<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

V4

Bratislava (27. 1. 2018)

Skok do diaľky - Juniori

(so, 27.1.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 117 Palka MiroslavPalka Miroslav
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 602 602 591 585 602 600 593 599
2 80 Romanchenkov NikolayRomanchenkov Nikolay
Slovácká Slávia Uherské HradištěSlovácká Slávia Uherské Hra...
00 00 600 600 x x 600 x x x
3 143 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 582 343 526 568 568 576 578 582
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 27.1.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 118 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 645 x 630 617 630 x 645 x
2 16 Kunt JakubKunt Jakub
AC TJ Slovácká Slavia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uhers...
01 01 641 641 x 489 641 485 - -
3 163 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 606 583 605 606 606 589 602 585
4 38 Hommonai DávidHommonai Dávid
ARAKARAK
01 01 580 x 576 545 576 574 x 580
5 13 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 577 515 568 494 568 549 571 577
6 46 Vincellér MartinVincellér Martin
ARAKARAK
02 02 558 558 542 544 558
7 40 Kovács MátyásKovács Mátyás
ARAKARAK
01 01 556 556 525 530 556
8 41 Muszka-Kalló PéteMuszka-Kalló Péte
ARAKARAK
01 01 514 x x 514 514
9 116 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 000 x x x -
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 27.1.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 128 Federič FilipFederič Filip
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 548 528 548 531 548
2 75 Konečný JonášKonečný Jonáš
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 03 545 x 545 540 545
3 161 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 503 503 x x 503
4 39 Klauzer LászlóKlauzer László
ARAKARAK
03 03 495 495 314 474 495
5 129 Paško AdamPaško Adam
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 490 x x 490 490
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 27.1.2018 - 12:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 349 Martinusová KristínaMartinusová Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 506 - 374 506 506 361 - -
2 291 Tomková DášaTomková Dáša
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 501 - x 501 501 x x x
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 27.1.2018 - 12:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 214 Jelínková BarboraJelínková Barbora
AC TJ Slovácká Slavia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uhers...
02 02 517 517 x 514 517 x 474 512
2 360 Fatty CelinaFatty Celina
SVS SchwechatSVS Schwechat
02 02 488 488 458 468 488
3 322 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 472 x 469 472 472 x x x
4 361 Pfeiffer PatriciaPfeiffer Patricia
SVS SchwechatSVS Schwechat
01 01 446 446 442 424 446
5 239 Merhar TjašaMerhar Tjaša
AK Poljane MariborAK Poljane Maribor
02 02 395 361 395 378 395
6 311 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 394 394 x x 394
7 353 Vranovská MáriaVranovská Mária
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 000 x x x -
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 27.1.2018 - 12:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 307 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 543 529 511 543 543 x 525 -
2 277 Poharánszki AnnaPoharánszki Anna
VEDACVEDAC
04 04 533 512 533 512 533 471 - -
3 339 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 503 439 462 503 503 477 484 490
4 358 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 499 499 - - 499
5 294 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 488 488 465 x 488 x 451 -
6 344 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 472 450 472 x 472
7 296 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 467 467 x 460 467
8 210 Farkas LeaFarkas Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 455 x x 455 455
9 343 Behúňová TamaraBehúňová Tamara
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 419 x 419 x 419
10 231 Flogie NejaFlogie Neja
AK Poljane MariborAK Poljane Maribor
03 03 395 387 395 378 395
11 297 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 271 x 271 x 271
12= 348 Libičová LeaLibičová Lea
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 000 x x x -
12= 205 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 000 - - - -
12= 206 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 000 - - - -
Celkom 14 pretekárov