištěSlovácká Slávia Uherské Hra... 3 35.54 0.269
2 149 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 35.64 0.255
3 125 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 36.72 0.258
4 80 Romanchenkov NikolayRomanchenkov Nikolay 00 00 Slovácká Slávia Uherské HradištěSlovácká Slávia Uherské Hra... 1 37.59 0.360
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 27.1.2018 - 17:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 77 Maček TilenMaček Tilen 00 00 KAK RavneKAK Ravne 3 36.53 0.241
2 131 Figa LucasFiga Lucas 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 38.08 0.258
3 130 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 38.73 0.247
4 188 Hergott PeterHergott Peter 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 40.78 0.249
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 27.1.2018 - 17:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 96 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 36.55 0.222
2 7 Kalmár DávidKalmár Dávid 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 39.44 0.236
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 79 Majerčák JakubMajerčák Jakub 00 00 Slovácká Slávia Uherské HradištěSlovácká Slávia Uherské Hra... 3 35.54 0.269
2 149 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 35.64 0.255
3 77 Maček TilenMaček Tilen 00 00 KAK RavneKAK Ravne 3 36.53 0.241
4 96 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 36.55 0.222
5 125 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 36.72 0.258
6 80 Romanchenkov NikolayRomanchenkov Nikolay 00 00 Slovácká Slávia Uherské HradištěSlovácká Slávia Uherské Hra... 1 37.59 0.360
7 131 Figa LucasFiga Lucas 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 38.08 0.258
8 130 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 38.73 0.247
9 7 Kalmár DávidKalmár Dávid 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 39.44 0.236
10 188 Hergott PeterHergott Peter 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 40.78 0.249

300 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 27.1.2018 - 17:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 37.68 0.287
2 168 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 38.33 0.255
3 40 Kovács MátyásKovács Mátyás 01 01 ARAKARAK 4 39.05 0.233
64 Kordež MitjaKordež Mitja 01 01 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 27.1.2018 - 17:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Csahóczi CsanádCsahóczi Csanád 02 02 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 4 37.46 0.298
2 71 Tóth GáborTóth Gábor 02 02 Gödöllői EACGödöllői EAC 2 39.99 0.365
95 Petr HudečekPetr Hudeček 01 01 AK KroměřížAK Kroměříž 1 DNS
5 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DQ 0.277
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 27.1.2018 - 17:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 119 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 38.71 0.487
2 147 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 39.27 0.263
3 70 Normann MártonNormann Márton 02 02 Gödöllői EACGödöllői EAC 1 39.86 0.362
4 39 Klauzer LászlóKlauzer László 03 03 ARAKARAK 4 40.35 0.222
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 27.1.2018 - 17:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 110 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 39.50 0.258
2 184 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 39.78 0.266
3 68 Kaposi MártonKaposi Márton 02 02 Gödöllői EACGödöllői EAC 4 39.90 0.326
4 189 Chodák IvanChodák Ivan 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 42.95 0.241
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 27.1.2018 - 17:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Menyhárt MárkMenyhárt Márk 02 02 Gödöllői EACGödöllői EAC 2 40.38 0.258
2 202 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 40.64 0.255
3 190 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 42.91 0.263
4 18 Bah KristjanBah Kristjan 04 04 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 1 46.94 0.109
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 27.1.2018 - 17:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 39.26 0.333
2 187 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 39.64 0.358
3 20 Gal GolobGal Golob 05 05 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 4 44.25 0.285
4 6 Habrda BorisHabrda Boris 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 44.50 0.214
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 27.1.2018 - 17:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 192 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 41.78 0.241
2 24 Lazar JonLazar Jon 03 03 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 4 42.63 0.158
142 Kajtor RichardKajtor Richard 02 02 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 DNS 0.200
Celkom 3 pretekári
Beh 08 (so, 27.1.2018 - 17:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 183 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 40.98 0.228
170 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 01 01 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 DNF 0.228
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Csahóczi CsanádCsahóczi Csanád 02 02 Keszthelyi VDSEKeszthelyi VDSE 4 37.46 0.298
2 100 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 37.68 0.287
3 168 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 38.33 0.255
4 119 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 38.71 0.487
5 40 Kovács MátyásKovács Mátyás 01 01 ARAKARAK 4 39.05 0.233
6 109 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 39.26 0.333
7 147 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 39.27 0.263
8 110 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 39.50 0.258
9 187 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 39.64 0.358
10 184 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 39.78 0.266
11 70 Normann MártonNormann Márton 02 02 Gödöllői EACGödöllői EAC 1 39.86 0.362
12 68 Kaposi MártonKaposi Márton 02 02 Gödöllői EACGödöllői EAC 4 39.90 0.326
13 71 Tóth GáborTóth Gábor 02 02 Gödöllői EACGödöllői EAC 2 39.99 0.365
14 39 Klauzer LászlóKlauzer László 03 03 ARAKARAK 4 40.35 0.222
15 69 Menyhárt MárkMenyhárt Márk 02 02 Gödöllői EACGödöllői EAC 2 40.38 0.258
16 202 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 40.64 0.255
17 183 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 40.98 0.228
18 192 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 41.78 0.241
19 24 Lazar JonLazar Jon 03 03 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 4 42.63 0.158
20 190 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 42.91 0.263
21 189 Chodák IvanChodák Ivan 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 42.95 0.241
22 20 Gal GolobGal Golob 05 05 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 4 44.25 0.285
23 6 Habrda BorisHabrda Boris 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 44.50 0.214
24 18 Bah KristjanBah Kristjan 04 04 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 1 46.94 0.109
64 Kordež MitjaKordež Mitja 01 01 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 3 DNS
95 Petr HudečekPetr Hudeček 01 01 AK KroměřížAK Kroměříž 1 DNS
5 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DQ 0.277
142 Kajtor RichardKajtor Richard 02 02 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 DNS 0.200
170 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 01 01 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 DNF 0.228

300 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 27.1.2018 - 16:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Vildomcová KláraVildomcová Klára 00 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 44.55 0.333
2 209 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 45.13 0.354
3 257 Kolegarová GabrielaKolegarová Gabriela 99 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 47.22 0.299
4 258 Mrázková NatálieMrázková Natálie 00 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 51.05 0.247
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 27.1.2018 - 16:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 328 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 99 99 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 46.43 0.258
2 211 Klučka VivienKlučka Vivien 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 49.14 0.258
3 284 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 99 99 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 49.58 0.236
4 268 Žalkovská BarboraŽalkovská Barbora 00 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 50.19 0.311
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 27.1.2018 - 16:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 281 Pomajbova PaulinaPomajbova Paulina 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 41.69 0.258
2 290 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 45.50 0.333
3 280 Mbontarová ChantalMbontarová Chantal 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 45.78 0.369
4 364 Neprašová MartinaNeprašová Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 48.98 0.400
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 27.1.2018 - 16:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 378 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 41.86 0.300
2 379 Žilková IzabelaŽilková Izabela 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 42.15 0.259
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 281 Pomajbova PaulinaPomajbova Paulina 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 41.69 0.258
2 378 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 41.86 0.300
3 379 Žilková IzabelaŽilková Izabela 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 42.15 0.259
4 259 Vildomcová KláraVildomcová Klára 00 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 44.55 0.333
5 209 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 45.13 0.354
6 290 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 45.50 0.333
7 280 Mbontarová ChantalMbontarová Chantal 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 45.78 0.369
8 328 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 99 99 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 46.43 0.258
9 257 Kolegarová GabrielaKolegarová Gabriela 99 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 47.22 0.299
10 364 Neprašová MartinaNeprašová Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 48.98 0.400
11 211 Klučka VivienKlučka Vivien 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 49.14 0.258
12 284 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 99 99 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 49.58 0.236
13 268 Žalkovská BarboraŽalkovská Barbora 00 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 50.19 0.311
14 258 Mrázková NatálieMrázková Natálie 00 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 51.05 0.247

300 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 27.1.2018 - 16:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 248 Hovnik ZalaHovnik Zala 02 02 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 1 43.67 0.256
2 285 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 44.94 0.254
3 356 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 45.36 0.214
4 335 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 46.87 0.147
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 27.1.2018 - 16:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 251 Vovk VitaVovk Vita 02 02 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 3 42.67 0.263
2 279 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 43.28 0.351
3 312 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 44.14 0.358
4 338 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 44.32 0.369
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 27.1.2018 - 16:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Mlinar AnaMlinar Ana 02 02 KAK RavneKAK Ravne 1 45.77 0.258
2 306 Rudolf NadjaRudolf Nadja 01 01 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 3 46.07 0.174
3 260 Zabloudilová EvaZabloudilová Eva 01 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 46.44 0.321
4 256 Kolegarová AnetaKolegarová Aneta 02 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 46.89 0.356
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 27.1.2018 - 16:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 315 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 44.42 0.258
2 249 Križovnik Jelen NežaKrižovnik Jelen Neža 02 02 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 1 46.98 0.364
3 332 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 47.66 0.451
4 255 Kamenická VendulaKamenická Vendula 02 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 47.68 0.541
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 27.1.2018 - 16:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 354 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 46.86 0.365
2 345 Hladíková PetraHladíková Petra 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 47.99 0.258
221 Kovačevič NinaKovačevič Nina 03 03 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 1 DNS
220 Kočnik Točaj MojcaKočnik Točaj Mojca 05 05 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 4 DQ 0.244
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 27.1.2018 - 16:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 336 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 45.77 0.365
2 225 Miklavžin TinkaraMiklavžin Tinkara 04 04 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 2 46.03 0.421
3 247 Ševčíková AdélaŠevčíková Adéla 02 02 AK KyjovAK Kyjov 1 46.71 0.158
4 224 Magrič TeaMagrič Tea 03 03 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 3 46.75 0.325
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 27.1.2018 - 16:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 383 Trávniková LauraTrávniková Laura 02 02 AK ZlínAK Zlín 4 46.27 0.236
2 353 Vranovská MáriaVranovská Mária 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 47.83 0.333
3 287 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 50.04 0.321
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 251 Vovk VitaVovk Vita 02 02 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 3 42.67 0.263
2 279 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 43.28 0.351
3 248 Hovnik ZalaHovnik Zala 02 02 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 1 43.67 0.256
4 312 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 44.14 0.358
5 338 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 44.32 0.369
6 315 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 44.42 0.258
7 285 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 44.94 0.254
8 356 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 45.36 0.214
9 271 Mlinar AnaMlinar Ana 02 02 KAK RavneKAK Ravne 1 45.77 0.258
9 336 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 45.77 0.365
11 225 Miklavžin TinkaraMiklavžin Tinkara 04 04 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 2 46.03 0.421
12 306 Rudolf NadjaRudolf Nadja 01 01 AD Štajersk MariborAD Štajersk Maribor 3 46.07 0.174
13 383 Trávniková LauraTrávniková Laura 02 02 AK ZlínAK Zlín 4 46.27 0.236
14 260 Zabloudilová EvaZabloudilová Eva 01 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 46.44 0.321
15 247 Ševčíková AdélaŠevčíková Adéla 02 02 AK KyjovAK Kyjov 1 46.71 0.158
16 224 Magrič TeaMagrič Tea 03 03 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 3 46.75 0.325
17 354 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 46.86 0.365
18 335 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 46.87 0.147
19 256 Kolegarová AnetaKolegarová Aneta 02 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 46.89 0.356
20 249 Križovnik Jelen NežaKrižovnik Jelen Neža 02 02 AK Slovenj GradecAK Slovenj Gradec 1 46.98 0.364
21 332 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 47.66 0.451
22 255 Kamenická VendulaKamenická Vendula 02 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 47.68 0.541
23 353 Vranovská MáriaVranovská Mária 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 47.83 0.333
24 345 Hladíková PetraHladíková Petra 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 47.99 0.258
25 287 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 50.04 0.321
221 Kovačevič NinaKovačevič Nina 03 03 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 1 DNS
220 Kočnik Točaj MojcaKočnik Točaj Mojca 05 05 Athletic Club VelenjeAthletic Club Velenje 4 DQ 0.244